Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Ohio Team opłacono
2 Holecka Kinga Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
3 Rembacz Michał Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Paderewa opłacono
4 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Huragan Ligota
5 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Huragan Ligota
6 Gierok Alicja KATOWICE Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
7 Gierok Anna KATOWICE Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
8 Zdebel Wojtek Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
9 Wysocki Dawid katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
10 Wysocka Kinga katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
11 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
12 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
13 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
14 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
15 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
16 Liptak Antoni Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
17 Dziewięcki Karol Tychy Dzieci i młodzież do 18 lat Paderewa opłacono
18 Nowakowski Wojciech katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Paderewa opłacono
19 Nowakowska Hanna katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Paderewa opłacono
20 Turek Mateusz Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat owocowa kraina opłacono
21 Kuczborski Piotr Sosnowiec Dzieci i młodzież do 18 lat Harpagan Sosnowiec opłacono
22 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
23 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
24 Wyród Maciej Tychy Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
25 Wyród Justyna Tychy Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
26 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
27 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
28 Szymura Kamil Rybnik Dzieci i młodzież do 18 lat Decathlon Rybnik & Przyjaciele opłacono
29 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
30 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
31 Taisner Milena Ruda Slaska Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
32 Taisner Tymoteusz Ruda Slaska Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
33 Danek Michał Mysłowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
34 Grobelny Tymoteusz Sosnowiec Dzieci i młodzież do 18 lat
35 Szyguła Barbara Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat


Wyświetleń: 7969

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ