Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Bednarska Patrycja Kiezmark Polska 8km Bieg opłacono
2 Bednarski Robert Kiezmark Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
3 Białk Roman Gdańsk Polska 8km Nordic Walking opłacono
4 Bikowska Gabriela Lębork Polska 8km Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono
5 Bikowski Marek Lębork Polska 8km Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono
6 Bochon Agata Malbork Polska 8km Bieg opłacono
7 Brzeski DAREK Braniewo Polska 8km Bieg Basen Braniewo opłacono
8 Brzeski Miłosz Braniewo Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Zatoka Braniewo
9 Bujnicka Magdalena Pasłęk Polska 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
10 Bujnicki Marcin Pasłęk Polska 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
11 BŁĄDEK Michał Malbork Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów LKS BOĆKA
12 BŁĄDEK Natalia Malbork Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
13 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Polska 8km Nordic Walking New Village Team # Świry
14 Chojnicka Joanna Pasłęk Polska 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
15 Chrząstkowski Lucjan Elbląg Polska 8km Bieg El-Aktywni opłacono
16 Czerniak Julia Elbląg Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Przedszkole nr 26 Elbląg
17 Czerwiński Janusz Sztutowo Polska 8km Bieg Ultrakrew opłacono
18 czopek jaroslaw EŁK Polska 8km Nordic Walking Maratonka opłacono
19 Dęga Lidia Tralewo Polska 8km Nordic Walking opłacono
20 Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie Polska 8km Bieg Marynarka Wojenna opłacono
21 Fałkowski Jarosław Gardeja Polska 8km Bieg Gmina Gardeja Biega
22 FIGAT Alina Bartoszyce Polska 4km Bieg Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
23 Figat Mirosław Bartoszyce Polska 8km Bieg Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
24 Fiszer Justyna Mikoszewo Polska 8km Nordic Walking opłacono
25 Frankowska Marcelina Elbląg Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
26 Frankowski Łukasz Elbląg Polska 4km Bieg opłacono
27 Gdula Dorota Elbląg Polska 8km Nordic Walking opłacono
28 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo Polska 8km Nordic Walking BIEGAM W SFETSZE opłacono
29 Gnyp Daniel Różyny Polska 8km Bieg opłacono
30 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Polska 8km Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono
31 Góra Beata Gdańsk Polska 8km Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono
32 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
33 Gretkowski Jacek Kwidzyn Polska 8km Bieg opłacono
34 Groszkowski Marcin Malbork Polska 8km Bieg
35 grzendzicka marzena gdańsk Polska 8km Bieg Osowa Biega
36 Guz Angelika Elbląg Polska 4km Bieg opłacono
37 Guz Marta Elbląg Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Przedszkole 17 Elbląg
38 Głowacka Anna Elbląg Polska 4km Bieg opłacono
39 Haftkowska Izabela Stegna Polska 8km Bieg
40 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Polska 8km Nordic Walking opłacono
41 Hapke Tomasz Wilkowo Polska 8km Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
42 Hałajko Jaś Frombork Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
43 Hałajko Wiktoria Frombork Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
44 JAKUBIK ANNA RADZYMIN Polska 8km Bieg opłacono
45 JAKUBIK MICHAŁ RADZYMIN Polska 8km Nordic Walking opłacono
46 Janeczek Julian Gdansk Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Lufthansa Systems Poland
47 Janeczek Weronika Gdansk Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Lufthansa Systems Poland
48 Jankowska Beata Pasłęk Polska 8km Nordic Walking NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
49 Jerzyk Michał Wiśliny Polska 8km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
50 Jerzyk Paulina Wiśliny Polska 8km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
51 Jerzyk Paweł Wiśliny Polska 8km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
52 Jurewicz Agata Elbląg Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
53 Jurewicz Ewelina Elbląg Polska 8km Bieg opłacono
54 Jurewicz Paweł Elbląg Polska 8km Bieg opłacono
55 Kamiński Błażej Elbląg Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM
56 Kamiński Henryk Elbląg Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM
57 Karczewski Andrzej Sztutowo Polska 8km Bieg opłacono
58 KARCZEWSKI MAKSYMILIAN SZTUTOWO Polska 8km Bieg
59 KARCZEWSKI OLIVIER SZTUTOWO Polska 8km Bieg
60 Karlak Marlena Stare Pole Polska 8km Bieg
61 Karolczak Alicja Rotmanka Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Sp Rotmanka
62 Karolczak Szymon Rotmanka Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Sp Rotmanka
63 Kaszubowski Zenon Malbork Polska 8km Bieg Active Malbork opłacono
64 kesz-karczewska magdalena sztutowo Polska 8km Bieg opłacono
65 Kiedacz Agnieszka Gdańsk Polska 8km Bieg opłacono
66 Kiraga Julia Elbląg Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
67 KIRAGA KATARZYNA Elbląg Polska 4km Bieg opłacono
68 Klimczewski Mirosław Malbork Polska 8km Bieg
69 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Polska 8km Bieg opłacono
70 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
71 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Polska 8km Nordic Walking opłacono
72 Koziarska Anna Elbląg Polska 8km Bieg
73 Kozłowska Aleksandra Elbląg Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów SP 18 Elbląg
74 Kozłowska Anna Pasłęk Polska 8km Nordic Walking opłacono
75 Kołaczyńska Monika Pogórze Polska 8km Nordic Walking Step by Step Trójmiasto
76 Kruk Agnieszka Szymankowo Polska 8km Bieg opłacono
77 Krzemieniewski Jarosław Olsztyn Polska 8km Bieg #fit_dady_jaro77 opłacono
78 Krzemieniewski Mateusz Olsztyn Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów #fit_dady_jaro77
79 Krzemieniewski Mikołaj Olsztyn Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów #fit_dady_jaro77
80 Kucharczyk Adam Kmiecin Polska 8km Bieg opłacono
81 Kucharczyk Jan Kmiecin Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
82 Küchler Paweł Gdynia Polska 8km Bieg opłacono
83 Kuciński Łukasz Elbląg Polska 8km Bieg opłacono
84 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo Polska 8km Nordic Walking
85 Lazarska Małgorzata Radzymin Polska 8km Nordic Walking Ekobiegi opłacono
86 Lazarski Paweł Radzymin Polska 8km Nordic Walking Ekobiegi opłacono
87 Leśniewski Jan Elbląg Polska 8km Bieg El-Aktywni opłacono
88 Lewandowski Roman Kwidzyn Polska 8km Nordic Walking opłacono
89 Liszewski Krzysztof Elbląg Polska 8km Bieg
90 Litewska Joanna Juszkowo Polska 8km Nordic Walking Team Deaf opłacono
91 Lorenz Franciszek Malbork Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
92 LORENZ Rafał MALBORK Polska 8km Bieg opłacono
93 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Polska 8km Bieg ATLAS RUNNING TEAM opłacono
94 Maciejewska Teresa Pasłęk Polska 8km Nordic Walking opłacono
95 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Polska 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
96 Majewska Agnieszka Elbląg Polska 8km Bieg opłacono
97 Majewska Renata Radom Polska 8km Bieg Ceramika Primus opłacono
98 Majewski Dawid Elbląg Polska 8km Bieg opłacono
99 Majewski Pawel Radom Polska 8km Bieg Ceramika Primus opłacono
100 Maliszewska Marianna Elbląg Polska 8km Bieg opłacono


Wyświetleń: 13291

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ