Bieg Niepodległości - Biegi dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 REMUS JULIAN GDYNIA 10-12 lat ok. 1 km
2 Maciejewska Natasza Mosty 10-12 lat ok. 1 km
3 GŁOWALA Kamil KOSAKOWO 10-12 lat ok. 1 km
4 Lip Tomasz Pogórze 5-7 lat ok. 350 m
5 GŁOWALA Diana KOSAKOWO 8-9 lat ok. 500 m
6 Lip Bartosz Pogórze 10-12 lat ok. 1 km
7 Leszkowicz Alan Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
8 Szwedowska Julia Kulice Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
9 Sawicki Janek Kniewo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
10 BIeszke Wiktor Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
11 Lejk Angelika Mosty 5-7 lat ok. 350 m
12 Kujawa Amelia Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
13 Lejk Weronika Mosty 10-12 lat ok. 1 km
14 Hohn Agnieszka Rewa 13-15 lat ok. 1,5 km
15 Hering Lena Tczew 5-7 lat ok. 350 m
16 Hering Nina Tczew Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
17 Bomba Bartosz Gdynia 5-7 lat ok. 350 m
18 Majchrowska Oliwia Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
19 Kiełpińska Maja Mosty 13-15 lat ok. 1,5 km
20 Mirecki Szymon Mosty 10-12 lat ok. 1 km
21 Mirecki Piotr Mosty 8-9 lat ok. 500 m
22 Klas Natan Bolszewo 5-7 lat ok. 350 m
23 Wilińska Aleksandra Gdynia 13-15 lat ok. 1,5 km
24 Klas Gabriel Bolszewo 10-12 lat ok. 1 km
25 Wilińska Wiktoria Gdynia 10-12 lat ok. 1 km
26 Górnika Zuzanna Pogórze 5-7 lat ok. 350 m
27 Szmidt Marika Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
28 Kańtoch Leon Reda Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
29 Makiełła Dominik Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
30 Wiśnicka Wiktoria Gdynia 5-7 lat ok. 350 m
31 Prabucka Adrianna Wejherowo 5-7 lat ok. 350 m
32 Tocha Paulina Reda Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
33 Kowal Aleksander Mosty Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
34 Bladowski Mikołaj Reda 10-12 lat ok. 1 km
35 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno 5-7 lat ok. 350 m
36 Wiśniewska Julia Rumia 8-9 lat ok. 500 m
37 Rutkowski Filip Chwaszczyno 8-9 lat ok. 500 m
38 Wiśniewski Kacper Rumia 5-7 lat ok. 350 m
39 Hawryszko Dominik Dębogórze 5-7 lat ok. 350 m
40 Antoniewicz Paweł Rumia 8-9 lat ok. 500 m
41 Antoniewicz Wiktoria Rumia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
42 Stelmach MARIA Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
43 Lach Nikola Mosty 5-7 lat ok. 350 m
44 Jabłońska Milenka Czarne 5-7 lat ok. 350 m
45 Lach Kornelia Mosty 10-12 lat ok. 1 km
46 Bendryn Mikołaj Mosty 13-15 lat ok. 1,5 km
47 Wica Michał Rewa 8-9 lat ok. 500 m
48 Czoska Filip Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
49 Wica Julita Rewa 5-7 lat ok. 350 m
50 Bianga Franciszek Trąbki Wielkie 5-7 lat ok. 350 m
51 Baraniak Bruno Suchy Dwór 5-7 lat ok. 350 m
52 Bendryn Jakub Mosty 13-15 lat ok. 1,5 km
53 Lubecki Szymon Będomin 10-12 lat ok. 1 km
54 Brożek Marta Bolszewo Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
55 Wysocka Łucja Gdańsk Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
56 Lubecka Paulina Będomin 13-15 lat ok. 1,5 km
57 Brożek Kacper Bolszewo 5-7 lat ok. 350 m
58 Brożek Mikołaj Bolszewo 5-7 lat ok. 350 m
59 Nastały Szymon Kosakowo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
60 Kamińska Faustyna Kosakowo Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
61 Jażdżewski Jonatan Lębork 10-12 lat ok. 1 km
62 Kamińska Łucja Kosakowo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
63 Radtke Liliana Gdynia 10-12 lat ok. 1 km
64 Baran Stanisław Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
65 Plisińska Oliwia Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
66 Baran Joanna Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
67 Waszczenko Agnieszka Gdynia 10-12 lat ok. 1 km
68 Jańczak Katarzyna Kowale 8-9 lat ok. 500 m
69 Jańczak Zofia Kowale Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
70 Waszczenko Patrycja Gdynia 8-9 lat ok. 500 m
71 Swinarski Aaron Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
72 ŚWIERZB Franciszek Dębogórze Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
73 Bichta Hubert Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
74 Karwowska Karolina Mosty Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
75 Karwowski Tymoteusz Mosty 10-12 lat ok. 1 km
76 Urban Lena Nowy Dwór Gdański 10-12 lat ok. 1 km
77 Grześkowiak Aleksander Pruszcz Gdański 5-7 lat ok. 350 m
78 Grześkowiak Marcel Pruszcz Gdański Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
79 Matuk Kuba Kazimierz Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
80 WAWRZEŁA Ignacy Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
81 Sprengel Hubert Borkowo 8-9 lat ok. 500 m
82 Skowronek Bartosz Borkowo 10-12 lat ok. 1 km
83 Teska Martyna Gdynia 5-7 lat ok. 350 m
84 Hajduk Lena Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
85 Bocian Maria Gdynia 5-7 lat ok. 350 m
86 Dzik Ksawery Elblag 8-9 lat ok. 500 m
87 Badtke Wojciech Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
88 Kratiuk Maja Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
89 Szczepańska Amelia Kosakowo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
90 Kratiuk Oskar Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
91 Szczepański Franciszek Kosakowo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
92 Gellert Michał Reda Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
93 Komorowska Marysia Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
94 Januszewski Bartosz Błądzikowo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
95 Wieczorkowski LEON Pruszcz Gdański 5-7 lat ok. 350 m
96 Konarski Adam Suchy Dwór 10-12 lat ok. 1 km
97 Lewandowski Mateusz Borzestowo 13-15 lat ok. 1,5 km
98 Konarski Tymon Suchy Dwór Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
99 Wolańska Lena Rumia 5-7 lat ok. 350 m
100 Wolańska Julia Rumia 8-9 lat ok. 500 m


Wyświetleń: 8578

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ