Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Walczewska Maria Dobiegniew Rekreacyjny nordic walking - 5 km UKS Dobiesław
2 Kuźniweska Maja Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
3 Płaczek Filip Barlinek Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza!
4 Oleszczuk Teresa Barlinek Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza!
5 Stanisławski Piotr Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza!
6 Stanisławska Katarzyna Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza!
7 Wereśniak Kinga Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
8 Zwiachel Julia Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
9 Kulpa Hanna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
10 Granowska Kinga Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
11 Baranowska Martyna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
12 Baranowska Paulina Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
13 Bunda Adrianna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
14 Łazęcki Jakub (Kuba) Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
15 Picz Damian Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
16 Więczkowski Konrad Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
17 Koterba Damian Kiekrz Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Kiekrz Poland
18 Wroniszewska Marta Dzikow Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
19 Wroniszewska Maria Dzikowo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
20 Gest Annie Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
21 Ozturk Dina Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
22 Arndt Lilli Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
23 Holz Lina Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
24 Muchow Lenee Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
25 Zehnke Zoye Ann Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
26 Biadacz Emilia Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
27 Conrad Lara Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
28 Skowron Liliana Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
29 Schroder Marie Sophie Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
30 Menz Alina Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
31 Klaas Alicia Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
32 Rothenburg Linda Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
33 Topler Rosalie Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
34 Schneider Harlin Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
35 Gehrmann Armin Prenzlau Nordic walking - 10 km Diesterweg Grundschule
36 Butow Rudiger Prenzlau Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Diesterweg Grundschule
37 Eisner Emil Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
38 Scholz Henry Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
39 Trimpe Johannes Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
40 Muller Leon Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
41 Heller Justin Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
42 Jonda Julian Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
43 Graphentin Luis Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
44 Mandele Hendrik Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
45 Butow Florian Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
46 Lotka Izabela Stary Tomyśl Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) TEAM BEROTU
47 Lotka Jakub Stary Tomyśl Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) TEAM BEROTU
48 Sykisz Maksym Kościan Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) LESZNO :)
49 Antas Maciej Trzemeszno Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Kijkowe Trzemeszno
50 Jasianek Lucja Barlinek Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka
51 Wieczorek Krzysztof Dębe Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Lubasz
52 Rosner Bożena Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) ALS Szczecin
53 Bryliński Piotr Proszowice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
54 Grochowalska Jadwiga Sławno Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne
55 Chomka Małgorzata Przemyśl Rekreacyjny nordic walking - 5 km
56 Kuc Michał Ciechanów Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
57 Mielcarek Leszek Bytom Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) nierzeszony
58 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) ELITE TEAM
59 Tomaszewski Henryk Tuczno Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
60 wiśniewski maciej malbork Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) grupa malbork
61 Polanowski Tomasz Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
62 Iwańczuk Arkadiusz Sędzinko Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
63 Chachuła Sylwia Dolice Rekreacyjny nordic walking - 5 km
64 Bogacki Maksymilian Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km
65 Zientkiewicz Aga Banino Nordic walking - 10 km Elite Team
66 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking - 10 km Elite Team


Wyświetleń: 24571

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ