VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg Główny M opłacono on-line
2 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg Główny S opłacono on-line
3 Mej Paweł Baczków Gm. Bochnia - Małopolska Bieg Główny L
4 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny Piękny L opłacono on-line
5 Czapiewski Wojciech Brzuśce Bieg Główny L opłacono on-line
6 Siuda Sebastian Bydgoszcz Bieg Główny M
7 Wrzesińska Joanna Bydgoszcz Bieg Główny Fordonrunners M opłacono on-line
8 Wrzesiński Wojciech Bydgoszcz Bieg Główny Fordonrunners L opłacono on-line
9 Łącka Barbara Chojnice Bieg Główny M opłacono on-line
10 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska Bieg Główny Team JK84 L opłacono on-line
11 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg Główny Team JK84 M opłacono on-line
12 Skibińska Anna Elbląg Bieg Główny ETT-Elbląg Triathlon Team L opłacono on-line
13 Skibiński Robert Elbląg Bieg Główny ETT-Elbląg Triathlon Team L opłacono on-line
14 Radzikowski Paweł Elbląg Bieg Główny XL opłacono on-line
15 Radzikowska Patrycja Elbląg Bieg Główny S opłacono on-line
16 Pepliński Marek Elbląg Bieg Główny Biegacze Wolności XXL opłacono on-line
17 Dudzik Piotr Elbląg Bieg Główny El-Aktywni XL opłacono on-line
18 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg Główny M opłacono on-line
19 Błażewicz-Baranowska Agnieszka Elbląg Bieg Główny S
20 Olińska Marzena Gardeja Bieg Główny GGB M
21 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny Gmina Gardeja Biega L opłacono on-line
22 Grzelak Robert Gardeja Bieg Główny Gmina Gardeja Biega L opłacono on-line
23 Nawrocki Dariusz Gdańsk Bieg Główny M opłacono on-line
24 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny LKS Zantyr Sztum L opłacono on-line
25 GRZYWACZ MAGDALENA Gdańsk Bieg Główny S opłacono on-line
26 Szymoniak Jacek Gdańsk Bieg Główny M opłacono on-line
27 Stolarczyk Maciej Gdańsk Bieg Główny yogadlakazdego.pl L opłacono on-line
28 Baranowska Anna Gdańsk Bieg Główny S
29 Baranowski Piotr Gdańsk Bieg Główny L
30 Waluś Jacek Gdańsk Bieg Główny STALREM L opłacono on-line
31 Szumal Łukasz Gdańsk Bieg Główny M opłacono on-line
32 Piórkowski Mariusz Gdańsk Bieg Główny Taka RYBA M opłacono on-line
33 Listwan Krzysztof Gdańsk-Kokoszki Bieg Główny Kocur Team L opłacono on-line
34 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny KUJAWSCY Runners S opłacono on-line
35 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg Główny Biegająca Gdynia L opłacono on-line
36 Labuda Łukasz Gdynia Bieg Główny Saint-Gobain Squad L opłacono on-line
37 Rakoczy Marcin Gdynia Bieg Główny Żórawski Team L opłacono on-line
38 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg Główny Parkrun Gdynia XL opłacono on-line
39 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg Główny OSP POGRODZIE L opłacono on-line
40 Bąkowski Michał Gniew Bieg Główny KP Keramzyt L opłacono
41 Pachota Paweł Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
42 Pek Grzegorz Gniew Bieg Główny XL opłacono on-line
43 Sadowski Rafal Gniew Bieg Główny Klub Ślimaka XL opłacono on-line
44 Łopatowski Piotr Gniew Bieg Główny Kolonia Ostrowicka L opłacono on-line
45 Wentowska Genowefa Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
46 Łaska Kazimierz Gniew Bieg Główny XXL opłacono on-line
47 Bahr Martyna Gniew Bieg Główny Trunsformacja Gniew M opłacono on-line
48 Rezmer Ryszard Gniew Bieg Główny tRUNsformacja GNIEWU L opłacono on-line
49 Simon Julia Gniew Bieg Główny L
50 Kujawska Małgorzata Gniew Bieg Główny tRUNsformacja Gniewu M opłacono on-line
51 Szmyt Damian Gniew Bieg Główny Rada Miejska w Gniewie XXL opłacono on-line
52 Kaiser Krzysztof Gniew Bieg Główny L opłacono on-line
53 Hinz Adam Gniew Bieg Główny RulińskiRunningTeam S opłacono on-line
54 Połomski Jarosław Gniew Bieg Główny Trunsformacja Gniew M opłacono on-line
55 Szramka Łukasz Gniew Bieg Główny tRUNsformacja GNIEWU L opłacono on-line
56 Ruliński Grzegorz Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
57 Górski Kamil Gniew Bieg Główny domRustykalny.pl M opłacono on-line
58 Knot Sławomir Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
59 Głębocki Radosław Gniew Bieg Główny XL opłacono on-line
60 Wiatrowska Mirosława Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
61 Kryszczuk Sebastian Gniew Bieg Główny tRUNsformacja GNIEWU L opłacono
62 Wiśniewski Rafał Gniew Bieg Główny Kevin Team L opłacono on-line
63 Kołtonowska Agnieszka Gniew Bieg Główny Trunsformacja Gniew L opłacono on-line
64 Hinz Wojciech Gniew Bieg Główny Trunsformacja Gniew M opłacono on-line
65 Dworakowski Marcin Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
66 Podgórska Barbara Gniew Bieg Główny S opłacono on-line
67 Dering Filip Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
68 Krause-Olech Anna Gniew Bieg Główny Trunsformacja Gniew L opłacono on-line
69 Malinowska Karolina Gniew Bieg Główny Trunsformacja Gniew L opłacono on-line
70 Zarębski Tymoteusz Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
71 Osiak Tomasz Gniew Bieg Główny RulińskiRunningTeam M opłacono on-line
72 Dubiel Piotr Gniszewo Bieg Główny L opłacono on-line
73 CIAPKA JANINA GOSZYN Bieg Główny WATAHA - łączy nas bieganie M opłacono on-line
74 Dziedzic Andrzej Grabówko Bieg Główny M opłacono on-line
75 Joniak Adam Grodziec Bieg Główny M opłacono on-line
76 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg Główny L opłacono on-line
77 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg Główny M opłacono on-line
78 Kamińska Iwona Grudziadz Bieg Główny Parkrun Grudziądz M opłacono on-line
79 Wojas Aneta GRUDZIADZ Bieg Główny S opłacono on-line
80 Stręciwilk Tomasz Grudziądz Bieg Główny Wtorkowy Trening L opłacono on-line
81 PLEWA Bartosz Grudziądz Bieg Główny M opłacono on-line
82 Krzemiński Maciej Grudziądz Bieg Główny M
83 Brac Grażyna Grudziądz Bieg Główny L opłacono on-line
84 Brac Marian Grudziądz Bieg Główny L opłacono on-line
85 Hausman Magdalena Grudziądz Bieg Główny S opłacono on-line
86 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg Główny Morsy z Grudziądza L opłacono on-line
87 Mączewska Marzena Grudziądz Bieg Główny Parkrun Grudziądz L opłacono on-line
88 Tekliński Dawid Grudziądz Bieg Główny Wtorkowy Trening L opłacono on-line
89 tobolska grażyna grudziądz Bieg Główny Akademia Biegania Grudziądz M opłacono on-line
90 Markowska Katarzyna Grudziądz Bieg Główny M opłacono on-line
91 matuszak daniel GRUDZIĄDZA Bieg Główny L opłacono on-line
92 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Bieg Główny żołnierze L opłacono on-line
93 Osinski Tomasz Grupa Bieg Główny M opłacono on-line
94 ciura michał iława Bieg Główny Iława biega XL opłacono on-line
95 Kordunowski Tomasz Jeleń Bieg Główny OSP JELEŃ XXL opłacono
96 Kordunowski Patryk Jeleń Bieg Główny OSP JELEŃ M opłacono
97 Kłos Michał Jeleń Bieg Główny OSP JELEŃ M opłacono
98 JERZYK ROBERT KANICZKI Bieg Główny TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN M opłacono on-line
99 Daniel Kacper Karpiny Bieg Główny TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN L
100 Cybula Paweł Kazimierz Bieg Główny L opłacono on-line


Wyświetleń: 10724

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ