4 Festiwal   Biegów Nartorolkowych ArenaTax Ultramaraton 200 km / 4 Festival of Roller-Ski Races ArenaTax Ultramarathon 200 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Antokhin Yury Orsha Półmaraton nartorolkowy - 40 km OrshaSkiMarathon opłacono
2 Banach Krzysztof Lublin Ultramaraton nartorolkowy - 200 km opłacono
3 Berlin Joanna Dalby Ultramaraton nartorolkowy - 200 km IF SKI TEAM SKÅNE opłacono
4 Bogacz Paweł Niestępowo Półmaraton nartorolkowy - 40 km Cartusia Kartuzy opłacono
5 Bubula Paweł Wiśniowa Ultramaraton nartorolkowy - 200 km skipol.pl TEAM opłacono
6 Cebulska Katarzyna Krakow Ultramaraton nartorolkowy - 200 km Metody na przeszkody opłacono
7 Ciborowska Roksana Jasło Półmaraton nartorolkowy - 40 km KS Speed Jasło opłacono
8 Ciborowski Alan Jasło Ultramaraton nartorolkowy - 200 km KS Speed Jasło opłacono
9 Ciborowski Damian Jasło Ultramaraton nartorolkowy - 200 km KS Speed Jasło opłacono
10 Ciborowski Itan Pisz Półmaraton nartorolkowy - 40 km KS Speed Jasło opłacono
11 Cieślar Kuba Kraków Półmaraton nartorolkowy - 40 km skipol.pl TEAM opłacono
12 DOBROWOLSKI MAREK KAZUŃ NOWY ORDONA Ultramaraton nartorolkowy - 200 km opłacono
13 Dreslewski Piotr Łódź Półmaraton nartorolkowy - 40 km opłacono
14 Dybka Radosław Jasło Maraton nartorolkowy - 80 km KS Speed Jasło opłacono
15 Felski Mariusz Wołcza Mała Półmaraton nartorolkowy - 40 km MŻS Wołcza Mała opłacono
16 Gruszka Jakub Warszawa Ultramaraton nartorolkowy - 200 km opłacono
17 GRYNKIEWICZ JADWIGA WILNO Półmaraton nartorolkowy - 40 km MT-SPORT.PL - TEAM opłacono
18 Gurtowski Tomasz Toruń Półmaraton nartorolkowy - 40 km GURTOMTEAM opłacono
19 Guziński Andrzej Gdańsk Półmaraton nartorolkowy - 40 km skipol.pl TEAM opłacono
20 Herbstreich Eduard Hainichen Maraton nartorolkowy - 80 km RollDichFit e. V. opłacono
21 Herbstreich Nataly Hainichen Półmaraton nartorolkowy - 40 km RollDichFit e. V. opłacono
22 Jabłońska Ewa Krynica-Zdrój Półmaraton nartorolkowy - 40 km opłacono
23 Jarecki Piotr Jasło Maraton nartorolkowy - 80 km KS Speed Jasło opłacono
24 Kamiński Zbigniew Zapole Maraton nartorolkowy - 80 km AZS AWF Katowice opłacono
25 Koryciński Rafał Gdańsk Półmaraton nartorolkowy - 40 km opłacono
26 Koszałka Bartłomiej Kartuzy Półmaraton nartorolkowy - 40 km Cartusia Kartuzy opłacono
27 Krol Jerzy Dalby Półmaraton nartorolkowy - 40 km IF Ski Team Skane opłacono
28 Kupś Michał Szczecin Półmaraton nartorolkowy - 40 km opłacono
29 Kurlanc Magda Warszawa Maraton nartorolkowy - 80 km TN Biegowki Wesola opłacono
30 Lis Tadeusz Wrocław Maraton nartorolkowy - 80 km Skiking.pl Team opłacono
31 Meissner Janusz Kartuzy Półmaraton nartorolkowy - 40 km Cartusia Kartuzy/Skipol Team opłacono
32 Musielak Michał Warszawa Ultramaraton nartorolkowy - 200 km team nabiegowkach.pl opłacono
33 Musioł Daniel Wejherowo Półmaraton nartorolkowy - 40 km Zespół ultramaraton140.pl opłacono
34 Musioł Grzegorz Wejherowo Półmaraton nartorolkowy - 40 km Zespół ultramaraton140.pl opłacono
35 Musioł Klaudia Gdańsk Półmaraton nartorolkowy - 40 km Zespół ultramaraton140.pl opłacono
36 Nalewajka Martin Częstochowa Ultramaraton nartorolkowy - 200 km
37 Olchowik Wiktor Warszawa Półmaraton nartorolkowy - 40 km opłacono
38 olszówka wojciech tarnów Ultramaraton nartorolkowy - 200 km sokół tarnów 11 MBOT opłacono
39 PASZKOWSKI Hubert Gołdap Półmaraton nartorolkowy - 40 km skipol.pl TEAM opłacono
40 Peters Klaus Hainichen Maraton nartorolkowy - 80 km RollDichFit e. V. opłacono
41 Pradun Andrey Krakow Półmaraton nartorolkowy - 40 km skipol.pl TEAM opłacono
42 prud andrzej Gdansk Półmaraton nartorolkowy - 40 km opłacono
43 Rabski Ireneusz Skomielna Biała Półmaraton nartorolkowy - 40 km skipol.pl TEAM opłacono
44 Rogala Dariusz Gołdap Półmaraton nartorolkowy - 40 km skipol.pl TEAM opłacono
45 ROMANOWICZ ROBERT BIAŁYSTOK Półmaraton nartorolkowy - 40 km team nabiegowkach.pl opłacono
46 Sadowski Robert GOŁDAP Ultramaraton nartorolkowy - 200 km skipol.pl TEAM opłacono
47 Saniuk Sebastian Gołdap Półmaraton nartorolkowy - 40 km skipol.pl TEAM opłacono
48 Somerlik Ryszard Skoczów Maraton nartorolkowy - 80 km Skipol Team.pl opłacono
49 Suszczynski Wojciech Warszawa Półmaraton nartorolkowy - 40 km MT-SPORT.PL - TEAM
50 TOKARCZYK MAREK RYTRO Półmaraton nartorolkowy - 40 km MT-SPORT.PL - TEAM opłacono
51 Tracz Maciej Łódź Półmaraton nartorolkowy - 40 km opłacono
52 Urbański Stanisław Pogórze Półmaraton nartorolkowy - 40 km LKS Pogórze opłacono
53 Wojtyła Józef Pogórze Ultramaraton nartorolkowy - 200 km opłacono
54 Wypych Sebastian Kraków Ultramaraton nartorolkowy - 200 km opłacono


Wyświetleń: 3646

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ