V Tczewski Cross Rowerowy

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 168 PITUCH SŁAWOMIR M 1 M 30-39 BYTÓW TA KO TEAM 30km 0:51:39 34.85 [km/h] 0:01:43 [min/km]
2 63 KOWALCZYK JAROSŁAW M 2 M 30-39 TCZEW GK GRYF TCZEW 30km 0:52:10 34.50 [km/h] 0:01:44 [min/km]
3 71 KWAŚNIEWSKI ŁUKASZ M 3 M 0-29 OSIEK TEAM MX SKÓRCZ 30km 0:53:49 33.45 [km/h] 0:01:48 [min/km]
4 171 PODGÓRSKI GRZEGORZ M 4 M 0-29 1 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 30km 0:53:49 33.45 [km/h] 0:01:48 [min/km]
5 65 MARCHLEWSKI MARCIN M 5 M 0-29 2 LUBAWA KOMOBIKESCOTT 30km 0:53:52 33.42 [km/h] 0:01:48 [min/km]
6 116 ROZKOCHA MICHAŁ M 6 M 0-29 3 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 0:53:55 33.38 [km/h] 0:01:48 [min/km]
7 158 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M 7 M 40-49 1 TCZEW GRUPA KOLARSKA GRYF TCZEW 30km 0:54:27 33.06 [km/h] 0:01:49 [min/km]
8 72 LABON PIOTR M 8 M 30-39 1 KOTEŻE GK STG 30km 0:55:16 32.57 [km/h] 0:01:51 [min/km]
9 147 WOLANIN JAKUB M 9 M 30-39 2 MALBORK GK MALBORK 30km 0:55:47 32.27 [km/h] 0:01:52 [min/km]
10 85 MARZEC GRZEGORZ M 10 M 30-39 3 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 30km 0:55:48 32.26 [km/h] 0:01:52 [min/km]
11 12 BUCZYŃSKI ARKADIUSZ M 11 M 40-49 2 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM 30km 0:55:48 32.26 [km/h] 0:01:52 [min/km]
12 126 SUPERSON MARCIN M 12 M 0-29 4 GDYNIA EPICENTRUM 30km 0:55:48 32.26 [km/h] 0:01:52 [min/km]
13 58 KAZIMIERSKI PIOTR M 13 M 30-39 4 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 30km 0:55:48 32.26 [km/h] 0:01:52 [min/km]
14 174 PAPIERNIK MICHAŁ M 14 M 30-39 5 TCZEW GK GRYF TCZEW 30km 0:55:49 32.25 [km/h] 0:01:52 [min/km]
15 66 KRAJNIK OSKAR M 15 M 0-29 5 PELPLIN GK GRYF TCZEW 30km 0:55:49 32.25 [km/h] 0:01:52 [min/km]
16 173 JANISZEWSKI WOJCIECH M 16 M 50-59 1 SMĘTOWO GRANICZNE TEAM MX SKÓRCZ 30km 0:55:50 32.24 [km/h] 0:01:52 [min/km]
17 166 HERMASZEWSKI RADOSŁAW M 17 M 40-49 3 GDANSK BST 30km 0:55:52 32.22 [km/h] 0:01:52 [min/km]
18 135 TYMIŃSKI JACEK M 18 M 40-49 4 STAROGARD GDAŃSKI 30km 0:55:53 32.21 [km/h] 0:01:52 [min/km]
19 161 SZERLA TOMASZ M 19 M 40-49 5 GOŚCICINO 30km 0:55:59 32.15 [km/h] 0:01:52 [min/km]
20 169 SABISZ MARIAN M 20 M 60-69 1 BYTÓW BASZTA BYTÓW 30km 0:56:05 32.10 [km/h] 0:01:52 [min/km]
21 33 GARDZIELEWSKI ARTUR M 21 M 40-49 6 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM 30km 0:56:11 32.04 [km/h] 0:01:52 [min/km]
22 81 MACHNIO ADAM M 22 M 30-39 6 TCZEW GK GRYF TCZEW 30km 0:56:33 31.83 [km/h] 0:01:53 [min/km]
23 67 KUBICKI JAKUB M 23 M 40-49 7 TCZEW GK GRYF TCZEW 30km 0:57:37 31.24 [km/h] 0:01:55 [min/km]
24 26 DUSZYŃSKI ROBERT M 24 M 30-39 7 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 0:57:39 31.22 [km/h] 0:01:55 [min/km]
25 47 JAWORAŃSKI TOMEK M 25 M 0-29 6 BYTONIA 30km 0:57:50 31.12 [km/h] 0:01:56 [min/km]
26 59 KINOWSKI TOMASZ M 26 M 0-29 7 JANKOWO GDAŃSKIE BURSZTYN PIZZA CYCLING TEAM 30km 0:58:19 30.87 [km/h] 0:01:57 [min/km]
27 143 WIŚNIEWSKI PAWEŁ M 27 M 30-39 8 PRUSZCZ GDAŃSKI BURSZTYN PIZZA CYCLING TEAM 30km 0:58:21 30.85 [km/h] 0:01:57 [min/km]
28 108 PIETRYCZUK DARIUSZ M 28 M 30-39 9 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 30km 0:58:23 30.83 [km/h] 0:01:57 [min/km]
29 136 TYMIŃSKI TOMASZ M 29 M 40-49 8 KOWALE BST BANACH SPORT TEAM 30km 0:58:23 30.83 [km/h] 0:01:57 [min/km]
30 141 WIECZOREK RADOSŁAW M 30 M 30-39 10 ŁĘGOWO GK GRYF TCZEW 30km 0:58:30 30.77 [km/h] 0:01:57 [min/km]
31 132 TASIOR PAWEŁ M 31 M 40-49 9 BOŻEPOLE WIELKIE TA KO TEAM 30km 0:58:38 30.70 [km/h] 0:01:57 [min/km]
32 177 MAJKOWSKI DANIEL M 32 M 30-39 11 GDYNIA MAJBIKE TEAM 30km 0:58:40 30.68 [km/h] 0:01:57 [min/km]
33 90 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 33 M 30-39 12 ELBLĄG 30km 0:59:49 30.09 [km/h] 0:02:00 [min/km]
34 93 MURZYN BŁAŻEJ M 34 M 0-29 8 MOGILNO 30km 0:59:59 30.01 [km/h] 0:02:00 [min/km]
35 109 PIÓRKOWSKI SZYMON M 35 M 0-29 9 RAJKOWY KLUB KOLARSKI PELPLIN 30km 0:59:59 30.01 [km/h] 0:02:00 [min/km]
36 40 HERING MACIEJ BARTOSZ M 36 M 30-39 13 KRAG TRI STAROGARD GDANSKI 30km 0:59:59 30.01 [km/h] 0:02:00 [min/km]
37 44 JASKÓLSKI RAFAŁ M 37 M 40-49 10 GNIEW QARK-BIKES.COM 30km 1:00:02 29.98 [km/h] 0:02:00 [min/km]
38 80 ŁUKASIK MACIEJ M 38 M 30-39 14 TCZEW GK GRYF TCZEW 30km 1:00:09 29.93 [km/h] 0:02:00 [min/km]
39 53 KALISZEWSKI JAKUB M 39 M 40-49 11 GDAŃSK TA KO TEAM 30km 1:00:18 29.85 [km/h] 0:02:01 [min/km]
40 13 BYCZYŃSKI JANUSZ M 40 M 50-59 2 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 1:00:19 29.84 [km/h] 0:02:01 [min/km]
41 105 PAWELLA ANNA K 1 K 40-49 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 1:00:20 29.83 [km/h] 0:02:01 [min/km]
42 118 SIKORSKI MACIEJ M 41 M 40-49 12 LUBISZEWO TCZEWSKIE 30km 1:00:22 29.82 [km/h] 0:02:01 [min/km]
43 18 CZERWIŃSKI RAFAŁ M 42 M 30-39 15 MALBORK 30km 1:00:51 29.58 [km/h] 0:02:02 [min/km]
44 98 NOWACKA MAŁGORZATA K 2 K 30-39 BYDGOSZCZ EMDEK BYDGOSZCZ 30km 1:00:51 29.58 [km/h] 0:02:02 [min/km]
45 54 KAMROWSKI ROBERT M 43 M 40-49 13 TCZEW GK GRYF TCZEW 30km 1:01:28 29.28 [km/h] 0:02:03 [min/km]
46 61 KOBIEROWSKI PIOTR M 44 M 40-49 14 DĄBRÓWKA GK STG 30km 1:01:42 29.17 [km/h] 0:02:03 [min/km]
47 121 STANKIEWICZ BEATA K 3 K 40-49 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 30km 1:01:48 29.13 [km/h] 0:02:04 [min/km]
48 175 KALETA MICHAŁ M 45 M 40-49 15 SZPĘGAWSK GK STG 30km 1:02:21 28.87 [km/h] 0:02:05 [min/km]
49 69 KUCAL MACIEJ M 46 M 30-39 16 GDAŃSK 3ATHLETE.PL 30km 1:02:25 28.84 [km/h] 0:02:05 [min/km]
50 95 NIEDZIAŁKOWSKI PATRYK M 47 M 0-29 10 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 30km 1:02:26 28.83 [km/h] 0:02:05 [min/km]
51 172 MUCHA PRZEMYSŁAW M 48 M 30-39 17 PELPLIN KLUB KOLARSKI PELPLIN 30km 1:02:27 28.82 [km/h] 0:02:05 [min/km]
52 125 SUPERSON MACIEJ M 49 M 50-59 3 GDYNIA 30km 1:02:29 28.81 [km/h] 0:02:05 [min/km]
53 159 ZNACZKO ALEKSANDER M 50 M 0-29 11 ŚWIECIE KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 30km 1:02:35 28.76 [km/h] 0:02:05 [min/km]
54 28 FELSKI PAWEL M 51 M 0-29 12 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 1:02:53 28.62 [km/h] 0:02:06 [min/km]
55 163 MRZYGŁOCKI BERNARD M 52 M 40-49 16 STRZEBIELINO 30km 1:04:04 28.10 [km/h] 0:02:08 [min/km]
56 104 PAPKE ARKADIUSZ M 53 M 40-49 17 LUBISZEWO DŻODŻO TEAM 30km 1:04:09 28.06 [km/h] 0:02:08 [min/km]
57 89 MICHEL DAWID M 54 M 30-39 18 TCZEW 30km 1:04:53 27.74 [km/h] 0:02:10 [min/km]
58 20 CZYKIERDA PIOTR M 55 M 40-49 18 TCZEW 30km 1:06:01 27.27 [km/h] 0:02:12 [min/km]
59 115 RESZKA MIŁOSZ M 56 M 30-39 19 STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIVE TEAM 30km 1:06:08 27.22 [km/h] 0:02:12 [min/km]
60 70 KULAS JERZY M 57 M 60-69 2 PRUSZCZ GDAŃSKI MAJS PRUSZCZ GDAŃSKI 30km 1:06:10 27.20 [km/h] 0:02:12 [min/km]
61 57 KASPER GRZEGORZ M 58 M 40-49 19 TCZEW 30km 1:06:18 27.15 [km/h] 0:02:13 [min/km]
62 37 GRABOWSKI EDMUND M 59 M 70+ 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 30km 1:06:18 27.15 [km/h] 0:02:13 [min/km]
63 38 GRUNDMAN DARIUSZ M 60 M 30-39 20 TCZEW GK GRYF TCZEW 30km 1:06:19 27.14 [km/h] 0:02:13 [min/km]
64 5 BEBEL ALEKSANDER M 61 M 0-29 13 BYDGOSZCZ EMDEK BYDGOSZCZ 30km 1:06:50 26.93 [km/h] 0:02:14 [min/km]
65 103 PAPIERNIK KAROLINA K 4 K 30-39 1 TCZEW 30km 1:06:55 26.90 [km/h] 0:02:14 [min/km]
66 3 BARTOSZEWSKI PAWEŁ M 62 M 0-29 14 BORĘTY WOLF TEAM TCZEW 30km 1:06:58 26.88 [km/h] 0:02:14 [min/km]
67 144 WIŻYŃ PATRYK M 63 M 0-29 15 RZĘDY JUNIOR TEAM 30km 1:07:10 26.80 [km/h] 0:02:14 [min/km]
68 15 CZAPIEWSKI MAREK M 64 M 40-49 20 CZARLIN 30km 1:07:42 26.59 [km/h] 0:02:15 [min/km]
69 82 MAJEWSKI MAREK M 65 M 60-69 3 PRABUTY EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:07:48 26.55 [km/h] 0:02:16 [min/km]
70 101 ORYL GRZEGORZ M 66 M 50-59 4 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 1:07:49 26.54 [km/h] 0:02:16 [min/km]
71 48 JAWORSKI TOMASZ M 67 M 40-49 21 SULNOWO BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE 30km 1:07:53 26.52 [km/h] 0:02:16 [min/km]
72 107 PEPLIŃSKI DANIEL M 68 M 40-49 22 ŚWIECIE BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE 30km 1:07:54 26.51 [km/h] 0:02:16 [min/km]
73 2 BACZYŃSKI-SIELACZEK RAFAŁ M 69 M 30-39 21 TCZEW 30km 1:07:54 26.51 [km/h] 0:02:16 [min/km]
74 35 GLAZA MACIEK M 70 M 40-49 23 STAROGARD GD. GK STG 30km 1:08:00 26.47 [km/h] 0:02:16 [min/km]
75 149 ZABROCKI ŁUKASZ M 71 M 30-39 22 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / SOWIŃSKI TEAM 30km 1:08:06 26.43 [km/h] 0:02:16 [min/km]
76 154 ZAKRZEWSKI MARIUSZ M 72 M 50-59 5 STAROGARD GDAŃSKI DAMA 30km 1:08:17 26.36 [km/h] 0:02:17 [min/km]
77 1 ANACZKOWSKI ŁUKASZ M 73 M 30-39 23 MALBORK GK GRYF TCZEW 30km 1:08:29 26.28 [km/h] 0:02:17 [min/km]
78 119 SOBCZYŃSKI BARTOSZ M 74 M 30-39 24 TCZEW 30km 1:08:34 26.25 [km/h] 0:02:17 [min/km]
79 22 DERLAGA KAMIL M 75 M 0-29 16 SZYMANKOWO NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 30km 1:08:34 26.25 [km/h] 0:02:17 [min/km]
80 96 NIKOŁAJCZYK ŁUKASZ M 76 M 40-49 24 ŚWIECIE BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE 30km 1:08:53 26.13 [km/h] 0:02:18 [min/km]
81 88 MICHALCZYK PIOTR M 77 M 40-49 25 RÓŻYNY GK GRYF TCZEW 30km 1:08:59 26.09 [km/h] 0:02:18 [min/km]
82 102 PAŁKOWSKI MATEUSZ M 78 M 30-39 25 TCZEW 30km 1:09:03 26.07 [km/h] 0:02:18 [min/km]
83 124 STYRBICKI BARTOSZ M 79 M 30-39 26 TCZEW 30km 1:09:23 25.94 [km/h] 0:02:19 [min/km]
84 32 FRUKACZ KAMIL M 80 M 0-29 17 TCZEW SPORTLEVEL TCZEW 30km 1:09:24 25.94 [km/h] 0:02:19 [min/km]
85 97 NOCH MATEUSZ M 81 M 40-49 26 TCZEW 30km 1:09:41 25.83 [km/h] 0:02:19 [min/km]
86 113 PUSTKOWSKI RAFAŁ M 82 M 40-49 27 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 30km 1:09:44 25.81 [km/h] 0:02:19 [min/km]
87 77 LIPSKI ŁUKASZ M 83 M 0-29 18 TCZEW 30km 1:09:44 25.81 [km/h] 0:02:19 [min/km]
88 127 SUPERSON PIOTR M 84 M 50-59 6 GDYNIA 30km 1:09:59 25.72 [km/h] 0:02:20 [min/km]
89 170 ZALEŚ ROMAN M 85 M 40-49 28 ELBLĄG EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:10:54 25.39 [km/h] 0:02:22 [min/km]
90 131 SYPNIEWSKI MARIUSZ M 86 M 50-59 7 KOTEŻE GK STG 30km 1:11:16 25.26 [km/h] 0:02:23 [min/km]
91 167 SUCHOMSKI MARCIN M 87 M 30-39 27 NOWY STAW GOLDEN TEAM 30km 1:11:16 25.26 [km/h] 0:02:23 [min/km]
92 16 CZAPIEWSKI WOJCIECH M 88 M 30-39 28 BRZUŚCE 30km 1:11:51 25.05 [km/h] 0:02:24 [min/km]
93 55 KARCZEWSKI MACIEJ M 89 M 40-49 29 TCZEW 30km 1:12:21 24.88 [km/h] 0:02:25 [min/km]
94 123 STOPA ZBIGNIEW M 90 M 30-39 29 MALBORK 30km 1:12:28 24.84 [km/h] 0:02:25 [min/km]
95 73 LIEGMANN MICHAŁ M 91 M 0-29 19 LUBISZEWO 30km 1:12:37 24.79 [km/h] 0:02:25 [min/km]
96 76 LIPKOWSKI PAWEŁ M 92 M 30-39 30 TCZEW 3ATHLETE 30km 1:13:02 24.65 [km/h] 0:02:26 [min/km]
97 29 FEŃSKI DAWID M 93 M 0-29 20 MIŁOBĄDZ 30km 1:13:31 24.48 [km/h] 0:02:27 [min/km]
98 60 KŁUBA PAWEŁ M 94 M 0-29 21 SUSZ 30km 1:13:39 24.44 [km/h] 0:02:27 [min/km]
99 6 BŁAŻKO PAWEŁ M 95 M 30-39 31 ŚWIECIE BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE 30km 1:13:48 24.39 [km/h] 0:02:28 [min/km]
100 19 CZUBAJ MACIEJ M 96 M 40-49 30 GDAŃSK GRIMPADO 30km 1:14:20 24.22 [km/h] 0:02:29 [min/km]
101 36 GLOCK PATRYK M 97 M 0-29 22 TCZEW 30km 1:14:36 24.13 [km/h] 0:02:29 [min/km]
102 117 SADECKI WOJCIECH M 98 M 40-49 31 TCZEW 30km 1:14:39 24.11 [km/h] 0:02:29 [min/km]
103 83 MALEK MARCIN M 99 M 30-39 32 ŁĘCZYCE 30km 1:14:42 24.10 [km/h] 0:02:29 [min/km]
104 146 WODZIKOWSKI MARCIN M 100 M 30-39 33 LUBISZEWO TCZEWSKIE 30km 1:14:45 24.08 [km/h] 0:02:30 [min/km]
105 153 ZAKRZEWSKI BARTOSZ M 101 M 30-39 34 KALISKA 30km 1:15:23 23.88 [km/h] 0:02:31 [min/km]
106 176 JODELIS EWELINA K 5 K 30-39 2 REDA MAJBIKE TEAM 30km 1:15:23 23.88 [km/h] 0:02:31 [min/km]
107 9 BRZEZIŃSKI ŁUKASZ M 102 M 30-39 35 TCZEW 30km 1:15:26 23.86 [km/h] 0:02:31 [min/km]
108 17 CZECHOWSKI MARCIN M 103 M 40-49 32 GDAŃSK ZIOMKIMTBTEAM 30km 1:15:34 23.82 [km/h] 0:02:31 [min/km]
109 120 SOWIŃSKI STEFAN M 104 M 0-29 23 ADAMOWO EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:15:44 23.77 [km/h] 0:02:31 [min/km]
110 99 NOWAK DARIUSZ M 105 M 40-49 33 TCZEW EATON TCZEW CYCLING TEAM 30km 1:15:47 23.75 [km/h] 0:02:32 [min/km]
111 84 MAŃKOWSKI RADOSŁAW M 106 M 30-39 36 PASŁĘK 30km 1:16:41 23.47 [km/h] 0:02:33 [min/km]
112 134 TTROCHOWSKA GRZEGORZ M 107 M 40-49 34 TCZEW 30km 1:16:45 23.45 [km/h] 0:02:34 [min/km]
113 51 JUSZCZAK MATEUSZ M 108 M 0-29 24 TCZEW 30km 1:16:57 23.39 [km/h] 0:02:34 [min/km]
114 46 JASTRZĘBSKI MARCIN M 109 M 40-49 35 GDAŃSK DECEUNINCK QUICK STEP 30km 1:17:27 23.24 [km/h] 0:02:35 [min/km]
115 86 MATUSZEWSKI ADRIAN M 110 M 40-49 36 ŚWIECIE BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE 30km 1:18:46 22.85 [km/h] 0:02:38 [min/km]
116 165 BŁASZKOWSKI ANDRZEJ M 111 M 50-59 8 TCZEW 30km 1:18:52 22.82 [km/h] 0:02:38 [min/km]
117 160 ŻMIGRODZKI KRZYSZTOF M 112 M 50-59 9 MIŁOMŁYN 30km 1:19:08 22.75 [km/h] 0:02:38 [min/km]
118 100 NOWICKI TOMASZ M 113 M 30-39 37 GNIEW 30km 1:19:31 22.64 [km/h] 0:02:39 [min/km]
119 62 KOCAJ BARTŁOMIEJ M 114 M 30-39 38 MIŁOBĄDZ 30km 1:20:36 22.33 [km/h] 0:02:41 [min/km]
120 94 NARLOCH MIKOŁAJ M 115 M 30-39 39 TCZEW 30km 1:20:56 22.24 [km/h] 0:02:42 [min/km]
121 11 BUCZYNSKA JOANNA K 6 K 40-49 1 GDANSK VO2MAX MTB TEAM 30km 1:22:41 21.77 [km/h] 0:02:45 [min/km]
122 74 LIPKE PAWEŁ M 116 M 30-39 40 TCZEW 30km 1:22:42 21.77 [km/h] 0:02:45 [min/km]
123 49 JONATOWSKI ZYGMUNT M 117 M 60-69 4 MALBORK GK MALBORK 30km 1:22:45 21.75 [km/h] 0:02:46 [min/km]
124 75 LIPKE WOJCIECH M 118 M 30-39 41 TCZEW 30km 1:23:01 21.68 [km/h] 0:02:46 [min/km]
125 78 LITKOWSKI ANDRZEJ M 119 M 50-59 10 LUBICHOWO 30km 1:23:20 21.60 [km/h] 0:02:47 [min/km]
126 27 FABICH MARIUSZ M 120 M 30-39 42 TCZEW 30km 1:25:33 21.04 [km/h] 0:02:51 [min/km]
127 87 MAZELLA KAMIL M 121 M 0-29 25 TCZEW COCO JUMBO I DO PRZODU 30km 1:25:49 20.97 [km/h] 0:02:52 [min/km]
128 122 STAŃCZYK WOJCIECH M 122 M 50-59 11 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 30km 1:25:49 20.97 [km/h] 0:02:52 [min/km]
129 129 SUSŁOWICZ ŁUKASZ M 123 M 30-39 43 PRUSZCZ GDAŃSKI BURSZTYN PIZZA CYCLING TEAM 30km 1:25:55 20.95 [km/h] 0:02:52 [min/km]
130 52 KALINOWSKI MARCIN M 124 M 40-49 37 MALBORK 30km 1:26:02 20.92 [km/h] 0:02:52 [min/km]
131 150 ZABROCKI PIOTR M 125 M 0-29 26 TCZEW 30km 1:26:12 20.88 [km/h] 0:02:52 [min/km]
132 25 DUSZYŃSKA NATALIA K 7 K 0-29 1 TCZEW 30km 1:26:16 20.87 [km/h] 0:02:53 [min/km]
133 162 RECZEK OLIMPIA K 8 K 30-39 3 TCZEW LPP TEAM 30km 1:26:17 20.86 [km/h] 0:02:53 [min/km]
134 110 PLUTOWSKI MARCIN M 126 M 40-49 38 TCZEWSKIE ŁĄKI BIEGAJĄCY TCZEW 30km 1:26:21 20.85 [km/h] 0:02:53 [min/km]
135 24 DUBINSKI TOMASZ M 127 M 40-49 39 TCZEW 30km 1:26:28 20.82 [km/h] 0:02:53 [min/km]
136 64 KOWALCZYK MACIEJ M 128 M 30-39 44 TCZEW DENTU STOMATOLOGIA 30km 1:26:38 20.78 [km/h] 0:02:53 [min/km]
137 56 KAROLCZUK DANIEL M 129 M 40-49 40 TCZEW 30km 1:26:48 20.74 [km/h] 0:02:54 [min/km]
138 106 PAWEŁEK MARCIN M 130 M 40-49 41 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 30km 1:26:52 20.72 [km/h] 0:02:54 [min/km]
139 14 CHMIELEWSKA KAMILA K 9 K 30-39 4 TCZEW 30km 1:26:56 20.71 [km/h] 0:02:54 [min/km]
140 92 MOSZYŃSKI MARCIN M 131 M 0-29 27 TCZEW 30km 1:28:30 20.34 [km/h] 0:02:57 [min/km]
141 164 BRZOZOWSKI HUBERT M 132 M 0-29 28 TCZEW 30km 1:29:31 20.11 [km/h] 0:02:59 [min/km]
142 10 BRZOZOWSKI PIOTR M 133 M 40-49 42 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 30km 1:29:32 20.10 [km/h] 0:02:59 [min/km]
143 4 BĄKOWSKA IWONA K 10 K 50+ 1 ROKOCIN 30km 1:30:52 19.81 [km/h] 0:03:02 [min/km]
144 91 MILARSKI MICHAŁ M 134 M 30-39 45 TCZEW 30km 1:32:43 19.41 [km/h] 0:03:05 [min/km]
145 30 FRELKE BARTOSZ M 135 M 30-39 46 TCZEW 30km 1:33:14 19.31 [km/h] 0:03:06 [min/km]
146 130 SUSŁOWICZ WIESŁAW M 136 M 50-59 12 KWIDZYN 30km 1:34:10 19.12 [km/h] 0:03:08 [min/km]
147 31 FRELKE HANNA K 11 K 30-39 5 TCZEW 30km 1:34:13 19.10 [km/h] 0:03:08 [min/km]
148 111 POGORZELSKI JAREK M 137 M 50-59 13 PSZCZÓŁKI 30km 1:34:32 19.04 [km/h] 0:03:09 [min/km]
149 45 JASKULSKI PAWEŁ M 138 M 0-29 29 TCZEW 30km 1:34:55 18.96 [km/h] 0:03:10 [min/km]
150 43 JANOWSKI KRZYSZTOF M 139 M 60-69 5 GDAŃSK 30km 1:35:02 18.94 [km/h] 0:03:10 [min/km]
151 145 WODZIKOWSKI ADAM M 140 M 50-59 14 LUBISZEWO TCZEWSKIE 30km 1:37:42 18.42 [km/h] 0:03:15 [min/km]
152 157 ZIELIŃSKI PIOTR M 141 M 40-49 43 TCZEW 30km 1:37:56 18.38 [km/h] 0:03:16 [min/km]
153 178 BROTAJ BARBARA K 12 K 30-39 6 TCZEW 30km 1:41:06 17.80 [km/h] 0:03:22 [min/km]
154 179 BROTAJ PATRYK M 142 M 40-49 44 TCZEW 30km 1:41:06 17.80 [km/h] 0:03:22 [min/km]
155 133 TROCHOWSKA ANNA K 13 K 30-39 7 TCZEW 30km 1:47:07 16.80 [km/h] 0:03:34 [min/km]
156 39 GWIZDAŁA PAWEŁ M 143 M 0-29 30 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / SOWIŃSKI TEAM 30km 1:49:27 16.45 [km/h] 0:03:39 [min/km]
157 112 POTOCZEK ANDRZEJ M 144 M 30-39 47 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA 30km 1:49:33 16.43 [km/h] 0:03:39 [min/km]
158 148 WÓJCIUK KAMIL M 145 M 30-39 48 ROTMANKA 30km 2:04:17 14.48 [km/h] 0:04:09 [min/km]
159 137 URBAN-WÓJCIUK ZUZANNA K 14 K 30-39 8 TCZEW 30km 2:04:29 14.46 [km/h] 0:04:09 [min/km]
160 21 DANILOV ROMAN M 146 M 30-39 49 TCZEW 30km 2:05:06 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km]
161 140 WALTER WIESŁAW M 147 M 40-49 45 TCZEW WALTER-PROJECT TEAM 30km 2:16:20 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
162 139 WALTER KINGA K 15 K 0-29 2 TCZEW WALTER-PROJECT TEAM 30km 2:17:16 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km]
163 138 WALTER AGNIESZKA K 16 K 40-49 2 TCZEW WALTER-PROJECT TEAM 30km 2:17:40 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
- 152 ZAKRZEWSKA BEATA K - K 30-39 - ROKOCIN GK STG 30km DNF - [km/h] - [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ