Rajd Przygodowy ,,Busola"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Do zapłaty
1 Śmietana Piotr Katowice Trasa zielona ok 15km wataha bydgoszcz opłacono on-line
2 Szrajda Monika osówiec Trasa zielona ok 15km wataha bydgoszcz opłacono on-line
3 Szmańda Jakub Gniezno Trasa zielona ok 15km Niezmordowani opłacono on-line
4 Pietroczuk Dariusz Gniezno Trasa zielona ok 15km Niezmordowani opłacono on-line
5 Warzyńska Magdalena Słupno Trasa błękitna ok 30km Turboślimaki opłacono on-line
6 Giuliani Donata Płock Trasa błękitna ok 30km Turboślimaki opłacono on-line
7 Wilczyńska Nina Płock Trasa błękitna ok 30km Turboślimaki opłacono on-line
8 Andrzejewska Beata Gniezno Trasa zielona ok 15km BBW 50.00 PLN
9 Andrzejewski Bartłomiej Gniezno Trasa zielona ok 15km BBW 50.00 PLN
10 Konieczna Karolina Poznań Trasa błękitna ok 30km Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa opłacono on-line
11 Knast Bartosz Prawie Lubochnia Trasa błękitna ok 30km Trzy Pióra ;) opłacono on-line
12 Drożak Jan Lubochnia Trasa błękitna ok 30km Trzy Pióra ;) opłacono on-line
13 Urbaniak Teresa Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski 50.00 PLN
14 Brykczyńska Maria Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
15 Pastwa Anna Gniezno Trasa zielona ok 15km Gacek Team opłacono on-line
16 Gadziński Andrzej Gniezno Trasa zielona ok 15km Gacek Team opłacono on-line
17 Malerowicz Andrzej Gniezno Trasa zielona ok 15km Whisky in the jar TEAM opłacono on-line
18 Cegielska Joanna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
19 Brzeska Katarzyna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
20 Michałowska-Czerniak Joanna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
21 Grygiel Magdalena Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
22 Popek Joanna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
23 Rezulak Ewelina Gniezno Trasa zielona ok 15km Whisky in the jar TEAM opłacono on-line
24 LEŚNIAK NATALIA Gniezno Trasa zielona ok 15km Whisky in the jar TEAM opłacono on-line
25 Marek-Walery Beata Gniezno Trasa zielona ok 15km Cytryna Team Extreme Cytryna Team Extreme opłacono on-line
26 Pomorska Joanna Gniezno Trasa zielona ok 15km Cytryna Team Extreme Cytryna Team Extreme opłacono on-line
27 Pawłowski Łukasz Koziegłowy Trasa zielona ok 15km FITBROTHERS.PL FITBROTHERS.PL opłacono on-line
28 Nowak Michał Wełnica Trasa błękitna ok 30km ,,Dzikie wiewióry'' opłacono on-line
29 Król Joanna Gniezno Trasa błękitna ok 30km No Excuses Team opłacono on-line
30 Król Jakub Gniezno Trasa błękitna ok 30km No Excuses Team opłacono on-line
31 Jaroszewska Maria Tryszczyn Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ 50.00 PLN
32 Serocka-Szubert Emilia Lubochnia Trasa błękitna ok 30km TYŁOWICE Lubochnia opłacono on-line
33 Szubert Przemysław Lubochnia Trasa błękitna ok 30km TYŁOWICE Lubochnia opłacono on-line
34 JAROSZEWSKI JAN Tryszczyn Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ 50.00 PLN
35 Jaroszewska Anna Tryszczyn Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ 50.00 PLN
36 Kurek Piotr Gniezno Trasa zielona ok 15km Dromader Dromader 50.00 PLN
37 Witucka-Gulska Barbara Bydgoszcz Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ opłacono on-line
38 Januszkiewicz Kornelia Bydgoszcz Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ opłacono on-line
39 Kmieciak Mateusz Trzemeszno Trasa zielona ok 15km Ssaki Leśne opłacono on-line
40 Kubalewski Piotr Trzemeszno Trasa zielona ok 15km Ssaki Leśne opłacono on-line
41 Molski Michał Bydgoszcz Trasa zielona ok 15km 1 LO 50.00 PLN
42 gajek jakub gajek Gniezno Trasa zielona ok 15km Avengers opłacono on-line
43 Lorek Krzysztof Warszawa Trasa zielona ok 15km 1 LO 50.00 PLN
44 Konieczka Radosław Osielsko Trasa zielona ok 15km 1 LO 50.00 PLN
45 Adamski Tomasz GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Byle dalej. 50.00 PLN
46 Adamska Lucyna GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Byle dalej. 50.00 PLN
47 Zych Agnieszka GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Byle dalej. 50.00 PLN
48 Zych Sławomir GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Byle dalej. 50.00 PLN
49 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn Trasa zielona ok 15km 1 LO 50.00 PLN
50 Górna Zofia Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
51 Górny Maciej Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
52 Górny Bartłomiej Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
53 Paluch Bartłomiej Paluch Trzemeszno Trasa błękitna ok 30km Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa opłacono on-line
54 Górna Anna Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
55 Gruszczyński Jakub GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Napęd Na Dwie Nogi opłacono on-line
56 KOSOŃ DARIUSZ WRZEŚNIA Trasa błękitna ok 30km NIE WIEDZĄ CZY WRÓCĄ TEAM opłacono on-line
57 CYTRYŃSKA KATARZYNA GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km NIE WIEDZĄ CZY WRÓCĄ TEAM opłacono on-line


Wyświetleń: 904

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ