Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zemła Krzysztof Malinowice Bieg 10km opłacono
2 Potęga Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
3 Ziuziański Roman Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
4 Hrabia Łukasz DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 10km 6 BATALION POWIETRZNODESANTOWY opłacono
5 Skuta Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Pogoria Biega opłacono
6 Jastrzębska-Szymonek Gabriela Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
7 Karweta Marek Katowice Bieg 10km Fujitsu Running Team opłacono
8 Widawski Paweł Sosnowiec Bieg 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
9 Popczyk Grzegorz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
10 Kułaczewski Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg 10km BBKTS opłacono
11 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
12 Struk Agnieszka Będzin Bieg 10km ZDZIERAJ KAPCIE
13 Dudziński Łukasz Będzin Bieg 10km opłacono
14 Pendolski Franciszek Katowice Bieg 10km opłacono
15 CABAJ PRZEMYSŁAW JAWORZNO Bieg 10km Saint Gobain-Squad
16 Krzysztofek Monika Chorzów Bieg 10km Saint Gobain-Squad
17 Ogonek Wojciech Sosnowiec Bieg 10km Zabiegani
18 Wach Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Zabiegani
19 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg 10km Pogoria Biega
20 Mazur Jakub Mazur Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Benteler
21 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
22 Delewska Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
23 Nowak Klaudia Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
24 Nowak Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
25 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
26 Kubas Grzegorz Psary Bieg 10km Papesy opłacono
27 Kośny Justyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
28 Kośny Michał Katowice Bieg 10km opłacono
29 Legomiński Werner Mysłowice Bieg 10km Truchtacz Mysłowice opłacono
30 Lalewicz Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Dziabnięci Team opłacono
31 Zawiślak Patryk Wojkowice Bieg 10km Runners Wojkowice Team
32 Kaczwiński Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Zimnokrwiści opłacono
33 Kucharska-Kielan Urszula Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Najprzód Bugaj opłacono
34 Bień Damian Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
35 Iwan Pawel Dąbrowa Górnicza Bieg 10km BETIWAN opłacono
36 Maciuszek Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km BETIWAN opłacono
37 Wojtaś Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
38 Wojtaś Eugeniusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
39 Kuna Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
40 Sowula Weronika Brzeszcze Bieg 10km
41 Rusin Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
42 Bień Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W POGONI ZA DUCHEM opłacono
43 Oboz Paweł Sosnowiec Bieg 10km Team URODZENI BIEGACZE
44 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km W Pogoni za Duchem
45 Kulig Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Saint Gobain-Squad opłacono
46 Lipnicki Grzegorz Kraków Bieg 10km opłacono
47 Nowak Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km Pogoria Biega opłacono
48 Litwin Sławomir Sosnowiec Bieg 10km Pogoria Biega opłacono
49 Lampa Adrian Czestochowa Bieg 10km opłacono
50 Szmigiel Dariusz Mysłowice Bieg 10km Truchtacz Mysłowice opłacono
51 Będkowski Paweł Dabrowa Gornicza Bieg 10km #czeladzbiega opłacono
52 Lampa Artur Częstochowa Bieg 10km opłacono
53 Hyla Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Cafemobil Team
54 BUGAJSKI ARTUR DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 10km JaBieGam
55 Szyszka Bożena Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
56 ZYCH WIOLETA PRECZÓW Bieg 10km Zimnokrwiści opłacono
57 Sitko Sylwester Preczów Bieg 10km Zimnokrwiści opłacono
58 Szymonek Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
59 Czerny Kamil Zawiercie Bieg 10km opłacono
60 Strączek Damian Sosnowiec Bieg 10km
61 Batoryk Igor Czestochowa Bieg 10km opłacono
62 Sokołowski Marek Mysłowice-Wesoła Bieg 10km Alpin Sport HOKA One One Team opłacono
63 Kubasiewicz Bartosz Sosnowiec Bieg 10km K.S.Kalinowa
64 Fajer Marek Myszków Bieg 10km Zbieganiem mi do twarzy Myszków Biega opłacono
65 Sobór KRZYSZTOF Dąbrowa Górnicza Bieg 10km ViaCon Polska opłacono
66 Kędzior Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
67 Patryarcha Piotr Sosnowiec Bieg 10km opłacono
68 Majewski Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora W Pogoni za Duchem
69 Janus Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora opłacono
70 Piróg Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora opłacono
71 Próchniewicz Krzysztof Zelków Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora Dzikie Życie Run Team opłacono
72 Wójcik Dawid Dąbrowa Górnicza Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora Arue Capoeira Polska opłacono
73 MICUDA JAN MYSŁOWICE Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora TRUCHTACZ MYSŁOWICE opłacono
74 MAJEWSKI JAN Dąbrowa Górnicza Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora opłacono
75 Posłuszny Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora opłacono
76 Posłuszny Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora opłacono


Wyświetleń: 3131

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ