Korona Północy Polski #3

wyniki 10km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR OSTRZEŻENIA DRUŻYNA ZIELONA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x CZAS STARTU
1 36 YANKOVSKIY DMITRIY M 1 M 40-49 KALININGRAD ACTIVE FAMILY OSTRZ TEAM 2 10km NW 1:12:55 9.05 [km/h] 0:00:50
2 15 KUŹMICZ ADAM M 2 M 0-39 MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 0 ZIELONA 10km NW 1:13:09 9.02 [km/h] 0:02:14
3 10 KŁOS MACIEJ M 3 M 0-39 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 10km NW 1:13:28 8.98 [km/h] 0:00:52
4 38 KNITTER TOMASZ M 4 M 0-39 1 DZIEMIANY 0 10km NW 1:13:35 8.97 [km/h] 0:02:15
5 11 KORZEŃ GRZEGORZ M 5 M 40-49 1 SŁUPSK 10km NW 1:20:00 8.25 [km/h] 0:00:53
6 14 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 1 K 40-49 KRĘPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE 10km NW 1:20:45 8.17 [km/h] 0:01:45
7 6 DREWA MARIAN M 6 M 60-69 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE OSTRZ X2 10km NW 1:21:29 8.10 [km/h] 0:00:50
8 31 SMARSZCZ WIESŁAW M 7 M 60-69 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 10km NW 1:21:32 8.09 [km/h] 0:00:51
9 25 PRZYBYŁEK MARYSIA K 2 K 40-49 ŚMIGIEL MARSZ PO ZDROWIE OSTRZ 10km NW 1:21:43 8.08 [km/h] 0:01:46
10 26 RAKOWIECKI ZBIGNIEW M 8 M 50-59 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM OSTRZ 10km NW 1:22:19 8.02 [km/h] 0:00:51
11 4 BUJNICKI MARCIN M 9 M 40-49 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK OSTRZ TEAM 3 10km NW 1:24:08 7.84 [km/h] 0:00:52
12 29 RUDAWSKI MACIEJ M 10 M 0-39 2 TRZCIEL WALK & RUN TEAM OBORNIKI 10km NW 1:24:25 7.82 [km/h] 0:02:16
13 35 WOŁK BEATA K 3 K 40-49 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA ZIELONA 10km NW 1:25:08 7.75 [km/h] 0:01:46
14 7 GÓRSKA IWONA K 4 K 40-49 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY OSTRZ 10km NW 1:25:12 7.75 [km/h] 0:03:18
15 33 SZYMAŃSKI JACEK M 11 M 50-59 2 SKÓRKA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 10km NW 1:25:13 7.74 [km/h] 0:02:38
16 8 HINC IWONA K 5 K 40-49 2 ŻUKOWO-BORKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM OSTRZ 10km NW 1:25:43 7.70 [km/h] 0:01:44
17 13 KREFFT BARBARA K 6 K 50-59 1 PARCHOWO OSTRZ 10km NW 1:26:16 7.65 [km/h] 0:01:44
18 9 KACZMAREK MAJA K 7 K 0-39 1 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 10km NW 1:26:51 7.60 [km/h] 0:01:45
19 3 BOŃCZYSZYN BOŻENA K 8 K 50-59 2 WICKO 10km NW 1:27:03 7.58 [km/h] 0:01:45
20 20 OLECH ANNA K 9 K 40-49 3 GDAŃSK ELITE TEAM TEAM 5 10km NW 1:27:10 7.57 [km/h] 0:01:47
21 28 ROGULSKI TOMASZ M 12 M 40-49 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK TEAM 7 10km NW 1:27:31 7.54 [km/h] 0:02:15
22 24 POSŁUSZNA GOSIA K 10 K 40-49 4 OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI 10km NW 1:27:50 7.51 [km/h] 0:03:19
23 23 POSIM DARIUSZ M 13 M 50-59 3 DUBIEL WATAHA 10km NW 1:28:43 7.44 [km/h] 0:00:52
24 39 PONKA RADOSŁAW M 14 M 40-49 4 WEJHEROWO OSTRZ 0 10km NW 1:29:46 7.35 [km/h] 0:02:39
25 1 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 15 M 60-69 3 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 10km NW 1:29:54 7.34 [km/h] 0:00:52
26 16 ŁOPIŃSKI ALEKSY M 16 M 70+ 1 PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM OSTRZ 10km NW 1:30:01 7.33 [km/h] 0:02:45
27 2 BIAŁK ROMAN M 17 M 60-69 4 GDAŃSK 10km NW 1:30:09 7.32 [km/h] 0:02:37
28 5 CHOJNICKA JOANNA K 11 K 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK OSTRZ TEAM 3 10km NW 1:31:05 7.25 [km/h] 0:03:18
29 34 WENDT JAROSŁAW M 18 M 50-59 4 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 10km NW 1:34:33 6.98 [km/h] 0:02:38
30 30 SCHWANN MIROSŁAW M 19 M 50-59 5 WEJHEROWO 10km NW 1:35:02 6.94 [km/h] 0:02:37
31 37 ŻMUDA PAWEŁ M 20 M 0-39 3 GŁÓWCZYCE GOK GŁÓWCZYCE 10km NW 1:35:04 6.94 [km/h] 0:02:14
32 32 SOROKA TERESA K 12 K 60-69 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:37:11 6.79 [km/h] 0:03:40
33 12 KOZŁOWSKA ANNA K 13 K 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:37:38 6.76 [km/h] 0:03:19
34 19 NIEMCZYK KRZYSZTOF M 21 M 60-69 5 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY OSTRZ 10km NW 1:38:15 6.72 [km/h] 0:02:39
35 17 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 14 K 50-59 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:40:21 6.58 [km/h] 0:03:38
36 27 ROGULSKA ANNA K 15 K 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK TEAM 7 10km NW 1:40:39 6.56 [km/h] 0:03:20
37 22 POSIM BOGUMIŁA K 16 K 50-59 4 DUBIEL WATAHA 10km NW 1:44:52 6.29 [km/h] 0:03:39

wyniki 5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR OSTRZEŻENIA DRUŻYNA ZIELONA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x CZAS STARTU
1 126 GRODZKI IRENEUSZ M 1 M 40-49 GORZÓW WLKP. MIASTO GORZÓW WLKP. 5km NW 0:35:05 9.75 [km/h] 0:04:02
2 123 FRĄCKOWIAK ROMAN M 2 M 50-59 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE TEAM 4 5km NW 0:36:26 9.39 [km/h] 0:04:02
3 209 BRZOZOWSKI PIOTR M 3 M 30-39 SŁAWNO 0 5km NW 0:37:22 9.15 [km/h] 0:05:44
4 185 SLADKOSHTIEV MAKSIM M 4 M 30-39 1 KALININGRAD ACTIVE FAMILY 5km NW 0:37:36 9.10 [km/h] 0:04:03
5 214 FRĄCKOWIAK MATEUSZ M 5 M 16-29 1 WIELEN TEAM 4 0 5km NW 0:38:08 8.97 [km/h] 0:04:03
6 181 SAŁABON GRZEGORZ M 6 M 50-59 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:38:27 8.89 [km/h] 0:04:02
7 131 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 7 M 50-59 2 KOSZALIN ELITE TEAM 5km NW 0:39:12 8.72 [km/h] 0:06:32
8 159 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K 1 K 50-59 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE OSTRZ TEAM 4 5km NW 0:39:33 8.65 [km/h] 0:04:45
9 129 JASIŁEK PRZEMYSŁAW M 8 M 40-49 1 RADAWNICA 5km NW 0:39:52 8.58 [km/h] 0:04:04
10 173 RĘBOWSKI TOMASZ M 9 M 30-39 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY TEAM 8 5km NW 0:39:59 8.55 [km/h] 0:04:12
11 238 WIETRZYCKI ANDRZEJ M 10 M NPSR 1 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NPSR 5km NW 0:40:01 8.55 [km/h] 0:06:32
12 233 KONKOL ANDRZEJ M 11 M NPSR 2 LĘBORK NPSR 5km NW 0:40:04 8.54 [km/h] 0:06:35
13 137 KROMELITSKIY ANDREY M 12 M 40-49 2 KALININGRAD ACTIVE FAMILY TEAM 1 5km NW 0:40:18 8.49 [km/h] 0:05:49
14 179 RUDAWSKI PIOTR M 13 M 30-39 3 TRZCIEL WALK & RUN TEAM OBORNIKI ZIELONA 5km NW 0:40:20 8.48 [km/h] 0:05:44
15 152 MAŚLANKA IWONA K 2 K 40-49 ŚMIGIEL MARSZ PO ZDROWIE 5km NW 0:40:23 8.47 [km/h] 0:08:02
16 235 PIĄTEK DARIUSZ M 14 M NPSR 3 GNIEWINO POLIPACK TEAM GWE NPSR 5km NW 0:40:37 8.42 [km/h] 0:05:45
17 105 BARTOSIEWICZ ŁUKASZ M 15 M 30-39 4 GDAŃSK LUKI TEAM GDAŃSK 5km NW 0:40:41 8.41 [km/h] 0:05:45
18 195 SZYMANOWSKA ANNA K 3 K 50-59 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:41:40 8.21 [km/h] 0:04:45
19 196 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 16 M 60-69 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:42:02 8.14 [km/h] 0:06:30
20 237 SZUDARSKI MAREK M 17 M NPSR 4 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK NPSR 5km NW 0:42:32 8.04 [km/h] 0:06:35
21 169 RECA GRAŻYNA K 4 K 40-49 1 KOŚCIERZYNA OSTRZ 5km NW 0:43:01 7.95 [km/h] 0:04:47
22 106 BERCZYŃSKI HENRYK M 18 M 60-69 2 OKONEK NADLEŚNICTWO OKONEK 5km NW 0:43:28 7.87 [km/h] 0:06:33
23 199 WAWRZYNIAK IGOR M 19 M 13-15 1 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:43:31 7.86 [km/h] 0:07:20
24 186 SMARSZCZ GRAŻYNA K 5 K 60-69 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:43:33 7.85 [km/h] 0:04:46
25 200 WILKOŁEK-SZUDARSKA SATURNINA K 6 K 60-69 2 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5km NW 0:43:33 7.85 [km/h] 0:08:48
26 177 ROSA JAKUB M 20 M 13-15 2 WEJHEROWO 5km NW 0:43:33 7.85 [km/h] 0:07:21
27 168 PRUSKA AGNIESZKA K 7 K 40-49 2 WIDZINO 5km NW 0:43:35 7.85 [km/h] 0:08:02
28 161 OLECH MATEUSZ M 21 M 10-12 1 GDAŃSK ELITE TEAM TEAM 5 5km NW 0:43:42 7.83 [km/h] 0:07:20
29 211 KOCOŃ SŁAWONIR M 22 M 40-49 3 SIEMIANOWICE OSTRZ 0 5km NW 0:43:49 7.81 [km/h] 0:05:49
30 144 KWIDZIŃSKA ELWIRA K 8 K 40-49 3 ŁUBIANA 5km NW 0:43:54 7.79 [km/h] 0:08:04
31 193 SZYCKO OLIWA K 9 K 13-15 1 KOBYLNICA 5km NW 0:44:02 7.77 [km/h] 0:09:30
32 231 BIKOWSKA GABRIELA K 10 K NPSR 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY NPSR 0 5km NW 0:44:14 7.73 [km/h] 0:08:28
33 118 DUDA MAREK M 23 M 13-15 3 GDAŃSK SZKOŁA PODST. NR 84 GDAŃSK 5km NW 0:44:28 7.69 [km/h] 0:07:24
34 172 RĘBOWSKI MATEUSZ M 24 M 0-9 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY TEAM8 5km NW 0:44:32 7.68 [km/h] 0:07:19
35 234 ŁĘCKI JAN M 25 M NPSR 5 GDYNIA ELITE TEAM NPSR 5km NW 0:44:41 7.65 [km/h] 0:06:35
36 142 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 26 M 60-69 3 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:44:48 7.63 [km/h] 0:06:33
37 143 KUŹMICZ MAGDALENA K 11 K 30-39 1 MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:44:54 7.62 [km/h] 0:08:02
38 198 WAWRZYNIAK ANNA K 12 K 40-49 4 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:45:05 7.59 [km/h] 0:08:02
39 194 SZYCKO RADEK M 27 M 40-49 4 KOBYLNICA 5km NW 0:45:05 7.59 [km/h] 0:00:00
40 175 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 13 K 40-49 5 SOPOT 5km NW 0:45:06 7.58 [km/h] 0:08:27
41 127 JANECKA AGNIESZKA K 14 K 40-49 6 PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 5km NW 0:45:06 7.58 [km/h] 0:08:06
42 204 YANKOVSKAYA ALEKSANDRA K 15 K 30-39 2 KALININGRAD ACTIVE FAMILY TEAM 2 ZIELONA 5km NW 0:45:29 7.52 [km/h] 0:04:47
43 101 BADZIĄG WALDEMAR M 28 M 50-59 3 SŁUPSK ELITE TEAM 5km NW 0:45:30 7.52 [km/h] 0:06:31
44 158 NIEZGODA TOMASZ M 29 M 40-49 5 SZCZECINEK 5km NW 0:45:32 7.51 [km/h] 0:00:00
45 138 KUCZYŃSKA ANNA K 16 K 50-59 1 OBORNIKI NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 5km NW 0:45:45 7.48 [km/h] 0:08:27
46 110 BUJNICKA MAGDALENA K 17 K 13-15 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK TEAM 3 5km NW 0:45:50 7.46 [km/h] 0:09:30
47 134 KRAWCZYK DOROTA K 18 K 60-69 3 PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 5km NW 0:45:51 7.46 [km/h] 0:08:49
48 178 ROSA MICHAŁ M 30 M 30-39 5 WEJHEROWO 5km NW 0:45:59 7.44 [km/h] 0:05:48
49 160 OLECH MARCIN M 31 M 40-49 6 GDAŃSK ELITE TEAM TEAM 5 5km NW 0:46:02 7.43 [km/h] 0:05:49
50 135 KROMELITCKAIA IRINA K 19 K 40-49 7 KALININGRAD ACTIVE FAMILY TEAM 1 5km NW 0:46:13 7.40 [km/h] 0:08:05
51 183 SIBIK BEATA K 20 K 50-59 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:46:38 7.33 [km/h] 0:08:28
52 352 GRABOWSKI ANTONI M 32 M 10-12 2 ZAGÓRKI SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO 5km NW 0:46:52 7.30 [km/h] 0:07:20
53 289 ANTONIAK NICOLAS M 33 M 10-12 3 KOBYLNICA 0 5km NW 0:46:53 7.29 [km/h] 0:09:38
54 124 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 21 K 40-49 8 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:47:00 7.28 [km/h] 0:08:06
55 353 BAZYK OSKAR M 34 M 13-15 4 KOBYLNICA 0 5km NW 0:47:01 7.27 [km/h] 0:09:33
56 136 KROMELITSKAYA ANNA K 22 K 10-12 1 KALININGRAD ACTIVE FAMILY TEAM 1 5km NW 0:47:05 7.26 [km/h] 0:09:37
57 147 LIPIŃSKA ZOFIA K 23 K 40-49 9 LIPUSZ 5km NW 0:47:11 7.25 [km/h] 0:08:08
58 140 KUJAWSKA HANNA K 24 K 13-15 3 GDAŃSK SZKOŁA PODST. NR 84 GDAŃSK 5km NW 0:47:13 7.24 [km/h] 0:09:30
59 145 LAANE ELENA K 25 K 16-29 1 KALININGRAD ACTIVE FAMILY 5km NW 0:47:21 7.22 [km/h] 0:08:01
60 119 DYKS DANUTA K 26 K 40-49 10 MĄDRZECHOWO 5km NW 0:47:28 7.21 [km/h] 0:08:07
61 206 YANKOVSKIY MAKSIM M 35 M 10-12 4 KALININGRAD ACTIVE FAMILY TEAM 2 5km NW 0:47:32 7.19 [km/h] 0:07:24
62 166 PAŁKA GRZEGORZ M 36 M 60-69 4 POZNAŃ SERIKON TEAM 5km NW 0:47:38 7.18 [km/h] 0:06:34
63 354 CIECHAN MARCEL M 37 M 13-15 5 KOBYLNICA 0 5km NW 0:47:41 7.17 [km/h] 0:09:33
64 120 DYKS KRZYSZTOF M 38 M 40-49 7 MĄDRZECHOWO OSTRZ 5km NW 0:47:46 7.16 [km/h] 0:05:45
65 122 FORMELA ANDRZEJ M 39 M 50-59 4 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:48:01 7.12 [km/h] 0:06:33
66 154 MIĄSKOWSKI ZBIGNIEW M 40 M 50-59 5 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY OSTRZ 5km NW 0:48:05 7.11 [km/h] 0:06:31
67 155 MICHALSKA MAŁGORZATA K 27 K 50-59 3 SZCZECINEK 5km NW 0:48:32 7.05 [km/h] 0:08:28
68 208 KOWALSKI MIROSŁAW M 41 M 60-69 5 SZCZECINEK OGÓLNOPOLSKA GRUPA NORDIC WALKING 5km NW 0:48:34 7.04 [km/h] 0:02:38
69 351 GRABOWSKI WIKTOR M 42 M 0-9 2 KOŃCZEWO 0 5km NW 0:48:54 6.99 [km/h] 0:07:22
70 174 ROGULSKI MATEUSZ M 43 M 13-15 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK TEAM 7 5km NW 0:49:00 6.98 [km/h] 0:07:21
71 205 YANKOVSKAYA DARIA K 28 K 0-9 1 KALININGRAD ACTIVE FAMILY 5km NW 0:49:06 6.97 [km/h] 0:09:39
72 132 KOPCZYŃSKA IRENA K 29 K 60-69 4 BORKOWO ELITE TEAM 5km NW 0:49:12 6.95 [km/h] 0:08:49
73 115 CZERNICHOWSKA TERESA K 30 K NPSR 2 REBLINO DWA KIJE SŁUPSK NPSR 5km NW 0:49:18 6.94 [km/h] 0:08:29
74 182 SEIFERT SYLWIA K 31 K 40-49 11 POZNAŃ SERIKON TEAM 5km NW 0:49:23 6.93 [km/h] 0:08:03
75 167 PODLEŚ DANUTA K 32 K 60-69 5 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5km NW 0:49:38 6.89 [km/h] 0:08:31
76 146 LEDENTCOVA IULIIA K 33 K 16-29 2 KALININGRAD ACTIVE FAMILY 5km NW 0:49:43 6.88 [km/h] 0:08:01
77 201 WIŚNIK AGNIESZKA K 34 K 40-49 12 SZCZECINEK 5km NW 0:49:52 6.86 [km/h] 0:08:03
78 176 ROSA BOGUMIŁA K 35 K 60-69 6 GDYNIA OPEC GDYNIA 5km NW 0:49:56 6.85 [km/h] 0:08:50
79 130 KOCOŃ SYLWIA K 36 K 40-49 13 SIEMIANICE 5km NW 0:50:14 6.81 [km/h] 0:08:04
80 133 KOWALEWSKA WIESŁAWA K 37 K 40-49 14 SZCZECINEK 5km NW 0:50:30 6.77 [km/h] 0:08:04
81 207 ZIENTKIEWICZ AGA K 38 K 40-49 15 BANINO ELITE TEAM 5km NW 0:51:39 6.62 [km/h] 0:08:07
82 153 MĄDRY DOROTA K 39 K 40-49 16 STUDZIENICE 5km NW 0:52:30 6.51 [km/h] 0:08:08
83 157 NIEZGODA MAŁGORZATA K 40 K 40-49 17 SZCZECINEK OSTRZ 5km NW 0:52:31 6.51 [km/h] 0:08:04
84 139 KUCZYŃSKI WŁODZIMIERZ M 44 M 60-69 6 OBORNIKI NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 5km NW 0:52:56 6.46 [km/h] 0:06:36
85 212 KOWALEWSKI MARCEL M 45 M 0-9 3 KOŃCZEWO 0 5km NW 0:53:07 6.44 [km/h] 0:09:34
86 280 MUSIAŁ GRZEGORZ M 46 M 16-29 2 ZAGÓRKI 0 5km NW 0:53:11 6.43 [km/h] 0:07:22
87 148 LIPIŃSKA GRAŻYNA K 41 K 50-59 4 SKORZEWO 5km NW 0:53:12 6.43 [km/h] 0:08:28
88 290 PEKA MARCEL M 47 M 10-12 5 KOBYLNICA 0 5km NW 0:53:27 6.40 [km/h] 0:09:37
89 232 BIKOWSKI MAREK M 48 M NPSR 6 LĘBORK LĘBORSKIE LWY NPSR 5km NW 0:53:36 6.38 [km/h] 0:06:35
90 141 KULCZYCKI JAN M 49 M 60-69 7 GDAŃSK 5km NW 0:53:42 6.37 [km/h] 0:06:36
91 274 GREBER IGOR M 50 M 10-12 6 ZAGÓRKI 0 5km NW 0:54:17 6.30 [km/h] 0:07:19
92 210 TURSKI WIKTOR M 51 M 0-9 4 KOŃCZEWO 0 5km NW 0:55:20 6.18 [km/h] 0:09:36
93 364 MUSIAŁ MARTYNA K 42 K 10-12 2 RUNOWO SŁAWIEŃSKIE 0 5km NW 0:55:26 6.17 [km/h] 0:09:36
94 189 STASIUK BRAYAN M 52 M 10-12 7 ZAGÓRKI SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO 5km NW 0:56:02 6.10 [km/h] 0:09:32
95 217 WOJCIECHOWSKA AGATA K 43 K 30-39 3 ZAGÓRKI 0 5km NW 0:56:16 6.08 [km/h] 0:08:02
96 114 CHAMIER GLISZCZYŃSKI PAWEŁ M 53 M 13-15 7 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5km NW 0:56:20 6.07 [km/h] 0:09:46
97 116 DREWA ZYGMUNT M 54 M 70+ 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:57:21 5.96 [km/h] 0:07:20
98 216 WOJCIECHOWSKI DARIUSZ M 55 M 30-39 6 ZAGÓRK 0 5km NW 0:57:40 5.93 [km/h] 0:06:38
99 275 MUSIAŁ WOJTEK M 56 M 10-12 8 ZAGÓRKI 0 5km NW 0:58:08 5.88 [km/h] 0:07:21
100 361 BEMOWSKA ANNA K 44 K 16-29 3 0 5km NW 0:59:12 5.78 [km/h] 0:09:34
101 109 BRZOZOWSKI KONRAD M 57 M 13-15 8 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5km NW 0:59:47 5.72 [km/h] 0:09:50
102 356 KONHEL WOJTEK M 58 M 10-12 9 KOBYLNICA 0 5km NW 1:00:07 5.69 [km/h] 0:09:40
103 355 MARTYNA JAKUB M 59 M 10-12 10 KOBYLNICA 0 5km NW 1:00:08 5.69 [km/h] 0:09:34
104 218 OSSOWSKI OLIWIER M 60 M 13-15 9 KOBYLNICA 0 5km NW 1:00:09 5.69 [km/h] 0:09:33
105 150 MAJKOWSKA MAJA K 45 K 10-12 3 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5km NW 1:00:10 5.68 [km/h] 0:09:44
106 162 OWCZAREK ALEKSANDRA K 46 K 10-12 4 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE OSTRZ 5km NW 1:00:10 5.68 [km/h] 0:09:43
107 164 PACAN-SKIERS KAROLINA K 47 K 10-12 5 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5km NW 1:00:10 5.68 [km/h] 0:09:44
108 219 ĆWIK WIKTOR M 61 M 0-9 5 KOBYLNICA 0 5km NW 1:00:47 5.63 [km/h] 0:09:41
109 236 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 48 K NPSR 3 PASŁĘK ACTIVE FAMILY NPSR TEAM 8 5km NW 1:00:51 5.62 [km/h] 0:08:29
110 360 KOTARSKI JAKUB M 62 M 10-12 11 KWAKOWO 0 5km NW 1:01:40 5.55 [km/h] 0:09:42
111 171 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 63 M 0-9 6 PASŁĘK ACTIVE FAMILY TEAM 8 5km NW 1:01:55 5.52 [km/h] 0:07:25
112 192 SUFRYT PATRYK M 64 M 10-12 12 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5km NW 1:02:10 5.50 [km/h] 0:09:48
113 283 POZORSKA ZUZANNA K 49 K 0-9 2 KOBYLNICA 0 5km NW 1:03:06 5.42 [km/h] 0:09:35
114 108 BRZOZOWSKI JAKUB M 65 M 10-12 13 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5km NW 1:03:57 5.35 [km/h] 0:09:52
115 107 BRZOZOWSKA KRYSTYNA K 50 K 30-39 4 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5km NW 1:03:59 5.35 [km/h] 0:09:50
116 281 KOŁAKOWSKA LENA K 51 K 0-9 3 KOBYLNICA 0 5km NW 1:04:17 5.32 [km/h] 0:09:35
117 220 ĆWIK TOBIASZ M 66 M 0-9 7 KOBYLNICA 0 5km NW 1:05:52 5.19 [km/h] 0:09:41
118 284 OLSZEWSKI KRYSTIAN M 67 M 0-9 8 KOBYLNICA 0 5km NW 1:05:52 5.19 [km/h] 0:09:42
119 288 SANDER MILENA K 52 K 10-12 6 KOBYLNICA 0 5km NW 1:06:03 5.18 [km/h] 0:09:33
120 104 BARTOSIAK IZABELA K 53 K 10-12 7 ZAGÓRKI SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO 5km NW 1:06:16 5.16 [km/h] 0:09:42
121 190 STEREŃCZAK FABIAN M 68 M 10-12 14 KULESZEWO SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO 5km NW 1:06:23 5.15 [km/h] 0:09:34
122 277 SIKORA ALEKSANDRA K 54 K 10-12 8 KOŃCZEWO 0 5km NW 1:06:30 5.14 [km/h] 0:09:38
123 156 NEUMANN ANGELIKA K 55 K 10-12 9 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO 5km NW 1:06:32 5.14 [km/h] 0:09:35
124 365 SIWIEC KONRAD M 69 M 16-29 3 KCZEWO 0 5km NW 1:06:42 5.13 [km/h] 0:09:40
125 366 KSEL KACPER M 70 M 10-12 15 RUNOWO SŁĄWIEŃSKIE 0 5km NW 1:06:43 5.13 [km/h] 0:09:39
126 285 ROLA MARTA K 56 K 0-9 4 KOBYLNICA 0 5km NW 1:07:01 5.10 [km/h] 0:09:36
127 286 WOLSKI MATEUSZ M 71 M 0-9 9 KOBYLNICA 0 5km NW 1:07:02 5.10 [km/h] 0:09:42
128 282 KOROTKO MATEUSZ M 72 M 0-9 10 KOBYLNICA 0 5km NW 1:07:10 5.09 [km/h] 0:09:41
129 287 PACAN KORNELKA K 57 K 0-9 5 KOBYLNICA 0 5km NW 1:07:17 5.08 [km/h] 0:09:35
130 149 LORANT JULIA K 58 K 10-12 10 ZAGÓRKI SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO 5km NW 1:08:50 4.97 [km/h] 0:09:43
131 278 KIRKO MIKOŁAJ M 73 M 10-12 16 KOŃCZEWO 0 5km NW 1:08:53 4.96 [km/h] 0:09:41
132 151 MAŃCZAK LUCYNA K 59 K 50-59 5 KRĘPA SŁUPSKA SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO 5km NW 1:08:59 4.96 [km/h] 0:09:44
133 112 BURLIŃSKA KATARZYNA K 60 K 0-9 6 BYTÓW ACTIVE FAMILY TEAM 6 5km NW 1:10:45 4.83 [km/h] 0:09:32
134 203 WODZIŃSKI MARCIN M 74 M 10-12 17 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5km NW 1:11:58 4.75 [km/h] 0:00:00
135 165 PACAN-SKIERS MACIEJ M 75 M 10-12 18 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5km NW 1:13:01 4.68 [km/h] 0:09:46
136 102 BARTNICKA IZABELA K 61 K 10-12 11 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5km NW 1:13:02 4.68 [km/h] 0:09:46
137 180 SAJKO HANNA K 62 K 10-12 12 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5km NW 1:14:09 4.61 [km/h] 0:09:44
138 170 REMUS JAN M 76 M 10-12 19 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5km NW 1:14:09 4.61 [km/h] 0:09:51
139 103 BARTNICKA JULIA K 63 K 10-12 13 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5km NW 1:14:11 4.61 [km/h] 0:09:47
140 191 SUFRYT MARIKA K 64 K 10-12 14 KWAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE 5km NW 1:14:14 4.61 [km/h] 0:09:46
141 197 SZYMAŃSKA KATARZYNA K 65 K 30-39 5 SŁUPSK 5km NW 1:14:16 4.61 [km/h] 0:09:48
142 362 BEMOWSKA MARTYNA K 66 K 0-9 7 WRZĄCA 0 0 0 0 0 5km NW 1:16:45 4.46 [km/h] #N/A
143 111 BURLIŃSKA ANNA K 67 K 30-39 6 GDAŃSK ACTIVE FAMILY TEAM 6 5km NW 1:24:08 4.06 [km/h] 0:09:31
144 113 BURLIŃSKI XAWERY M 77 M 0-9 11 BYTÓW ACTIVE FAMILY TEAM 6 5km NW 1:24:09 4.06 [km/h] 0:09:32

wyniki bieg 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x CZAS STARTU
1 264 MUSIAŁ ŁUKASZ M 1 M 0-39 1 SŁOŃSK RUNNERS SŁOŃSK 5km 0:23:02 14.85 [km/h] 0:00:10
2 267 PIŁCZYŃSKI PAWEŁ M 2 M 0-39 2 WIDZINO 5km 0:23:58 14.27 [km/h] 0:00:11
3 252 ANDRYSKOWSKI ZDZISLAW M 3 M 40-59 1 LĘBORK KOLARZ-POL 5km 0:25:19 13.51 [km/h] 0:00:11
4 259 KARCZEWSKI PIOTR M 4 M 0-39 3 KOBYLNICA BEST BEASTS 5km 0:26:08 13.09 [km/h] 0:00:10
5 266 NIZIOŁ PATRYK M 5 M 0-39 4 KOBYLNICA BEST BEASTS 5km 0:28:01 12.21 [km/h] 0:00:11
6 251 ADAMIEC MAREK M 6 M 40-59 2 SŁUPSK W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA 5km 0:28:15 12.11 [km/h] 0:00:11
7 260 KASPROWICZ MAŁGORZATA K 1 K 0-39 1 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 5km 0:28:49 11.87 [km/h] 0:00:11
8 269 SYCHLA MATEUSZ M 7 M 0-39 5 ŁOSINO VACU ACTIV GYM 5km 0:31:29 10.86 [km/h] 0:00:12
9 255 DOWNAR-ZAPOLSKI PAWEŁ M 8 M 0-39 6 SŁUPSK 5km 0:31:36 10.77 [km/h] 0:00:00
10 265 NIZIOŁ MAŁGORZATA K 2 K 40-59 1 KOBYLNICA BEST BEASTS 5km 0:31:59 10.69 [km/h] 0:00:11
11 253 BIJOK MAŁGORZATA K 3 K 40-59 2 KOBYLNICA VACU ACTIV GYM 5km 0:33:03 10.35 [km/h] 0:00:11
12 271 SZYMAŃSKA HANNA K 4 K 40-59 3 SKÓRKA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 5km 0:33:25 10.23 [km/h] 0:00:13
13 262 MICHALAK-MAŁECKA ANNA K 5 K 40-59 4 KOBYLNICA VACU ACTIV GYM 5km 0:34:15 9.99 [km/h] 0:00:11
14 270 SYCHLA MONIKA K 6 K 0-39 2 ŁOSINO VACU ACTIV GYM 5km 0:36:30 9.37 [km/h] 0:00:12
15 261 KOZACZUK JAROSŁAW M 9 M 40-59 3 SŁUPSK 5km 0:37:38 9.09 [km/h] 0:00:13
16 257 JARCZEWSKA RENATA K 7 K 40-59 5 GOLENIÓW NIE ZRZESZONA 5km 0:39:28 8.63 [km/h] 0:00:00
17 258 JOPEK PATTYCJA K 8 K 0-39 3 KOBYLNICA VACU ACTIV GYM 5km 0:42:40 8.02 [km/h] 0:00:13

rekreacja

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 221 KWAPISZ IZABELA K 1 K OPEN 1 SŁUPSK 5km Rekreacja 0:52:58
2 363 BEMOWSKA MARTYNA K 2 K OPEN 2 WRZĄCA SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA 5km Rekreacja 1:01:20
3 367 ŚLUSARCZYK ANNA K 3 K OPEN 3 SIEMIANICE SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA 5km Rekreacja 1:06:59

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ