Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
2 | Kuder Beata | Czechowice-Dziedzice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
3 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
4 | Szyguła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
5 | Duży Aleksandra | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
6 | Grobelny Edmund | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
7 | Danek Grażyna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
8 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
9 | Wcisło Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
10 | Wcisło Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
11 | Stolorz Arkadiusz | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
12 | Korchut Wojciech | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
13 | Jamróz Alex | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
14 | Staroszyński Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
15 | GÓRAL ALINA | MYSŁOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
16 | Popielawska Gabriela | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
17 | Skupień Olga | Toporowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
18 | Tiebler Agnieszka | Radzionków | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
19 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
20 | Skrzątek Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
21 | Prukop Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
22 | Dudek Przemyslaw | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
23 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
24 | Czyż Szymon | Cieszyn | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
25 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
26 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
27 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
28 | buchta marcin | ruda śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
29 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
30 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
31 | Wutke Małgorzata | Pruszków | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
32 | sabuda lucjan | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
33 | Cieślik Teresa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
34 | Cebula Jadwiga | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
35 | Kura Beata | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
36 | Kajzer Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
37 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
38 | Sobczyk Paweł | Sarnów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
39 | Szostok Natalia | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
40 | Deka Patrycja | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
41 | Bożek Marlena | Chrzanów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
42 | Gałązka Adrian | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
43 | Wawro Małgorzata Wawro | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
44 | Hermann Matthias | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
45 | Saternus Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
46 | Ostrowska Justyna | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
47 | Osojca Damian | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
48 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
49 | Gałązka Marek | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
50 | Krajczy Ewa | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
51 | Grabowski Piotr | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
52 | Korchut Wojciech | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
53 | Domański Krzysztof | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
54 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
55 | Langer Łukasz | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
56 | Domogała Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
57 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
58 | Maceluch Krystyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
59 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
60 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
61 | KRASOŃ ANNA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
62 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
63 | Latko Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
64 | Wysokinska Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
65 | Szymkowski Kszysztof | Czestochowa | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
66 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
67 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
68 | Adamoszek Daniel | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
69 | Goryczka Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
70 | Madejczyk Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
71 | Laksa Marlena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
72 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
73 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
74 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
75 | Zawada Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
76 | Depta Andrzej | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
77 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
78 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
79 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
80 | Zdebel Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
81 | Zdebel Kamil | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
82 | Polak Katarzyna | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
83 | Usowicz Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
84 | Gierok Beata | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
85 | Dobek Agata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
86 | Nowak Justyna | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
87 | Cekus Monika | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
88 | Raszka Ewelina | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
89 | Cisowski Kamil | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
90 | Holecka Beata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
91 | Holecki Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
92 | Kwapisz Kamil | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
93 | Puchała Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
94 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
95 | Wrońska Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
96 | Mieszczok Jolanta | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
97 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
98 | Przystolik Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ADEA | opłacono |
99 | Machajska Patrycja | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | AugusTeam | opłacono |
100 | Wysocki Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Bałtycka | opłacono |
Wyświetleń: 12623