Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rębowski Mateusz | Active Family Pasłęk | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | Active Family Pasłęk | |
2 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
3 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | 8km Bieg | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono |
4 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
5 | Brzeski DAREK | Braniewo | Polska | 8km Bieg | Basen Braniewo | opłacono |
6 | Brzeski Miłosz | Braniewo | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | Zatoka Braniewo | |
7 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | ||
8 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | ||
9 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | 4km Bieg | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono |
10 | Kiraga Julia | Elbląg | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | ||
11 | Guz Marta | Elbląg | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | Przedszkole 17 Elbląg | |
12 | Pawłoski Kacper | Elbląg | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | MKS Truso Elbląg | |
13 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
14 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | 8km Bieg | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono |
15 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | 4km Bieg | opłacono | |
16 | Kozłowska Aleksandra | Elbląg | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | SP 18 Elbląg | |
17 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | 8km Bieg | PROKOPKI | opłacono |
18 | Prokop Mariusz | elbląg | Polska | 8km Bieg | PROKOPKI | opłacono |
19 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | 8km Bieg | Biegacze Wolności | opłacono |
20 | Peplińska Arletta | Elbląg | Polska | 8km Nordic Walking | Biegacze Wolności | opłacono |
21 | KIRAGA KATARZYNA | Elbląg | Polska | 4km Bieg | opłacono | |
22 | Frankowski Łukasz | Elbląg | Polska | 4km Bieg | opłacono | |
23 | Guz Angelika | Elbląg | Polska | 4km Bieg | opłacono | |
24 | Kamiński Błażej | Elbląg | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |
25 | Kamiński Henryk | Elbląg | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |
26 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
27 | Majewski Dawid | Elbląg | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
28 | Szustek Katarzyna | Elbląg | Polska | 4km Bieg | KTK Druzno | opłacono |
29 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
30 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | Przedszkole nr 26 Elbląg | |
31 | Mudryk Katarzyna | Elbląg | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
32 | Mudryk Gustaw | Elbląg | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | Przedszkole | |
33 | Mudryk Gizela | Elbląg | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | SP 18 Elbląg | |
34 | WOJTCZAK RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | 8km Bieg | Pułk Wsparcia Elbląg | opłacono |
35 | Jurewicz Paweł | Elbląg | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
36 | Jurewicz Ewelina | Elbląg | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
37 | Jurewicz Agata | Elbląg | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | ||
38 | Frankowska Marcelina | Elbląg | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | ||
39 | Chrząstkowski Lucjan | Elbląg | Polska | 8km Bieg | El-Aktywni | opłacono |
40 | Leśniewski Jan | Elbląg | Polska | 8km Bieg | El-Aktywni | opłacono |
41 | Gdula Dorota | Elbląg | Polska | 8km Nordic Walking | opłacono | |
42 | czopek jaroslaw | EŁK | Polska | 8km Nordic Walking | Maratonka | opłacono |
43 | Hałajko Wiktoria | Frombork | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
44 | Hałajko Jaś | Frombork | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
45 | Janeczek Weronika | Gdansk | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | Lufthansa Systems Poland | |
46 | Janeczek Julian | Gdansk | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | Lufthansa Systems Poland | |
47 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | 8km Nordic Walking | opłacono | |
48 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | 8km Nordic Walking | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
49 | KOBUS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
50 | Wieczorek Tomasz | Gdańsk | Polska | 8km Bieg | Wataha - Łączy nas bieganie | opłacono |
51 | Saleem Monika | Gdańsk | Polska | 8km Bieg | Wataha - Łączy nas bieganie | opłacono |
52 | Kiedacz Agnieszka | Gdańsk | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
53 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | 8km Bieg | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono |
54 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Polska | 8km Bieg | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono |
55 | Stankiewicz Laura | Gdańsk | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | ||
56 | SALEWSKA Hanna | GDYNIA | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | Szkoła Podstawowa nr 13 Gdynia | |
57 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 8km Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
58 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | 8km Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
59 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 8km Nordic Walking | Team Deaf | opłacono |
60 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | 8km Nordic Walking | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
61 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | 8km Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono |
62 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
63 | Plewiński Rafał | Gdynia | Polska | 8km Nordic Walking | opłacono | |
64 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | 4km Bieg | OSP POGRODZIE | opłacono |
65 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
66 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | 8km Nordic Walking | Team Deaf | opłacono |
67 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | Polska | 8km Bieg | Marynarka Wojenna | opłacono |
68 | Bednarska Patrycja | Kiezmark | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
69 | Bednarski Robert | Kiezmark | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | ||
70 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
71 | Kucharczyk Jan | Kmiecin | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | ||
72 | Wardzinska Malgorzata | Kobyla Kepa | Polska | 4km Bieg | opłacono | |
73 | Siebert Monika | Kobyla kępa | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
74 | Michańska Karolina | Kowale | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | |||
75 | Tołodziecka Beata | Kowale | Polska | 8km Nordic Walking | opłacono | |
76 | Trzciński Radosław | Kwidzyn | Polska | 8km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
77 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | 8km Nordic Walking | opłacono | |
78 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | 8km Nordic Walking | opłacono | |
79 | Gretkowski Jacek | Kwidzyn | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
80 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | ||
81 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 8km Nordic Walking | opłacono | |
82 | Kownacka Emilka | Lasowice Wielkie | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | ||
83 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | 8km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono |
84 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | 8km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono |
85 | Bikowska Gabriela | Lębork | Polska | 8km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono |
86 | Bikowski Marek | Lębork | Polska | 8km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono |
87 | Sawa Lena | Lębork | Polska | 8km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono |
88 | Zygarowski Filip | Łaszka | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | ||
89 | BŁĄDEK Michał | Malbork | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | LKS BOĆKA | |
90 | BŁĄDEK Natalia | Malbork | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | ||
91 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 8km Bieg | Active Malbork | opłacono |
92 | wiśniewski maciej | malbork | Polska | 8km Nordic Walking | grupa malbork | opłacono |
93 | Puchalski Marcin | Malbork | Polska | 4km Bieg | opłacono | |
94 | Puchalska Michalina | Malbork | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | SP 3 Malbork | |
95 | LORENZ Rafał | MALBORK | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
96 | Lorenz Franciszek | Malbork | Polska | Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów | ||
97 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
98 | Stańczak Edward | MAlbork | Polska | 8km Nordic Walking | opłacono | |
99 | Bochon Agata | Malbork | Polska | 8km Bieg | opłacono | |
100 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | 8km Bieg | Salon Optyczny Prestiż | opłacono |
Wyświetleń: 13117