Rajd Przygodowy ,,Busola"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Do zapłaty
1 Januszkiewicz Kornelia Bydgoszcz Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ opłacono on-line
2 Witucka-Gulska Barbara Bydgoszcz Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ opłacono on-line
3 Rozak Marcin Gdansk Trasa błękitna ok 30km Prozac opłacono on-line
4 gajek jakub gajek Gniezno Trasa zielona ok 15km Avengers opłacono on-line
5 Andrzejczak Ania Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
6 Andrzejczak Sebastian Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
7 CYTRYŃSKA KATARZYNA GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km NIE WIEDZĄ CZY WRÓCĄ TEAM opłacono on-line
8 Beruś Maciej Gniezno Trasa zielona ok 15km AMB SYSTEM Mała Mi opłacono on-line
9 Król Jakub Gniezno Trasa błękitna ok 30km No Excuses Team opłacono on-line
10 Beruś Agnieszka Gniezno Trasa zielona ok 15km AMB SYSTEM Mała Mi opłacono on-line
11 Jóźwiak Hubert Gniezno Trasa zielona ok 15km AMB SYSTEM Mała Mi opłacono on-line
12 Król Joanna Gniezno Trasa błękitna ok 30km No Excuses Team opłacono on-line
13 Średziński Przemysław Gniezno Trasa błękitna ok 30km abc opłacono on-line
14 Średziński Bartosz Gniezno Trasa błękitna ok 30km abc opłacono on-line
15 Pietroczuk Dariusz Gniezno Trasa zielona ok 15km Niezmordowani opłacono on-line
16 Szmańda Jakub Gniezno Trasa zielona ok 15km Niezmordowani opłacono on-line
17 Malerowicz Andrzej Gniezno Trasa zielona ok 15km Whisky in the jar TEAM opłacono on-line
18 Kurek Piotr Gniezno Trasa zielona ok 15km Dromader Dromader
19 Berg Dariusz Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team No Excuses Team opłacono on-line
20 Andrzejewski Bartłomiej Gniezno Trasa zielona ok 15km BBW
21 Berg Aneta Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team No Excuses Team opłacono on-line
22 Andrzejewska Beata Gniezno Trasa zielona ok 15km BBW
23 Łukomski Krzysztof Gniezno Trasa błękitna ok 30km KS Tęcza KS Tęcza opłacono on-line
24 Wieruszewski Mateusz Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team No Excuses Team opłacono on-line
25 Wieruszewska Paulina Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team No Excuses Team opłacono on-line
26 Szrajbrowski Michał Gniezno Trasa zielona ok 15km NCC NCC
27 Miś Robert Gniezno Trasa błękitna ok 30km Prozac opłacono on-line
28 Luboński Stanisław Luboński Gniezno Trasa błękitna ok 30km napęd na dwie nogi
29 Gruszczyński Jakub GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Napęd Na Dwie Nogi opłacono on-line
30 Pomorska Joanna Gniezno Trasa zielona ok 15km Cytryna Team Extreme Cytryna Team Extreme opłacono on-line
31 Marek-Walery Beata Gniezno Trasa zielona ok 15km Cytryna Team Extreme Cytryna Team Extreme opłacono on-line
32 Górna Anna Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
33 LEŚNIAK NATALIA Gniezno Trasa zielona ok 15km Whisky in the jar TEAM opłacono on-line
34 Górny Bartłomiej Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
35 Górny Maciej Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
36 Rezulak Ewelina Gniezno Trasa zielona ok 15km Whisky in the jar TEAM opłacono on-line
37 Górna Zofia Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
38 Olejniczak-Gołembowska Katarzyna GNIEZNO Trasa zielona ok 15km NONAME TEAM opłacono on-line
39 Pach Agnieszka Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team Bose robale opłacono on-line
40 Gołembowski Patryk Gniezno Trasa zielona ok 15km NONAME TEAM opłacono on-line
41 Gadziński Andrzej Gniezno Trasa zielona ok 15km Gacek Team opłacono on-line
42 Gołembowski Bartosz Gniezno Trasa zielona ok 15km NONAME TEAM opłacono on-line
43 Zych Sławomir GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Byle dalej. opłacono on-line
44 Pastwa Anna Gniezno Trasa zielona ok 15km Gacek Team opłacono on-line
45 Zych Agnieszka GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Byle dalej. opłacono on-line
46 Adamska Lucyna GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Byle dalej. opłacono on-line
47 Śmietana Piotr Katowice Trasa zielona ok 15km wataha bydgoszcz opłacono on-line
48 Pawłowski Łukasz Koziegłowy Trasa zielona ok 15km FITBROTHERS.PL FITBROTHERS.PL opłacono on-line
49 Grygiel Magdalena Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
50 Michałowska-Czerniak Joanna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
51 Brzeska Katarzyna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
52 Cegielska Joanna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
53 Drożak Jan Lubochnia Trasa błękitna ok 30km Trzy Pióra ;) opłacono on-line
54 Urbaniak Teresa Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
55 Brykczyńska Maria Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
56 Szubert Przemysław Lubochnia Trasa błękitna ok 30km TYŁOWICE Lubochnia opłacono on-line
57 Popek Joanna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski opłacono on-line
58 Serocka-Szubert Emilia Lubochnia Trasa błękitna ok 30km TYŁOWICE Lubochnia opłacono on-line
59 Szrajda Monika osówiec Trasa zielona ok 15km wataha bydgoszcz opłacono on-line
60 Wilczyńska Nina Płock Trasa błękitna ok 30km Turboślimaki opłacono on-line
61 Giuliani Donata Płock Trasa błękitna ok 30km Turboślimaki opłacono on-line
62 Konieczna Karolina Poznań Trasa błękitna ok 30km Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa opłacono on-line
63 Knast Bartosz Prawie Lubochnia Trasa błękitna ok 30km Trzy Pióra ;) opłacono on-line
64 Warzyńska Magdalena Słupno Trasa błękitna ok 30km Turboślimaki opłacono on-line
65 Borucka Monika Strzelno Trasa zielona ok 15km Ssaki Leśne opłacono on-line
66 Jaroszewska Anna Tryszczyn Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ II opłacono on-line
67 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ II opłacono on-line
68 Kubalewski Piotr Trzemeszno Trasa zielona ok 15km Ssaki Leśne opłacono on-line
69 Kmieciak Mateusz Trzemeszno Trasa zielona ok 15km Ssaki Leśne opłacono on-line
70 Paluch Bartłomiej Paluch Trzemeszno Trasa błękitna ok 30km Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa opłacono on-line
71 Fiedosiuk Michał Wągrowiec Trasa zielona ok 15km FM Wągrowiec FiliMaj Wągrowiec opłacono on-line
72 Fiedosiuk Karolina Wągrowiec Trasa zielona ok 15km FiliMaj Wągrowiec opłacono on-line
73 Nowak Michał Wełnica Trasa błękitna ok 30km ,,Dzikie wiewióry'' opłacono on-line
74 KOSOŃ DARIUSZ WRZEŚNIA Trasa błękitna ok 30km NIE WIEDZĄ CZY WRÓCĄ TEAM opłacono on-line
75 Konczalski Jarosław Września Trasa zielona ok 15km MKMB opłacono on-line


Wyświetleń: 3115

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ