Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
601 | Kokowski Piotr | Poznań | Polska | Rolki 20 km | Plichwyścig.pl | opłacono on-line |
602 | Sykut Piotr | Poznań | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
603 | Piekarowicz Magdalena | Prace Duze | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
604 | Piekarowicz Helena | Prace Duze | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Kondycja Piaseczno | |
605 | Piekarowicz Piotr | Prace Duże | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
606 | Dziedzic Bogusława | Prażmów | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
607 | Pietras Jolanta | Pruszków | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
608 | Falandysz Janusz | Pruszków | Polska | Bieg Główny 10 km | WPRunning Pruszków | opłacono on-line |
609 | Byliniak Katarzyna | Przydróżek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
610 | Byliniak Mariusz | Przydróżek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
611 | Byliniak Zuzanna | Przydróżek | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu | |
612 | Byliniak Zofia | Przydróżek | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole Bajkowy Świat w Jasieńcu | |
613 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | Rolki 20 km (osoby powyżej 70 roku życia) | ||
614 | Czarnecki Maciej Czarnecki | Przytyk | Polska | Bieg Główny 10 km | Street Run Radom | opłacono on-line |
615 | Osial Bartłomiej | Puławy | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
616 | Świderska Wiktoria | Pułtusk | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
617 | RUSAK SŁAWOMIR | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km (osoby niepełnosprawne) | ||
618 | Zagórski Łukasz | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
619 | Trojanowska Bianka | Radom | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Faurecia | |
620 | Prokop Anna | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Street Run Radom | |
621 | Pietras Jarosław | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
622 | Kośla Kamil | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Street Run Radom | opłacono on-line |
623 | Nowak Oskar | Radom | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
624 | Nowak Maksymilian | Radom | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
625 | Mróz Waldemar | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
626 | Munik Karol | RADOM | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
627 | Trojanowski Bernard | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
628 | Filipowski Jacek | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
629 | Dolega Darek | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
630 | Skobel Robert | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km (osoby niepełnosprawne) | Szakal Biega | |
631 | Skobel Tomasz | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
632 | Gajęcka Marta | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Street Run Radom | opłacono on-line |
633 | Borkowski Jerzy | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
634 | Borkowska Hanna | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
635 | FILIPOWICZ MIROSŁAW | RADOM | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
636 | tymirski tadeusz | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | Biegiem Radom! | |
637 | Waśniewska Karolina | RADOM | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
638 | Łabędź Anna | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | KPP Grójec | opłacono on-line |
639 | Bogucka Barbara | Rakoniewice | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
640 | Petryka Wojciech | Raszyn | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
641 | Ostrowska Gabriela | Rosochów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP Belsk Duży | |
642 | Ostrowski Wiktor | Rosochów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP Belsk Duży | |
643 | Jaksina Dariusz | Ruciane-Nida | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
644 | turczyn marek | Ruda | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
645 | Kudlak Monika | Ruda | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
646 | MORGALLA JERZY | RUDY | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
647 | Dziubiński Przemysław | Sadków Szlachecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Aktywni Grójec | opłacono on-line |
648 | Borowski Marcin | Sieradz | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
649 | Królak Łukasz | Sierzchów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | SKATE2CITY | |
650 | Czarnecki Kamil | Skarżysko Kamienna | Polska | Bieg Główny 10 km | Czarnecki Run Team | opłacono on-line |
651 | Oszczyk Grzegorz | Sobole | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
652 | Kacprzak AGNIESZKA Kacprzak | STARA BŁOTNICA | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
653 | Maliszewska Zuzanna | Stara Wieś | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | rolkigrojec.pl / PSP Belsk Duży | |
654 | Sych Kamil | Stare Skoszewy | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
655 | Senator Maria | Stryków | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy | |
656 | Zubczyńska Anna | Sucha | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
657 | Sobol Renata | Sucha | Polska | Bieg Główny 10 km (osoby niepełnosprawne) | PWPW S.A | |
658 | Szymanowski Artur | Sulejówek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
659 | Szczęsny Gabriel | Sulejówek | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
660 | Szumpur Mariusz | Sułkowice | Polska | Bieg Główny 10 km | Gmina Chynów Biega | opłacono on-line |
661 | Kozłowski Włodzimierz Kozłowski | Sułkowice, gmina Chynów, powiat Grójecki, woj. mazowieckie | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
662 | Czacharowski Marek | Tarczyn | Polska | Slow jogging | Niezrzeszony | opłacono on-line |
663 | Glapiński Igor Glapiński | Tarczyn | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
664 | Kiljanczyk Dominik | Tarczyn | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
665 | Adamczyk Adrian | Tarczyn | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
666 | Adamczyk Aleks | Tarczyn | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
667 | CUPRYJAK ADRIAN | TARCZYN | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
668 | Gnieciak Tomasz | Tarczyn | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
669 | SOBCZYK TOMASZ | TARCZYN | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
670 | Gnieciak Dariusz | Tarczyn | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
671 | Gnieciak Ewa | Tarczyn | Polska | Slow jogging | TARCZYNSKI KLUB BIEGOWY | opłacono on-line |
672 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
673 | Sobczyńska Kornelia | Tczew | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | SP 11 | |
674 | Sobczyńska Judyta | Tczew | Rolki dzieci i młodzieży | SP 11 | ||
675 | Glapińska Agata | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | KL PILICA | |
676 | koc marcin koc | toruń | Polska | Rolki 20 km | Rolla Speed Team Toruń | opłacono on-line |
677 | Koc Franciszek | Toruń | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa w łubiance | |
678 | Koc Antoni | Toruń | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa w łubiance | |
679 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | Rolki 20 km | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
680 | Duda Marcin | Toruń | Polska | Rolki 20 km | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
681 | Pieczonka Łukasz | Trablice | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
682 | Kot Mateusz | Tyniec | Polska | Bieg Główny 10 km | 1 ORel | opłacono on-line |
683 | Wojtczak Bartosz | Uleniec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole Koszałek Opałek Rożce | |
684 | SKURA IGA | Urzut | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | ||
685 | URZUT ANTONINA | Urzut | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | ||
686 | Kowalczyk Igor | Uwieliny | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
687 | Dubiel Wojtek | WARKA | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
688 | Świder Natalia | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
689 | Gos Mateusz | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km (osoby niepełnosprawne) | KS START PUŁASKI WARKA | |
690 | Anyszkiewicz Jakub | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | Profi Team | opłacono on-line |
691 | Bielski Marcin | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Start Pułaski Warka | opłacono on-line |
692 | Bielska Aneta | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | KS START PUŁASKI WARKA | opłacono on-line |
693 | Kalisz Agnieszka | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
694 | Niemirski Andrzej | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | KS START PUŁASKI WARKA | opłacono on-line |
695 | Kasprzak Dariusz | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Start Pułaski Warka | opłacono on-line |
696 | Kasprzak Krzysztof | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 1 w Warce | |
697 | Ścisłowski Norbert | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | KS START PUŁASKI WARKA | opłacono on-line |
698 | Sowa Lena | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS START PUŁASKI WARKA | |
699 | Strzelczyk Anna | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS Start Pułaski Warka | |
700 | Strzelczyk Stanisław | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS Start Pułaski Warka |
Wyświetleń: 58155