Korona Północy Polski #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zientkiewicz Aga Banino Nordic walking 5,7 km Elite Team opłacono on-line
2 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic walking 5,7 km Elite Team opłacono on-line
3 Burlińska Katarzyna Bytów Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
4 Burliński Xawery Bytów Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
5 Kierzk Arkadiusz Cetyń Nordic walking 11 km
6 Sepetowska Kinga Chwaszczyno Nordic walking 11 km Elektonicznezapisy.pl Team
7 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking 11 km Wataha opłacono on-line
8 Posim Bogumiła Dubiel Nordic walking 11 km Wataha opłacono on-line
9 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking 5,7 km LUKI Team Gdańsk opłacono on-line
10 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
11 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking 5,7 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
12 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking 5,7 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
13 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking 5,7 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
14 Białk Roman Gdańsk Nordic walking 11 km opłacono on-line
15 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK Nordic walking 11 km FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
16 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 11 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
17 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking 11 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
18 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking 5,7 km Elite Team opłacono on-line
19 Burlińska Anna Gdańsk Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
20 Olech Anna Gdańsk Nordic walking 11 km Elite Team opłacono on-line
21 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Elite Team opłacono on-line
22 Kujawska Hanna Gdańsk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Szkoła Podst. nr 84 Gdańsk opłacono on-line
23 Duda Aleksandra Gdańsk Nordic walking 5,7 km Politechnika Gdańska opłacono on-line
24 Duda Marek Gdańsk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Szkoła Podst. nr 84 Gdańsk opłacono on-line
25 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking 5,7 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
26 Formela Andrzej Gdynia Nordic walking 5,7 km active family pasłęk opłacono on-line
27 Wawrzyniak Igor Gdynia Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
28 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne ELITE TEAM opłacono on-line
29 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking 5,7 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
30 Rosa Bogumiła Gdynia Nordic walking 5,7 km Opec gdynia opłacono on-line
31 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking 5,7 km ELITE TEAM
32 Żmuda Paweł Główczyce Nordic walking 11 km GOK Główczyce opłacono on-line
33 Piątek Dariusz gniewino Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
34 Jarczewska Renata Goleniów Bieg przełajowy 5,7 km Nie zrzeszona opłacono on-line
35 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. Nordic walking 5,7 km MIASTO GORZÓW WLKP. opłacono on-line
36 Drewa Zygmunt GOŚCICINO Nordic walking 5,7 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
37 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
38 Wendt Jarosław Gościcino Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
39 Sladkoshtiev Maksim Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
40 Ledentcova Iuliia Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
41 Kromelitskiy Andrey Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
42 Kromelitckaia Irina Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
43 Kromelitskaya Anna Kaliningrad Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
44 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking 11 km Active Family opłacono on-line
45 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
46 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
47 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
48 Yankovskaya Daria Kaliningrad Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
49 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie Rekreacyjny nordic walking 5,7 km opłacono on-line
50 Jopek Pattycja Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Vacu Activ Gym
51 Bijok Małgorzata Kobylnica Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
52 Nizioł Patryk Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
53 Nizioł Małgorzata Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
54 Zduńska Monika Kobylnica Bieg przełajowy 5,7 km opłacono on-line
55 Michalak-Małecka Anna Kobylnica Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
56 Szycko Radek Kobylnica Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica
57 Szycko Oliwa Kobylnica Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica
58 Karczewski Piotr Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
59 Woźniak-Karczewska Patrycja Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
60 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking 5,7 km ELITE TEAM opłacono on-line
61 Reca Grażyna Kościerzyna Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
62 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
63 Mańczak Lucyna Krępa Słupska Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
64 PACAK KAMIL KULESZEWO Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
65 STEREŃCZAK FABIAN KULESZEWO Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
66 NEUMANN ANGELIKA KWAKOWO Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
67 Sufryt Marika Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
68 Majkowska Maja Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
69 Bartnicka Julia Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
70 Bartnicka Izabela Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
71 Pacan-Skiers Maciej Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
72 Brzozowski Jakub Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
73 Pacan-Skiers Karolina Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
74 Owczarek Aleksandra Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
75 Sajko Hanna Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
76 Chamier Gliszczyński Paweł Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
77 Remus Jan Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
78 Sufryt Patryk Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
79 Wodziński Marcin Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
80 Sidorowicz Przemysław Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
81 Brzozowski Konrad Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
82 Brzozowska Krystyna Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
83 Sibik Beata Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
84 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking 11 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
85 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
86 Andryskowski Marek Lębork Bieg przełajowy 5,7 km
87 Górska Iwona Lębork Nordic walking 11 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
88 Bikowski Marek Lębork Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Lęborskie Lwy opłacono on-line
89 Konkol Andrzej Lębork Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
90 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg przełajowy 5,7 km Kolarz-Pol opłacono on-line
91 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
92 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
93 Bikowska Gabriela Lębork Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Lęborskie Lwy opłacono on-line
94 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
95 Lipińska Zofia Lipusz Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
96 Michalska Agnieszka Lulemino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
97 Derda Julia Lulemino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
98 Dziekanowski Bartosz Łosino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
99 Sychla Monika Łosino Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
100 Sychla Mateusz Łosino Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line


Wyświetleń: 19820

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ