Piwna Mila Linia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bednarek Michal Tczew 1609 m [godz. 15:50] CrossElite opłacono on-line
2 Bielas Tomasz KOSAKOWO 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
3 Burszczan Mariusz Siemirowice 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
4 Błoński Roman Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
5 Cieślak Tomasz Siemirowice 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
6 Dybała-Makurat Dagna LĘBORK 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
7 Ellert Marcin Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
8 Gawron Piotr Bytów 1609 m [godz. 15:50] KB GOCH Bytów opłacono on-line
9 Górski Mateusz Lębork 1609 m [godz. 15:00] Piękni i Bestie opłacono on-line
10 Grygorowicz Marcin Rumia 1609 m [godz. 15:00] Ambitious Runners Team opłacono on-line
11 Gładkowski Grzegorz Reda 1609 m [godz. 15:00] BigYellowFoot Adventure team opłacono on-line
12 Hajdasz Bartek Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
13 Halman Adam Luzino 1609 m [godz. 15:00]
14 Halmann Miroslaw Wejherowo 1609 m [godz. 15:00] PGB sportowa paczka
15 Holz Oskar Tczew 1609 m [godz. 15:25]
16 Jank Sylwia Mściszewice 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
17 Jaszewski Tomasz Bytów 1609 m [godz. 15:50] KB GOCH Bytów opłacono on-line
18 Klamrowski Mariusz Bukowina 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
19 Klas Katarzyna Gdynia 1609 m [godz. 15:25]
20 Klas Piotr Gdynia 1609 m [godz. 15:25]
21 klas weronika Gdynia 1609 m [godz. 15:25]
22 Kobierowski Edward Bytów 1609 m [godz. 15:50] KB GOCH Bytów opłacono on-line
23 Komorowski Kamil Lębork 1609 m [godz. 15:25]
24 Kuczawski Mikołaj Zamek Bierzglowski 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
25 Lewandowski Adam Ustka 1609 m [godz. 15:25] W.P.K Słoń Team Ustka
26 Majkowski Stanisław Bytów 1609 m [godz. 15:50] K.B. "Goch" Bytów opłacono on-line
27 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
28 Piechota Jakub Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
29 Potrykus Błażej Potrykus Linia 1609 m [godz. 15:00] BigYellowFoot Adventure team
30 Saganowski Arkadiusz Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
31 Saluk Marcin Banino 1609 m [godz. 15:50]
32 Smelcerz Wojciech Gdynia 1609 m [godz. 15:00] BBL GD opłacono on-line
33 Stankowski Zbigniew Linia 1609 m [godz. 15:00]
34 Świątek Łukasz Lębork 1609 m [godz. 15:00] Drużyna 23-lecia Tomasiewicza opłacono on-line
35 Syldatk Karol Mściszewice 1609 m [godz. 15:25] Metrożercy opłacono on-line
36 Szuta Karol Szuta Koszalin 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
37 Tomasiewicz Dominik Lębork 1609 m [godz. 15:00] Drużyna 23-lecia Tomasiewicza opłacono on-line
38 Tomczak Dominik Słupsk 1609 m [godz. 15:25] Night Runners Słupsk
39 Tomczak Sebastian Ustka 1609 m [godz. 15:25] Ustka
40 Turek Paula Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
41 Wolny Pawel Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
42 Wykrzykowski Łukasz Sopot 1609 m [godz. 15:00]
43 Łonsky Filip Osowa 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line


Wyświetleń: 3454

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ