Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS AWF Katowice | |||||||||
1 | Kamiński Zbigniew | Zapole | Maraton nartorolkowy - 80 km | AZS AWF Katowice | opłacono | ||||
Cartusia Kartuzy | |||||||||
2 | Koszałka Bartłomiej | Kartuzy | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | Cartusia Kartuzy | opłacono | ||||
3 | Bogacz Paweł | Niestępowo | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | Cartusia Kartuzy | opłacono | ||||
Cartusia Kartuzy/Skipol Team | |||||||||
4 | Meissner Janusz | Kartuzy | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | Cartusia Kartuzy/Skipol Team | opłacono | ||||
GURTOMTEAM | |||||||||
5 | Gurtowski Tomasz | Toruń | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | GURTOMTEAM | opłacono | ||||
IF SKI TEAM SKÅNE | |||||||||
6 | Berlin Joanna | Dalby | Ultramaraton nartorolkowy - 200 km | IF SKI TEAM SKÅNE | opłacono | ||||
IF Ski Team Skane | |||||||||
7 | Krol Jerzy | Dalby | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | IF Ski Team Skane | opłacono | ||||
KS Speed Jasło | |||||||||
8 | Ciborowski Itan | Pisz | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | KS Speed Jasło | opłacono | ||||
9 | Ciborowska Roksana | Jasło | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | KS Speed Jasło | opłacono | ||||
10 | Dybka Radosław | Jasło | Maraton nartorolkowy - 80 km | KS Speed Jasło | opłacono | ||||
11 | Jarecki Piotr | Jasło | Maraton nartorolkowy - 80 km | KS Speed Jasło | opłacono | ||||
12 | Ciborowski Damian | Jasło | Ultramaraton nartorolkowy - 200 km | KS Speed Jasło | opłacono | ||||
13 | Ciborowski Alan | Jasło | Ultramaraton nartorolkowy - 200 km | KS Speed Jasło | opłacono | ||||
LKS Pogórze | |||||||||
14 | Urbański Stanisław | Pogórze | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | LKS Pogórze | opłacono | ||||
MT-SPORT.PL - TEAM | |||||||||
15 | Suszczynski Wojciech | Warszawa | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | MT-SPORT.PL - TEAM | |||||
16 | GRYNKIEWICZ JADWIGA | WILNO | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | MT-SPORT.PL - TEAM | opłacono | ||||
17 | TOKARCZYK MAREK | RYTRO | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | MT-SPORT.PL - TEAM | opłacono | ||||
Metody na przeszkody | |||||||||
18 | Cebulska Katarzyna | Krakow | Ultramaraton nartorolkowy - 200 km | Metody na przeszkody | opłacono | ||||
MŻS Wołcza Mała | |||||||||
19 | Felski Mariusz | Wołcza Mała | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | MŻS Wołcza Mała | opłacono | ||||
OrshaSkiMarathon | |||||||||
20 | Antokhin Yury | Orsha | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | OrshaSkiMarathon | opłacono | ||||
RollDichFit e. V. | |||||||||
21 | Herbstreich Nataly | Hainichen | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | RollDichFit e. V. | opłacono | ||||
22 | Herbstreich Eduard | Hainichen | Maraton nartorolkowy - 80 km | RollDichFit e. V. | opłacono | ||||
23 | Peters Klaus | Hainichen | Maraton nartorolkowy - 80 km | RollDichFit e. V. | opłacono | ||||
Skiking.pl Team | |||||||||
24 | Lis Tadeusz | Wrocław | Maraton nartorolkowy - 80 km | Skiking.pl Team | opłacono | ||||
Skipol Team.pl | |||||||||
25 | Somerlik Ryszard | Skoczów | Maraton nartorolkowy - 80 km | Skipol Team.pl | opłacono | ||||
TN Biegowki Wesola | |||||||||
26 | Kurlanc Magda | Warszawa | Maraton nartorolkowy - 80 km | TN Biegowki Wesola | opłacono | ||||
Zespół ultramaraton140.pl | |||||||||
27 | Musioł Klaudia | Gdańsk | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | Zespół ultramaraton140.pl | opłacono | ||||
28 | Musioł Daniel | Wejherowo | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | Zespół ultramaraton140.pl | opłacono | ||||
29 | Musioł Grzegorz | Wejherowo | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | Zespół ultramaraton140.pl | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
30 | Olchowik Wiktor | Warszawa | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | opłacono | |||||
31 | Kupś Michał | Szczecin | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | opłacono | |||||
32 | Dreslewski Piotr | Łódź | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | opłacono | |||||
33 | Tracz Maciej | Łódź | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | opłacono | |||||
34 | Nalewajka Martin | Częstochowa | Ultramaraton nartorolkowy - 200 km | ||||||
35 | Wojtyła Józef | Pogórze | Ultramaraton nartorolkowy - 200 km | opłacono | |||||
36 | Koryciński Rafał | Gdańsk | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | opłacono | |||||
37 | DOBROWOLSKI MAREK | KAZUŃ NOWY ORDONA | Ultramaraton nartorolkowy - 200 km | opłacono | |||||
38 | prud andrzej | Gdansk | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | opłacono | |||||
39 | Jabłońska Ewa | Krynica-Zdrój | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | opłacono | |||||
40 | Banach Krzysztof | Lublin | Ultramaraton nartorolkowy - 200 km | opłacono | |||||
41 | Wypych Sebastian | Kraków | Ultramaraton nartorolkowy - 200 km | opłacono | |||||
42 | Gruszka Jakub | Warszawa | Ultramaraton nartorolkowy - 200 km | opłacono | |||||
skipol.pl TEAM | |||||||||
43 | Bubula Paweł | Wiśniowa | Ultramaraton nartorolkowy - 200 km | skipol.pl TEAM | opłacono | ||||
44 | Guziński Andrzej | Gdańsk | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | skipol.pl TEAM | opłacono | ||||
45 | Sadowski Robert | GOŁDAP | Ultramaraton nartorolkowy - 200 km | skipol.pl TEAM | opłacono | ||||
46 | PASZKOWSKI Hubert | Gołdap | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | skipol.pl TEAM | opłacono | ||||
47 | Rogala Dariusz | Gołdap | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | skipol.pl TEAM | opłacono | ||||
48 | Saniuk Sebastian | Gołdap | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | skipol.pl TEAM | opłacono | ||||
49 | Rabski Ireneusz | Skomielna Biała | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | skipol.pl TEAM | opłacono | ||||
50 | Pradun Andrey | Krakow | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | skipol.pl TEAM | opłacono | ||||
51 | Cieślar Kuba | Kraków | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | skipol.pl TEAM | opłacono | ||||
sokół tarnów 11 MBOT | |||||||||
52 | olszówka wojciech | tarnów | Ultramaraton nartorolkowy - 200 km | sokół tarnów 11 MBOT | opłacono | ||||
team nabiegowkach.pl | |||||||||
53 | Musielak Michał | Warszawa | Ultramaraton nartorolkowy - 200 km | team nabiegowkach.pl | opłacono | ||||
54 | ROMANOWICZ ROBERT | BIAŁYSTOK | Półmaraton nartorolkowy - 40 km | team nabiegowkach.pl | opłacono |
Wyświetleń: 9497