W związku ze zgłaszanymi przez Państwa wątpliwościami dotyczącymi odpłatności za udział w IV Wojewódzkim Biegu Żuławskim "BRZEGIEM MOTŁAWY", wyjaśniamy, że z opłaty wpisowej zwolnione są osoby niepełnoletnie i mieszkańcy WIEJSKIEJ gminy Pruszcz Gdański. Pozostałych uczestników - np. mieszkańców Pruszcza Gdańskiego obowiązuje opłata startowa w wysokości 10 zł.

UWAGA ZMIANA!!!
Ze względów bezpieczeństwa początek trasy biegu uległ zmianie. Start/meta pozostaje bez zmian. DYSTANS 5500 m
Więcej informacji w plikach do pobrania.

IV Wojewódzki Bieg Żuławski Brzegiem Motławy

11:00 - BIEG SKRZATÓW
11:40 - BIEG MŁODZIEŻOWY
12:00 - BIEG GŁÓWNY
12:01 - NORDIC WALKING (rekreacyjnie, poza klasyfikacją) bez zapisów

Wszystkich miłośników czynnej rekreacji zapraszamy do udziału w kolejnym, już IV Wojewódzkim Biegu Żuławskim "Brzegiem Motławy" na trasie Lędowo – Wiślina – Lędowo. Impreza odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia 2016 r. Chętni mogą już zapisywać się na listy startowe.
Dorośli oraz młodzież z roczników urodzenia 1999–2001 pobiegną na dystansie ponad 5 500 m, młodzież z roczników 2002–2004 ok. 1500 m, a dzieci urodzone w roku 2005 i 2006 - na 800 m. Natomiast najmłodsi (2007 i młodsi) na dystansie 300 m w okolicach Modrzewiowego Dworu w Lędowie.
Poza klasyfikacją w imprezie wystartować również zawodnicy nordic walking, którzy będą mieli do pokonania trasę biegu głównego, a każdy z nich otrzyma pamiątkowy medal.
Bieg Skrzatów wystartuje o 11.00 sprzed świetlicy w Lędowie. Tu także będzie jego meta.
O godzinie 11:40 rozpocznie się bieg młodzieżowy, a o godz. 12:00 - początek biegu głównego. Chwilę później, o godz. 12:01 start do wymarszu otrzymają zawodnicy nordic walking.
TRASA:
Począwszy od rocznika 2001 zawodnicy startują sprzed świetlicy wiejskiej w Lędowie, dalej ul. Dębową wbiegając na wał w stronę mostku nad Motławą, dalej ścieżką rowerową wzdłuż ul. Jesionowej i ul. Słonecznej do Wiśliny przez teren Szkoły Podstawowej, a następnie wałem nad Motławą (ul. Mostowa) z powrotem do mety przed świetlicą w Lędowie przy ul. Szkolnej.
Udział w imprezie jest nieodpłatny dla mieszkańców GMINY WIEJSKIEJ Pruszcz Gdański. Zawodnicy spoza gminy opłacają wpisowe w wysokości 10 zł.
Na każdego uczestnika biegu czeka pamiątkowy medal oraz poczęstunek.
Dla najlepszych uczestników biegu głównego (w kategoriach z podziałem na płeć i wiek) przewidziano nagrody finansowe w wysokości 150, 100 i 50 zł - odpowiednio za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca. Najszybsi trzej biegacze wśród najmłodszych uczestników Biegu Skrzatów otrzymają puchary.
ZAPISY:
Zapisy do udziału w Biegu Skrzatów i biegu młodzieżowym będą odbywać się w dniu imprezy, w godz. 10:00 – 10:50.
Dla uczestników biegu głównego zapisy są prowadzone drogą elektroniczną (na portalu: www.elektronicznezapisy.pl - potrwają do 21 kwietnia 2016 r.) oraz w dniu imprezy w godzinach 10:00–11:30 w biurze zawodów w Lędowie.


UWAGA:
Ze względu na spodziewane duże zainteresowanie uczestników i ewentualne kolejki do zapisów, osoby które nie dopełnią formalności i nie opłacą biegu przed 21 kwietnia prosimy o przybycie na zawody z odpowiednio wcześniej, gdyż zapisy zostaną ostatecznie zamknięte o godz. 11:30.

Wyświetleń: 7098

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ