Bieg główny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gdula Martyna Bieruń Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
2 Kleta Mateusz Bieruń Bieg główny BDTM opłacono
3 Setlak Rafał Bojszowy Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
4 Kapela Joanna Bojszowy Nowe Bieg główny opłacono
5 Kapela Piotr Bojszowy Nowe Bieg główny opłacono
6 Zakrzewski Tomasz Chełmek Bieg główny Parkrun Chrzanów opłacono
7 DZIEDZIC BOGDAN IMIELIN Bieg główny MORS HUBERTUS MYSŁOWICE opłacono
8 Musioł Piotr Imielin Bieg główny opłacono
9 Wyrobiec Grzegorz Jaworzno Bieg główny JKLA Jawor Jaworzno opłacono
10 Małek Melania Katowice Bieg główny opłacono
11 Kloc Dominika Katowice Bieg główny opłacono
12 Borek Paweł Kraków Bieg główny - opłacono
13 Borek Natalia Kraków Bieg główny - opłacono
14 Józefus Rafał Lędziny Bieg główny opłacono
15 Zogrodnik Andrzej Lędziny Bieg główny PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy opłacono
16 Buchała Andrzej Lędziny Bieg główny Świerczyniec Running opłacono
17 Uzdrzychowski Jakub Lędziny Bieg główny Uzi Team opłacono
18 Brzezina Rafał Lędziny Bieg główny Bohema opłacono
19 Brzezina Karolina Lędziny Bieg główny Bohema opłacono
20 Cuber Żaneta Lędziny Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
21 Balura Edyta Lędziny Bieg główny Biegnę Byle Dobiec opłacono
22 Grzesica Paweł LĘDZINY Bieg główny opłacono
23 Bizoń Tomasz Lędziny Bieg główny Czorno Linia Lędziny opłacono
24 Laufer Szymon Lędziny Bieg główny Szkoła Podstawowa nr. 3 w Lędzinach opłacono
25 Roehrich Krzysztof Łąka Bieg główny Szwagry team opłacono
26 Jawor Jakub Mysłowice Bieg główny emjot tri team opłacono
27 Makosz-Raczek Anna Mysłowice Bieg główny opłacono
28 Król Fiip Mysłowice Bieg główny opłacono
29 Janicka-Jawor Joanna Mysłowice Bieg główny emjot tri team opłacono
30 Stolorz Arkadiusz Stolorz Mysłowice Bieg główny opłacono
31 Majchrowski Michał Mysłowice Bieg główny opłacono
32 Wiercioch Piotr Mysłowice Bieg główny opłacono
33 Karwicka-Szkoda Regina Mysłowice Bieg główny opłacono
34 Kubica Marek Mysłowice Bieg główny opłacono
35 SZCZĘSNY Jarosław Olza Bieg główny opłacono
36 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze Bieg główny Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój opłacono
37 Krawenda Robert Płaza Bieg główny SChC Triathlon Team Chrzanów opłacono
38 Pytel Janusz Sosnowiec Bieg główny opłacono
39 Janikowski Piotr Sosnowiec Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
40 Rogalewicz Agnieszka Sosnowiec Bieg główny opłacono
41 Mańda Edyta Świerczyniec Bieg główny opłacono
42 Szczucki Damian Tychy Bieg główny Magna Formpol Running Team opłacono
43 Orliński Łukasz Tychy Bieg główny opłacono
44 Cieślak Bartłomiej Tychy Bieg główny RUNHOGS Tychy opłacono
45 Małecki Grzegorz Tychy Bieg główny opłacono
46 Kaliszewska Martyna Tychy Bieg główny opłacono
47 Wojtasik Ewelina Tychy Bieg główny opłacono
48 Stejzygier Aneta Tychy Bieg główny Fuchs Oil Team opłacono
49 Szpak Damian Tychy Bieg główny Team Papry opłacono


Wyświetleń: 3998

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ