Wielki Finał Run Beach Morning 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Plichta Beata Gdansk 5 km opłacono on-line
2 Nadolski Marcin Gdańsk 5 km opłacono on-line
3 Kluge Wiktoria Gdynia 5 km Różowe Tygryski opłacono on-line
4 Oldi Paweł Gdańsk 5 km
5 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański 5 km opłacono on-line
6 Piankowski Piotr Bobowo 5 km Run Beach Morning
7 Wasilewski Marcin Gdynia 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
8 Barańska Aleksandra Sztum 5 km Beata & Marcin Forever
9 Kulas Beata Sztum 5 km Beata & Marcin Forever
10 Barańska Alicja Sztum 5 km Beata & Marcin Forever
11 Kulas Wiktor Sztum 5 km Beata & Marcin Forever
12 Kulas Marcin Sztum 5 km Beata & Marcin Forever
13 Lorenc Krzysztof Gdansk 5 km
14 Olejnik Tomasz Włocławek 5 km opłacono on-line
15 Wijatkowska Jolanta Gdańsk 5 km Taka RYBA opłacono on-line
16 Dąbkowska Zofia Gdańsk 5 km Taka RYBA opłacono on-line
17 rogalska Magdalena Gdansk 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
18 Mózgowska Karolina Gdańsk 5 km opłacono on-line
19 Ryta Krzysztof Gdańsk 5 km opłacono on-line
20 Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo 5 km MJG Sport - pomagam przez sport opłacono on-line
21 Kożyczkowska Krystyna Kościerzyna 5 km Turystyczne Kaszuby Regatta Sport opłacono on-line
22 Prokopiuk Andrzej Gdańsk 5 km opłacono on-line
23 Czarnocki Robert Gdańsk 5 km opłacono on-line
24 Samsonov Sergey Gdańsk 5 km opłacono on-line
25 Śnieg Aleksandra Gdańsk 5 km WATAHA - łaczy nas bieganie opłacono on-line
26 Kurajk Marian Gdańsk 5 km opłacono on-line
27 Torbicz Piotr Gdansk 5 km 666 opłacono on-line
28 Gorząd Alina Gdańsk 5 km opłacono on-line
29 Sinczuk Patryk Tczew 5 km opłacono on-line
30 Sińczuk Patrycja Tczew 5 km opłacono on-line
31 Mierska Elżbieta Żukowo 5 km opłacono on-line
32 Szmidt Barbara Anna Borkowo 5 km opłacono on-line
33 Boniewska Urszula Żukowo 5 km opłacono on-line
34 Matynka Wioletta Gdańsk 5 km Z - dance Studio opłacono on-line
35 Perkov Andrii Starogard Gdański 5 km Samrun Stg opłacono on-line
36 Tarapata-Skwiot Edyta Gdańsk 5 km Taka RYBA / TUMBOteam opłacono on-line
37 Skwiot Stanisław Gdańsk 5 km Taka RYBA / TUMBOteam opłacono on-line
38 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk 5 km Taka RYBA opłacono on-line
39 Piekarski Piotr Starogard Gdański 5 km Samrun Stg opłacono on-line
40 Piekarska Joanna Starogard Gdański 5 km Samrun Stg opłacono on-line
41 Maszka Magdalena Starogard Gdański 5 km Samrun Stg opłacono on-line
42 Zielińska Malwina GDANSK 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
43 Targońska Marta Gdańsk 5 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono on-line
44 Bąk Sybilla Iława 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
45 Sagolewski Waldemar Gdansk 5 km opłacono on-line
46 Sągolewska Agnieszka Gdańsk 5 km opłacono on-line
47 Sągolewski Tomasz Gdańsk 5 km opłacono on-line
48 Gładyś Cezary Gdańsk 5 km opłacono on-line
49 Stankiewicz Paulina Gdańsk 5 km opłacono on-line
50 Zieliński Tomasz GDANSK 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
51 Aubrecht Paweł Gdańsk 5 km opłacono on-line
52 Tokarski Andrzej Gdańsk 5 km opłacono on-line
53 Peta Rafał Starogard Gdański 5 km Samrun stg opłacono on-line
54 Maszka Beata Osieczna 5 km Samrun stg opłacono on-line
55 Lis Daniel Gdańsk 5 km opłacono on-line
56 Stasiński Adam Gdańsk 5 km RBM Team opłacono on-line
57 Siuda Lukasz BORKOWO 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
58 Wasilewski Michał Gdańsk 5 km WATAHA - łączy na bieganie opłacono on-line
59 Syldatk KATARZYNA TCZEW 5 km opłacono on-line
60 Grabowska Marzena Gdańsk 5 km ŻARTA WATAHA opłacono on-line
61 Osińska Alicja Gdańsk 5 km opłacono on-line
62 Dykier Grzegorz Pruszcz Gdański 5 km opłacono on-line
63 Chełmiński Mateusz Chełmiński Gdańsk 5 km opłacono on-line
64 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA GDAŃSK 5 km opłacono on-line
65 Tomaszkiewicz Łukasz Łowicz 5 km JUST HERO TEAM opłacono on-line
66 Przygoda Urszula przygoda łowicz 5 km JUST HERO TEAM opłacono on-line
67 Bagrowski Tomasz Gdańsk 5 km Radość Biegania opłacono on-line
68 Schmidt Agnieszka Gdańsk 5 km opłacono on-line
69 Waluś Jacek Gdańsk 5 km STALREM opłacono on-line
70 Grubba Krzysztof Wejherowo 5 km opłacono on-line
71 Bajerska Sylwia Gdansk 5 km Tułacze opłacono on-line
72 Bajerski Marcin Gdansk 5 km Tułacze opłacono on-line
73 Porzeżyński Maciej Gdańsk 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
74 Maszka Ilona Starogard Gdański 5 km Samrun Stg opłacono on-line
75 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański 5 km Samrun Stg opłacono on-line
76 Krasowski Andrzej Dębogórze 5 km Aplitt opłacono on-line
77 Żywicka Kinga Sarnowy 5 km Regatta Koscierzyna opłacono
78 Aleksiejuk Agnieszka Gdańsk 5 km opłacono on-line
79 Malecka Natalia Banino 5 km opłacono on-line
80 Dura Marta Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
81 Żuchowski Paweł Toruń 5 km opłacono on-line
82 Krakowiak Anna Gdańsk 5 km Z-Dance Studio opłacono on-line
83 Nowak Paulina Poznań 5 km Team Awesome opłacono on-line
84 Okoniewski Andrzej Kościerzyna 5 km Turystyczne Kaszuby Regatta Sports opłacono on-line
85 Schwan Agnieszka Rumia 5 km opłacono on-line
86 Olsztyn Sylwia Gdańsk 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
87 Damps Jacek Skrzeszewo 5 km opłacono on-line
88 Damps Katarzyna Skrzeszewo 5 km opłacono on-line
89 Suchorak Maja Sopot 5 km opłacono on-line
90 Piotrowska Mirka Gdańsk 5 km opłacono on-line
91 Stoltmann Paulina Gdańsk 5 km opłacono on-line
92 Jakubiec-Stawicka Izabela Pruszcz Gdański 5 km opłacono on-line
93 Kosińska Karolina Sopot 5 km Z-Dance Studio opłacono on-line
94 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa 5 km ROZBIEGANI z PCz opłacono on-line
95 Majcher Michał Gdańsk 5 km opłacono on-line
96 Opalewska Iwona Gdańsk 5 km opłacono on-line
97 Damps Patryk Skrzeszewo 5 km Wpierdol OCR opłacono on-line
98 Kaczmarczyk Łukasz Gdańsk 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
99 Jachimek Ewelina Gdańsk 5 km RBM opłacono on-line
100 Woźna-Kaczmarek Serafina Grodzisk Wielkopolski 5 km Team Awesome opłacono on-line


Wyświetleń: 5308

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ