Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nitkowski Fabian włocławek Bieg do 5 lat (200 m)
2 chodoła Wojciech włocławek Bieg do 5 lat (200 m)
3 chodoła Maria włocławek Bieg 6-7 lat (300 m)
4 Braun Maciek włocławek Bieg 6-7 lat (300 m)
5 Stankiewicz Szymon włocławek Bieg 10-12 lat (800 m)
6 Uzarski Piotr Bobrowniki Bieg 10-12 lat (800 m)
7 Uzarska lena Bobrowniki Bieg do 5 lat (200 m)
8 Wojciechowska-Lamsallak Joanna włocławek Bieg 13-15 lat (1250 m)
9 Wojciechowska-Lamsallak Maria włocławek Bieg 8-9 lat (400 m)
10 Kosowski Igor Płock Bieg 6-7 lat (300 m)
11 Żelazkowski Sebastian Rypin Bieg 10-12 lat (800 m)
12 Żelazkowski Gabriel Rypin Bieg 8-9 lat (400 m)
13 Rejmoniak Zosia Wągrowiec Bieg 6-7 lat (300 m)
14 Plata Weronika Włocławek Bieg 10-12 lat (800 m) Ikmf Włocławek
15 Stanek Ignacy Objezierze Bieg 6-7 lat (300 m)
16 Sieczka Leon Warząchewka Królewska Bieg 6-7 lat (300 m)
17 Frąckowiak Alan Włocławek Bieg do 5 lat (200 m) LKS Vectra Włocławek
18 Waszak Oliwier Włocławek Bieg do 5 lat (200 m) #BrothersTeam
19 Kapelski Tymoteusz Łochocin Bieg do 5 lat (200 m)
20 Zabielski Tomasz Toruń Bieg 10-12 lat (800 m)
21 Zabielska Barbara Toruń Bieg 10-12 lat (800 m)
22 Fabisiak Agata Śrem Bieg 10-12 lat (800 m)
23 Fabisiak Zuzanna Śrem Bieg 6-7 lat (300 m)
24 Sadowski Oliwier Fabianki Bieg 10-12 lat (800 m) UKS "Cyprianka"
25 Seroczyńska Lena Włocławek Bieg 8-9 lat (400 m) LKS Vectra Włocławek
26 Pietrzak Michał Włocławek Bieg 13-15 lat (1250 m) LKS Vectra Włocławek
27 Kunecki Jan Włocławek Bieg 6-7 lat (300 m) LKS Vectra Włocławek
28 Bocheński Bartosz Fabianki Bieg do 5 lat (200 m)
29 Bocheński Oliwier Włocławek Bieg 8-9 lat (400 m) Szkoła Podstawowa w Cypriance
30 Obrzanowski Bartosz Zmość Bieg 10-12 lat (800 m)
31 Obrzanowski Igor Zmość Bieg 10-12 lat (800 m) Juventus
32 ADAMKIEWICZ LENA Płock Bieg 8-9 lat (400 m) LENA LEMONIADA TEAM
33 Hnatowicz Bartosz Włocławek Bieg 13-15 lat (1250 m) Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku
34 Hnatowicz Anna Włocławek Bieg 6-7 lat (300 m) Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku
35 Grabowski Aleksander Włocławek Bieg 10-12 lat (800 m)
36 Grabowski Jaś Włocławek Bieg do 5 lat (200 m)
37 OLEJNIM MATEUSZ WŁOCLAWEK Bieg 10-12 lat (800 m)
38 Kaniewska Amelka Włocławek Bieg 6-7 lat (300 m)
39 Rogiewicz Natalia Włocławek Bieg 6-7 lat (300 m)
40 Chojnacki Hektor Toruń Bieg 8-9 lat (400 m) SP 18 Toruń
41 Chojnacka Helena Toruń Bieg 8-9 lat (400 m) SP 18 Toruń
42 Stankiewicz Zofia Włocławek Bieg do 5 lat (200 m)
43 Stankiewicz Wojciech Włocławek Bieg 6-7 lat (300 m)
44 Pałucki Oliwer Włocławek Bieg 8-9 lat (400 m)
45 Smoter Szymon Szubin Bieg do 5 lat (200 m)
46 Sieczka Jan Włocławek Bieg do 5 lat (200 m)
47 Ciarka Jakub Włocławek Bieg 10-12 lat (800 m)
48 Han Aleksander Włocławek Bieg do 5 lat (200 m) OCR Team Włocławek
49 Han Liwia Włocławek Bieg 8-9 lat (400 m) LKS Vectra Włocławek
50 Matczak Małgosia Włocławek Bieg do 5 lat (200 m) WKB Maratończyk
51 Jakubowski Bartosz Włocławek Bieg 10-12 lat (800 m)
52 Figura Antonina Kwidzyn Bieg 6-7 lat (300 m) Kwidzyn Run Family
53 Laskowska Julia Warząchewka Polska Bieg 6-7 lat (300 m)
54 Nowakowski Jakub Wloclawek Bieg 13-15 lat (1250 m)
55 Jabłońska Milenka Czarne Bieg 6-7 lat (300 m)
56 Kołtun Bartosz Włocławek Bieg 6-7 lat (300 m) LKS Vectra Włocławek
57 Kołtun Michał Włocławek Bieg 10-12 lat (800 m) LKS Vectra Włocławek
58 Jankowski Filip Włocławek Bieg 6-7 lat (300 m) SP 14 Włocławek
59 Galczak Konrad Włocławek Bieg 6-7 lat (300 m) SP 14 Włocławek
60 Rekus Zuzanna Płock Bieg 8-9 lat (400 m) Sp 17 Płock
61 Lipiński Leon Włocławek Bieg do 5 lat (200 m) Żłobek Żytnia Włocławek
62 Lipiński Tymoteusz Włocławek Bieg do 5 lat (200 m) Przedszkole Akademickie przy PWSZ
63 Lipińska Lena Włocławek Bieg 8-9 lat (400 m) SP 20 Włocławek
64 Bińczarska Maria Włocławek Bieg 8-9 lat (400 m)
65 Bińczarski Mikołaj Włocławek Bieg 10-12 lat (800 m)
66 Dobrowolski Jakub Włocławek Bieg 6-7 lat (300 m) Przedszkole Akademickie
67 Dobrowolski Piotr Włocławek Bieg 8-9 lat (400 m) Szkoła Podstawowa Nr 20 we Włocławku
68 Stokwisz-Augusiak Steffanie Wlocławek Bieg 6-7 lat (300 m) Katolickie Publiczne Przedszkole ''Pod Aniołem Stróżem''
69 KRUSINOWSKI MATEUSZ Włocławek Bieg 8-9 lat (400 m) LKS Vectra Włocławek
70 Michalska Piotr Włocławek Bieg 6-7 lat (300 m)
71 KORDYLEWSKI MACIEJ WŁOCŁAWEK Bieg 8-9 lat (400 m) LKS Vectra Włocławek
72 KORDYLEWSKA MAJA WŁOCŁAWEK Bieg 10-12 lat (800 m) LKS Vectra Włocławek
73 Pietrzak Weronika Pietrzaka Włocławek Bieg do 5 lat (200 m)
74 Kwiatkowski Staś Włocławek Bieg 6-7 lat (300 m) PP nr 8 we Włocławku
75 Kwiatkowska Olga Włocławek Bieg do 5 lat (200 m)
76 Rybicki Wojciech Nowa Wieś Bieg 6-7 lat (300 m)
77 Rybicka Agata Nowa Wieś Bieg do 5 lat (200 m)
78 Kruszyńska Joanna Włocławek Bieg 10-12 lat (800 m)
79 Stawicki Kacper Bogucin Bieg do 5 lat (200 m)
80 Konieczka Kacper Radojewice Bieg 8-9 lat (400 m) SP w Pieraniu
81 Kruszka Bartosz Włocławek Bieg 10-12 lat (800 m)
82 Kruszka Jakub Włocławek Bieg 13-15 lat (1250 m)
83 Kaczkowska Wiktoria Włocławek Bieg 10-12 lat (800 m) LKS Vectra Włocławek


Wyświetleń: 2112

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ