Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 DOŁĘGOWSKI Marek KOŁCZEWO Nordic walking - 10 km Bks Maniiak Wolin opłacono on-line
102 Stasiak Iwona Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
103 Chłodnicki Marek Poznań Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
104 Czajkowskia Irena Brzezno Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) AGA TEAM MTB opłacono on-line
105 Miernik Dariusz Gorzów Wielkopolski Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
106 Grzebyk Barbara Dobiegniew Rekreacyjny nordic walking - 5 km UKS Dobiesław opłacono on-line
107 Mos Elzbieta Mos Dobiegniew Rekreacyjny nordic walking - 5 km UKS Dobiesław opłacono on-line
108 Skrzypczak Patryk Skrzypczak Trzciel Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Spartakus opłacono on-line
109 Stawujak Magdalena Goraj Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
110 Lepsza Kazimiera Warnice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Pora Seniora Warnice opłacono on-line
111 Pleń Barbara Warnice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Pora Seniora Warnice opłacono on-line
112 Śnigórska Krystyna Warnice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Pora Seniora Warnice opłacono on-line
113 Jakubiak Waldemar Różańsko Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Pora Seniora Różańsko opłacono on-line
114 Wójcik Barbara Krzczonów Nordic walking - 10 km NWPL/ Luki Team Siedlce opłacono on-line
115 Jankowska Beata Pasłęk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
116 Hybiak Jolanta Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
117 Mielecka Agnieszka DREWNO Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KS IDMAR RACING TEAM opłacono on-line
118 Maślanka Iwona Śmigiel Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
119 Mróz Barbara Czarnków Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
120 Lotka Izabela Stary Tomyśl Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) TEAM BEROTU
121 Lotka Jakub Stary Tomyśl Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) TEAM BEROTU
122 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
123 Czycz Emilia Zielona Góra Nordic walking - 10 km opłacono on-line
124 Kowalczyk Mariusz Kowalczyk Zielona Góra Nordic walking - 10 km GREEN TEAM Zielona Góra opłacono on-line
125 Gałkowska Elżbieta Tuczno Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Marsz po zdrowie opłacono on-line
126 Frydrych Marcin Rokietnica Nordic walking - 10 km Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
127 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
128 Jurek Kamila Białośliwie Nordic walking - 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
129 Łukaszewicz Joanna Zielona Góra Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Green Team Zielona Góra opłacono on-line
130 Boczar Beata Zielona Góra Nordic walking - 10 km Green Team Zielona Góra opłacono on-line
131 Samojłowicz Dorota Pasłęk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono
132 Sykisz Maksym Kościan Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) LESZNO :)
133 Samojłowicz Arkadiusz Pasłęk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono
134 Samojłowicz Julia Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono
135 Wujek Tomasz Poznań Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
136 Nowaczyk Magdalena Czarnków Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
137 Budzyk Aleksandra Kraków Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
138 Grzelakowska Malwina Kalisz Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Kalisia Nordic Team opłacono on-line
139 Grzelakowski Filip Kalisz Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Kalisia Nordic Team opłacono on-line
140 Rębowski Grzegorz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
141 Rębowski Mateusz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
142 Rębowski Tomasz Pasłęk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono on-line
143 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Active Family opłacono on-line
144 Szycko Oliwia Kobylnica Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
145 Szycko Radek Kobylnica Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
146 Wietrzycki Andrzej Trzcianka Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
147 Kluczka Mirosława Trzcianka Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
148 Antas Maciej Trzemeszno Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Kijkowe Trzemeszno
149 Zabrzeski Adam Kiekrz Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
150 Zabrzeska Hanna Kiekrz Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
151 Gudzio Maciej Czerwonak Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
152 Husak Dagmara Gubin Nordic walking - 10 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono on-line
153 Urbańska Łucja Gubin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono on-line
154 Zieliński Waldemar Gubin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono on-line
155 Wikierski Karol Gubin Nordic walking - 10 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono on-line
156 Wikierska Alicja Gubin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono on-line
157 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
158 Rybczyk Paweł Trzebież Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Kompas Team opłacono on-line
159 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) LUKI Team Gdańsk opłacono on-line
160 Jasianek Lucja Barlinek Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka
161 Woźniak Iwona Resko Nordic walking - 10 km RunGryf Gryfice opłacono on-line
162 Romanowicz Piotr Resko Nordic walking - 10 km RunGRYF GRYFICE opłacono on-line
163 Bojanowski Marcin Oborniki Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
164 Cyganik Wioletta Trzcianka Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) ZASAPANI opłacono on-line
165 Tobys Alicja Piotrowo Drugie Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
166 Tobys Ryszard Piotrowo Drugie Nordic walking - 10 km opłacono on-line
167 Owczarz Krystyna Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka opłacono on-line
168 Brotkiewicz Mariusz Brotkiewicz Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
169 Paliwoda Kasia Mierzyn Nordic walking - 10 km opłacono on-line
170 Kusza Jolanta Suchy Las Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) UKS GIMNAZJON SUCHY LAS opłacono on-line
171 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking - 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
172 Kop Wiesław Piła Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
173 Krawczyk Dorota Piła Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
174 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking - 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
175 Grygiel Teresa Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Marsz po Zdrowie Poznań opłacono on-line
176 Grzesiek Justyna Nowe Skalmierzyce Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Kalisia Nordic Team opłacono on-line
177 Nowak Wiesław Skoki Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) UKS SKOCZEK Skoki opłacono on-line
178 Mydłowska Marta GORZÓW WIELKOPOLSKI Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) ALKS AJP Gorzów Wlkp. opłacono on-line
179 Kozłowski Piotr Stare Kurowo Nordic walking - 10 km TR StarBlade opłacono on-line
180 Mulkowska Mariola Złotniki Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
181 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Elite Team opłacono on-line
182 Olech Anna Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team opłacono on-line
183 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Elite Team opłacono on-line
184 Szymański Jacek Skórka Nordic walking - 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
185 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
186 Bończyszyn Bożena Bończyszyn Wicko Nordic walking - 10 km opłacono on-line
187 Kolberg Kamila Zieleń Nordic walking - 10 km Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
188 Figiel Danuta Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) ALS Szczecin opłacono on-line
189 Rosik Joanna Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km Szybciej Nie Mogę opłacono on-line
190 Maciaszczyk Zbigniew Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km Szybciej Nie Mogę opłacono on-line
191 Jurdziński Edmund Przezmierowo Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
192 JAPIN HENRYK ŻARY Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) PARKRUN ŻARY opłacono on-line
193 Wieczorek Krzysztof Dębe Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Lubasz
194 Filipek Zofia Antonina Karsko Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
195 Faściszewska Ewa Karsko Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
196 Jońca-Kulpa Mariola Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! opłacono on-line
197 Rosner Bożena Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) ALS Szczecin
198 Jemrych Dorota Złotniki Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
199 Bryliński Piotr Proszowice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
200 Motyl Anna Belchatow Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) NWPL/NW Bełchatów opłacono on-line


Wyświetleń: 24569

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ