Gdańskie Biegi Leśne - ETAP 1 - WYNIKI - 5 km bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h Tempo min/km
1 128 TRACZ OLGIERD M 1 M 35-49 1 GDAŃSK DOLINA NOTECI RACING TEAM 5km 0:23:42 12.66 0:04:44
2 110 POLAŃSKI MARCIN M 2 M 0-34 1 SZTUTOWO GENERAT ZE SZTUTOWA/UP GDAŃSK6 5km 0:24:30 12.24 0:04:54
3 107 PASZKOWSKI PAWEŁ M 3 M 0-34 2 GDAŃSK 5km 0:25:18 11.86 0:05:04
4 120 SKRZECZOWSKI BARTOSZ M 4 M 0-34 3 GDAŃSK 5km 0:26:04 11.51 0:05:13
5 118 SERAFIŃCZUK KRZYSZTOF M 5 M 35-49 2 WARSZAWA HEXAWALL 5km 0:27:18 10.99 0:05:28
6 163 KOSTARCZYK BARTOSZ M 6 M 0-34 4 GDAŃSK GIMNAZJUM NR2 5km 0:27:27 10.93 0:05:29
7 86 KOŁC PAWEŁ M 7 M 35-49 3 GDAŃSK 3W TEAM 5km 0:27:50 10.78 0:05:34
8 72 BICZKOWSKI KONRAD M 8 M 35-49 4 STRASZYN JEPPESEN RUNNING TEAM 5km 0:28:29 10.53 0:05:42
9 124 SZCZĘSNY LESZEK M 9 M 0-34 5 GDAŃSK 5km 0:29:23 10.21 0:05:53
10 116 ROZMUS WIKTOR M 10 M 35-49 5 GDAŃSK 5km 0:30:16 9.91 0:06:03
11 453 ROBLES BORES JOSE M 11 M 0-34 6 GDAŃSK CASTILLA 5km 0:30:28 9.85 0:06:06
12 105 PAKUSZEWSKI SEBASTIAN PIOTR M 12 M 0-34 7 GDAŃSK 5km 0:30:32 9.83 0:06:06
13 125 SZUMACHER MARTA K 1 K 0-34 1 GDAŃSK 5km 0:30:55 9.70 0:06:11
14 73 CIEŚLAK PAWEŁ M 13 M 35-49 6 GDAŃSK BSCZADY 5km 0:31:11 9.62 0:06:14
15 97 MISZCZAK MATEUSZ M 14 M 0-34 8 GDAŃSK 5km 0:32:11 9.32 0:06:26
16 119 SIKORSKI MARCIN M 15 M 35-49 7 GDAŃSK MONOLIT IT 5km 0:32:17 9.29 0:06:27
17 92 KUJAWSKA KATARZYNA K 2 K 35-49 1 GDYNIA MAMY-BIEGAMY 5km 0:32:27 9.24 0:06:29
18 46 PUTNO PRZEMYSŁAW M 16 M 0-34 9 GDAŃSK 5km 0:33:27 8.97 0:06:41
19 132 WEILAND KARINA K 3 K 35-49 2 CZECZEWO 5km 0:33:50 8.87 0:06:46
20 154 WOJTAL RADOSŁAW M 17 M 35-49 8 STRASZYN - 5km 0:34:10 8.78 0:06:50
21 96 MATUSZCZYK MATEUSZ M 18 M 0-34 10 GDAŃŚK 5km 0:34:27 8.71 0:06:53
22 81 KASZCZYK WERONIKA K 4 K 0-34 2 GDANSK 5km 0:34:30 8.70 0:06:54
23 84 KOCBUCH JACEK M 19 M 35-49 9 GDAŃSK 5km 0:34:51 8.61 0:06:58
24 153 SOBCZAK ARKADIUSZ M 20 M 0-34 11 GÓROWO SŁWĘCKIE 5km 0:34:58 8.58 0:07:00
25 161 WYSOCKI PIOTR M 21 M 0-34 12 GDAŃSK MONOLIT IT 5km 0:35:04 8.56 0:07:01
26 90 KREFT EWA K 5 K 35-49 3 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 5km 0:35:13 8.52 0:07:03
27 80 ILCZUK JAGODA K 6 K 0-34 3 GDAŃSK DREAM TEAM 5km 0:36:03 8.32 0:07:13
28 106 PACZKOWSKA ROZALIA K 7 K 0-34 4 WĄBRZEŹNO 5km 0:36:13 8.28 0:07:15
29 126 SZYDŁO JOANNA K 8 K 35-49 4 GDAŃSK CUMULUS 5km 0:36:14 8.28 0:07:15
30 113 PUTNO MAGDALENA K 9 K 0-34 5 GDAŃSK 5km 0:36:18 8.26 0:07:16
31 159 GIERWATOWSKI MICHAŁ M 22 M 35-49 10 GDAŃSK MONOLIT IT 5km 0:37:17 8.05 0:07:27
32 91 KRUEGER KAMILA K 10 K 0-34 6 SOMONINO AKADEMIABIEGOWA KARTUZY 5km 0:37:21 8.03 0:07:28
33 114 RANIEWICZ JAREK M 23 M 0-34 13 GDAŃSK 5km 0:37:22 8.03 0:07:28
34 85 KOCBUCH KATARZYNA K 11 K 35-49 5 GDAŃSK 5km 0:37:34 7.99 0:07:31
35 156 DIETRICH-LANGOWSKA MAŁGORZATA K 12 K 35-49 6 GDAŃSK - 5km 0:37:54 7.92 0:07:35
36 87 KOROBCZYŃSKA KATARZYNA K 13 K 0-34 7 GDAŃSK 5km 0:38:42 7.75 0:07:44
37 130 TYMIŃSKI KRZYSZTOF M 24 M 65+ 1 GDAŃSK 5km 0:39:08 7.67 0:07:50
38 103 OLEJNICZAK JOANNA K 14 K 0-34 8 GDAŃSK 5km 0:39:09 7.66 0:07:50
39 109 PIASECKA AGATA K 15 K 0-34 9 GDAŃSK 5km 0:40:21 7.43 0:08:04
40 68 BABEROWSKA JOLANTA K 16 K 35-49 7 GDAŃSK TREC TEAM 5km 0:40:36 7.39 0:08:07
41 70 BATOR EWELINA K 17 K 0-34 10 KWIDZYN 5km 0:41:42 7.19 0:08:20
42 123 SZARAFINSKI KRZESIMIR M 25 M 35-49 11 GDAŃSK C.D. TRENTINO 5km 0:44:05 6.81 0:08:49
43 111 PRZYSZOWA EWELINA K 18 K 35-49 8 KWIDZYN C.D. TRENTINO 5km 0:44:56 6.68 0:08:59
- 69 BADZIONG MATEUSZ M - M 0-34 - GDAŃSK 5km DNS - 0:00:00
- 71 BESZCZYŃSKA AGATA K - K 35-49 - GDAŃSK 5km DNS - 0:00:00
- 74 CZAPIEWSKI PAWEŁ M - M 0-34 - CZERSK 5km DNS - 0:00:00
- 75 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K - K 35-49 - GDAŃSK EKIPA ZRYW 5km DNS - 0:00:00
- 76 FIAŁEK DANUTA K - K 0-34 - GDAŃSK LPP TEAM 5km DNS - 0:00:00
- 77 FOLWARSKA MARTYNA K - K 0-34 - GDAŃSK 5km DNS - 0:00:00
- 78 GRZYWACZ KAROL M - M 0-34 - GDYNIA 5km DNS - 0:00:00
- 79 HEJKA WŁADYSŁAW M - M 35-49 - KARTUZY STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km DNS - 0:00:00
- 82 KLAJBOR ANNA K - K 35-49 - WIĘCBORK 5km DNS - 0:00:00
- 83 KLAJBOR ANNA K - K 35-49 - WIĘCBORK 5km DNS - 0:00:00
- 88 KOŚCIELSKI MARIUSZ M - M 50-64 - GDYNIA COM-DKM 5km DNS - 0:00:00
- 89 KOZŁOWSKI MARCIN M - M 35-49 - GDAŃSK 5km DNS - 0:00:00
- 93 KUJAWSKA EWA K - K 0-34 - GDAŃSK 5km DNS - 0:00:00
- 94 KUJAWSKA EWA K - K 0-34 - GDAŃSK 5km DNS - 0:00:00
- 95 ŁABIAK WANDA K - K 0-34 - WILKANOWO 5km DNS - 0:00:00
- 98 MIZERA KATARZYNA K - K 0-34 - SOPOT 5km DNS - 0:00:00
- 99 MUKHERJEE SHYAMAL M - M 35-49 - GDANSK 5km DNS - 0:00:00
- 100 NIEMCZYK ULA K - K 35-49 - CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 5km DNS - 0:00:00
- 101 NOWACKI DAWID M - M 0-34 - WROCŁAW 5km DNS - 0:00:00
- 102 OLBRYŚ AGNIESZKA K - K 0-34 - GDAŃSK 5km DNS - 0:00:00
- 104 OLEJNICZAK MAREK M - M 35-49 - ROKITNICA 5km DNS - 0:00:00
- 108 PELIKSZE SYLWIA K - K 0-34 - GDYNIA LPP TEAM 5km DNS - 0:00:00
- 112 PRZYSZOWA EWELINA K - K 35-49 - KWIDZYN C. 5km DNS - 0:00:00
- 115 RODRÍGUEZ DE AMBROSIO ANA K - K 0-34 - SOPOT 5km DNS - 0:00:00
- 117 ROZYCKA-PUSTKOWSKA BASIA K - K 35-49 - TCZEW 5km DNS - 0:00:00
- 121 STRUK ANGELIKA K - K 0-34 - GDAŃSK SZKOLNY 5km DNS - 0:00:00
- 122 SWORSKI ROMAN M - M 35-49 - ŁÓDŹ VEGAN & VEGE RUNNERS / KASTYO 5km DNS - 0:00:00
- 127 TOCZEK DARIUSZ M - M 35-49 - GDYNIA 5km DNS - 0:00:00
- 129 TRUSZKOWSKA MONIKA K - K 0-34 - GDAŃSK 5km DNS - 0:00:00
- 131 WEBER SYLWIA K - K 35-49 - GDYNIA 5km DNS - 0:00:00
- 133 ZABOROWICZ ŁUKASZ M - M 35-49 - GDAŃSK 5km DNS - 0:00:00
- 134 ZAJĄCZKOWSKA ZUZANNA K - K 0-34 - GDAŃSK 5km DNS - 0:00:00
- 135 ZIEŃCZUK PIOTR M - M 35-49 - GDAŃSK GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 5km DNS - 0:00:00

Gdańskie Biegi Leśne - ETAP 1 - WYNIKI - 10 km bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik 10 km Prędkość km/h Tempo min/km Punkt 5 km
1 5 CIESIELSKI MACIEJ M 1 M 0-34 1 GDAŃSK #1512WINGEDHEARTS 10km 0:46:05 13.02 0:04:37 0:22:39
2 454 MODERHAK MATEUSZ M 2 M 35-49 1 GDAŃSK - 10km 0:47:48 12.55 0:04:47 0:23:01
3 20 KOTARSKI MARIUSZ M 3 M 35-49 2 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 10km 0:49:55 12.02 0:05:00 0:24:38
4 67 ZAWISZA DARIUSZ M 4 M 35-49 3 GDAŃSK BCT TEAM 10km 0:50:38 11.85 0:05:04 0:24:53
5 3 BORÓWKA RYSZARD M 5 M 35-49 4 GDYNIA 10km 0:50:46 11.82 0:05:05 0:24:54
6 27 KUJAWSKI ROBERT M 6 M 35-49 5 GDYNIA 10km 0:53:14 11.27 0:05:19 0:26:09
7 42 PĘDZISZEWSKI PIOTR M 7 M 35-49 6 GDAŃSK VAI ALTO 10km 0:54:01 11.11 0:05:24 0:26:06
8 56 SZYMAŃSKI ARTUR M 8 M 50-64 1 GDAŃSK LOTOS TEAM 10km 0:57:17 10.47 0:05:44 0:27:20
9 15 IEFYMENKO OLEKSANDR M 9 M 35-49 7 SOPOT 10km 0:57:46 10.39 0:05:47 0:28:00
10 54 SMYK KAMIL M 10 M 0-34 2 RUMIA 10km 0:58:08 10.32 0:05:49 0:29:07
11 50 SALDANA CRISTIAN M 11 M 0-34 3 GDANSK 10km 0:58:49 10.20 0:05:53 0:29:16
12 157 NURZYŃSKI BARTOSZ M 12 M 35-49 8 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 10km 0:59:02 10.16 0:05:54 0:28:18
13 28 KUNCEWICZ SŁAWOMIR M 13 M 35-49 9 GDAŃSK 10km 0:59:12 10.14 0:05:55 0:29:16
14 66 ZATORSKA-RADLIŃSKA KATARZYNA K 1 K 35-49 1 GDAŃSK RPD 10km 0:59:30 10.08 0:05:57 0:29:00
15 10 FRĄCKOWIAK BARTŁOMIEJ M 14 M 35-49 10 GDAŃSK 10km 0:59:49 10.03 0:05:59 0:28:37
16 60 WASIEWICZ PAWEŁ M 15 M 35-49 11 SOPOT OMIDA RUN TEAM 10km 1:00:24 9.93 0:06:02 0:29:00
17 49 RZEPECKI MATEUSZ M 16 M 0-34 4 GDAŃSK 10km 1:00:37 9.90 0:06:04 0:29:28
18 11 FROZYNA MICHAŁ M 17 M 35-49 12 GDAŃSK SZYDERCY 10km 1:00:46 9.87 0:06:05 0:29:37
19 62 WESTRYCH JULIA K 2 K 35-49 2 GDYNIA 10km 1:01:34 9.75 0:06:09 0:29:27
20 43 PĘŚKO MICHAŁ M 18 M 35-49 13 GDAŃSK 10km 1:03:30 9.45 0:06:21 0:30:17
21 30 LELIWA SYLWIA K 3 K 0-34 1 GDAŃSK RUN BEACH MORNING TEAM 10km 1:03:54 9.39 0:06:23 0:30:53
22 155 SZYDŁO STANISŁAW M 19 M 0-34 5 GDAŃSK - 10km 1:04:05 9.36 0:06:25 0:31:03
23 53 SKRZYPCZYK KAROLINA K 4 K 0-34 2 GDAŃSK 10km 1:04:12 9.35 0:06:25 0:31:35
24 23 KUBICKA ALEKSANDRA K 5 K 35-49 3 GDAŃSK 10km 1:05:32 9.16 0:06:33 0:32:10
25 1 BENDIK MACIEJ M 20 M 35-49 14 KALISKA 10km 1:05:37 9.14 0:06:34 0:32:14
26 37 MERING PAULINA K 6 K 0-34 3 GDAŃSK 10km 1:05:59 9.09 0:06:36 0:31:27
27 25 KUJAWSKA EWA K 7 K 0-34 4 GDAŃSK 10km 1:06:48 8.98 0:06:41 0:32:41
28 41 PEEK KRYSTIAN M 21 M 35-49 15 GDAŃSK BBL AWFIS GDAŃSK 10km 1:07:17 8.92 0:06:44 0:32:24
29 2 BIEŃ ŁUKASZ M 22 M 35-49 16 GDAŃSK KNBN UG 10km 1:10:00 8.57 0:07:00 0:34:59
30 12 GADAMSKA-KABATA PAULINA K 8 K 35-49 4 GDAŃSK 10km 1:11:24 8.40 0:07:08 0:34:03
31 21 KOZŁOWSKI JAN M 23 M 0-34 6 GDAŃSK 10km 1:13:53 8.12 0:07:23 0:34:13
32 9 FIAŁEK DANUTA K 9 K 0-34 5 GDAŃSK LPP TEAM 10km 1:16:57 7.80 0:07:42 0:36:31
33 34 MANTHEY KRZYSZTOF M 24 M 50-64 2 GDAŃSK R3NO 10km 1:17:21 7.76 0:07:44 0:31:06
34 14 HASSE MONIKA K 10 K 0-34 6 GDAŃSK NIEDZIELNI BIEGACZE 10km 1:20:09 7.49 0:08:01 0:38:45
35 38 MOENERT REMEK M 25 M 35-49 17 GDAŃSK 10km 1:22:38 7.26 0:08:16 0:38:41
- 48 ROZMUS KATARZYNA K - K 35-49 - GDAŃSK LPP TEAM 10km DNF - - 0:39:29
- 65 ZAJĄCZKOWSKI FRANCISZEK M - M 0-34 - GDAŃSK 10km DNF - - 0:24:50
- 4 CHRONOWSKI WALDEMAR M - M 50-64 - GDAŃSK MILA TEAM 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 6 CYBULA PAWEŁ M - M 0-34 - KAZIMIERZ 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 7 DORENDA-ZABOROWICZ MARTA K - K 0-34 - GDAŃSK 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 8 DURSKI WOJCIECH M - M 0-34 - GDAŃSK 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 13 GŁOBIŃSKA ELŻBIETA K - K 0-34 - OSTASZEWO, POW. NOWODWORSKI 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 16 JANKOWSKI MARCIN M - M 0-34 - GDYNIA MONKEY FLY 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 17 KACPRZAK MARCIN M - M 35-49 - GDAŃSK ZPORTOWE KNURY 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 18 KACZMAREK-BYZDRA ALEKSANDRA K - K 35-49 - CHWASZCZYNO KACZMAREK TEAM 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 19 KOCHANOWSKI MARCIN M - M 35-49 - GDAŃSK 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 22 KOZŁOWSKI ROBERT M - M 35-49 - WŁOCŁAWEK MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 24 KUCZMARSKI PAWEŁ M - M 0-34 - PŁOCK 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 26 KUJAWSKA EWA K - K 0-34 - GDAŃSK 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 29 KWIECIŃSKA KINGA K - K 0-34 - GDAŃSK 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 31 ŁYCZKO PATRYK M - M 0-34 - GDAŃSK NORDCITY 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 32 ŁYCZKO PATRYK M - M 0-34 - GDAŃSK NORDCITY 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 33 MAŁEK MATEUSZ M - M 35-49 - POZNAŃ SII RUNNING TEAM 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 35 MANTHEY KRZYSZTOF M - M 50-64 - GDAŃSK R3NO 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 36 MASZEWSKA KLEMENTYNA K - K 0-34 - STARACHOWICE 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 39 NOWAK BARTOSZ M - M 0-34 - GDAŃSK 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 40 OSSOWSKI LESZEK M - M 35-49 - PRUSZCZ GDAŃSKI 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 44 PIOTROWSKI GRZEGORZ M - M 35-49 - GDAŃSK 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 45 PRZYBORSKI ADRIAN M - M 0-34 - WIŚLINKA 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 47 PUTNO MAGDALENA K - K 0-34 - GDAŃSK 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 51 SIKORSKA AGNIESZKA K - K 35-49 - GDYNIA 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 52 SIWINSKI MARCIN M - M 0-34 - WARSZAWA 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 55 SZPUNAR MACIEJ M - M 35-49 - GDYNIA RDS 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 57 TOMCZAK DOROTA K - K 50-64 - GDAŃSK 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 58 TURZYŃSKA BEATA K - K 35-49 - GDYNIA 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 59 TUSCHER KUBA M - M 35-49 - GDAŃSK 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 61 WESOŁOWSKI PAWEŁ M - M 0-34 - PRUSZCZ GDAŃSKI ST RUNNERS 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 63 WRÓBLEWSKI BARTŁOMIEJ M - M 0-34 - GDAŃSK 10km DNS - 0:00:00 0:00:00
- 64 WRÓBLEWSKI BARTŁOMIEJ M - M 0-34 - GDAŃSK 10km DNS - 0:00:00 0:00:00

Gdańskie Biegi Leśne - ETAP 1 - WYNIKI - 5 km nordic walking

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h Tempo min/km
1 148 SANIUK EDWARD M 1 M 65+ 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:38:28 7.80 0:07:42
2 137 CIESIELSKI JAN M 2 M 35-49 1 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS 5km NW 0:38:39 7.76 0:07:44
3 144 PANEK ANETA K 1 K 35-49 1 GDYNIA STEP BY STEP 5km NW 0:41:34 7.22 0:08:19
4 141 GÓŹDŹ ALEKSANDRA K 2 K 35-49 2 GDAŃSK 5km NW 0:42:30 7.06 0:08:30
5 136 BŁASZCZYK KAROLINA K 3 K 35-49 3 GDAŃSK ELITE TEAM 5km NW 0:44:01 6.82 0:08:48
6 143 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 3 M 65+ 2 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:44:05 6.81 0:08:49
7 140 GÓRA BEATA K 4 K 35-49 4 GDAŃSK STEP BY STEP 5km NW 0:49:10 6.10 0:09:50
8 149 SPŁAWNIK JOLANTA K 5 K 50-64 1 GDAŃSK 5km NW 0:51:43 5.80 0:10:21
9 138 DANCEWICZ ANNA K 6 K 35-49 5 GDAŃSK 5km NW 0:52:21 5.73 0:10:28
10 142 KULCZYCKI JAN M 4 M 65+ 3 GDAŃSK 5km NW 0:57:48 5.19 0:11:34
- 139 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K - K 35-49 - GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW DNS - 0:00:00
- 145 RADOMSKA JOANNA K - K 35-49 - CIEPLEWO STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW DNS - 0:00:00
- 146 ROKOSZ ROBERT M - M 35-49 - GŁOWNO STEP BY STEP TROJMIASTO 5km NW DNS - 0:00:00
- 147 RZEPECKA ALEKSANDRA K - K 35-49 - ELBLAG 5km NW DNS - 0:00:00
- 150 TOWARNICKA IZABELA K - K 35-49 - GDYNIA TEAM DEAF 5km NW DNS - 0:00:00
- 151 TYMIŃSKA EWA K - K 50-64 - GDAŃSK 5km NW DNS - 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ