VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw

10 km - VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA GNIEW DYSTANS WYNIK BRUTTO Prędkość km/h x Tempo min/km x Czas startu WYNIK NETTO
1 224 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 1 M 20-29 GRUDZIĄDZ PACKMAN TEAM 10km 0:32:58 18.21 [km/h] 0:03:18 [min/km] 0:00:01 0:32:57
2 223 SZYMAŃSKI SEBASTIAN M 2 M 20-29 SZPRUDOWO RULIŃSKIRUNNINGTEAM Gmina Gniew 10km 0:33:43 17.80 [km/h] 0:03:22 [min/km] 0:00:01 0:33:42
3 149 RUDNIK TOMASZ M 3 M 30-39 PSZCZÓŁKI ZPS TCZEW 10km 0:34:39 17.32 [km/h] 0:03:28 [min/km] 0:00:01 0:34:38
4 144 RAKOCZY MARCIN M 4 M 20-29 1 GDYNIA ŻÓRAWSKI TEAM 10km 0:35:14 17.04 [km/h] 0:03:31 [min/km] 0:00:01 0:35:13
5 113 MIKUŚ MARCIN M 5 M 30-39 1 TCZEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM 10km 0:35:14 17.04 [km/h] 0:03:31 [min/km] 0:00:01 0:35:13
6 156 SELKE RADOSŁAW LUCJAN M 6 M 30-39 2 MILANÓWEK UKS MTE MILANÓWEK 10km 0:36:31 16.45 [km/h] 0:03:39 [min/km] 0:00:02 0:36:29
7 121 OLIŃSKI WOJCIECH M 7 M 50-59 1 MALBORK ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM 10km 0:37:01 16.22 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:00:02 0:36:59
8 48 GÓRSKI KAMIL M 8 M 30-39 3 GNIEW DOMRUSTYKALNY.PL Gmina Gniew 10km 0:37:05 16.19 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:00:01 0:37:04
9 123 OSIAK TOMASZ M 9 M 0-19 1 GNIEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM Gmina Gniew 10km 0:37:08 16.17 [km/h] 0:03:43 [min/km] 0:00:01 0:37:07
10 28 CYBULA PAWEŁ M 10 M 20-29 2 KAZIMIERZ 10km 0:37:54 15.85 [km/h] 0:03:47 [min/km] 0:00:02 0:37:52
11 225 LITTWIN KAROL M 11 M 20-29 3 OPALENIE - Gmina Gniew 10km 0:38:09 15.73 [km/h] 0:03:49 [min/km] 0:00:01 0:38:08
12 8 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA K 1 K 40-49 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 10km 0:38:32 15.58 [km/h] 0:03:51 [min/km] 0:00:02 0:38:30
13 114 MISIAK ALICJA K 2 K 20-29 SUSZ 10km 0:39:43 15.12 [km/h] 0:03:58 [min/km] 0:00:02 0:39:41
14 29 CZABAJ JACEK M 12 M 50-59 2 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:39:50 15.08 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:00:03 0:39:47
15 188 TUWALSKA MAŁGORZATA K 3 K 40-49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:39:50 15.08 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:00:02 0:39:48
16 128 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 13 M 30-39 4 TCZEW 10km 0:40:21 14.96 [km/h] 0:04:01 [min/km] 0:00:15 0:40:06
17 168 SZACHTA MARTA K 4 K 20-29 1 SKÓRCZ RULIŃSKIRUNNINGTEAM 10km 0:40:27 14.85 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:00:02 0:40:25
18 171 SZRAMKA ŁUKASZ M 14 M 30-39 5 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU Gmina Gniew 10km 0:40:38 14.80 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:00:06 0:40:32
19 94 LENKIEWICZ TOMASZ M 15 M 30-39 6 MĄTOWY WIELKIE 10km 0:40:53 14.69 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:00:03 0:40:50
20 197 WIŚNIEWSKI RAFAŁ M 16 M 20-29 4 GNIEW KEVIN TEAM Gmina Gniew 10km 0:40:55 14.68 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:00:02 0:40:53
21 117 NAWROCKI DARIUSZ M 17 M 30-39 7 GDAŃSK 10km 0:41:09 14.61 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:00:05 0:41:04
22 216 SADOWSKI ANDRZEJ M 18 M 30-39 8 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:41:24 14.51 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:00:03 0:41:21
23 69 KAISER KRZYSZTOF M 19 M 40-49 1 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:41:35 14.44 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:00:02 0:41:33
24 55 HINZ WOJCIECH M 20 M 40-49 2 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW Gmina Gniew 10km 0:41:44 14.41 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:00:05 0:41:39
25 228 WRZECIONO ARTUR M 21 M 20-29 5 GRUDZIĄDZ SPORTOWA OLIMPIA 10km 0:42:04 14.28 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:00:03 0:42:01
26 148 ROZINSKI PRZEMEK M 22 M 30-39 9 ROKITKI GK GRYF TCZEW 10km 0:42:18 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:00:15 0:42:03
27 78 KNOT SŁAWOMIR M 23 M 30-39 10 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:42:09 14.25 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:00:02 0:42:07
28 165 STRĘCIWILK TOMASZ M 24 M 30-39 11 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 10km 0:42:49 14.03 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:00:03 0:42:46
29 178 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 25 M 40-49 3 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 10km 0:42:53 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:00:03 0:42:50
30 159 SŁAWIŃSKI JAROSŁAW M 26 M 40-49 4 KOLONIA OSTROWICKA Gmina Gniew 10km 0:43:09 13.96 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:00:11 0:42:58
31 227 ŻYŁA JUSTYNA K 5 K 40-49 1 WAŁDOWO SZLACHECKIE 10km 0:43:09 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:00:03 0:43:06
32 194 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 27 M 50-59 3 ANIOŁOWO 10km 0:43:13 13.90 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:00:03 0:43:10
33 120 OLIŃSKI MARCIN M 28 M 0-19 2 MALBORK ACTIVE MALBORK 10km 0:43:19 13.89 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:00:08 0:43:11
34 54 HINZ ADAM M 29 M 0-19 3 GNIEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM Gmina Gniew 10km 0:43:23 13.84 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:00:02 0:43:21
35 164 STOSIK ARTUR M 30 M 50-59 4 PĄCZEWO STRAŻ MIEJSKA STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:43:25 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:00:02 0:43:23
36 139 POŁOMSKI JAROSŁAW M 31 M 60-69 1 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW Gmina Gniew 10km 0:43:33 13.79 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:00:03 0:43:30
37 72 KAMIŃSKI ADAM M 32 M 20-29 6 PIASECZNO Gmina Gniew 10km 0:43:36 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:00:04 0:43:32
38 208 ZAKRZEWSKI JAKUB M 33 M 30-39 12 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE 10km 0:43:40 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:00:07 0:43:33
39 109 MARKOWSKI TOMASZ M 34 M 40-49 5 GRUDZIADZ 10km 0:43:45 13.77 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:00:11 0:43:34
40 51 GUZ ROBERT M 35 M 40-49 6 TCZEW 10km 0:43:43 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:00:06 0:43:37
41 199 WOJAS ANETA K 6 K 30-39 1 GRUDZIADZ 10km 0:43:46 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:00:05 0:43:41
42 116 NAPOLSKI PAWEŁ M 36 M 30-39 13 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 10km 0:43:50 13.73 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:00:08 0:43:42
43 19 BUTOWSKA KATARZYNA K 7 K 30-39 2 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:44:01 13.67 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:00:07 0:43:54
44 112 MICHALAK MAREK M 37 M 40-49 7 TCZEW 10km 0:44:05 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:07 0:43:58
45 63 JERZYK ROBERT M 38 M 40-49 8 KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:44:06 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:07 0:43:59
46 207 ZABOROWSKI MARIUSZ M 39 M 30-39 14 MALBORK 10km 0:43:59 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:00 0:43:59
47 40 DWORAKOWSKI MARCIN M 40 M 30-39 15 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:44:06 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:06 0:44:00
48 18 BROSZE DOMINIK M 41 M 40-49 9 PELPLIN 10km 0:44:13 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:12 0:44:01
49 198 WŁOCH DARIUSZ M 42 M 40-49 10 NOWE 10km 0:44:08 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:05 0:44:03
50 32 ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW M 43 M 50-59 5 ROKITKI 10km 0:44:11 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:00:06 0:44:05
51 132 PIEKUT ANNA K 8 K 40-49 2 TCZEW CROSSELITE 10km 0:44:14 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:00:09 0:44:05
52 24 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 44 M 50-59 6 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:44:24 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:00:04 0:44:20
53 146 REZMER RYSZARD M 45 M 40-49 11 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU Gmina Gniew 10km 0:44:44 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:00:08 0:44:36
54 195 WIERNICKA PAULINA K 9 K 30-39 3 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:44:48 13.41 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:03 0:44:45
55 62 JERZYK MICHAŁ M 46 M 30-39 16 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:44:56 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:02 0:44:54
56 4 BACH MACIEJ M 47 M 30-39 17 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:45:09 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:00:12 0:44:57
57 169 SZATKOWSKI JÓZEF M 48 M 60-69 2 GRUDZIĄDZ MORSY Z GRUDZIĄDZA 10km 0:45:29 13.26 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:00:14 0:45:15
58 15 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 49 M 20-29 7 KWIDZYN 10km 0:45:21 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:00:03 0:45:18
59 68 KACZYŃSKI DANIEL M 50 M 30-39 18 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 10km 0:45:24 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:00:03 0:45:21
60 67 JURKIEWICZ SŁAWEK M 51 M 30-39 19 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:45:40 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:00:04 0:45:36
61 181 TEKLIŃSKI DAWID M 52 M 30-39 20 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 10km 0:45:49 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:00:03 0:45:46
62 150 RULIŃSKA JULIA K 10 K 30-39 4 TCZEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM 10km 0:45:50 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:00:04 0:45:46
63 205 WYSOCKI MARIUSZ M 53 M 50-59 7 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 10km 0:46:00 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:00:08 0:45:52
64 126 OWCZAREK KATARZYNA K 11 K 40-49 3 KOSAKOWO 10km 0:46:11 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:00:04 0:46:07
65 49 GRZELAK ROBERT M 54 M 50-59 8 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:46:27 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:00:18 0:46:09
66 46 GŁĘBOCKI RADOSŁAW M 55 M 40-49 12 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:46:15 12.99 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:00:04 0:46:11
67 185 TRACZYK KRZYSZTOF M 56 M 40-49 13 KWIDZYN 10km 0:46:25 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:00:11 0:46:14
68 26 CIEŚLIK MARTA K 12 K 20-29 2 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 10km 0:46:23 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:00:03 0:46:20
69 176 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 57 M 60-69 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:46:36 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:00:12 0:46:24
70 31 CZAPIEWSKI WOJCIECH M 58 M 30-39 21 BRZUŚCE 10km 0:46:33 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:06 0:46:27
71 191 WAŚNIEWSKI EDWARD M 59 M 60-69 4 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:46:39 12.88 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:05 0:46:34
72 75 KLEPACZ ADAM M 60 M 50-59 9 KWIDZYN AMATOR 10km 0:46:49 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:08 0:46:41
73 52 GUZ SZYMON M 61 M 0-19 4 TCZEW 10km 0:46:46 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:05 0:46:41
74 86 -KREFTA DAGMARA K 13 K 30-39 5 NOWE PARKRUN GRUDZIĄDZ 10km 0:46:49 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:06 0:46:43
75 155 SCHODOWSKI PRZEMEK M 62 M 40-49 14 KWIDZYN 10km 0:47:14 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:13 0:47:01
76 125 OWCZAREK JACEK M 63 M 40-49 15 KOSAKOWO 10km 0:47:12 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:09 0:47:03
77 106 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 64 M 20-29 8 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:47:17 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:00:07 0:47:10
78 218 POKORSKI PATRYK M 65 M 30-39 22 GNIEW BAJU BAJ Gmina Gniew 10km 0:47:32 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:16 0:47:16
79 35 DĘBSKI TOMASZ M 66 M 50-59 10 KWIDZYN 10km 0:47:36 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:17 0:47:19
80 47 GOŁĘBIEWSKI JANUSZ M 67 M 50-59 11 ROGÓŹNO 10km 0:47:38 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:17 0:47:21
81 92 LABUDA ŁUKASZ M 68 M 30-39 23 GDYNIA SAINT-GOBAIN SQUAD 10km 0:47:35 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:10 0:47:25
82 34 DERING FILIP M 69 M 20-29 9 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:47:34 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:09 0:47:25
83 172 SZUMAL ŁUKASZ M 70 M 30-39 24 GDAŃSK 10km 0:47:35 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:09 0:47:26
84 64 JESIOŁOWSKA ŻANETA K 14 K 30-39 6 RUDNO RULIŃSKIRUNNINGTEAM 10km 0:47:34 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:04 0:47:30
85 217 SOBCZAK RADOSŁAW M 71 M 40-49 16 USTKA 10km 0:47:40 12.61 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:06 0:47:34
86 141 PULKOWSKI SŁAWOMIR M 72 M 50-59 12 ROGÓŹNO 10km 0:47:53 12.61 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:00:17 0:47:36
87 57 JANAS ANNA K 15 K 30-39 7 TCZEW SOWIŃSKI TEAM/ BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:04 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:00:10 0:47:54
88 142 RADZIKOWSKA PATRYCJA K 16 K 0-19 1 ELBLĄG 10km 0:47:59 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:00:05 0:47:54
89 108 MARKOWSKA KATARZYNA K 17 K 30-39 8 GRUDZIĄDZ 10km 0:48:05 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:00:09 0:47:56
90 140 POPIELARCZYK ROBERT M 73 M 40-49 17 GRONOWO GÓRNE 10km 0:47:59 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:00:02 0:47:57
91 77 KŁOS MICHAŁ M 74 M 20-29 10 JELEŃ OSP JELEŃ Gmina Gniew 10km 0:48:17 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:10 0:48:07
92 211 ZAWACKI DANIEL M 75 M 20-29 11 TCZEW 10km 0:48:31 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:21 0:48:10
93 107 MAŃKOWSKI WALDEMAR M 76 M 50-59 13 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:48:19 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:09 0:48:10
94 13 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 77 M 50-59 14 MIKOŁAJKI POMORSKIE 10km 0:48:27 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:14 0:48:13
95 42 DZIEDZIC ANDRZEJ M 78 M 20-29 12 GRABÓWKO 10km 0:48:34 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:00:13 0:48:21
96 187 TRZCIŃSKI RADOSŁAW M 79 M 30-39 25 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:48:45 12.35 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:11 0:48:34
97 65 JONIAK ADAM M 80 M 40-49 18 GRODZIEC 10km 0:48:52 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:00:15 0:48:37
98 9 BARTOSIAK RYSZARD M 81 M 50-59 15 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:49:01 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:00:12 0:48:49
99 33 DAHM BEATA K 18 K 40-49 4 TYMAWA Gmina Gniew 10km 0:49:02 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:07 0:48:55
100 203 WRZESIŃSKI WOJCIECH M 82 M 40-49 19 BYDGOSZCZ FORDONRUNNERS 10km 0:49:03 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:05 0:48:58
101 2 ANISZEWSKI DARIUSZ M 83 M 40-49 20 MORAWY 10km 0:49:11 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:07 0:49:04
102 122 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 84 M 60-69 5 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 10km 0:49:23 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:00:18 0:49:05
103 183 TOMASZEWSKI WOJCIECH M 85 M 40-49 21 KWIDZYN 10km 0:49:21 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:00:13 0:49:08
104 204 WYSOCKA ALICJA K 19 K 40-49 5 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 10km 0:49:24 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:00:07 0:49:17
105 22 CHABOWSKI TOMASZ M 86 M 40-49 22 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:49:34 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:00:16 0:49:18
106 210 ZARĘBSKI TYMOTEUSZ M 87 M 0-19 5 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:50:01 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:00:13 0:49:48
107 27 CIURA MICHAŁ M 88 M 30-39 26 IŁAWA IŁAWA BIEGA 10km 0:50:01 12.02 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:00:07 0:49:54
108 100 ŁOPATOWSKI PIOTR M 89 M 30-39 27 GNIEW KOLONIA OSTROWICKA Gmina Gniew 10km 0:50:11 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:00:07 0:50:04
109 50 GRZYWACZ MAGDALENA K 20 K 30-39 9 GDAŃSK 10km 0:50:23 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:00:16 0:50:07
110 173 SZWEDOWSKI ŁUKASZ M 90 M 30-39 28 KULICE 10km 0:50:27 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:00:10 0:50:17
111 201 WOJCIECHOWSKI ADAM M 91 M 40-49 23 STAROGARD GD. 10km 0:50:40 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:12 0:50:28
112 12 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 92 M 40-49 24 TCZEW 10km 0:50:45 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:15 0:50:30
113 190 WALUŚ JACEK M 93 M 20-29 13 GDAŃSK STALREM 10km 0:50:38 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:07 0:50:31
114 96 LIEGMANN MARIUSZ M 94 M 40-49 25 LUBISZEWO 10km 0:50:42 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:04 0:50:38
115 60 JANIK ROMAN M 95 M 60-69 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:50:45 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:04 0:50:41
116 124 OSINSKI TOMASZ M 96 M 30-39 29 GRUPA 10km 0:50:47 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:05 0:50:42
117 136 PLEWA BARTOSZ M 97 M 40-49 26 GRUDZIĄDZ 10km 0:50:46 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:04 0:50:42
118 103 MAJ IZABELA K 21 K 30-39 10 TCZEW 10km 0:50:59 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:00:11 0:50:48
119 88 KRUSZYŃSKA BARBARA K 22 K 50-59 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:50:59 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:00:10 0:50:49
120 98 ŁASKA KAZIMIERZ M 98 M 50-59 16 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:51:10 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:00:16 0:50:54
121 196 WILLMA PIOTR M 99 M 50-59 17 KWIDZYN 10km 0:51:31 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:19 0:51:12
122 133 PIOTROWSKI MATEUSZ M 100 M 20-29 14 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:51:22 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:09 0:51:13
123 37 DUBIEL PIOTR M 101 M 30-39 30 GNISZEWO 10km 0:51:33 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:00:13 0:51:20
124 129 PEK GRZEGORZ M 102 M 40-49 27 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:51:54 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:00:12 0:51:42
125 179 ŚWIDER JANUSZ M 103 M 50-59 18 KWIDZYN RUN-BIKE TRAVEL TEAM 10km 0:52:03 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:00:16 0:51:47
126 59 JANCZYNSKI KAROL M 104 M 30-39 31 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 10km 0:52:12 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:00:12 0:52:00
127 102 MACIEJEWSKI PAWEŁ M 105 M 20-29 15 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:52:20 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:15 0:52:05
128 74 KLEINSCHMIDT PATRYK M 106 M 20-29 16 MIŁOBĄDZ BIEGAJĄCY SILGAN 10km 0:52:18 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:12 0:52:06
129 71 KAMIŃSKA JOANNA K 23 K 40-49 6 ANIOŁOWO 10km 0:52:21 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:04 0:52:17
130 220 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 107 M 50-59 19 WEJHEROWO - 10km 0:52:27 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:05 0:52:22
131 14 BOGUSZ MATEUSZ M 108 M 30-39 32 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:52:28 11.45 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:05 0:52:23
132 152 SADOWSKI RAFAL M 109 M 40-49 28 GNIEW KLUB ŚLIMAKA Gmina Gniew 10km 0:52:41 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:00:13 0:52:28
133 6 BAHR MARTYNA K 24 K 30-39 11 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW Gmina Gniew 10km 0:52:43 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:00:08 0:52:35
134 66 JURKIEWICZ ALDONA K 25 K 30-39 12 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:52:51 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:00:15 0:52:36
135 61 JANKA MACIEJ M 110 M 30-39 33 PELPLIN 10km 0:53:01 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:00:14 0:52:47
136 73 KISA KRZYSZTOF M 111 M 30-39 34 KWIDZYN KINIO-POL POL-ANKA 10km 0:52:59 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:00:08 0:52:51
137 111 MĄCZEWSKA MARZENA K 26 K 50-59 2 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 10km 0:53:23 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:00:07 0:53:16
138 80 KORDUNOWSKI PATRYK M 112 M 20-29 17 JELEŃ OSP JELEŃ Gmina Gniew 10km 0:53:32 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:00:12 0:53:20
139 84 KRAIŃSKI RAFAŁ M 113 M 20-29 18 KOLONIA OSTROWICKA TRUNSFORMACJA GNIEWU Gmina Gniew 10km 0:53:43 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:00:13 0:53:30
140 87 KREJA ŁUKASZ M 114 M 30-39 35 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:53:49 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:10 0:53:39
141 1 ABRYSZYŃSKA KAROLINA K 27 K 20-29 3 TCZEW CROSSELITE 10km 0:53:48 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:08 0:53:40
142 97 LISTWAN KRZYSZTOF M 115 M 40-49 29 GDAŃSK-KOKOSZKI KOCUR TEAM 10km 0:53:56 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:13 0:53:43
143 162 SOBOLEWSKI ANTONI M 116 M 60-69 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:54:05 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:00:03 0:54:02
144 25 CIAPKA JANINA K 28 K 40-49 7 GOSZYN WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 0:54:13 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:00:04 0:54:09
145 118 NOWAK ARKADIUSZ M 117 M 30-39 36 SZPRUDOWO DOMARO PLUS Gmina Gniew 10km 0:54:33 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:15 0:54:18
146 226 GDANIEC KONRAD M 118 M 20-29 19 STAROGARD GDAŃSKI - 10km 0:54:30 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:06 0:54:24
147 166 STRZESZYŃSKA MARTYNA K 29 K 20-29 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:54:36 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:00:10 0:54:26
148 167 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 119 M 30-39 37 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM 10km 0:54:36 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:00:09 0:54:27
149 180 ŚWITAŁA ROMAN M 120 M 60-69 8 KWIDZYN AMATOR 10km 0:54:55 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:18 0:54:37
150 44 FRĄŚ WERONIKA K 30 K 30-39 13 KWIDZYN 10km 0:55:09 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:00:07 0:55:02
151 70 KAMIŃSKA IWONA K 31 K 40-49 8 GRUDZIADZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 10km 0:55:12 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:00:07 0:55:05
152 147 ROZINSKA IWONA K 32 K 30-39 14 ROKITKI CROSSELITE 10km 0:55:34 10.83 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:00:09 0:55:25
153 151 RULIŃSKI GRZEGORZ M 121 M 50-59 20 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:55:41 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:00:08 0:55:33
154 127 PACHOTA PAWEŁ M 122 M 30-39 38 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:56:01 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:00:17 0:55:44
155 45 GDANIEC ANNA K 33 K 40-49 9 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:55:53 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:00:06 0:55:47
156 170 SZMYT DAMIAN M 123 M 40-49 30 GNIEW RADA MIEJSKA W GNIEWIE Gmina Gniew 10km 0:56:01 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:00:14 0:55:47
157 20 CAP DOROTA K 34 K 40-49 10 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:56:14 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:16 0:55:58
158 5 BACZEWSKI ROBERT M 124 M 40-49 31 TCZEW 10km 0:56:13 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:15 0:55:58
159 222 HOJTECKA PAULINA K 35 K 20-29 5 GDAŃSK - 10km 0:56:10 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:11 0:55:59
160 7 BAHR JAROSŁAW M 125 M 50-59 21 TYMAWA Gmina Gniew 10km 0:56:08 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:08 0:56:00
161 200 WOJCIECHOWSKA DARIA K 36 K 20-29 6 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:56:15 10.70 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:12 0:56:03
162 135 PISKORSKI JERZY M 126 M 60-69 9 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:56:25 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:00:16 0:56:09
163 30 CZAPIEWSKI STEFAN M 127 M 60-69 10 PELPLIN 10km 0:56:25 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:00:16 0:56:09
164 143 RADZIKOWSKI PAWEŁ M 128 M 30-39 39 ELBLĄG 10km 0:56:32 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:05 0:56:27
165 43 FELSKI IRENEUSZ M 129 M 50-59 22 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:56:34 10.62 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:03 0:56:31
166 91 KULAS JAN M 130 M 60-69 11 TCZEW 10km 0:56:46 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:12 0:56:34
167 95 LIEGMANN BOŻENA K 37 K 40-49 11 LUBISZEWO 10km 0:56:40 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:06 0:56:34
168 105 MALINOWSKA KAROLINA K 38 K 0-19 2 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW Gmina Gniew 10km 0:56:46 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:00:09 0:56:37
169 189 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 131 M 50-59 23 MALBORK 10km 0:56:58 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:00:14 0:56:44
170 209 ZARĘBSKI SŁAWOMIR M 132 M 60-69 12 ELBLĄG 10km 0:57:06 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:00:13 0:56:53
171 160 SMOCZYŃSKA BARBARA K 39 K 30-39 15 SZPRUDOWO Gmina Gniew 10km 0:57:13 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:13 0:57:00
172 17 BRAC MARIAN M 133 M 60-69 13 GRUDZIĄDZ 10km 0:57:17 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:17 0:57:00
173 119 NOWAKOWSKI CZESLAW M 134 M 70+ 1 WARSZAWA KLUB BIEGACZA GOCH 10km 0:57:12 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:10 0:57:02
174 131 PĘK GRZEGORZ M 135 M 40-49 32 GRUPA ŻOŁNIERZE 10km 0:57:25 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:00:15 0:57:10
175 53 HAUSMAN MAGDALENA K 40 K 40-49 12 GRUDZIĄDZ 10km 0:57:37 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:09 0:57:28
176 214 POPIEL RYSZARD M 136 M 70+ 2 GDAŃSK - 10km 0:57:51 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:19 0:57:32
177 16 BRAC GRAŻYNA K 41 K 60-69 1 GRUDZIĄDZ 10km 0:57:50 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:17 0:57:33
178 93 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 137 M 60-69 14 BĄDKI PIĘKNY 10km 0:57:50 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:00:10 0:57:40
179 41 DYWELSKI MIROSŁAW M 138 M 60-69 15 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:58:07 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:00:16 0:57:51
180 161 SOBCZAK KRZYSZTOF M 139 M 40-49 33 KWIDZYN 10km 0:58:19 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:00:10 0:58:09
181 219 DOROTYN PRZEMYSŁAW M 140 M 40-49 34 WEJHEROWO - 10km 0:58:41 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:00:13 0:58:28
182 83 KOTUŁA ANDRZEJ M 141 M 60-69 16 SZCZENURZE SZCZENURZE TEAM 10km 0:58:38 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:00:06 0:58:32
183 145 REKOWSKI KAZIMIERZ M 142 M 60-69 17 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 10km 0:58:57 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:00:17 0:58:40
184 157 SKIBIŃSKA ANNA K 42 K 40-49 13 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:58:59 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:00:18 0:58:41
185 38 DUDZIK PIOTR M 143 M 40-49 35 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10km 0:59:00 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:00:13 0:58:47
186 213 ZYGAJDOWSKI KAZIMIERZ M 144 M 60-69 18 KWIDZYN 10km 0:59:26 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:00:13 0:59:13
187 229 MATUSZAK AGATA K 43 K 30-39 16 GRUDZIĄDZ FITMANIA 10km 0:59:39 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:00:10 0:59:29
188 110 MATUSZAK DANIEL M 145 M 30-39 40 GRUDZIĄDZA 10km 0:59:38 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:00:09 0:59:29
189 175 SZYMONIAK JACEK M 146 M 40-49 36 GDAŃSK 10km 1:00:24 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:00:20 1:00:04
190 10 BĄKOWSKI MICHAŁ M 147 M 40-49 37 GNIEW KP KERAMZYT Gmina Gniew 10km 1:00:38 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:00:17 1:00:21
191 11 BINISZKIEWICZ MARCIN M 148 M 40-49 38 TCZEW 10km 1:00:48 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:00:15 1:00:33
192 212 ZYGAJDOWSKA JOANNA K 44 K 50-59 3 KWIDZYN 10km 1:00:50 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:00:12 1:00:38
193 36 DOBRZYŃSKI JAKUB M 149 M 30-39 41 KWIDZYN 10km 1:02:03 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:00:14 1:01:49
194 82 KOŚCIECHA EMILIA K 45 K 20-29 7 KWIDZYN 10km 1:02:03 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:00:14 1:01:49
195 79 KOŁTONOWSKA AGNIESZKA K 46 K 30-39 17 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW Gmina Gniew 10km 1:01:59 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:00:07 1:01:52
196 193 WIATROWSKA MIROSŁAWA K 47 K 30-39 18 GNIEW Gmina Gniew 10km 1:02:49 9.56 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:00:05 1:02:44
197 3 BABŃSKI SEBASTIAN M 150 M 20-29 20 TCZEW 10km 1:03:16 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km] 0:00:20 1:02:56
198 137 PODGÓRSKA BARBARA K 48 K 20-29 8 GNIEW Gmina Gniew 10km 1:03:45 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:00:18 1:03:27
199 104 MAJNA KAZIMIERZ M 151 M 60-69 19 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10km 1:03:46 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km] 0:00:04 1:03:42
200 81 KORDUNOWSKI TOMASZ M 152 M 20-29 21 JELEŃ OSP JELEŃ Gmina Gniew 10km 1:05:52 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:00:11 1:05:41
201 215 JUSTA BEATA K 49 K 50-59 4 GNIEW TRANSFORMERS Gmina Gniew 10km 1:05:49 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:00:07 1:05:42
202 158 SKIBIŃSKI ROBERT M 153 M 40-49 39 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 1:06:00 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:00:18 1:05:42
203 154 SAWICKA KAMILLA K 50 K 40-49 14 OLSZTYN 10km 1:05:52 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km] 0:00:06 1:05:46
204 58 JANCZYNSKA MARIA K 51 K 60-69 2 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 10km 1:06:23 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km] 0:00:11 1:06:12
205 221 HASA AGNIESZKA K 52 K 30-39 19 TCZEW - 10km 1:06:53 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:00:11 1:06:42
206 115 MOKWIŃSKI CZESŁAW M 154 M 60-69 20 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:07:31 8.93 [km/h] 0:06:43 [min/km] 0:00:18 1:07:13
207 138 POLKOWSKA KLAUDIA K 53 K 20-29 9 SADLINKI 10km 1:07:54 8.88 [km/h] 0:06:46 [min/km] 0:00:18 1:07:36
208 182 TOBOLSKA GRAŻYNA K 54 K 60-69 3 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 10km 1:10:38 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km] 0:00:18 1:10:20
209 23 CHOJNACKA JOLANTA K 55 K 50-59 5 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:12:47 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km] 0:00:19 1:12:28
210 192 WENTOWSKA GENOWEFA K 56 K 50-59 6 GNIEW Gmina Gniew 10km 1:20:52 7.43 [km/h] 10:04 [min/km] 0:00:08 1:20:44

VI_Bieg_Gniewski_z_Zakładem_Produkcji_Kruszyw_-_10km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA GNIEW DYSTANS WYNIK BRUTTO Prędkość km/h x Tempo min/km x Czas startu WYNIK NETTO
1 224 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 1 M 20-29 GRUDZIĄDZ PACKMAN TEAM 10km 0:32:58 18.21 [km/h] 0:03:18 [min/km] 0:00:01 0:32:57
2 223 SZYMAŃSKI SEBASTIAN M 2 M 20-29 SZPRUDOWO RULIŃSKIRUNNINGTEAM Gmina Gniew 10km 0:33:43 17.80 [km/h] 0:03:22 [min/km] 0:00:01 0:33:42
3 149 RUDNIK TOMASZ M 3 M 30-39 PSZCZÓŁKI ZPS TCZEW 10km 0:34:39 17.32 [km/h] 0:03:28 [min/km] 0:00:01 0:34:38
4 144 RAKOCZY MARCIN M 4 M 20-29 1 GDYNIA ŻÓRAWSKI TEAM 10km 0:35:14 17.04 [km/h] 0:03:31 [min/km] 0:00:01 0:35:13
5 113 MIKUŚ MARCIN M 5 M 30-39 1 TCZEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM 10km 0:35:14 17.04 [km/h] 0:03:31 [min/km] 0:00:01 0:35:13
6 156 SELKE RADOSŁAW LUCJAN M 6 M 30-39 2 MILANÓWEK UKS MTE MILANÓWEK 10km 0:36:31 16.45 [km/h] 0:03:39 [min/km] 0:00:02 0:36:29
7 121 OLIŃSKI WOJCIECH M 7 M 50-59 1 MALBORK ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM 10km 0:37:01 16.22 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:00:02 0:36:59
8 48 GÓRSKI KAMIL M 8 M 30-39 3 GNIEW DOMRUSTYKALNY.PL Gmina Gniew 10km 0:37:05 16.19 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:00:01 0:37:04
9 123 OSIAK TOMASZ M 9 M 0-19 1 GNIEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM Gmina Gniew 10km 0:37:08 16.17 [km/h] 0:03:43 [min/km] 0:00:01 0:37:07
10 28 CYBULA PAWEŁ M 10 M 20-29 2 KAZIMIERZ 10km 0:37:54 15.85 [km/h] 0:03:47 [min/km] 0:00:02 0:37:52
11 225 LITTWIN KAROL M 11 M 20-29 3 OPALENIE - Gmina Gniew 10km 0:38:09 15.73 [km/h] 0:03:49 [min/km] 0:00:01 0:38:08
12 8 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA K 1 K 40-49 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 10km 0:38:32 15.58 [km/h] 0:03:51 [min/km] 0:00:02 0:38:30
13 114 MISIAK ALICJA K 2 K 20-29 SUSZ 10km 0:39:43 15.12 [km/h] 0:03:58 [min/km] 0:00:02 0:39:41
14 29 CZABAJ JACEK M 12 M 50-59 2 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:39:50 15.08 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:00:03 0:39:47
15 188 TUWALSKA MAŁGORZATA K 3 K 40-49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:39:50 15.08 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:00:02 0:39:48
16 128 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 13 M 30-39 4 TCZEW 10km 0:40:21 14.96 [km/h] 0:04:01 [min/km] 0:00:15 0:40:06
17 168 SZACHTA MARTA K 4 K 20-29 1 SKÓRCZ RULIŃSKIRUNNINGTEAM 10km 0:40:27 14.85 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:00:02 0:40:25
18 171 SZRAMKA ŁUKASZ M 14 M 30-39 5 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU Gmina Gniew 10km 0:40:38 14.80 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:00:06 0:40:32
19 94 LENKIEWICZ TOMASZ M 15 M 30-39 6 MĄTOWY WIELKIE 10km 0:40:53 14.69 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:00:03 0:40:50
20 197 WIŚNIEWSKI RAFAŁ M 16 M 20-29 4 GNIEW KEVIN TEAM Gmina Gniew 10km 0:40:55 14.68 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:00:02 0:40:53
21 117 NAWROCKI DARIUSZ M 17 M 30-39 7 GDAŃSK 10km 0:41:09 14.61 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:00:05 0:41:04
22 216 SADOWSKI ANDRZEJ M 18 M 30-39 8 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:41:24 14.51 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:00:03 0:41:21
23 69 KAISER KRZYSZTOF M 19 M 40-49 1 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:41:35 14.44 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:00:02 0:41:33
24 55 HINZ WOJCIECH M 20 M 40-49 2 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW Gmina Gniew 10km 0:41:44 14.41 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:00:05 0:41:39
25 228 WRZECIONO ARTUR M 21 M 20-29 5 GRUDZIĄDZ SPORTOWA OLIMPIA 10km 0:42:04 14.28 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:00:03 0:42:01
26 148 ROZINSKI PRZEMEK M 22 M 30-39 9 ROKITKI GK GRYF TCZEW 10km 0:42:18 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:00:15 0:42:03
27 78 KNOT SŁAWOMIR M 23 M 30-39 10 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:42:09 14.25 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:00:02 0:42:07
28 165 STRĘCIWILK TOMASZ M 24 M 30-39 11 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 10km 0:42:49 14.03 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:00:03 0:42:46
29 178 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 25 M 40-49 3 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 10km 0:42:53 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:00:03 0:42:50
30 159 SŁAWIŃSKI JAROSŁAW M 26 M 40-49 4 KOLONIA OSTROWICKA Gmina Gniew 10km 0:43:09 13.96 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:00:11 0:42:58
31 227 ŻYŁA JUSTYNA K 5 K 40-49 1 WAŁDOWO SZLACHECKIE 10km 0:43:09 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:00:03 0:43:06
32 194 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 27 M 50-59 3 ANIOŁOWO 10km 0:43:13 13.90 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:00:03 0:43:10
33 120 OLIŃSKI MARCIN M 28 M 0-19 2 MALBORK ACTIVE MALBORK 10km 0:43:19 13.89 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:00:08 0:43:11
34 54 HINZ ADAM M 29 M 0-19 3 GNIEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM Gmina Gniew 10km 0:43:23 13.84 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:00:02 0:43:21
35 164 STOSIK ARTUR M 30 M 50-59 4 PĄCZEWO STRAŻ MIEJSKA STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:43:25 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:00:02 0:43:23
36 139 POŁOMSKI JAROSŁAW M 31 M 60-69 1 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW Gmina Gniew 10km 0:43:33 13.79 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:00:03 0:43:30
37 72 KAMIŃSKI ADAM M 32 M 20-29 6 PIASECZNO Gmina Gniew 10km 0:43:36 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:00:04 0:43:32
38 208 ZAKRZEWSKI JAKUB M 33 M 30-39 12 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE 10km 0:43:40 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:00:07 0:43:33
39 109 MARKOWSKI TOMASZ M 34 M 40-49 5 GRUDZIADZ 10km 0:43:45 13.77 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:00:11 0:43:34
40 51 GUZ ROBERT M 35 M 40-49 6 TCZEW 10km 0:43:43 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:00:06 0:43:37
41 199 WOJAS ANETA K 6 K 30-39 1 GRUDZIADZ 10km 0:43:46 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:00:05 0:43:41
42 116 NAPOLSKI PAWEŁ M 36 M 30-39 13 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 10km 0:43:50 13.73 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:00:08 0:43:42
43 19 BUTOWSKA KATARZYNA K 7 K 30-39 2 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:44:01 13.67 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:00:07 0:43:54
44 112 MICHALAK MAREK M 37 M 40-49 7 TCZEW 10km 0:44:05 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:07 0:43:58
45 63 JERZYK ROBERT M 38 M 40-49 8 KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:44:06 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:07 0:43:59
46 207 ZABOROWSKI MARIUSZ M 39 M 30-39 14 MALBORK 10km 0:43:59 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:00 0:43:59
47 40 DWORAKOWSKI MARCIN M 40 M 30-39 15 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:44:06 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:06 0:44:00
48 18 BROSZE DOMINIK M 41 M 40-49 9 PELPLIN 10km 0:44:13 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:12 0:44:01
49 198 WŁOCH DARIUSZ M 42 M 40-49 10 NOWE 10km 0:44:08 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:05 0:44:03
50 32 ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW M 43 M 50-59 5 ROKITKI 10km 0:44:11 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:00:06 0:44:05
51 132 PIEKUT ANNA K 8 K 40-49 2 TCZEW CROSSELITE 10km 0:44:14 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:00:09 0:44:05
52 24 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 44 M 50-59 6 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:44:24 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:00:04 0:44:20
53 146 REZMER RYSZARD M 45 M 40-49 11 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU Gmina Gniew 10km 0:44:44 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:00:08 0:44:36
54 195 WIERNICKA PAULINA K 9 K 30-39 3 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:44:48 13.41 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:03 0:44:45
55 62 JERZYK MICHAŁ M 46 M 30-39 16 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:44:56 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:02 0:44:54
56 4 BACH MACIEJ M 47 M 30-39 17 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:45:09 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:00:12 0:44:57
57 169 SZATKOWSKI JÓZEF M 48 M 60-69 2 GRUDZIĄDZ MORSY Z GRUDZIĄDZA 10km 0:45:29 13.26 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:00:14 0:45:15
58 15 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 49 M 20-29 7 KWIDZYN 10km 0:45:21 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:00:03 0:45:18
59 68 KACZYŃSKI DANIEL M 50 M 30-39 18 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 10km 0:45:24 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:00:03 0:45:21
60 67 JURKIEWICZ SŁAWEK M 51 M 30-39 19 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:45:40 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:00:04 0:45:36
61 181 TEKLIŃSKI DAWID M 52 M 30-39 20 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 10km 0:45:49 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:00:03 0:45:46
62 150 RULIŃSKA JULIA K 10 K 30-39 4 TCZEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM 10km 0:45:50 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:00:04 0:45:46
63 205 WYSOCKI MARIUSZ M 53 M 50-59 7 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 10km 0:46:00 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:00:08 0:45:52
64 126 OWCZAREK KATARZYNA K 11 K 40-49 3 KOSAKOWO 10km 0:46:11 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:00:04 0:46:07
65 49 GRZELAK ROBERT M 54 M 50-59 8 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:46:27 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:00:18 0:46:09
66 46 GŁĘBOCKI RADOSŁAW M 55 M 40-49 12 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:46:15 12.99 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:00:04 0:46:11
67 185 TRACZYK KRZYSZTOF M 56 M 40-49 13 KWIDZYN 10km 0:46:25 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:00:11 0:46:14
68 26 CIEŚLIK MARTA K 12 K 20-29 2 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 10km 0:46:23 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:00:03 0:46:20
69 176 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 57 M 60-69 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:46:36 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:00:12 0:46:24
70 31 CZAPIEWSKI WOJCIECH M 58 M 30-39 21 BRZUŚCE 10km 0:46:33 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:06 0:46:27
71 191 WAŚNIEWSKI EDWARD M 59 M 60-69 4 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:46:39 12.88 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:05 0:46:34
72 75 KLEPACZ ADAM M 60 M 50-59 9 KWIDZYN AMATOR 10km 0:46:49 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:08 0:46:41
73 52 GUZ SZYMON M 61 M 0-19 4 TCZEW 10km 0:46:46 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:05 0:46:41
74 86 -KREFTA DAGMARA K 13 K 30-39 5 NOWE PARKRUN GRUDZIĄDZ 10km 0:46:49 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:06 0:46:43
75 155 SCHODOWSKI PRZEMEK M 62 M 40-49 14 KWIDZYN 10km 0:47:14 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:13 0:47:01
76 125 OWCZAREK JACEK M 63 M 40-49 15 KOSAKOWO 10km 0:47:12 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:09 0:47:03
77 106 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 64 M 20-29 8 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:47:17 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:00:07 0:47:10
78 218 POKORSKI PATRYK M 65 M 30-39 22 GNIEW BAJU BAJ Gmina Gniew 10km 0:47:32 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:16 0:47:16
79 35 DĘBSKI TOMASZ M 66 M 50-59 10 KWIDZYN 10km 0:47:36 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:17 0:47:19
80 47 GOŁĘBIEWSKI JANUSZ M 67 M 50-59 11 ROGÓŹNO 10km 0:47:38 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:17 0:47:21
81 92 LABUDA ŁUKASZ M 68 M 30-39 23 GDYNIA SAINT-GOBAIN SQUAD 10km 0:47:35 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:10 0:47:25
82 34 DERING FILIP M 69 M 20-29 9 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:47:34 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:09 0:47:25
83 172 SZUMAL ŁUKASZ M 70 M 30-39 24 GDAŃSK 10km 0:47:35 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:09 0:47:26
84 64 JESIOŁOWSKA ŻANETA K 14 K 30-39 6 RUDNO RULIŃSKIRUNNINGTEAM 10km 0:47:34 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:04 0:47:30
85 217 SOBCZAK RADOSŁAW M 71 M 40-49 16 USTKA 10km 0:47:40 12.61 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:06 0:47:34
86 141 PULKOWSKI SŁAWOMIR M 72 M 50-59 12 ROGÓŹNO 10km 0:47:53 12.61 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:00:17 0:47:36
87 57 JANAS ANNA K 15 K 30-39 7 TCZEW SOWIŃSKI TEAM/ BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:04 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:00:10 0:47:54
88 142 RADZIKOWSKA PATRYCJA K 16 K 0-19 1 ELBLĄG 10km 0:47:59 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:00:05 0:47:54
89 108 MARKOWSKA KATARZYNA K 17 K 30-39 8 GRUDZIĄDZ 10km 0:48:05 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:00:09 0:47:56
90 140 POPIELARCZYK ROBERT M 73 M 40-49 17 GRONOWO GÓRNE 10km 0:47:59 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:00:02 0:47:57
91 77 KŁOS MICHAŁ M 74 M 20-29 10 JELEŃ OSP JELEŃ Gmina Gniew 10km 0:48:17 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:10 0:48:07
92 211 ZAWACKI DANIEL M 75 M 20-29 11 TCZEW 10km 0:48:31 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:21 0:48:10
93 107 MAŃKOWSKI WALDEMAR M 76 M 50-59 13 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:48:19 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:09 0:48:10
94 13 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 77 M 50-59 14 MIKOŁAJKI POMORSKIE 10km 0:48:27 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:14 0:48:13
95 42 DZIEDZIC ANDRZEJ M 78 M 20-29 12 GRABÓWKO 10km 0:48:34 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:00:13 0:48:21
96 187 TRZCIŃSKI RADOSŁAW M 79 M 30-39 25 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:48:45 12.35 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:11 0:48:34
97 65 JONIAK ADAM M 80 M 40-49 18 GRODZIEC 10km 0:48:52 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:00:15 0:48:37
98 9 BARTOSIAK RYSZARD M 81 M 50-59 15 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:49:01 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:00:12 0:48:49
99 33 DAHM BEATA K 18 K 40-49 4 TYMAWA Gmina Gniew 10km 0:49:02 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:07 0:48:55
100 203 WRZESIŃSKI WOJCIECH M 82 M 40-49 19 BYDGOSZCZ FORDONRUNNERS 10km 0:49:03 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:05 0:48:58
101 2 ANISZEWSKI DARIUSZ M 83 M 40-49 20 MORAWY 10km 0:49:11 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:07 0:49:04
102 122 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 84 M 60-69 5 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 10km 0:49:23 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:00:18 0:49:05
103 183 TOMASZEWSKI WOJCIECH M 85 M 40-49 21 KWIDZYN 10km 0:49:21 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:00:13 0:49:08
104 204 WYSOCKA ALICJA K 19 K 40-49 5 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 10km 0:49:24 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:00:07 0:49:17
105 22 CHABOWSKI TOMASZ M 86 M 40-49 22 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:49:34 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:00:16 0:49:18
106 210 ZARĘBSKI TYMOTEUSZ M 87 M 0-19 5 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:50:01 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:00:13 0:49:48
107 27 CIURA MICHAŁ M 88 M 30-39 26 IŁAWA IŁAWA BIEGA 10km 0:50:01 12.02 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:00:07 0:49:54
108 100 ŁOPATOWSKI PIOTR M 89 M 30-39 27 GNIEW KOLONIA OSTROWICKA Gmina Gniew 10km 0:50:11 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:00:07 0:50:04
109 50 GRZYWACZ MAGDALENA K 20 K 30-39 9 GDAŃSK 10km 0:50:23 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:00:16 0:50:07
110 173 SZWEDOWSKI ŁUKASZ M 90 M 30-39 28 KULICE 10km 0:50:27 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:00:10 0:50:17
111 201 WOJCIECHOWSKI ADAM M 91 M 40-49 23 STAROGARD GD. 10km 0:50:40 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:12 0:50:28
112 12 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 92 M 40-49 24 TCZEW 10km 0:50:45 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:15 0:50:30
113 190 WALUŚ JACEK M 93 M 20-29 13 GDAŃSK STALREM 10km 0:50:38 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:07 0:50:31
114 96 LIEGMANN MARIUSZ M 94 M 40-49 25 LUBISZEWO 10km 0:50:42 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:04 0:50:38
115 60 JANIK ROMAN M 95 M 60-69 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:50:45 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:04 0:50:41
116 124 OSINSKI TOMASZ M 96 M 30-39 29 GRUPA 10km 0:50:47 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:05 0:50:42
117 136 PLEWA BARTOSZ M 97 M 40-49 26 GRUDZIĄDZ 10km 0:50:46 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:04 0:50:42
118 103 MAJ IZABELA K 21 K 30-39 10 TCZEW 10km 0:50:59 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:00:11 0:50:48
119 88 KRUSZYŃSKA BARBARA K 22 K 50-59 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:50:59 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:00:10 0:50:49
120 98 ŁASKA KAZIMIERZ M 98 M 50-59 16 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:51:10 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:00:16 0:50:54
121 196 WILLMA PIOTR M 99 M 50-59 17 KWIDZYN 10km 0:51:31 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:19 0:51:12
122 133 PIOTROWSKI MATEUSZ M 100 M 20-29 14 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:51:22 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:09 0:51:13
123 37 DUBIEL PIOTR M 101 M 30-39 30 GNISZEWO 10km 0:51:33 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:00:13 0:51:20
124 129 PEK GRZEGORZ M 102 M 40-49 27 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:51:54 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:00:12 0:51:42
125 179 ŚWIDER JANUSZ M 103 M 50-59 18 KWIDZYN RUN-BIKE TRAVEL TEAM 10km 0:52:03 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:00:16 0:51:47
126 59 JANCZYNSKI KAROL M 104 M 30-39 31 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 10km 0:52:12 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:00:12 0:52:00
127 102 MACIEJEWSKI PAWEŁ M 105 M 20-29 15 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:52:20 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:15 0:52:05
128 74 KLEINSCHMIDT PATRYK M 106 M 20-29 16 MIŁOBĄDZ BIEGAJĄCY SILGAN 10km 0:52:18 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:12 0:52:06
129 71 KAMIŃSKA JOANNA K 23 K 40-49 6 ANIOŁOWO 10km 0:52:21 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:04 0:52:17
130 220 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 107 M 50-59 19 WEJHEROWO - 10km 0:52:27 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:05 0:52:22
131 14 BOGUSZ MATEUSZ M 108 M 30-39 32 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:52:28 11.45 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:05 0:52:23
132 152 SADOWSKI RAFAL M 109 M 40-49 28 GNIEW KLUB ŚLIMAKA Gmina Gniew 10km 0:52:41 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:00:13 0:52:28
133 6 BAHR MARTYNA K 24 K 30-39 11 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW Gmina Gniew 10km 0:52:43 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:00:08 0:52:35
134 66 JURKIEWICZ ALDONA K 25 K 30-39 12 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:52:51 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:00:15 0:52:36
135 61 JANKA MACIEJ M 110 M 30-39 33 PELPLIN 10km 0:53:01 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:00:14 0:52:47
136 73 KISA KRZYSZTOF M 111 M 30-39 34 KWIDZYN KINIO-POL POL-ANKA 10km 0:52:59 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:00:08 0:52:51
137 111 MĄCZEWSKA MARZENA K 26 K 50-59 2 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 10km 0:53:23 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:00:07 0:53:16
138 80 KORDUNOWSKI PATRYK M 112 M 20-29 17 JELEŃ OSP JELEŃ Gmina Gniew 10km 0:53:32 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:00:12 0:53:20
139 84 KRAIŃSKI RAFAŁ M 113 M 20-29 18 KOLONIA OSTROWICKA TRUNSFORMACJA GNIEWU Gmina Gniew 10km 0:53:43 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:00:13 0:53:30
140 87 KREJA ŁUKASZ M 114 M 30-39 35 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:53:49 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:10 0:53:39
141 1 ABRYSZYŃSKA KAROLINA K 27 K 20-29 3 TCZEW CROSSELITE 10km 0:53:48 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:08 0:53:40
142 97 LISTWAN KRZYSZTOF M 115 M 40-49 29 GDAŃSK-KOKOSZKI KOCUR TEAM 10km 0:53:56 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:13 0:53:43
143 162 SOBOLEWSKI ANTONI M 116 M 60-69 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:54:05 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:00:03 0:54:02
144 25 CIAPKA JANINA K 28 K 40-49 7 GOSZYN WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 0:54:13 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:00:04 0:54:09
145 118 NOWAK ARKADIUSZ M 117 M 30-39 36 SZPRUDOWO DOMARO PLUS Gmina Gniew 10km 0:54:33 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:15 0:54:18
146 226 GDANIEC KONRAD M 118 M 20-29 19 STAROGARD GDAŃSKI - 10km 0:54:30 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:06 0:54:24
147 166 STRZESZYŃSKA MARTYNA K 29 K 20-29 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:54:36 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:00:10 0:54:26
148 167 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 119 M 30-39 37 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM 10km 0:54:36 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:00:09 0:54:27
149 180 ŚWITAŁA ROMAN M 120 M 60-69 8 KWIDZYN AMATOR 10km 0:54:55 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:18 0:54:37
150 44 FRĄŚ WERONIKA K 30 K 30-39 13 KWIDZYN 10km 0:55:09 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:00:07 0:55:02
151 70 KAMIŃSKA IWONA K 31 K 40-49 8 GRUDZIADZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 10km 0:55:12 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:00:07 0:55:05
152 147 ROZINSKA IWONA K 32 K 30-39 14 ROKITKI CROSSELITE 10km 0:55:34 10.83 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:00:09 0:55:25
153 151 RULIŃSKI GRZEGORZ M 121 M 50-59 20 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:55:41 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:00:08 0:55:33
154 127 PACHOTA PAWEŁ M 122 M 30-39 38 GNIEW Gmina Gniew 10km 0:56:01 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:00:17 0:55:44
155 45 GDANIEC ANNA K 33 K 40-49 9 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:55:53 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:00:06 0:55:47
156 170 SZMYT DAMIAN M 123 M 40-49 30 GNIEW RADA MIEJSKA W GNIEWIE Gmina Gniew 10km 0:56:01 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:00:14 0:55:47
157 20 CAP DOROTA K 34 K 40-49 10 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:56:14 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:16 0:55:58
158 5 BACZEWSKI ROBERT M 124 M 40-49 31 TCZEW 10km 0:56:13 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:15 0:55:58
159 222 HOJTECKA PAULINA K 35 K 20-29 5 GDAŃSK - 10km 0:56:10 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:11 0:55:59
160 7 BAHR JAROSŁAW M 125 M 50-59 21 TYMAWA Gmina Gniew 10km 0:56:08 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:08 0:56:00
161 200 WOJCIECHOWSKA DARIA K 36 K 20-29 6 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:56:15 10.70 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:12 0:56:03
162 135 PISKORSKI JERZY M 126 M 60-69 9 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:56:25 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:00:16 0:56:09
163 30 CZAPIEWSKI STEFAN M 127 M 60-69 10 PELPLIN 10km 0:56:25 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:00:16 0:56:09
164 143 RADZIKOWSKI PAWEŁ M 128 M 30-39 39 ELBLĄG 10km 0:56:32 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:05 0:56:27
165 43 FELSKI IRENEUSZ M 129 M 50-59 22 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:56:34 10.62 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:03 0:56:31
166 91 KULAS JAN M 130 M 60-69 11 TCZEW 10km 0:56:46 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:12 0:56:34
167 95 LIEGMANN BOŻENA K 37 K 40-49 11 LUBISZEWO 10km 0:56:40 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:06 0:56:34
168 105 MALINOWSKA KAROLINA K 38 K 0-19 2 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW Gmina Gniew 10km 0:56:46 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:00:09 0:56:37
169 189 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 131 M 50-59 23 MALBORK 10km 0:56:58 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:00:14 0:56:44
170 209 ZARĘBSKI SŁAWOMIR M 132 M 60-69 12 ELBLĄG 10km 0:57:06 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:00:13 0:56:53
171 160 SMOCZYŃSKA BARBARA K 39 K 30-39 15 SZPRUDOWO Gmina Gniew 10km 0:57:13 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:13 0:57:00
172 17 BRAC MARIAN M 133 M 60-69 13 GRUDZIĄDZ 10km 0:57:17 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:17 0:57:00
173 119 NOWAKOWSKI CZESLAW M 134 M 70+ 1 WARSZAWA KLUB BIEGACZA GOCH 10km 0:57:12 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:10 0:57:02
174 131 PĘK GRZEGORZ M 135 M 40-49 32 GRUPA ŻOŁNIERZE 10km 0:57:25 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:00:15 0:57:10
175 53 HAUSMAN MAGDALENA K 40 K 40-49 12 GRUDZIĄDZ 10km 0:57:37 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:09 0:57:28
176 214 POPIEL RYSZARD M 136 M 70+ 2 GDAŃSK - 10km 0:57:51 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:19 0:57:32
177 16 BRAC GRAŻYNA K 41 K 60-69 1 GRUDZIĄDZ 10km 0:57:50 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:17 0:57:33
178 93 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 137 M 60-69 14 BĄDKI PIĘKNY 10km 0:57:50 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:00:10 0:57:40
179 41 DYWELSKI MIROSŁAW M 138 M 60-69 15 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:58:07 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:00:16 0:57:51
180 161 SOBCZAK KRZYSZTOF M 139 M 40-49 33 KWIDZYN 10km 0:58:19 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:00:10 0:58:09
181 219 DOROTYN PRZEMYSŁAW M 140 M 40-49 34 WEJHEROWO - 10km 0:58:41 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:00:13 0:58:28
182 83 KOTUŁA ANDRZEJ M 141 M 60-69 16 SZCZENURZE SZCZENURZE TEAM 10km 0:58:38 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:00:06 0:58:32
183 145 REKOWSKI KAZIMIERZ M 142 M 60-69 17 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 10km 0:58:57 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:00:17 0:58:40
184 157 SKIBIŃSKA ANNA K 42 K 40-49 13 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:58:59 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:00:18 0:58:41
185 38 DUDZIK PIOTR M 143 M 40-49 35 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10km 0:59:00 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:00:13 0:58:47
186 213 ZYGAJDOWSKI KAZIMIERZ M 144 M 60-69 18 KWIDZYN 10km 0:59:26 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:00:13 0:59:13
187 229 MATUSZAK AGATA K 43 K 30-39 16 GRUDZIĄDZ FITMANIA 10km 0:59:39 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:00:10 0:59:29
188 110 MATUSZAK DANIEL M 145 M 30-39 40 GRUDZIĄDZA 10km 0:59:38 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:00:09 0:59:29
189 175 SZYMONIAK JACEK M 146 M 40-49 36 GDAŃSK 10km 1:00:24 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:00:20 1:00:04
190 10 BĄKOWSKI MICHAŁ M 147 M 40-49 37 GNIEW KP KERAMZYT Gmina Gniew 10km 1:00:38 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:00:17 1:00:21
191 11 BINISZKIEWICZ MARCIN M 148 M 40-49 38 TCZEW 10km 1:00:48 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:00:15 1:00:33
192 212 ZYGAJDOWSKA JOANNA K 44 K 50-59 3 KWIDZYN 10km 1:00:50 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:00:12 1:00:38
193 36 DOBRZYŃSKI JAKUB M 149 M 30-39 41 KWIDZYN 10km 1:02:03 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:00:14 1:01:49
194 82 KOŚCIECHA EMILIA K 45 K 20-29 7 KWIDZYN 10km 1:02:03 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:00:14 1:01:49
195 79 KOŁTONOWSKA AGNIESZKA K 46 K 30-39 17 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW Gmina Gniew 10km 1:01:59 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:00:07 1:01:52
196 193 WIATROWSKA MIROSŁAWA K 47 K 30-39 18 GNIEW Gmina Gniew 10km 1:02:49 9.56 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:00:05 1:02:44
197 3 BABŃSKI SEBASTIAN M 150 M 20-29 20 TCZEW 10km 1:03:16 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km] 0:00:20 1:02:56
198 137 PODGÓRSKA BARBARA K 48 K 20-29 8 GNIEW Gmina Gniew 10km 1:03:45 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:00:18 1:03:27
199 104 MAJNA KAZIMIERZ M 151 M 60-69 19 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10km 1:03:46 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km] 0:00:04 1:03:42
200 81 KORDUNOWSKI TOMASZ M 152 M 20-29 21 JELEŃ OSP JELEŃ Gmina Gniew 10km 1:05:52 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:00:11 1:05:41
201 215 JUSTA BEATA K 49 K 50-59 4 GNIEW TRANSFORMERS Gmina Gniew 10km 1:05:49 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:00:07 1:05:42
202 158 SKIBIŃSKI ROBERT M 153 M 40-49 39 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 1:06:00 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:00:18 1:05:42
203 154 SAWICKA KAMILLA K 50 K 40-49 14 OLSZTYN 10km 1:05:52 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km] 0:00:06 1:05:46
204 58 JANCZYNSKA MARIA K 51 K 60-69 2 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 10km 1:06:23 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km] 0:00:11 1:06:12
205 221 HASA AGNIESZKA K 52 K 30-39 19 TCZEW - 10km 1:06:53 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:00:11 1:06:42
206 115 MOKWIŃSKI CZESŁAW M 154 M 60-69 20 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:07:31 8.93 [km/h] 0:06:43 [min/km] 0:00:18 1:07:13
207 138 POLKOWSKA KLAUDIA K 53 K 20-29 9 SADLINKI 10km 1:07:54 8.88 [km/h] 0:06:46 [min/km] 0:00:18 1:07:36
208 182 TOBOLSKA GRAŻYNA K 54 K 60-69 3 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 10km 1:10:38 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km] 0:00:18 1:10:20
209 23 CHOJNACKA JOLANTA K 55 K 50-59 5 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:12:47 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km] 0:00:19 1:12:28
210 192 WENTOWSKA GENOWEFA K 56 K 50-59 6 GNIEW Gmina Gniew 10km 1:20:52 7.43 [km/h] 10:04 [min/km] 0:00:08 1:20:44

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ