IX Grójecka Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kacprzak AGNIESZKA Kacprzak STARA BŁOTNICA Bieg Główny 10 km opłacono on-line
2 Mirkowski Adam Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
3 Dolega Darek Radom Bieg Główny 10 km Biegiem Radom! opłacono on-line
4 Kasica Robert Grójec Bieg Główny 10 km Biegam, bo biegam :) opłacono on-line
5 Kocięba Michał Grójec Bieg Główny 10 km FC Mundialito opłacono on-line
6 Pałka Zbyszek Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
7 Pietrzak Patrycja Jasieniec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
8 Gądek Karol Belsk Duży Bieg Główny 10 km opłacono on-line
9 Piwnicki Mateusz Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
10 Zugaj Arkadiusz Grójec Bieg Główny 10 km 1 ORel opłacono on-line
11 Jankowski Robert Jadwigów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
12 Jankowska Bożena Jadwigów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
13 Powoniak Dorota Wilków Drugi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
14 Spólny Robert Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
15 Furmanek Sebastian Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
16 Gabler Mariola Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
17 dąbal marcin BIELANY 1 Bieg Główny 10 km rajpol opłacono on-line
18 ALBERSKI Wojciech Warka Bieg Główny 10 km KS START PUŁASKI WARKA opłacono on-line
19 Glapiński Igor Glapiński Tarczyn Bieg Główny 10 km opłacono on-line
20 Szymański Przemek Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
21 Kulawiak Angelika Goszczyn Bieg Główny 10 km opłacono on-line
22 Kolwas Mirek Odrzywołek Bieg Główny 10 km KolNet.pl opłacono on-line
23 Wyleżyński Paweł Goszczyn Bieg Główny 10 km opłacono on-line
24 Szczesiul Kamil Jurki Bieg Główny 10 km opłacono on-line
25 Sułecka-Chłopicka Agnieszka Białobrzegi Bieg Główny 10 km TEAM BIAŁOBRZEGI opłacono on-line
26 Katana Roman Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
27 Łącki Tomasz Grójec Bieg Główny 10 km
28 Gmaj Daniel Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
29 Gmaj Karolina Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
30 Feszter Ewa Grójec Bieg Główny 10 km Logwin Team opłacono on-line
31 Celejewski Przemek Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
32 Zielińska Diana Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
33 Gozdera Przemyslaw Grojec Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
34 Wozniak Piotr Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
35 Sieradzan Małgorzata Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
36 ulijasz krzysztof ulijasz boska wola Bieg Główny 10 km KS START PUŁASKI WARKA opłacono on-line
37 Bors Łukasz Domaniewice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
38 Skobel Tomasz Radom Bieg Główny 10 km Biegiem Radom! opłacono on-line
39 Ruclak Marcin Wolskie Bieg Główny 10 km
40 Rasała Magdalena Jasieniec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
41 Paśka Marek Paśka Łoś Bieg Główny 10 km Running Moose opłacono on-line
42 Srebrzyński Robert Piaseczno Bieg Główny 10 km opłacono on-line
43 Gajęcka Marta Radom Bieg Główny 10 km Street Run Radom opłacono on-line
44 Borkowski Jerzy Radom Bieg Główny 10 km Biegiem Radom! opłacono on-line
45 Borkowska Hanna Radom Bieg Główny 10 km Biegiem Radom! opłacono on-line
46 Szydlik Wiesław Mszczonów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
47 FILIPOWICZ MIROSŁAW RADOM Bieg Główny 10 km Biegiem Radom! opłacono on-line
48 Sieńko Beata Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
49 Ulijasz Maria Augustów Bieg Główny 10 km KS START PUŁASKI WARKA opłacono on-line
50 Kasica Jacek Warszawa Bieg Główny 10 km Biegam, bo biegam:) opłacono on-line
51 Włodarczyk-Miśta Aneta Lesznowola Bieg Główny 10 km opłacono
52 Deska Elżbieta Grójec Bieg Główny 10 km 1. ORel opłacono on-line
53 Szumpur Mariusz Sułkowice Bieg Główny 10 km Gmina Chynów Biega opłacono on-line
54 Kulawiak Ryszard Goszczyn Bieg Główny 10 km opłacono on-line
55 Górski Paweł Błędów Bieg Główny 10 km BŁĘDOWSKA WATAHA opłacono on-line
56 Malczewski Hubert Czyżówka Bieg Główny 10 km MOCZYMORDKI opłacono on-line
57 Kiljanczyk Dominik Tarczyn Bieg Główny 10 km
58 Sawicki Adrian Grójec Bieg Główny 10 km OSP GRÓJEC
59 Popowicz Bartłomiej Watraszew Bieg Główny 10 km opłacono on-line
60 Zięba Kamil Mieczysławówka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
61 Dziubiński Przemysław Sadków Szlachecki Bieg Główny 10 km Aktywni Grójec opłacono on-line
62 Przybylski Marcin Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
63 Przybylska Magdalena Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
64 Krakowiak Łukasz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
65 Nowicki Rafał Kobylin Bieg Główny 10 km opłacono on-line
66 Olczak Tomasz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
67 Falandysz Janusz Pruszków Bieg Główny 10 km WPRunning Pruszków opłacono on-line
68 Stanski Sylwester Grojec Bieg Główny 10 km Faurecia
69 Komorowski Cezary Goszczyn Bieg Główny 10 km UKS Goszczyn opłacono on-line
70 Jakóbczak Mateusz Belsk Duży Bieg Główny 10 km opłacono on-line
71 Cyngot Marta WARKA Bieg Główny 10 km opłacono on-line
72 Durka Piotr Dąbrówka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
73 Durka Monika Lekarcice Nowe 7 Bieg Główny 10 km opłacono on-line
74 Basiak Piotr Warka Bieg Główny 10 km
75 Basiak Piotrek Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
76 Jędruszczak Piotr Mszczonów Bieg Główny 10 km Goggle PAE Team opłacono on-line
77 Gabarski Waldemar Warszawa Bieg Główny 10 km veolia opłacono on-line
78 Ratyński Paweł MOGIELNICA Bieg Główny 10 km opłacono on-line
79 Woźniak Mariusz GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1. ORel opłacono on-line
80 Kowalczyk Anna Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
81 Kowalczyk Piotr Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
82 Chomińska Dominika GRÓJEC Bieg Główny 10 km opłacono on-line
83 Antoniewicz Nataliya Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
84 Antoniewicz Jacek Krobów Bieg Główny 10 km Biegiem Przez Polskę opłacono on-line
85 mróz sylwester chynów Bieg Główny 10 km Chynów biega opłacono on-line
86 Siedlecki Tomasz Wólka Turowska Bieg Główny 10 km Aktywni Grójec opłacono on-line
87 Siwiec Kacper Lesznowola Bieg Główny 10 km KS Lesznowola opłacono on-line
88 Siwiec Sławomir Lesznowola Bieg Główny 10 km KS Lesznowola opłacono on-line
89 Ostrowski Sylwester Wilków Pierwszy Bieg Główny 10 km BŁĘDOWSKA WATAHA opłacono on-line
90 Frączak Robert Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
91 Frączak Beata Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
92 BOGUMIŁ TERESA Grabów nad Pilicą Bieg Główny 10 km opłacono on-line
93 Ścibiorek Bartosz Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
94 Szymanowski Artur Sulejówek Bieg Główny 10 km opłacono on-line
95 Wiechowska Dorota Mogielnica Bieg Główny 10 km opłacono on-line
96 Ogledzińska Anna Ogledzińska Białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
97 Feller Arkadiusz Błędów Bieg Główny 10 km BŁĘDOWSKA WATAHA opłacono on-line
98 Mrowińska Agnieszka Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
99 Imiołek Monika Wola Gutowska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
100 Szewczyk Leszek Belsk Duży Bieg Główny 10 km A.S Galaktikos opłacono on-line


Wyświetleń: 30096

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ