R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
2FAST4YOU
1 Kędzierski Jarosław Radzymin Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód 2FAST4YOU opłacono on-line
2 Koseski Radosław Tłuszcz Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód 2FAST4YOU opłacono on-line
11 Pułk Artylerii
3 Malinowska Dominika Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód 11 Pułk Artylerii opłacono on-line
BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM
4 Pniewska Karolina Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM opłacono on-line
5 Kuczyński Paweł Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM opłacono on-line
DroneTechCamp
6 Banaszek Sebastian Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód DroneTechCamp opłacono on-line
Husaria Race Team
7 Psut Kamil Wrocław Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód Husaria Race Team opłacono on-line
Konkurs
8 Piotrak Marta Łukta Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód Konkurs
Morsy Szczytno #Reset
9 Kaczmarczyk Monika Szczytno Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
Nidzica Biega
10 Lisek Marcin Nidzica Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód Nidzica Biega opłacono on-line
R.AMBO DRUGA CREW
11 Gębski Mariusz Lidzbark Warminski Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
12 nienadowski bartosz Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
RMF4RT Gladiators
13 Grudziński Dawid Pruszków Bieg dla dzieci (start trzeciej fali 15.20 11-12 lata) 11.08.2019r. RMF4RT Gladiators
14 Mańkowski Krzysztof Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators
15 Kozłowski Dawid Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators
16 Gryżewski Karol Kiełpin Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators
RMF4RT Gladiators
17 Mucha Robert Kroczewo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators
RMF4RT Gladiators Warszawa
18 Sadowski Tomasz Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators Warszawa
RMF4RT Gladiators Warszawa NWST
19 Burbul Przemysław Marki Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators Warszawa NWST
Rmf4Rt Gladiators
20 Grudziński Dawid Pruszków Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód Rmf4Rt Gladiators
RunBitchesRun
21 Rosa Tomek Mysiadło Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód RunBitchesRun opłacono on-line
Torpeda Race Team
22 Rybacki Błażej Nowa Wrona Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód Torpeda Race Team opłacono on-line
Wilk Trenuje
23 Gładysz Michał Warszawa Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. Wilk Trenuje opłacono on-line
24 Gładysz Zuzanna Warszawa Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. Wilk Trenuje opłacono on-line
25 Gładysz Marcin Warszawa Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód Wilk Trenuje opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
26 Mróz Agnieszka Bialobiel Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
27 Mróz Marcin Ostrołęka Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
28 Kowalkowski Mariusz Lubawa Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
29 Czyżkowski Łukasz Marki Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
30 Kosicki Dariusz Warszawa Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
31 Kosicka Lilianna Warszawa Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
32 Tomczyk Jakub Giżycko Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
33 Mikielski Piotr Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
34 Gębska Dominika Lidzbark Warmiński Bieg dla dzieci (start trzeciej fali 15.20 11-12 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
35 Mikielski Adam Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
36 Malinowska Maja Wynki Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
37 Malinowski Fabian Wynki Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
38 Lipka Kinga Lelkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
39 Lipka Kacper Lelkowo Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
40 Pietrzak Michał Olsztyn Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
41 Czarnecki Zbigniew Orłówko Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
42 Walczyk Michał Orłówko Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
43 Dudzik Marcelina Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
44 Malinowski Marek Malinowski Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
45 Kamieńska Maja Mostkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
46 Kamieński Kuba Mostkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
47 Kuśmider Antonina Olsztyn Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
48 Chęć Wiktor Tuszewo Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
49 Kowalkowski Wojciech Fijewo Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
50 Moczulska Magdalena Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
51 Szeszko Tomasz Ząbki Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
52 Sukiennik Martyna Kętrzyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
53 Zalejasz Sylwester Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
54 Guoburzas Patryk Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r.
55 Guoburzas Borys Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r.
56 Puchacz Anna Łukta Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód
57 Tomczyk Dariusz Olsztyn Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
58 Artemniak Aleksander Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
59 Wiergowska Anna Łukta Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
60 Świętochowski Tomasz Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
61 Sobczak Marek Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
62 Otolińska Nela Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
63 Domalewski Patryk Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
64 Mucha Agnieszka Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
65 Cupiał Anna Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
66 Cupiał Michał Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
67 Krysik Arkadiusz Tłuszcz Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
68 Krupa Przemysław Nidzica Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
69 Benirowska Gabriela Warszawa Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
70 KUBICKI MARCIN ŁUKTA Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
71 Ludziejewski Jan Elbląg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
72 Nowak Monika Nowak Wrocław Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
73 Ludziejewski Ignacy Elbląg Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
74 Malinowski Maciej Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
75 KUBICKI WOJCIECH Łukta Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.50 8-10 lata ) 11.08.2019r.
76 KRUSZYŃSKI RAFAŁ MAŁDYTY Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r.
77 KRUSZYŃSKI SZYMON MAŁDYTY Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r.
78 KUBICKI DAWID ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r.
79 Michna Bartosz Michna Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
80 Hohmann Tomasz Mrągowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
81 Świętochowska Anna Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
82 Świętochowski Franciszek Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
83 Hohmann Robert Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
84 Richter Julita Dorotowo Nieaktualne! opłacono on-line
85 Richter Julita Dorotowo Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
86 Woliński sebastian komorowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
87 Dęga Lidia Tralewo Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód


Wyświetleń: 16389

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ