Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Klinkosz Jarosław Tczew 6km Bieg opłacono
2 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk 4km Nordic Walking opłacono
3 Jarmal Tomasz Elbląg 6km Bieg opłacono
4 Boschke Magdalena Pelplin 6km Bieg opłacono
5 Janczynski Karol Dąbrówka 6km Bieg OŻW opłacono
6 Rozewicz Bogumila Sopot 4km Nordic Walking opłacono
7 Mazur Renata Wrocław 4km Nordic Walking opłacono
8 Serafin Dariusz Rokitki 6km Bieg opłacono
9 Serafin Dorota Rokitki 6km Bieg Biegający Tczew/ Sowiński Team opłacono
10 Celiowska-Nietrzebka Anna Miłoradz 6km Bieg opłacono
11 Nietrzebka Robert Miłoradz 6km Bieg opłacono
12 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk 6km Bieg opłacono
13 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK 4km Nordic Walking opłacono
14 Gretkowski Jacek Kwidzyn 6km Bieg opłacono
15 Miszczuk Michał Nowy Dwór Gdański 6km Bieg opłacono
16 Pawlak Łukasz Nowy Dwór Gdański 6km Bieg opłacono
17 Pajdak Anita Sosnowiec 6km Bieg Zagłębiowski klub Oyama Karate opłacono
18 Pajdak Paweł Pajdak Sosnowiec 6km Bieg Zagłębiowski klub Oyama Karate opłacono
19 Cegielski Przemysław Elbląg 6km Bieg Klub Kibica START ELBLĄG opłacono
20 Dagow-Tusień Justyna Nowe Dobra 6km Bieg biegaj z Alfredem opłacono
21 Strzeszyński Wojciech Tczew 6km Bieg Biegający Tczew opłacono
22 Strzeszyńska Martyna Tczew 6km Bieg Biegający Tczew opłacono
23 Molasy Tomasz Malbork 6km Bieg Aktywnie z Molkami opłacono
24 Wróblewska Sylwia Braniewo 6km Bieg opłacono
25 Czarnowska Zuzanna Reda 6km Bieg Fabryka Dobrej Zabawy.pl opłacono
26 Czarnowski Krzysztof Reda 6km Bieg Fabryka Dobrej Zabawy.pl opłacono
27 Nowakowski Wojciech Malbork 6km Bieg Grupa Malbork opłacono
28 Markowicz Paulina Malbork 6km Bieg opłacono
29 Bartnikowski Stanisław Elbląg 6km Bieg opłacono
30 Komasara Piotr Malbork 6km Bieg JRG Malbork opłacono
31 Przybyła Marta Janówka 6km Bieg opłacono
32 Danielewska Magdalena Stary Targ 6km Bieg Aktywnie z Molkami opłacono
33 Kossecki Michał Tczew 6km Bieg opłacono
34 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie 6km Bieg PANACHE opłacono
35 REMISZEWSKI Maciej BARANOWO 6km Bieg Wataha - Łączy nas bieganie opłacono
36 remiszewski zbigniew mikołajki 6km Bieg Wataha - Łączy nas bieganie opłacono
37 KURPIEWSKA MONIKA KURPIEWSKA GDAŃSK 6km Bieg opłacono
38 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 6km Bieg opłacono
39 Łabaj Karol Łabaj Elbląg 6km Bieg Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg opłacono
40 Chwietkiewicz Marta Braniewo 6km Bieg opłacono
41 Chwietkiewicz Tomasz Braniewo 6km Bieg opłacono
42 Toporek Paulina Gdynia 4km Nordic Walking Elite Team opłacono
43 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 4km Nordic Walking opłacono
44 Lewandowski Roman Kwidzyn 4km Nordic Walking opłacono
45 Ścisłowska Aleksandra Parpary 6km Bieg opłacono
46 Ścisłowski Rafał Parpary 6km Bieg opłacono
47 Kilanowski Piotr Banino 6km Bieg opłacono
48 Panek- Kilanowska Natalia Banino 6km Bieg opłacono
49 Tyburski Igor Sztum 6km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
50 Tyburska Aniela Sztum 6km Bieg opłacono
51 Bujnicka Magdalena Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
52 Bujnicki Marcin Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
53 Kozłowska Anna Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
54 Kozłowska Angelika Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic walking Pasłęk opłacono
55 Rychłowski Andrzej Pelplin 6km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
56 Soroka Teresa Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
57 Stankiewicz Adam Elbląg 6km Bieg opłacono
58 Tuńska Edyta Malbork 6km Bieg Lewa wolna... opłacono
59 Wójcik Piotr Gdynia 4km Nordic Walking Morsik Weteran opłacono
60 Przerwa Joanna Gdynia 4km Nordic Walking Team Przerwa opłacono
61 Przerwa Adrian Lublin 4km Nordic Walking Team Przerwa opłacono
62 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz 4km Nordic Walking opłacono
63 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG 6km Bieg opłacono
64 Nowakowski Tomasz Kwidzyn 6km Bieg opłacono
65 Jaskot Jerzy Malbork 6km Bieg opłacono
66 Buczyński Paweł Trąbki Małe 6km Bieg opłacono
67 Bładzikowski Rafał Tczew 6km Bieg opłacono
68 Prymak Anna Mątowy Małe 4km Nordic Walking opłacono
69 Waszkiewicz Marta EŁK 6km Bieg opłacono
70 WASZKIEWICZ Ariel EŁK 6km Bieg opłacono
71 Mogiłka Jacek Malbork 6km Bieg Oceloty Kruszyn Krajeński opłacono
72 Herzberg Przemysław Toruń 6km Bieg NB Team opłacono
73 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 4km Nordic Walking opłacono
74 Masys Agnieszka Malbork 6km Bieg GRUPA MALBORK opłacono
75 Karabin Anetta Dzierzgoń 6km Bieg Dzierzgoń Team opłacono
76 Kleczewski Piotr WARSZAWA 6km Bieg UKS FILIPIDES TERSIN opłacono
77 Wunsch Sylwia Grudziądz 6km Bieg Klub Forresta opłacono
78 Molasy Dorota Malbork 6km Bieg Aktywnie z molkamj opłacono
79 Babński Sebastian Tczew 6km Bieg opłacono
80 Zawacki Daniel Tczew 6km Bieg opłacono
81 Kulik Tomasz Malbork 6km Bieg opłacono
82 GOŁĘBIEWSKI STEFAN BRANIEWO 6km Bieg opłacono
83 iljin Mirosław Kwidzyn 6km Bieg Parkrun Grudziądz opłacono
84 Śledziewski Bogdan Gdańsk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
85 Tałuć Łukasz Elbląg 6km Bieg opłacono
86 Lenzer Daniel Elbląg 6km Bieg opłacono
87 Antoniewicz Marcin Elbląg 6km Bieg Lotnicza Akademia Wojskowa Dęblin opłacono
88 Tatarowicz Wojciech Elbląg 6km Bieg JW4260 opłacono
89 Stańczak Karolina Malbork 4km Nordic Walking opłacono
90 Stańczak Monika Malbork 4km Nordic Walking opłacono
91 Dziedzic Rafał Kwidzyn 6km Bieg opłacono
92 Waśniewski Edward Pelplin 6km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
93 godlewski łukasz malbork 6km Bieg Godlewski Runners / Waniewski Coaching opłacono
94 Chudzik Jędrzej Sztum 6km Bieg Sztum Biega opłacono
95 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 6km Bieg OSP POGRODZIE opłacono
96 Gdula Dorota Elbląg 4km Nordic Walking opłacono
97 Barnaś Krzysztof Malbork 6km Bieg Grupa Malbork opłacono
98 Barnaś Agata Malbork 6km Bieg Grupa Malbork opłacono
99 Olkowski Jurek Świecie 6km Bieg The Runners Świecie opłacono
100 Litewska Joanna Juszkowo 4km Nordic Walking Team Deaf opłacono


Wyświetleń: 13373

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ