IX Grójecka Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 PEREPROSOV ROSTYSLAV Łódź Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
302 Sobierajska Katarzyna Grójec Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
303 Tkaczyk Tomasz Lewiczyn Bieg Główny 10 km OSP Lewiczyn opłacono on-line
304 Senator Aleksandra Białobrzegi Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
305 Pieroszkiewicz Anna Grójec Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
306 Skrzeliński Paweł Milanówek Rolki 20 km FAURECIA opłacono
307 Stański Sylwester Grójec Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
308 Katarzyna Piechal Głuchów Nordic Walking FAURECIA opłacono
309 Zajczyk Aleksander Warszawa Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
310 Kopik Kinga Garwolin Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
311 Sobczak Łukasz Grójec Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
312 Mirkowska Magdalena Grójec Slow jogging FAURECIA opłacono
313 Oziemska Joanna Wola Worowska Slow jogging FAURECIA opłacono
314 Marczak Karolina Grójec Slow jogging FAURECIA opłacono
315 Filipowski Jacek Radom Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
316 Trojanowski Bernard Radom Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
317 Turos Roman Warszawa Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
318 Kwiecińska Ewa Warszawa Slow jogging FAURECIA opłacono
319 Mirkowski Mieszko Grójec Biegi dzieci i młodzieży FAURECIA
320 Czarnecki Rafał Bronisławka Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
321 Piekarniak Dominik Warka Biegi dzieci i młodzieży
322 Piekarniak Aleksander Warka Biegi dzieci i młodzieży
323 Prus Tomasz Warszawa Bieg Główny 10 km WARSAW RUN CLUB opłacono on-line
324 Dominiak Joanna Michrów Biegi dzieci i młodzieży
325 Kapica Marcin Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 2 Grójec
326 Dominiak Tomasz Michrów Biegi dzieci i młodzieży
327 Kapica Mikołaj Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Baśniowy Pałacyk Grójec
328 KOWALSKI Adam PODOLE Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa Pamiatka
329 KOWALSKI Bartosz PODOLE Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa Pamiatka
330 Woźniak Justyna Barcice Drwalewskie1979 Bieg Główny 10 km Biegam bo mnie ludzkość wqurwia :)) opłacono on-line
331 Senator Maria Stryków Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy
332 Kurcińska Zuzanna Miechowice Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy
333 Kurcińska Zofia Miechowice Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy
334 Kurcińska Maja Miechowice Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy
335 Janus Michał Koziegłowy Bieg Główny 10 km opłacono on-line
336 Janus Ilona Koziegłowy Bieg Główny 10 km opłacono on-line
337 Byliniak Zofia Przydróżek Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Bajkowy Świat w Jasieńcu
338 Byliniak Zuzanna Przydróżek Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu
339 Byliniak Mariusz Przydróżek Bieg Główny 10 km opłacono on-line
340 Byliniak Katarzyna Przydróżek Bieg Główny 10 km opłacono on-line
341 GŁUSZKIEWICZ MARTA LIDZBARK WARMIŃSKI Bieg Główny 10 km 1 ORel opłacono on-line
342 Łuczaj Jakub Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
343 Plesiewicz Piotr Warka Bieg Główny 10 km (osoby niepełnosprawne) Klondaik Team Warka
344 Dębecka Monika Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
345 Wysocka Agata Grójec Rolki 20 km Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach opłacono on-line
346 Regulska Marianna Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
347 Kulesza Bartłomiej Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
348 Krawczyk Jakub Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
349 Chmielewska Julia Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
350 Prusiński Dawid Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
351 Walczak Julia Warka Rolki dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
352 Luśniewska Aleksandra Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
353 Tecław Hanna Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole nr 1 w Grójcu
354 Rudnikowski Patryk Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
355 Sowa Wiktor Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
356 Mikos Martyna Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
357 Tecław Natalia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Psp nr 1
358 Gos Zuzanna Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
359 Banach Stefania Grabów nad Pilicą Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
360 Karczewski Karol Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa limit osiągnięty
361 Czacharowski Marek Tarczyn Slow jogging Niezrzeszony opłacono on-line
362 Kudlak Monika Ruda Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
363 Dąbrowski Andrzej Dąbrowski Józefów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
364 Lipiński Jan Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 w Grójcu
365 Siedlecki Aleksander Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 3 Grójec
366 Gaj Grzegorz Białobrzegi Bieg Główny 10 km Borki Team opłacono on-line
367 Siedlecka Alicja Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 3 Grójec
368 Siedlecki Zbigniew Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
369 Olszewski Michał Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczne Przedszkole nr 1 w Grójcu
370 Olszewski Szymon Grójec Rolki dzieci i młodzieży rolkigrojec.pl
371 Latkowski Mikołaj Grójec Biegi dzieci i młodzieży
372 Sergieiev Artem Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
373 Latkowska Maja Grójec Biegi dzieci i młodzieży
374 Ulijasz Grzegorz Augustów Bieg Główny 10 km KS START PUŁASKI WARKA opłacono on-line
375 WOŹNICKI PAWEŁ Zgierz Rolki 20 km Speedskating Łódź opłacono on-line
376 Podczaski Stanisław Bukowiec Rolki 20 km Speedskating Łódź opłacono on-line
377 Dzirba Radosław Olsztyn Bieg Główny 10 km 1. ORel opłacono on-line
378 Białczak Marcin Piaseczno Bieg Główny 10 km opłacono on-line
379 Cyprys Andrzej Cyprys Koluszki Rolki 20 km opłacono on-line
380 Młynarczyk Franciszek Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
381 Ignaszak Michał Warszawa Rolki 20 km Plichwyścig.pl opłacono on-line
382 Derlak Bartłomiej Grójec Rolki dzieci i młodzieży PSP nr 1
383 Ciezki Pawel Krakow Rolki 20 km PlichWyscig.pl Mercateo.com.pl opłacono
384 Krzyżanowska Iga Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 w Grójcu
385 Krzyżanowsk Konrad Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 w Grójcu
386 PELCHEN LILA GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole nr 4 Grójec
387 PELCHEN BLANKA GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
388 Kłoda Mateusz Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 w Grójcu
389 Munik Karol RADOM Bieg Główny 10 km opłacono on-line
390 Bukowski Maciej Inowrocław Rolki 20 km Rolla Speed Team opłacono on-line
391 Góralska Zuzanna Grójec Biegi dzieci i młodzieży Psp nr 1
392 Góralska Maria Grójec Biegi dzieci i młodzieży Psp nr 1
393 RYMASZEWSKI SZYMON Grójec Biegi dzieci i młodzieży
394 Kacprzak Wojciech Olszany Bieg Główny 10 km opłacono on-line
395 Mróz Waldemar Radom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
396 Gaik Alan Witalówka Biegi dzieci i młodzieży
397 Serdak Julia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
398 Serdak Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole nr 1 w Grójcu
399 serdak Łukasz Grójec Bieg Główny 10 km 1 ORel opłacono on-line
400 OKRÓJ DAWID WARSZAWA Bieg Główny 10 km (osoby niepełnosprawne)


Wyświetleń: 30055

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ