Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wojciechowski Michał Chorzów Dzieci i młodzież do lat 18
2 Rydel Radosław Katowice Dzieci i młodzież do lat 18
3 Rydel Alicja Katowice Dzieci i młodzież do lat 18
4 Nocoń Klaudia Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
5 Madejczyk Jędrzej Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
6 Wójtowicz Szymon Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
7 Wójtowicz Antoni Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
8 Wójtowicz Teresa Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
9 Janowski FRANCISZEK Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Team Pro
10 Janowski Jan Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Team Pro
11 Wochnik Ewa Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Lubię Burpees'y opłacono
12 Bujoczek MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
13 Nowakowska Hanna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Paderewa opłacono
14 Dziekański Gustaw Będzin Dzieci i młodzież do lat 18 Marta Dziekańska opłacono
15 Dziekańska Maja Będzin Dzieci i młodzież do lat 18 W pogoni za duchem opłacono
16 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Ohio Team opłacono
17 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
18 Wyród Maciej Tychy Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
19 Wyród Justyna Tychy Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
20 Michalski Maciej Ruda Śląska Dzieci i młodzież do lat 18 Ekipa Na Kijach opłacono
21 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
22 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
23 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
24 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
25 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
26 WIĘCKOWSKA ANNA KATOWICE Dzieci i młodzież do lat 18 JAPOŃSKA opłacono
27 Alicja Krawczyk Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Ała Ała opłacono
28 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
29 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
30 Wysocka Kinga katowice Dzieci i młodzież do lat 18 sp.nr 67 katowice opłacono
31 Wysocki Dawid katowice Dzieci i młodzież do lat 18 sp.nr 67 katowice opłacono
32 Rembacz Michał Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Paderewa opłacono
33 Łączek Patrycja KAtowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
34 Łączek Mateusz KAtowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
35 Smołka Dominik Mikołów Dzieci i młodzież do lat 18
36 Holecka Kinga Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
37 Witała Oskar Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
38 Ćwiek Karolina Ruda Śląska Dzieci i młodzież do lat 18 Ekipa Na Kijach opłacono
39 Nowakowski Wojciech Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Paderewa opłacono
40 Adamoszek Karol Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 AZS AWF Katowice Judo opłacono
41 Adamoszek Bartosz Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 AZS AWF Katowice Judo opłacono
42 Kuczborski Piotr Sosnowiec Dzieci i młodzież do lat 18 Harpagan Sosnowiec opłacono
43 Sobol Jan Kraków Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
44 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
45 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
46 Milczarek Wiktor MYSZKÓW Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
47 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Yellobike
48 Różycki Miłosz Mikołów Dzieci i młodzież do lat 18
49 Różycka Lena Mikołów Dzieci i młodzież do lat 18
50 Taisner Tymoteusz Ruda Śląska Dzieci i młodzież do lat 18
51 Taisner Milena Ruda Śląska Dzieci i młodzież do lat 18
52 Kulawiak Julia Trzebinia Dzieci i młodzież do lat 18 KS Victoria Trzebinia


Wyświetleń: 4768

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ