Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kuźniweska Maja Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
2 Wereśniak Kinga Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
3 Zwiachel Julia Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
4 Kulpa Hanna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
5 Granowska Kinga Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
6 Baranowska Martyna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
7 Baranowska Paulina Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
8 Bunda Adrianna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
9 Łazęcki Jakub (Kuba) Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
10 Picz Damian Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
11 Więczkowski Konrad Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
12 Koterba Damian Kiekrz Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Kiekrz Poland
13 Wroniszewska Maria Dzikowo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
14 Posłuszny Kamil Oborniki Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
15 Posłuszny Paweł Oborniki Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
16 Gest Annie Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
17 Ozturk Dina Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
18 Arndt Lilli Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
19 Holz Lina Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
20 Muchow Lenee Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
21 Zehnke Zoye Ann Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
22 Biadacz Emilia Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
23 Conrad Lara Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
24 Skowron Liliana Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
25 Schroder Marie Sophie Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
26 Menz Alina Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
27 Klaas Alicia Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
28 Rothenburg Linda Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
29 Topler Rosalie Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
30 Schneider Harlin Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
31 Frąckowiak Mateusz Wieleń Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. KS Metraco Polkowice opłacono on-line
32 Eisner Emil Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
33 Scholz Henry Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
34 Trimpe Johannes Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
35 Muller Leon Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
36 Heller Justin Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
37 Jonda Julian Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
38 Graphentin Luis Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
39 Mandele Hendrik Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
40 Butow Florian Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
41 Ślusarczyk Alexander POZNAN Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
42 Rożek Wiktoria Trzemeszno Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
43 Olejniczak Aleksandra Trzemeszno Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
44 Samojłowicz Julia Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono
45 Grzelakowski Filip Kalisz Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Kalisia Nordic Team opłacono on-line
46 Rębowski Grzegorz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
47 Rębowski Mateusz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
48 Szycko Oliwia Kobylnica Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
49 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Elite Team opłacono on-line
50 Filipek Zofia Antonina Karsko Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
51 Minkiewicz Michalina Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
52 Bolewicz Antoni Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
53 Rogulski Mateusz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
54 Kromelitskaya Anna Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
55 Krajewska Hanna Piła Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
56 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
57 Łagiewka Alicja Stargard Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Atomówki Stargard opłacono on-line
58 Miksza Maja Stargard Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. KAGIK opłacono on-line
59 Yankovskaya Daria Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
60 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
61 Iwańczuk Łukasz Sędzinko Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SZYBCIORY W DECHĘ opłacono on-line
62 Burliński Xawery BYTÓW Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
63 Burlińska Katarzyna BYTÓW Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line


Wyświetleń: 25337

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ