Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilk Przemysław | Siennica | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
2 | Niewęgłowski Tomasz | Krasew | Polska | Bieg główny (5 km) | Aktywne Borki | |
3 | Zbieć Angelika | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | DARFIK Team | opłacono |
4 | Zbieć Dariusz | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | DARFIK Team | opłacono |
5 | Brzuszek Przemek | Ryki | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
6 | Kosyl Hubert | Stare Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP NOWE OPOLE | |
7 | Sapryk Piotr | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | Aktywni Węgrów | opłacono |
8 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP Nowe Opole | opłacono |
9 | Noworolnik Robert | Gołąb | Polska | Bieg główny (5 km) | Potrenujemy? | opłacono |
10 | Daniluk Mateusz | Biała Podlaska | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
11 | Szachnowski Ireneusz | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórrzec Biega | opłacono |
12 | Kornilak Edyta | Nowaki | Polska | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
13 | Kulik Oliwier | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
14 | Krupa Marek | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
15 | Kulik Karol | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
16 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Polska | Bieg główny (5 km) | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | opłacono |
17 | Skup Radosław | Golice | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
18 | Okuniewski Grzegorz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | Alior Running Team | |
19 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
20 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP Nowe Opole | opłacono |
21 | Filipowicz Patryk | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP Nowe Opole | opłacono |
22 | Szubert Marcin | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki | |
23 | Dobosz Joanna | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | Morsy Węgrów | opłacono |
24 | Domański Jacek Expedyt | Warszawa | Polska | Bieg główny (5 km) | WKB META Lubliniec | |
25 | Bajkiewicz Beata | Piaseczno | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
26 | Sitek Arkadiusz | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | Aktywni Węgrów | opłacono |
27 | Cabaj Jarosław | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | Lubię biegać | opłacono |
28 | Mikoś Roman | Otwock | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
29 | Mikoś Teresa | Otwock | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
30 | Mitrofaniuk Agata | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono |
31 | Księżopolski Mateusz | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegli Rewidenci | opłacono |
32 | Turek Michał | Skórzec | Polska | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
33 | Turek Katarzyna | Skórzec | Polska | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
34 | Wysocki Rafał | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | Siedlecki Klub Sportowy FENIKS | opłacono |
35 | Danielak Marzena | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
36 | Kubaj Adrian | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
37 | Kopańska Katarzyna | Pruszyn | Polska | Bieg główny (5 km) | Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam | opłacono |
38 | Marciniak Katarzyna | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
39 | Rydz Adrian | Piaseczno | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
40 | Knop Damian Knop | Koło | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
41 | Zając Paweł | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
42 | Bukowicki Przemysław | Koło | Polska | Bieg główny (5 km) | MKS Brdów | opłacono |
43 | Kubaś Marta | Skórzec | Portugalia | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
44 | Kubaś Arkadiusz | Skórzec | Polska | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
45 | Markowski Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | SPOCENI NA MAXA | opłacono |
46 | Młynarz Kamil | Łęcznowola | Polska | Bieg główny (5 km) | SKB Kraśnik | opłacono |
47 | Hildebrand Marcin | WARSZAWA | Polska | Bieg główny (5 km) | Outlet Biegowy/Biegam Na Tarchominie | opłacono |
48 | Agnieszka Ślebzak Kołtuniak | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
49 | Baczyńska Aneta | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
50 | Krupa Paulina | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
51 | kaminski daniel kaminski | siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
52 | Kokoszka Dawid | Pieróg | Polska | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
53 | Szulborski Andrzej | Czyzew | Polska | Bieg główny (5 km) | MORSY CZYŻEW | opłacono |
54 | Grochowski Paweł | Ostrów Mazowiecka | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
55 | Kusak Adam | Skórzec | Polska | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
56 | Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | Aktywni Węgrów, Wkurw_Team | opłacono |
57 | Filochowska Marta | Szczytno | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
58 | EWERTOWSKI PIOTR | MARKI | Polska | Bieg główny (5 km) | MARKOWI BIEGACZE | |
59 | syrocki wojciech | warszawa | Polska | Bieg główny (5 km) | Zgrupowanie Radosław | |
60 | Niedźwiedź Barbara | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | MORSY WĘGRÓW | opłacono |
61 | Ruciński Wojciech | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | Żak - Iskra Kotuń | opłacono |
62 | Andrzejkiewicz Kamil | Kałuszyn | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
63 | Wojtaluk Arkadiusz | Warszawa | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
64 | Bajorek Jacek | Wyszków | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
65 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
66 | Zańko Ewa | Skórzec | Polska | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
67 | Koczkodaj Wiktor | Ryczyca | Polska | Bieg główny (5 km) | MKP Pogoń Siedlce | opłacono |
68 | Policińska-Koczkodaj Wioleta | Ryczyca | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
69 | Kędziora Konrad | Sokołów Podlaski | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
70 | Filim Katarzyna | KOTUŃ | Polska | Bieg główny (5 km) | Urząd gminy | opłacono |
71 | Radzka Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
72 | Lęgas Ilona | . | Polska | Bieg główny (5 km) | . | |
73 | Kamińska Kinga | Sionna | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
74 | Kołodziejczyk Emil | Borki Paduchy | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
75 | Szczypiorski Michał | KOTUŃ | Polska | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
76 | Stańczuk leszek | Chodów | Polska | Bieg główny (5 km) | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
77 | Karabin Katarzyna | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
78 | Jachimowski Michał | Duczki | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
79 | Kopczyński Michał | Olszewnica Stara | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
80 | Szczeblowska Katarzyna | Warszawa | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
81 | Chmielewski Antoni | Międzyrzec Podlaski | Polska | Bieg główny (5 km) | Międzyrzecka grupa biegowa MOSiR | opłacono |
82 | Płatkowska Natalia | Ozorów | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
83 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
84 | Kozłowski Marek | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | Mińsk Mazowiecki | opłacono |
85 | Legat Dorota | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
86 | Stefaniuk Roman | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
87 | Zdanowicz Arkadiusz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki | opłacono |
88 | Szczypiorska Wioletta | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
89 | Szczepaniuk Monika | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
90 | Szczepaniuk Mirosław | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
91 | Jaśkiewicz Michał | MIŃSK MAZOWIECKI | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
92 | Pietrzak Maciej | Stare Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
93 | Górski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
94 | Ptaszyński Robert | Albinów | Polska | Bieg główny (5 km) | WOT 53blp | opłacono |
95 | Krupińska Wiola | warsaw | Polska | Bieg główny (5 km) | Trucht Tarchomin Team | opłacono |
96 | Zapałowska Jolanta | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
97 | Kossakowska Dorota | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
98 | BEDNARZAK TADEUSZ | SIEDLCE | Polska | Bieg główny (5 km) | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono |
99 | Staruch Andrzej | Dębe Wielkie | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono |
Wyświetleń: 15006