Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dziedzic Anna Rybnik Dzieci i młodzież do lat 18 Słowiański Dream Team opłacono
2 Mental Katarzyna Rybnik Pozostali uczestnicy Słowiański Dream Team opłacono
3 Otoka Katarzyna Rybnik Pozostali uczestnicy Słowiański Dream Team opłacono
4 Budka Iwona Rybnik Pozostali uczestnicy Słowiański Dream Team opłacono
5 Student Ludmiła Rybnik Pozostali uczestnicy Słowiański Dream Team opłacono
6 Żylak Danuta Rybnik Pozostali uczestnicy Słowiański Dream Team opłacono
7 Noras Alina Imielin Pozostali uczestnicy opłacono
8 Polczyk Adam Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
9 Cieślak Dorota Katowice Pozostali uczestnicy Paderewa opłacono
10 Rembacz Mirosława Katowice Małżeństwa Paderewa opłacono
11 Rembacz Zdzisław Katowice Małżeństwa Paderewa opłacono
12 Rembacz Michał Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Paderewa opłacono
13 Rydzewska Anna Katowice Małżeństwa Paderewa opłacono
14 Rembacz Konrad Katowice Małżeństwa Aktywna Pszczyna Runners Team opłacono
15 Pajęcki Dawid Piekary Śląskie Dzieci i młodzież do lat 18 MSP 11 Piekary Śląskie opłacono
16 Janik Aneta Pogórze Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA opłacono
17 WIĘCKOWSKA ANNA KATOWICE Dzieci i młodzież do lat 18 JAPOŃSKA opłacono
18 Więckowska Urszula Katowice Pozostali uczestnicy JAPOŃSKA opłacono
19 Wójtowicz Szymon Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
20 Kuć Rafał Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Euvic opłacono
21 Wójtowicz Antoni Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
22 Wójtowicz Hanna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
23 Wójtowicz Teresa Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
24 Wójtowicz Marek Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
25 Ciepiela Jan Gródków Pozostali uczestnicy Lubię Burpees'y opłacono
26 Zydroń Wiesław Katowice Pozostali uczestnicy Z Kijkami Nam Po Drodze opłacono
27 Piotrowska Anna Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
28 Kluska Piotr Katowice Małżeństwa Huragan Ligota opłacono
29 Kluska Sylwia Katowice Małżeństwa Huragan Ligota opłacono
30 Gierok Alicja KATOWICE Dzieci i młodzież do lat 18 Biegam bo lubie opłacono
31 Gierok Beata KATOWICE Pozostali uczestnicy Biegam bo lubie opłacono
32 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
33 Gogolin Jerzy Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
34 Sokołowska Anita Katowice Pozostali uczestnicy Lecymy Durś opłacono
35 Wywalec Wojciech Myslowice Małżeństwa opłacono
36 Wywalec Irena Myslowice Małżeństwa opłacono
37 Bober Tomasz Mysłowice Małżeństwa opłacono
38 Wywalec-Bober Katarzyna Mysłowice Małżeństwa opłacono
39 Skrzypiec Nicolas Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
40 Szczypka Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
41 Skrzypiec Sebastian Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
42 Szczypka Wojciech Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
43 JELEŃ ANNA Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
44 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
45 BUJOCZEK PIOTR BYTOM Małżeństwa opłacono
46 Bujoczek Ewa BYTOM Małżeństwa opłacono
47 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa opłacono
48 Sobczyk Dawid Brynek Pozostali uczestnicy Davids CamStudio opłacono
49 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
50 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
51 Leśnikowska Karina Chorzów Małżeństwa opłacono
52 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa Augusteam opłacono
53 Hartel Jolanta Chorzów Małżeństwa opłacono
54 Hartel Henryk Chorzów Małżeństwa opłacono
55 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy PGB Sportowa Paczka opłacono
56 Wójcik Dariusz Żory Pozostali uczestnicy RUNwDAL opłacono
57 Puszkarski Marek Katowice Pozostali uczestnicy Griswold team opłacono
58 Koziołek Iwona Katowice Małżeństwa Huragan Ligota opłacono
59 SZAJBEL JOANNA KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
60 Koziołek Ryszard Katowice Małżeństwa opłacono
61 Kudzia Stanisław Olza Pozostali uczestnicy opłacono
62 Krzyżowska Karolina Orzesze Pozostali uczestnicy opłacono
63 Dzida Tomasz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Bieg z Chrystusem opłacono
64 Borzyk Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
65 Przystolik Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy ADEA opłacono
66 Zawada Dawid Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
67 Rolnik Remigiusz Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
68 Kwiatek Ireneusz Będzin Pozostali uczestnicy #byledomety opłacono
69 PIŁAT JAROSŁAW Ruda Śląska Pozostali uczestnicy KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska opłacono
70 Dzik Mirosław Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
71 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
72 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
73 Frydrysiak Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
74 Majek Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy Augusteam opłacono
75 Zasucha Danuta Katowice Małżeństwa opłacono
76 Zasucha Grzegorz Katowice Małżeństwa Stowarzyszenie Puls Slaska opłacono
77 Peter Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
78 Saternus Iwona Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
79 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
80 Chodzidło Joanna Chorzów Małżeństwa opłacono
81 Chodzidło Rafał Chorzów Małżeństwa opłacono
82 Urlik Piotr Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
83 Urbańczyk Janusz Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega opłacono
84 Urbańczyk Ewa Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega opłacono
85 Wójcik Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
86 Nitka Artur Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Bieg z Chrystusem opłacono
87 Giermek Lucjan Kraków Pozostali uczestnicy opłacono
88 Matyjaszczyk Antonina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
89 Matyjaszczyk Hanna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
90 Matyjaszczyk Agata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
91 Mazur Kamil Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
92 Piechota Wojciech Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
93 Pasterczyk Grzegorz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
94 HEFEMAN EWA KATOWICE Pozostali uczestnicy - opłacono
95 Lara Jakub Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
96 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
97 Olejniczak Maciej Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy BWH opłacono
98 Lara Tomasz Katowice Małżeństwa opłacono
99 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
100 Lara Izabela Katowice Małżeństwa opłacono


Wyświetleń: 6330

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ