Run & Cross 2019 Wodzisław Śląski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tlałka Bartłomiej Rybnik 8km opłacono
2 Zaborowska Angelika Żory 8km opłacono
3 Buczak Łukasz Rybnik 8km
4 Błatoń Mateusz Marklowice 8km opłacono
5 Lach Grzegorz Lach Nowa Wieś 8km opłacono
6 Krzywik Lucyna Pszów 8km opłacono
7 Ladorudzka Anna Żory 8km opłacono
8 Hoła Karol Rybnik 8km opłacono
9 Cieślik Rafał Wodzisław Śląski 8km opłacono
10 Piła Dominik Wodzisław Śląski 8km opłacono
11 Krzywik Damian Pszów 8km opłacono
12 Papis Łukasz Rybnik 8km
13 Oślizło Tomasz Gorzyce 8km opłacono
14 Fojcik Katarzyna Pszów 8km
15 Kuligowska Małgorzata Rybnik 8km opłacono
16 Rugor Artur Rybnik 8km opłacono
17 Skupień Przemysław Marklowice 8km opłacono
18 Orzyszek Roksana Rydułtowy 8km
19 Drabek Marcin Jejkowice 8km opłacono
20 Grzegorzewski Kamil Rydultowy 8km opłacono
21 Gospodarczyk Klaudia Włodzienin 8km opłacono
22 Pietraszkiewicz Stanisław Wodzisław Śląski 8km
23 Filusz Kamil RYBNIK 8km opłacono
24 Rzemiński Piotr Wodzisław Śląski 8km opłacono
25 Różewicz Dariusz Tychy 8km opłacono
26 Duerschlag Iwona Rybnik 8km opłacono
27 Kaczwiński Paweł Dąbrowa Górnicza 8km opłacono
28 Kołodziej Artur Jastrzębie Zdrój 8km opłacono
29 Mizgała Daniel Mysłowice 8km opłacono
30 Świstek Marcin Wodzisław Śląski 8km opłacono
31 Ciengiel Hanna Cieszyn 8km opłacono
32 Dzierzenga Artur Jastrzebie zdrój 8km
33 Macura Ewa Żory 8km opłacono
34 Majchrzak Magdalena Kornice 8km
35 Kieś Sebastian Bogunice 8km
36 Respondek Leszek Żory 8km opłacono
37 Brauntsch Karol Lyski 8km opłacono
38 Bielich Adrian Rybnik 8km
39 Bober Wojciech Rogów 8km
40 Stroinski Daniel Rydultowy 8km opłacono
41 Brzoska Marlena Jastrzębie Zdrój 8km
42 Pabijasz Błażej wodzislaw slaski 8km opłacono
43 HERCKA KRZYSZTOF Rybnik 8km opłacono
44 Pisingas Mariusz Gliwice 8km Bieganie to mój trzeźwy wybór opłacono
45 Szymańska Agnieszka Mstyczów 8km Carbon OCR Racing Team opłacono
46 Magnuszewska Izabela Knurów 8km Carbon OCR Racing Team
47 Stefan Grzegorz Czerwionka-Leszczyny 8km Carbon OCR Racing Team opłacono
48 Płaczek Anna Czeladź 8km Carbon OCR Racing Team
49 Kubik Dawid Goląsza Dolna 8km Carbon OCR Racing Team opłacono
50 Kulawiak Leszek sosnowiec 8km Crossfit Zagłębie Eagels opłacono
51 Balcerek Piotr Będzin 8km Crossfit Zagłębie Eagels
52 Smalcerz Michał Dąbrowa Górnicza 8km Crossfit Zagłębie Eagles opłacono
53 Pieczaba Patryk Sosnowiec 8km Crossfit Zagłębie Eagles opłacono
54 Piątek Ewa Sosnowiec 8km Crossfit Zagłębie Eagles opłacono
55 Kamyczek Adam Bąków 8km DZIADY OCR opłacono
56 Kłodziński Dariusz Dzbańce Osiedle 8km Eko-Okna Runners opłacono
57 Gucik Piotr Racibórz 8km Eko-Okna Runners
58 Janda Piotr Bliszczyce 8km Eko-Okna Runners opłacono
59 Nowak Borys sosnowiec 8km Fitness Zagorze / No Limit Team opłacono
60 Stachowski Ireneusz WODZISŁAW ŚLĄSKI 8km FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT opłacono
61 Goly Dagmara Czyzowice 8km FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT
62 KAMIŃSKA DOROTA JASTRZEBIE ZDRÓJ 8km GRUBIORZE LOTAJOM
63 Ołubek Robert Żory 8km HRmax Żory
64 Stolarski Kamil Rybnik 8km Husaria Race Team
65 Szczyrba Jessica Jaworzno 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
66 Mitręga Rafał Rydułtowy 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
67 Holewa Michał Rybnik 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
68 Biela Marcin Jaworzno 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
69 Grabowski Tomasz Radlin 8km K.S. CROSS SPORT
70 Dziurok Adam Wodzisław Śląski 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
71 Kłosok Wojciech Rybnik 8km KS CROSS SPORT opłacono
72 Sosna Mariusz Turza Śląska 8km KS CROSS SPORT opłacono
73 Goik Edyta Czerwionka-Leszczyny 8km KS CROSS SPORT opłacono
74 Rygoł Janusz Mikołów 8km Kuźnia Damiana opłacono
75 Gawlikowska Kinga Mikołów 8km Kuźnia Damiana opłacono
76 Gach Damian Świętochłowice 8km Kuźnia Damiana opłacono
77 Myszka Krzysztof Rybnik 8km Petarda Team
78 Osetek Paweł Pszów 8km Radlinioki w biegu opłacono
79 Mrówka Mateusz Radlin 8km Radlinioki w biegu /KWK MARCEL opłacono
80 Król Piotr Rybnik 8km SOCIOS SILESIA opłacono
81 Doman Łukasz Ruda Śląska 8km SOCIOS SILESIA opłacono
82 Dąbrowski Krzysztof Zabrze 8km SOCIOS SILESIA opłacono
83 Oślizło Marek Skrzyszów 8km SOCIOS SILESIA opłacono
84 Palka Jurand Rybnik 8km STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK opłacono
85 PROBST ALEKSANDRA PROBST JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 8km TOMB RAIDERS opłacono
86 Maliszewski Dariusz Jastrzębie Zdrój 8km Wataha opłacono
87 Jasiak Artur Wodzisław Śląski 8km xRunners opłacono


Wyświetleń: 2703

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ