Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 ADAMIAK EDYTA Skoczów Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA opłacono
2 Adamoszek Bartosz Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 AZS AWF Katowice Judo opłacono
3 Adamoszek Daniel Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
4 Adamska Weronika Sosnowiec Pozostali uczestnicy
5 Antosiewicz Bogdan Czeladź Małżeństwa opłacono
6 Antosiewicz Bogusława Czeladź Małżeństwa #czeladzbiega opłacono
7 Barchanowska Lucyna Sosnowiec Małżeństwa Harpagan Sosnowiec opłacono
8 Barchanowski Wojciech Sosnowiec Małżeństwa Harpagan Sosnowiec opłacono
9 Barczyk Piotr Chorzów Pozostali uczestnicy Rock Area Fans opłacono
10 Bednarska Bernadetta Tychy Pozostali uczestnicy LAKE RUNNERS TYCHY opłacono
11 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
12 Berkowski Paweł Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
13 Betka Bartłomiej Będzin Pozostali uczestnicy
14 Białecki Aleksander Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
15 Bieniok Jarosław katowice Pozostali uczestnicy Natura Biegu opłacono
16 Bogusławska Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy STADION ŚLĄSKI opłacono
17 Borchert Marcin Świętochłowice Pozostali uczestnicy Aktywna Pszczyna Runners Team opłacono
18 Borek Joanna Katowice Pozostali uczestnicy Yellobike opłacono
19 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
20 Bosiacka Marta Świętochłowice Pozostali uczestnicy Rebellion of Free Runners
21 Brodzińska Kamila Sosnowiec Pozostali uczestnicy W pogoni za duchem
22 Broll Jacek Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
23 Broll Sabina Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
24 Broncel Agnieszka Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
25 Broncel Wiktoria Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
26 Broncel Żaneta Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
27 Buchta Marcin Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
28 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa opłacono
29 Bujoczek Milena Bytom Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
30 Bujoczek Piotr Bytom Małżeństwa opłacono
31 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
32 Cebula Jadwiga Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
33 Chruściel Donata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
34 Cichoń Iwona Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
35 Cieśla Urszula Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice opłacono
36 Cieślak Dorota Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
37 Cieślik Teresa Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
38 Ćwiek Janusz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach opłacono
39 Ćwiek Karolina Ruda Śląska Dzieci i młodzież do lat 18 Ekipa Na Kijach opłacono
40 Czajor Kornelia Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
41 Czapiewski Janusz Bieruń Pozostali uczestnicy Przenosimy Góry opłacono
42 Czekańska Bożena Gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
43 Dejneka Jarosław Katowice Pozostali uczestnicy JARED TEAM opłacono
44 Dendra Arnold Chorzów Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
45 Depta Andrzej RUDA ŚLĄSKA Pozostali uczestnicy opłacono
46 Domagała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy GBK Sarenki opłacono
47 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy Nordicus opłacono
48 Dudek Przemyslaw Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
49 Duszyńska Marta Katowice Pozostali uczestnicy
50 Dziekańska Maja Będzin Dzieci i młodzież do lat 18 W pogoni za duchem opłacono
51 Dziekańska Marta Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem opłacono
52 DZIEKAŃSKI Gustaw BĘDZIN Dzieci i młodzież do lat 18 W pogoni za duchem opłacono
53 DZIEKAŃSKI Marcin BĘDZIN Małżeństwa W pogoni za duchem opłacono
54 Faj Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
55 Famuła Anna Katowice Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
56 Famuła Ewa Katowice Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
57 Famuła Marek Katowice Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
58 Fijałkowska Katarzyna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
59 Filipowicz Oskar Gliwice Pozostali uczestnicy
60 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
61 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
62 Frydrysiak Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
63 Gazda Dorota Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
64 Gałązka Adrian Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
65 Gałązka Marek Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
66 GIERLOTKA KATARZYNA Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
67 Gniadek Anna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
68 GOCAŁEK WIESŁAW TYCHY Małżeństwa byle do przodu MW opłacono
69 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
70 Gogolin Jerzy Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
71 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
72 Golly Arkadiusz Chorzów Pozostali uczestnicy
73 Górnik Jerzy katowice Pozostali uczestnicy Katowice 49 opłacono
74 Grabowski Piotr KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
75 Grolik Piotr Ruda Śląska Pozostali uczestnicy
76 Gryglewski Mateusz Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
77 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
78 Hilaszek Marzena Gliwice Pozostali uczestnicy Slow Jogging Gliwice opłacono
79 Holecka Beata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
80 Holecka Kinga Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
81 Holecki Paweł Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
82 Janik Aneta Pogórze Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA opłacono
83 Jaworska Ewa Mikołów Małżeństwa opłacono
84 Jezusek Barbara Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach opłacono
85 Józefiak Paweł Chorzów Małżeństwa Drużyna Biegowa opłacono
86 Juda Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
87 Kajca Mirosław Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY opłacono
88 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
89 Kajzer Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
90 Kania Agnieszka Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
91 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
92 Kania Marcin Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
93 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
94 KARLIK PAWEŁ KOBIÓR Pozostali uczestnicy Carbon OCR Racing Team opłacono
95 Karwas Katarzyna Będzin Pozostali uczestnicy
96 Kęska Arkadiusz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
97 Kluska Kazimierz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
98 Kluska Piotr Katowice Małżeństwa HURAGAN LIGOTA opłacono
99 Kluska Sylwia Katowice Małżeństwa HURAGAN LIGOTA opłacono
100 KOBUS EWELINA KATOWICE Pozostali uczestnicy MK team opłacono


Wyświetleń: 4501

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ