Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dziedzic Anna | Rybnik | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Słowiański Dream Team | opłacono |
2 | Mental Katarzyna | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | Słowiański Dream Team | opłacono |
3 | Otoka Katarzyna | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | Słowiański Dream Team | opłacono |
4 | Budka Iwona | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | Słowiański Dream Team | opłacono |
5 | Student Ludmiła | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | Słowiański Dream Team | opłacono |
6 | Żylak Danuta | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | Słowiański Dream Team | opłacono |
7 | Noras Alina | Imielin | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
8 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono |
9 | Cieślak Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono |
10 | Rembacz Mirosława | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
11 | Rembacz Zdzisław | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
12 | Rembacz Michał | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Paderewa | opłacono |
13 | Rydzewska Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
14 | Rembacz Konrad | Katowice | Polska | Małżeństwa | Aktywna Pszczyna Runners Team | opłacono |
15 | Pajęcki Dawid | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | MSP 11 Piekary Śląskie | opłacono |
16 | Janik Aneta | Pogórze | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
17 | WIĘCKOWSKA ANNA | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | JAPOŃSKA | opłacono |
18 | Więckowska Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | JAPOŃSKA | opłacono |
19 | Wójtowicz Szymon | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
20 | Kuć Rafał | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Euvic | opłacono |
21 | Wójtowicz Antoni | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
22 | Wójtowicz Hanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
23 | Wójtowicz Teresa | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
24 | Wójtowicz Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
25 | Ciepiela Jan | Gródków | Polska | Pozostali uczestnicy | Lubię Burpees'y | opłacono |
26 | Zydroń Wiesław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono |
27 | Piotrowska Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
28 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
29 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
30 | Gierok Alicja | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Biegam bo lubie | opłacono |
31 | Gierok Beata | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | Biegam bo lubie | opłacono |
32 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
33 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
34 | Sokołowska Anita | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | opłacono |
35 | Wywalec Wojciech | Myslowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
36 | Wywalec Irena | Myslowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
37 | Bober Tomasz | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
38 | Wywalec-Bober Katarzyna | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
39 | Skrzypiec Nicolas | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono |
40 | Szczypka Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
41 | Skrzypiec Sebastian | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
42 | Szczypka Wojciech | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
43 | JELEŃ ANNA | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
44 | BUJOCZEK MILENA | BYTOM | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
45 | BUJOCZEK PIOTR | BYTOM | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
46 | Bujoczek Ewa | BYTOM | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
47 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
48 | Sobczyk Dawid | Brynek | Polska | Pozostali uczestnicy | Davids CamStudio | opłacono |
49 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
50 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
51 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
52 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Augusteam | opłacono |
53 | Hartel Jolanta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
54 | Hartel Henryk | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
55 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
56 | Wójcik Dariusz | Żory | Polska | Pozostali uczestnicy | RUNwDAL | opłacono |
57 | Puszkarski Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Griswold team | opłacono |
58 | Koziołek Iwona | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
59 | SZAJBEL JOANNA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
60 | Koziołek Ryszard | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
61 | Kudzia Stanisław | Olza | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
62 | Krzyżowska Karolina | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
63 | Dzida Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Bieg z Chrystusem | opłacono |
64 | Borzyk Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
65 | Przystolik Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ADEA | opłacono |
66 | Zawada Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
67 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
68 | Kwiatek Ireneusz | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | #byledomety | opłacono |
69 | PIŁAT JAROSŁAW | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska | opłacono |
70 | Dzik Mirosław | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
71 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono |
72 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono |
73 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
74 | Majek Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Augusteam | opłacono |
75 | Zasucha Danuta | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
76 | Zasucha Grzegorz | Katowice | Polska | Małżeństwa | Stowarzyszenie Puls Slaska | opłacono |
77 | Peter Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
78 | Saternus Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
79 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
80 | Chodzidło Joanna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
81 | Chodzidło Rafał | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
82 | Urlik Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
83 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
84 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
85 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
86 | Nitka Artur | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Bieg z Chrystusem | opłacono |
87 | Giermek Lucjan | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
88 | Matyjaszczyk Antonina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
89 | Matyjaszczyk Hanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
90 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
91 | Mazur Kamil | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
92 | Piechota Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
93 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
94 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | - | opłacono |
95 | Lara Jakub | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
96 | Komuda Maksymilian | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
97 | Olejniczak Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | BWH | opłacono |
98 | Lara Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
99 | Komuda Oliwier | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
100 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono |
Wyświetleń: 20697