Korona Północy Polski #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
102 Czernichowska Teresa Reblino Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Dwa Kije Słupsk
103 Pruska Agnieszka Widzino Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica
104 Piłczyński Paweł Widzino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
105 Szymańska Hanna Skórka Bieg przełajowy 5,7 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
106 Szymański Jacek Skórka Nordic walking 11 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
107 Miąskowski Zbigniew Skarszewy Nordic walking 5,7 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
108 niemczyk krzysztof Skarszewy Nordic walking 11 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
109 Jakuć Krzysztof Starkowo Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne
110 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
111 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking 11 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
112 Krawczyk Dorota Piła Nordic walking 5,7 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
113 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
114 Bikowska Gabriela Lębork Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Lęborskie Lwy opłacono on-line
115 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
116 Derda Julia Lulemino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
117 Sałaj Angelika Zbyszewo Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica OSP Lulemino
118 Michalska Agnieszka Lulemino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
119 Rogulski Mateusz Pasłęk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
120 Kuczyński Włodzimierz Oborniki Nordic walking 5,7 km Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
121 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic walking 5,7 km Elite Team opłacono on-line
122 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic walking 11 km opłacono on-line
123 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
124 Piątek Dariusz gniewino Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
125 Konkol Andrzej Lębork Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
126 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg przełajowy 5,7 km
127 Kwapisz Izabela Słupsk Rekreacyjny nordic walking 5,7 km opłacono on-line
128 Kaczmarek Maja Wejherowo Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
129 Posim Bogumiła Dubiel Nordic walking 11 km Wataha opłacono on-line
130 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking 11 km Wataha opłacono on-line
131 Kocoń Sylwia Siemianice Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
132 Białk Roman Gdańsk Nordic walking 11 km opłacono on-line
133 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
134 Kozaczuk Jarosław Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km opłacono on-line
135 Chałubinski Karol Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km
136 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking 5,7 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
137 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking 5,7 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
138 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
139 Bryliński Piotr Proszowice Nordic walking 11 km
140 Kromelitskaya Anna Kaliningrad Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
141 Kromelitckaia Irina Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
142 Kromelitskiy Andrey Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
143 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic walking 5,7 km KS Metraco Polkowice opłacono on-line
144 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic walking 5,7 km KS Metraco Polkowice opłacono on-line
145 Kasprowicz Małgorzata Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km Stopa Słupsk opłacono on-line
146 Sychla Mateusz Łosino Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
147 Sychla Monika Łosino Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
148 Bijok Małgorzata Kobylnica Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
149 Michalak-Małecka Anna Kobylnica Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
150 Downar-Zapolski Paweł Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km opłacono on-line
151 Pałka Grzegorz Poznań Nordic walking 5,7 km Serikon Team opłacono on-line
152 Kierzk Arkadiusz Cetyń Nordic walking 11 km
153 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking 5,7 km ELITE TEAM
154 Zduńska Monika Kobylnica Bieg przełajowy 5,7 km opłacono on-line
155 Brzuchalski Kazimierz Rumia Nordic walking 5,7 km
156 Brzuchalska Danuta Rumia Nordic walking 5,7 km
157 Yankovskaya Daria Kaliningrad Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
158 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
159 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
160 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
161 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking 11 km Active Family opłacono on-line
162 Formela Andrzej Pasłęk Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
163 Rębowski Mateusz Pasłęk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
164 Rębowski Grzegorz PASŁĘK Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
165 Rębowski Tomasz Pasłęk Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
166 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Active Family opłacono on-line
167 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne ELITE TEAM opłacono on-line
168 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking 11 km opłacono on-line
169 Jasiłek Kama Radawnica Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
170 Jasiłek Przemysław Radawnica Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
171 Rosa Bogumiła Gdynia Nordic walking 5,7 km Opec gdynia opłacono on-line
172 Rosa Michał Wejherowo Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
173 Rosa Jakub Wejherowo Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat opłacono on-line
174 Seifert Sylwia Poznań Nordic walking 5,7 km Serikon Team opłacono on-line
175 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking 11 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
176 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking 5,7 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
177 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking 5,7 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
178 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking 11 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
179 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie Rekreacyjny nordic walking 5,7 km opłacono on-line
180 Reca Grażyna Kościerzyna Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
181 Kwidzińska Elwira Łubiana Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
182 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
183 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
184 Rogulska Anna Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
185 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
186 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking 11 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
187 Zientkiewicz Aga Banino Nordic walking 5,7 km Elite Team opłacono on-line
188 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
189 Jarczewska Renata Goleniów Bieg przełajowy 5,7 km Nie zrzeszona opłacono on-line
190 Burliński Xawery Bytów Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
191 Burlińska Katarzyna Bytów Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
192 Burlińska Anna Gdańsk Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
193 Górska Iwona Lębork Nordic walking 11 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
194 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking 11 km opłacono on-line


Wyświetleń: 19823

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ