Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Fuminkowski Arkadiusz Aleksandrów Kujawski Bieg 15 km Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski opłacono
2 Maciejewska Kamila Barcin Bieg 15 km opłacono
3 Baran Zdzisław Bartniczka Bieg 15 km opłacono on-line
4 Shumik Alena Belarus Bieg 15 km opłacono on-line
5 Nowacka Anna BOBROWNIKI Bieg 15 km GKS FABIANKI opłacono
6 Dyczko Adam Brąchnowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
7 Dyczko Alicja Brąchnowo Bieg 15 km opłacono on-line
8 Kowalkowski Jarosław Brodnica Bieg 15 km Jezus Chrystus Team opłacono
9 Kępczyńska Marlena Brodnica Bieg 15 km Brodnica Biega opłacono on-line
10 Bogucki Marian Brodnica Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) Brodnica Biega opłacono
11 Jaranowski Andrzej Brodnica Bieg 15 km GKS FABIANKI opłacono
12 Krzoska Dorota Brusy Bieg 15 km opłacono
13 Wierzbowski Piotr Brzozówka Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TEAM KOPEĆ opłacono
14 Adamczyk Karol Brzuśce Bieg 15 km Biegający Tczew opłacono on-line
15 Stykała Magdalena Bukowiec Bieg 15 km opłacono
16 Stykała Sebastian Bukowiec Bieg 15 km opłacono
17 STYKAŁA ADRIANNA BUKOWIEC Bieg 15 km opłacono
18 Wròblewska Dagmara BYDGOSZCZ Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
19 Kułakowski Krzysztof Bydgoszcz Bieg 15 km RUN PASJA opłacono on-line
20 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz Bieg 15 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
21 Jagieła Jarosław Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
22 wolny piotr bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) Brzoza Biega opłacono
23 Gajzler Jerzy Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
24 Szrajber Tomasz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
25 Andrzejewski Ryszard Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby 70 +) Wzgórze Wolności opłacono
26 Giersz Krzysztof Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
27 Pierucki Bartosz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
28 Giolda Paweł Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono
29 Grott Bartłomiej Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
30 Cierżnicki Zbigniew Bydgoszcz Bieg 15 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
31 Wojewódzki Piotr Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
32 LENC JANUSZ Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
33 Ochal Pawel Bydgoszcz Bieg 15 km TEAMOCHAL opłacono on-line
34 Luzak Magdalena Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono
35 Sajur Sylwia Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
36 Angiel Władysław Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby 70 +) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
37 Zdeb Bogumił Bydgoszcz Bieg 15 km
38 Mika Oskar Bydgoszcz Bieg 15 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
39 KLAWKIKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ Bieg 15 km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
40 Klawikowska Julita Bydgoszcz Bieg 15 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
41 Łaz Kamil Bydgoszcz Bieg 15 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
42 Kluczyk Mikołaj Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
43 Błażejak Krzysztofa Bydgoszcz Bieg 15 km RUN BYDGOSZCZ opłacono
44 Ważyński Łukasz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
45 Nawrocki Dariusz Bydgoszcz Bieg 15 km VauPe Team opłacono on-line
46 Ryłko Marcin Bydgoszcz Bieg 15 km Asseco Active Team opłacono on-line
47 Czekalska BEATA Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
48 Kubarski Julian Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
49 Lewandowski Mirosław Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
50 Olejnik Radosław Bydgoszcz Bieg 15 km
51 Grapatyn Piotr Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Bydgoszcz na Start opłacono on-line
52 Hass Adam Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) opłacono
53 WIŚNIEWSKA LUCYNA BYDGOSZCZ Bieg 15 km TRISPACE/TREK opłacono on-line
54 Tomczak Agnieszka Bydgoszcz Bieg 15 km
55 Białous Krzysztof Bydgoszcz Bieg 15 km Niezrzeszony opłacono
56 Palacz Wioletta Bydgoszcz Bieg 15 km PB SLA opłacono on-line
57 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI BYDGOSZCZ Bieg 15 km TRISPACE/TREK opłacono on-line
58 Michalik Joanna BYDGOSZCZ Bieg 15 km PB SLA opłacono
59 Stawicki Łukasz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
60 Kujawa Mateusz Bydgoszcz Bieg 15 km selekcja naturalna opłacono
61 Hołtyn Patryk Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
62 Kruszyna Adam Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono
63 Tobolska Małgorzata Bydgoszcz Bieg 15 km
64 Głogowski Mateusz Bydgoszcz Bieg 15 km Selekcja Naturalna opłacono
65 Kolski Radek Bydgoszcz Bieg 15 km VauPe Team opłacono on-line
66 Awizen Antoni Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby 70 +) Kolo Lowieckie Nr143 ,,Borus,, opłacono
67 Siuda Sebastian Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
68 Kubowicz Piotr Bydgoszcz Bieg 15 km PEGAZ opłacono on-line
69 BRATEK ANDRZEJ BYDGOSZCZ Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
70 Skopowski Krzysztof Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
71 Ratajczyk Przemysław Bydgoszcz Bieg 15 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
72 Kłosowski Marcin Bydgoszcz Bieg 15 km Grupa Bankietowa Specjal opłacono on-line
73 Perlik Grzegorz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono
74 Sikora Artur Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
75 Barański Grzegorz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono
76 Kopacz Adrian Bysław Bieg 15 km opłacono on-line
77 Szrajber Malwina Bysław Bieg 15 km opłacono on-line
78 Garski Kryspin Bytów Bieg 15 km Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
79 Majkowski Stanisław Bytów Bieg 15 km KB GOCH Bytów opłacono
80 Zblewski Tadeusz Bytów Bieg 15 km LKB im. Braci Petk Lębork opłacono
81 Sławski Krzysztof Bytów Bieg 15 km opłacono on-line
82 Drewek Sławomir Cekcyn Bieg 15 km opłacono on-line
83 Fułat Karol Cekcyn Bieg 15 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
84 Nemczenko Maryna Charkiw Bieg 15 km opłacono on-line
85 Kosmalska Anna Charzykowy Bieg 15 km TriTur Chojnice opłacono on-line
86 Żmija Dariusz Charzykowy Bieg 15 km Tripaka Przechlewo opłacono on-line
87 Błaszyk Maciej Chełmno Bieg 15 km opłacono on-line
88 Jeszka Adrianna Chojnice Bieg 15 km opłacono on-line
89 Osowski Michał Chojnice Bieg 15 km Florian Chojnice opłacono on-line
90 Mól Rafał Chojnice Bieg 15 km KARAT CHOJNICE opłacono on-line
91 Depka Pradzinski Stanislaw Chojnice Bieg 15 km Florian Chojnice opłacono on-line
92 Gronkowski Sebastian Chojnice Bieg 15 km Viking opłacono on-line
93 Wiśniewski Zbigniew Chojnice Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) Chojnice opłacono
94 Kula Adam Chojnice Bieg 15 km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
95 Kula Katarzyna Chojnice Bieg 15 km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
96 Kemuś Jarosław Kemuś Chojnice Bieg 15 km Nadleśnictwo Lutówko; KBL opłacono
97 Troka Tomasz Chojnice Bieg 15 km opłacono on-line
98 Werner Krzysztof Chojnice Bieg 15 km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
99 Łyczywek Jan Chojnice Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Johny Latawiec opłacono
100 Szwankowski Hubert Chojnice Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) FLORIAN CHOJNICE opłacono


Wyświetleń: 29762

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ