Run & Cross 2019 Wodzisław Śląski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dzierzenga Artur Jastrzebie zdrój 8km
2 Kieś Sebastian Bogunice 8km
3 Brauntsch Karol Lyski 8km opłacono
4 Szczyrba Jessica Jaworzno 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
5 Mitręga Rafał Rydułtowy 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
6 HERCKA KRZYSZTOF Rybnik 8km opłacono
7 Stachowski Ireneusz WODZISŁAW ŚLĄSKI 8km FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT opłacono
8 Piła Dominik Wodzisław Śląski 8km opłacono
9 Orzyszek Roksana Rydułtowy 8km
10 Osetek Paweł Pszów 8km Radlinioki w biegu opłacono
11 Dąbrowski Krzysztof Zabrze 8km SOCIOS SILESIA opłacono
12 KAMIŃSKA DOROTA JASTRZEBIE ZDRÓJ 8km GRUBIORZE LOTAJOM
13 Fojcik Katarzyna Pszów 8km
14 Sosna Mariusz Turza Śląska 8km KS CROSS SPORT opłacono
15 Majchrzak Magdalena Kornice 8km
16 Goly Dagmara Czyzowice 8km FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT
17 Kuligowska Małgorzata Rybnik 8km opłacono
18 Skupień Przemysław Marklowice 8km opłacono
19 Grabowski Tomasz Radlin 8km K.S. CROSS SPORT
20 Biela Marcin Jaworzno 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
21 Cieślik Rafał Wodzisław Śląski 8km opłacono
22 Papis Łukasz Rybnik 8km
23 Doman Łukasz Ruda Śląska 8km SOCIOS SILESIA opłacono
24 Gach Damian Świętochłowice 8km Kuźnia Damiana opłacono
25 Goik Edyta Czerwionka-Leszczyny 8km KS CROSS SPORT opłacono
26 Gucik Piotr Racibórz 8km Eko-Okna Runners
27 Pietraszkiewicz Stanisław Wodzisław Śląski 8km
28 Tlałka Bartłomiej Rybnik 8km opłacono
29 Bielich Adrian Rybnik 8km
30 Rygoł Janusz Mikołów 8km Kuźnia Damiana opłacono
31 Płaczek Anna Czeladź 8km Carbon OCR Racing Team
32 Hoła Karol Rybnik 8km opłacono
33 Dziurok Adam Wodzisław Śląski 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
34 Szymańska Agnieszka Mstyczów 8km Carbon OCR Racing Team opłacono
35 PROBST ALEKSANDRA PROBST JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 8km TOMB RAIDERS opłacono
36 Błatoń Mateusz Marklowice 8km opłacono
37 Kubik Dawid Goląsza Dolna 8km Carbon OCR Racing Team opłacono
38 Magnuszewska Izabela Knurów 8km Carbon OCR Racing Team
39 Buczak Łukasz Rybnik 8km
40 Stefan Grzegorz Czerwionka-Leszczyny 8km Carbon OCR Racing Team opłacono
41 Myszka Krzysztof Rybnik 8km Petarda Team
42 Król Piotr Rybnik 8km SOCIOS SILESIA opłacono
43 Palka Jurand Rybnik 8km STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK opłacono
44 Różewicz Dariusz Tychy 8km opłacono
45 Ciengiel Hanna Cieszyn 8km opłacono
46 Janda Piotr Bliszczyce 8km Eko-Okna Runners opłacono
47 Rzemiński Piotr Wodzisław Śląski 8km opłacono
48 Gospodarczyk Klaudia Włodzienin 8km opłacono
49 Duerschlag Iwona Rybnik 8km opłacono
50 Brzoska Marlena Jastrzębie Zdrój 8km
51 Pabijasz Błażej wodzislaw slaski 8km opłacono
52 Kulawiak Leszek sosnowiec 8km Crossfit Zagłębie Eagels opłacono
53 Nowak Borys sosnowiec 8km Fitness Zagorze / No Limit Team opłacono
54 Krzywik Damian Pszów 8km opłacono
55 Jasiak Artur Wodzisław Śląski 8km xRunners opłacono
56 Kołodziej Artur Jastrzębie Zdrój 8km opłacono
57 Kaczwiński Paweł Dąbrowa Górnicza 8km opłacono
58 Stolarski Kamil Rybnik 8km Husaria Race Team
59 Kamyczek Adam Bąków 8km DZIADY OCR opłacono
60 Bober Wojciech Rogów 8km
61 Pieczaba Patryk Sosnowiec 8km Crossfit Zagłębie Eagles opłacono
62 Piątek Ewa Sosnowiec 8km Crossfit Zagłębie Eagles opłacono
63 Gawlikowska Kinga Mikołów 8km Kuźnia Damiana opłacono
64 Lach Grzegorz Lach Nowa Wieś 8km opłacono
65 Balcerek Piotr Będzin 8km Crossfit Zagłębie Eagels
66 Respondek Leszek Żory 8km opłacono
67 Maliszewski Dariusz Jastrzębie Zdrój 8km Wataha opłacono
68 Świstek Marcin Wodzisław Śląski 8km opłacono
69 Macura Ewa Żory 8km opłacono
70 Stroinski Daniel Rydultowy 8km opłacono
71 Zaborowska Angelika Żory 8km opłacono
72 Krzywik Lucyna Pszów 8km opłacono
73 Ladorudzka Anna Żory 8km opłacono
74 Holewa Michał Rybnik 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
75 Filusz Kamil RYBNIK 8km opłacono
76 Smalcerz Michał Dąbrowa Górnicza 8km Crossfit Zagłębie Eagles opłacono
77 Oślizło Tomasz Gorzyce 8km opłacono
78 Grzegorzewski Kamil Rydultowy 8km opłacono
79 Kłodziński Dariusz Dzbańce Osiedle 8km Eko-Okna Runners opłacono
80 Oślizło Marek Skrzyszów 8km SOCIOS SILESIA opłacono
81 Mrówka Mateusz Radlin 8km Radlinioki w biegu /KWK MARCEL opłacono
82 Mizgała Daniel Mysłowice 8km opłacono
83 Pisingas Mariusz Gliwice 8km Bieganie to mój trzeźwy wybór opłacono
84 Ołubek Robert Żory 8km HRmax Żory
85 Rugor Artur Rybnik 8km opłacono
86 Drabek Marcin Jejkowice 8km opłacono
87 Kłosok Wojciech Rybnik 8km KS CROSS SPORT opłacono


Wyświetleń: 3241

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ