V GRAND PRIX ZWIERZYŃCA 2019 - 4/4 - FINAŁ
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Pełszyk Piotr białystok 10 KM Biegostok M opłacono on-line
2 Rudziński Bogdan Białystok 10 KM Białystok Biega Team M opłacono on-line
3 Adamowicz Martyna Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 S opłacono on-line
4 Adamowicz Antonina Białystok BIEG DLA DZIECI 2004-2008 M opłacono on-line
5 Adamowicz Adam Białystok 10 KM L opłacono on-line
6 Zalewski Bruno Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 BTO3 S opłacono on-line
7 Patryczenzo Zini Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 speed S opłacono on-line
8 Kardasz Blanka Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 sp1 S opłacono on-line
9 Łapuć Michał Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 BTO3 S opłacono on-line
10 Łapuć Szymon Białystok BIEG DLA DZIECI 2004-2008 BTO3 M opłacono on-line
11 Błaszczyk Grzegorz Białystok 5 KM L 35.00 PLN
12 Stasieluk-Błaszczyk Magdalena Białystok 5 KM S 35.00 PLN
13 Grądman Maria Białystok 10 KM S opłacono on-line
14 Udzielak Nikodem Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 S opłacono on-line
15 Tekin Robert Białystok 10 KM L opłacono on-line
16 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 10 KM 3T BIAŁYSTOK L 40.00 PLN
17 Kalinowski Marek Białystok 10 KM L opłacono on-line
18 Regucka Gabriela Białystok 10 KM L opłacono on-line
19 Łukjańczuk Marek Klepacze 10 KM JKB Klepacze XL opłacono on-line
20 Żukowski Marcin Białystok 10 KM L opłacono on-line
21 Łotowska Katarzyna Dzikie 10 KM Palę Wrotki M 40.00 PLN
22 Wądołowska Justyna Tykocin 5 KM M 35.00 PLN
23 Petelczyc Krzysztof Białystok 10 KM Kiedy Meta? M opłacono on-line
24 Kozioł Michał Zambrów 10 KM M opłacono on-line
25 Szymański Michał Białystok 5 KM Biegam biegam biegam biegam Białystok L opłacono on-line
26 Drojewski Maciej Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 S opłacono on-line
27 Drojewski Jakub Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 S opłacono on-line
28 Drojewski Adam Białystok 10 KM L opłacono on-line
29 GIBA KRZYSZTOF SUPRAŚL 10 KM GIBA TEAM SUPRAŚL M opłacono on-line
30 Nazaruk Jakub Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 S opłacono on-line
31 Adamski Tomasz Ciasne 10 KM Dla Helmuta opłacono on-line
32 Ogińska Marta Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy S opłacono on-line
33 Syska Krystian Brańsk 10 KM Drużyna Szpiku M 40.00 PLN
34 Potapo Dawid Białystok 5 KM M opłacono on-line
35 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 KM Nadaktywni / Spartanie Dzieciom L 40.00 PLN
36 Papiernik Maciej Białystok 10 KM Grupa Szalonych Rowerzystów M 40.00 PLN
37 Potapo Adrian Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 opłacono on-line
38 Backiel Jakub Białystok 10 KM Białystok Biega Team S 40.00 PLN
39 Krupa Szymon Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 M opłacono on-line
40 Kondracka Maria Turośń Kościelna BIEG DLA DZIECI 2014-2017 Biegacze Turośń Kościelna opłacono on-line
41 Jurska ZUZANNA BIAŁYSTOK BIEG DLA DZIECI 2014-2017 M opłacono on-line
42 Jurski NATANIEL Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 M opłacono on-line
43 Wilkowska Milena Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 SP 16 Białystok S opłacono on-line
44 Wilkowski Jarosław Białystok 10 KM XL opłacono on-line
45 Karpacz Katarzyna Białystok 10 KM BiegoStok S opłacono on-line
46 Koziejko Stanisław Białystok 10 KM XL opłacono on-line
47 Skowera Krzysztof Białystok 10 KM Pędziwiatr Białystok L 40.00 PLN
48 Chętnik Sebastian BIAŁYSTOK BIEG DLA DZIECI 2014-2017 PS 8 opłacono on-line
49 Chętnik Alicja BIAŁYSTOK BIEG DLA DZIECI 2009-2013 PS 8 opłacono on-line
50 Chętnik Klaudia BIAŁYSTOK BIEG DLA DZIECI 2004-2008 SP 26 Białystok opłacono on-line
51 Moćkun Adam Klepacze 10 KM M opłacono on-line
52 Rynkowski Krzysztof BIAŁYSTOK BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Przedszkole Nr 53 Plastuś M opłacono on-line
53 Bosiacki Jarosław Białystok 5 KM S opłacono on-line
54 Średzinska Oliwia Turośń Kościelna BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Biegacze Turośń Kościelna opłacono on-line
55 Brandeburg Bartosz Turośń Kościelna BIEG DLA DZIECI 2014-2017 Biegacze Turośń Kościelna opłacono on-line
56 Brandeburg Maciej Turośń Kościelna BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Biegacze Turośń Kościelna opłacono on-line
57 Olendzki Tymek Turośń Kościelna BIEG DLA DZIECI 2014-2017 Biegacze Turośń Kościelna opłacono on-line
58 Tracikowski Dariusz Łapy 10 KM ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO L opłacono on-line
59 Tracikowska Dorota Łapy 10 KM ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO M opłacono on-line
60 Płoszczuk Mateusz Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Bialostocka Sekta Biegaczy S opłacono on-line
61 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy S opłacono on-line
62 MIKOŁAJCZYK Mikołaj Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 Automobilklub Podlaski M opłacono on-line
63 Pełszyk Gabriela Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 opłacono on-line
64 Pełszyk Wiktoria Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 opłacono on-line
65 Pełszyk Mateusz Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 opłacono on-line
66 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek 10 KM GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA M opłacono on-line
67 KOTOWSKI Bartek BIAŁYSTOK BIEG DLA DZIECI 2009-2013 M opłacono on-line
68 Kotowski Mieczysław Bialystok 10 KM M opłacono on-line
69 Szafranek Marcel Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Sp nr 21 opłacono on-line
70 Szubzda Adam Białystok 10 KM BiegoStok L opłacono on-line
71 Hoffman Marek Białystok 10 KM 3T Białystok M opłacono on-line
72 Zujko Michał Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 opłacono on-line
73 Bartoszewicz Jan Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy S opłacono on-line
74 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 10 KM Pędziwiatr Białystok M opłacono on-line
75 Makałus Weronika Białystok BIEG DLA DZIECI 2004-2008 S opłacono on-line
76 Makałus Tomasz Białystok 10 KM Korona Nieruchomości S opłacono on-line
77 Motyka Martyna Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 Dymiące Trampki opłacono on-line
78 Motyka Milena Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 Dymiące Trampki opłacono on-line
79 Motyka Krzysztof Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Dymiące Trampki opłacono on-line
80 Czerniakiewicz Anna Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING M opłacono on-line
81 Wierzejska Karolina Białystok 5 KM Ceri Białystok S opłacono on-line
82 WISZOWATA ZUZANNA Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 SP 43 Białystok kl 1 c opłacono on-line
83 Gryguć Anna Katarzyna Białystok 10 KM Drużyna Polskiego Radia Białystok L opłacono on-line
84 Cichecka Honorata Białystok 10 KM M opłacono on-line
85 Krakowski Darek Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy L opłacono on-line
86 Borowska Magdalena Białystok 10 KM M opłacono on-line
87 Sielwonczuk Agnieszka Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING S opłacono on-line
88 Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 10 KM Nadaktywni L 40.00 PLN
89 Kozioł Piotr Porosły 10 KM M opłacono on-line
90 Cimoszuk Jakub Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 APN Hattrick S opłacono on-line
91 Malinowski Wiktor Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 S opłacono on-line
92 Anikiej Maciej Zaścianki 10 KM MacWay Running Team L 40.00 PLN
93 Białkowski Marek Białystok 10 KM S 40.00 PLN
94 Mikołajczyk Radosław Białystok 10 KM Automobilklub Podlaski XL opłacono on-line
95 Zaniewska Ewa Łapy 10 KM S opłacono on-line
96 Malinowski Aleksander Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 S opłacono on-line
97 Szczyrski Wadim Łomża 10 KM Biega-SZ M opłacono on-line
98 Rutkowska Emilia Łomża 10 KM Biega-SZ XL opłacono on-line
99 Boufał Krzysztof Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 PS86 M opłacono on-line
100 sobieski zbigniew bialystok 5 KM M 35.00 PLN


Wyświetleń: 1185

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ