Rajd Przygodowy ,,Busola"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Do zapłaty
1 Konczalski Jarosław Września Trasa zielona ok 15km MKMB opłacono on-line
2 Gołembowski Bartosz Gniezno Trasa zielona ok 15km NONAME TEAM opłacono on-line
3 Gołembowski Patryk Gniezno Trasa zielona ok 15km NONAME TEAM opłacono on-line
4 Olejniczak-Gołembowska Katarzyna GNIEZNO Trasa zielona ok 15km NONAME TEAM opłacono on-line
5 Średziński Bartosz Gniezno Trasa błękitna ok 30km abc opłacono on-line
6 Średziński Przemysław Gniezno Trasa błękitna ok 30km abc opłacono on-line
7 Łukomski Krzysztof Gniezno Trasa błękitna ok 30km KS Tęcza KS Tęcza opłacono on-line
8 Wieruszewska Paulina Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team No Excuses Team opłacono on-line
9 Wieruszewski Mateusz Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team No Excuses Team opłacono on-line
10 Andrzejczak Sebastian Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
11 Andrzejczak Ania Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
12 Pach Agnieszka Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team Bose robale opłacono on-line
13 Luboński Stanisław Luboński Gniezno Trasa błękitna ok 30km napęd na dwie nogi
14 Fiedosiuk Karolina Wągrowiec Trasa zielona ok 15km FiliMaj Wągrowiec opłacono on-line
15 Fiedosiuk Michał Wągrowiec Trasa zielona ok 15km FM Wągrowiec FiliMaj Wągrowiec opłacono on-line
16 Miś Robert Gniezno Trasa błękitna ok 30km Prozac opłacono on-line
17 Rozak Marcin Gdansk Trasa błękitna ok 30km Prozac opłacono on-line
18 Jóźwiak Hubert Gniezno Trasa zielona ok 15km AMB SYSTEM Mała Mi opłacono on-line
19 Beruś Agnieszka Gniezno Trasa zielona ok 15km AMB SYSTEM Mała Mi opłacono on-line
20 Beruś Maciej Gniezno Trasa zielona ok 15km AMB SYSTEM Mała Mi opłacono on-line
21 Borucka Monika Strzelno Trasa zielona ok 15km Ssaki Leśne opłacono on-line
22 Szrajbrowski Michał Gniezno Trasa zielona ok 15km NCC NCC
23 Berg Aneta Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team No Excuses Team opłacono on-line
24 Berg Dariusz Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team No Excuses Team opłacono on-line
25 Śmietana Piotr Katowice Trasa zielona ok 15km wataha bydgoszcz opłacono on-line
26 Szrajda Monika osówiec Trasa zielona ok 15km wataha bydgoszcz opłacono on-line
27 Szmańda Jakub Gniezno Trasa zielona ok 15km Niezmordowani opłacono on-line
28 Pietroczuk Dariusz Gniezno Trasa zielona ok 15km Niezmordowani opłacono on-line
29 Warzyńska Magdalena Słupno Trasa błękitna ok 30km Turboślimaki opłacono on-line
30 Giuliani Donata Płock Trasa błękitna ok 30km Turboślimaki opłacono on-line
31 Wilczyńska Nina Płock Trasa błękitna ok 30km Turboślimaki opłacono on-line
32 Andrzejewska Beata Gniezno Trasa zielona ok 15km BBW
33 Andrzejewski Bartłomiej Gniezno Trasa zielona ok 15km BBW
34 Konieczna Karolina Poznań Trasa błękitna ok 30km Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa opłacono on-line
35 Knast Bartosz Prawie Lubochnia Trasa błękitna ok 30km Trzy Pióra ;) opłacono on-line
36 Drożak Jan Lubochnia Trasa błękitna ok 30km Trzy Pióra ;) opłacono on-line
37 Urbaniak Teresa Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
38 Brykczyńska Maria Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
39 Pastwa Anna Gniezno Trasa zielona ok 15km Gacek Team opłacono on-line
40 Gadziński Andrzej Gniezno Trasa zielona ok 15km Gacek Team opłacono on-line
41 Malerowicz Andrzej Gniezno Trasa zielona ok 15km Whisky in the jar TEAM opłacono on-line
42 Cegielska Joanna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
43 Brzeska Katarzyna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
44 Michałowska-Czerniak Joanna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
45 Grygiel Magdalena Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
46 Popek Joanna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
47 Rezulak Ewelina Gniezno Trasa zielona ok 15km Whisky in the jar TEAM opłacono on-line
48 LEŚNIAK NATALIA Gniezno Trasa zielona ok 15km Whisky in the jar TEAM opłacono on-line
49 Marek-Walery Beata Gniezno Trasa zielona ok 15km Cytryna Team Extreme Cytryna Team Extreme opłacono on-line
50 Pomorska Joanna Gniezno Trasa zielona ok 15km Cytryna Team Extreme Cytryna Team Extreme opłacono on-line
51 Pawłowski Łukasz Koziegłowy Trasa zielona ok 15km FITBROTHERS.PL FITBROTHERS.PL opłacono on-line
52 Nowak Michał Wełnica Trasa błękitna ok 30km ,,Dzikie wiewióry'' opłacono on-line
53 Król Joanna Gniezno Trasa błękitna ok 30km No Excuses Team opłacono on-line
54 Król Jakub Gniezno Trasa błękitna ok 30km No Excuses Team opłacono on-line
55 Serocka-Szubert Emilia Lubochnia Trasa błękitna ok 30km TYŁOWICE Lubochnia opłacono on-line
56 Szubert Przemysław Lubochnia Trasa błękitna ok 30km TYŁOWICE Lubochnia opłacono on-line
57 Jaroszewska Anna Tryszczyn Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ II opłacono on-line
58 Kurek Piotr Gniezno Trasa zielona ok 15km Dromader Dromader
59 Witucka-Gulska Barbara Bydgoszcz Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ opłacono on-line
60 Januszkiewicz Kornelia Bydgoszcz Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ opłacono on-line
61 Kmieciak Mateusz Trzemeszno Trasa zielona ok 15km Ssaki Leśne opłacono on-line
62 Kubalewski Piotr Trzemeszno Trasa zielona ok 15km Ssaki Leśne opłacono on-line
63 gajek jakub gajek Gniezno Trasa zielona ok 15km Avengers opłacono on-line
64 Adamska Lucyna GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Byle dalej. opłacono on-line
65 Zych Agnieszka GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Byle dalej. opłacono on-line
66 Zych Sławomir GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Byle dalej. opłacono on-line
67 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ II opłacono on-line
68 Górna Zofia Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
69 Górny Maciej Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
70 Górny Bartłomiej Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
71 Paluch Bartłomiej Paluch Trzemeszno Trasa błękitna ok 30km Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa opłacono on-line
72 Górna Anna Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
73 Gruszczyński Jakub GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Napęd Na Dwie Nogi opłacono on-line
74 KOSOŃ DARIUSZ WRZEŚNIA Trasa błękitna ok 30km NIE WIEDZĄ CZY WRÓCĄ TEAM opłacono on-line
75 CYTRYŃSKA KATARZYNA GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km NIE WIEDZĄ CZY WRÓCĄ TEAM opłacono on-line


Wyświetleń: 2283

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ