Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sołtan Olek | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Szkoła Waldorfska | |
2 | Nowik Jagoda | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | ||
3 | Gałecka Łucja | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 8-11 lat (1000 m) | Szkoła Waldorfska | |
4 | Gałecki Jaś | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 8-11 lat (1000 m) | Szkoła Waldorfska | |
5 | Dać Wiktor | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 8-11 lat (1000 m) | ||
6 | Charłanczuk Janina | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 4-9 lat (500 m) | Przedszkole Waldorfskie | |
7 | Toniszewski Fryderyk | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 4-9 lat (500 m) | Szkoła Waldorfska | |
8 | Hakizimana Antoni | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | ||
9 | Pruchnik Franek | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | ||
10 | Pruchnik Stas | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | ||
11 | Twarowski Lukasz | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | Szkoła Waldorfska | |
12 | Twarowski Milosz | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | Szkoła Waldorfska | |
13 | Apanowicz Piotr | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | AR Warsaw | |
14 | Poniatowski Maks | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 8-11 lat (1000 m) | Szkoła Waldorfska | |
15 | Łącka Ilona | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | Ekobiegi | opłacono |
16 | Kulczyński Adrian | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | stowarzyszenie dziwnych kroków | opłacono |
17 | Roszak Waldemar | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | Biegam na Zielonej Białołęce | opłacono |
18 | Apanowicz Klara | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 8-11 lat (1000 m) | Szkoła Waldorfska | opłacono |
19 | Trojnacki Adam | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 4-9 lat (500 m) | Bieganie w Warszawie | opłacono |
20 | Trojnacka Maja | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 8-11 lat (1000 m) | Bieganie w Warszawie | opłacono |
21 | Apanowicz Angelika | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Ekobiegi Bbl Polonez Szkoła Waldorfska | opłacono |
22 | Sikorska Agnieszka | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | Ekobiegi | opłacono |
23 | Czajkowski Rafał | warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | Ekobiegi | opłacono |
24 | Myślińska Anna | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Ekobiegi | opłacono |
25 | Hryciuk Katarzyna | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Ekobiegi | opłacono |
26 | Szałkowski Dawid | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Ekobiegi | opłacono |
27 | Szczepaniak Grzegorz | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Ekobiegi | opłacono |
28 | Jaworski Piotr | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Ekobiegi | opłacono |
Wyświetleń: 6281