Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Baran Ewelina Boręty 6km Bieg
2 Pakosiński Krzysztof Busko Zdrój 6km Bieg Czarny Pielgrzym Kamikaze 50.00 PLN
3 Jankowski Adam Przodkowo 6km Bieg Gmina Przodkowo 50.00 PLN
4 Klinkosz Jarosław Tczew 6km Bieg
5 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk 4km Nordic Walking opłacono
6 Jarmal Tomasz Elbląg 6km Bieg opłacono
7 Boschke Magdalena Pelplin 6km Bieg
8 Janczynski Karol Dąbrówka 6km Bieg OŻW
9 Rozewicz Bogumila Sopot 4km Nordic Walking opłacono
10 Mazur Renata Wrocław 4km Nordic Walking opłacono
11 Serafin Dariusz Rokitki 6km Bieg
12 Serafin Dorota Rokitki 6km Bieg Biegający Tczew/ Sowiński Team
13 Celiowska-Nietrzebka Anna Miłoradz 6km Bieg opłacono
14 Nietrzebka Robert Miłoradz 6km Bieg opłacono
15 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk 6km Bieg opłacono
16 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK 4km Nordic Walking
17 Gretkowski Jacek Kwidzyn 6km Bieg opłacono
18 Miszczuk Michał Nowy Dwór Gdański 6km Bieg opłacono
19 Pawlak Łukasz Nowy Dwór Gdański 6km Bieg opłacono
20 Pajdak Anita Sosnowiec 6km Bieg Zagłębiowski klub Oyama Karate
21 Pajdak Paweł Pajdak Sosnowiec 6km Bieg Zagłębiowski klub Oyama Karate
22 Rejmanowski Ryszard GNIEW 6km Bieg Keramzyt GNIEW
23 Szpilman Katarzyna Gdynia 4km Nordic Walking Elita Team
24 Cegielski Przemysław Elbląg 6km Bieg Klub Kibica START ELBLĄG opłacono
25 Sobczyk Ewa Sobczyk Karpiny 4km Nordic Walking
26 Dagow-Tusień Justyna Nowe Dobra 6km Bieg biegaj z Alfredem opłacono
27 Strzeszyński Wojciech Tczew 6km Bieg Biegający Tczew
28 Strzeszyńska Martyna Tczew 6km Bieg Biegający Tczew
29 Kula Szymon Gdynia Obłuże 6km Bieg 50.00 PLN
30 Molasy Tomasz Malbork 6km Bieg Aktywnie z Molkami opłacono
31 Szymerowski Sławomir Rekowo Górne 6km Bieg Elite Team
32 Wróblewska Sylwia Braniewo 6km Bieg opłacono
33 Czarnowska Zuzanna Reda 6km Bieg Fabryka Dobrej Zabawy.pl
34 Czarnowski Krzysztof Reda 6km Bieg Fabryka Dobrej Zabawy.pl
35 Nowakowski Wojciech Malbork 6km Bieg Grupa Malbork
36 Markowicz Paulina Malbork 6km Bieg 50.00 PLN
37 Bartnikowski Stanisław Elbląg 6km Bieg
38 Komasara Piotr Malbork 6km Bieg JRG Malbork opłacono
39 Przybyła Marta Janówka 6km Bieg opłacono
40 Danielewska Magdalena Stary Targ 6km Bieg Aktywnie z Molkami opłacono
41 Kossecki Michał Tczew 6km Bieg 50.00 PLN
42 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie 6km Bieg PANACHE opłacono
43 REMISZEWSKI Maciej BARANOWO 6km Bieg Wataha - Łączy nas bieganie opłacono
44 remiszewski zbigniew mikołajki 6km Bieg Wataha - Łączy nas bieganie opłacono
45 KURPIEWSKA MONIKA KURPIEWSKA GDAŃSK 6km Bieg opłacono
46 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 6km Bieg opłacono
47 Łabaj Karol Łabaj Elbląg 6km Bieg Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg opłacono
48 Chwietkiewicz Marta Braniewo 6km Bieg opłacono
49 Chwietkiewicz Tomasz Braniewo 6km Bieg opłacono
50 Toporek Paulina Gdynia 4km Nordic Walking Elite Team opłacono
51 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 4km Nordic Walking opłacono
52 Lewandowski Roman Kwidzyn 4km Nordic Walking opłacono
53 Ścisłowska Aleksandra Parpary 6km Bieg opłacono
54 Ścisłowski Rafał Parpary 6km Bieg opłacono
55 Jurago Tomasz Elbląg 6km Bieg
56 Jurago Karolina Elbląg 6km Bieg
57 Kilanowski Piotr Banino 6km Bieg opłacono
58 Panek- Kilanowska Natalia Banino 6km Bieg opłacono
59 Tyburski Igor Sztum 6km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
60 Tyburska Aniela Sztum 6km Bieg opłacono
61 Bujnicka Magdalena Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk
62 Bujnicki Marcin Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
63 Kozłowska Anna Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
64 Kozłowska Angelika Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic walking Pasłęk opłacono
65 Rychłowski Andrzej Pelplin 6km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
66 Soroka Teresa Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
67 Stankiewicz Adam Elbląg 6km Bieg opłacono
68 Tuńska Edyta Malbork 6km Bieg Lewa wolna... opłacono
69 Wójcik Piotr Gdynia 4km Nordic Walking Morsik Weteran opłacono
70 Przerwa Joanna Gdynia 4km Nordic Walking Team Przerwa opłacono
71 Przerwa Adrian Lublin 4km Nordic Walking Team Przerwa opłacono
72 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz 4km Nordic Walking opłacono
73 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG 6km Bieg
74 Nowakowski Tomasz Kwidzyn 6km Bieg opłacono
75 Jaskot Jerzy Malbork 6km Bieg opłacono
76 Stolarów Agnieszka Malbork 6km Bieg Active Malbork/drużyna pierścienia
77 Buczyński Paweł Trąbki Małe 6km Bieg opłacono
78 Bładzikowski Rafał Tczew 6km Bieg opłacono
79 Prymak Anna Mątowy Małe 4km Nordic Walking opłacono
80 Waszkiewicz Marta EŁK 6km Bieg opłacono
81 WASZKIEWICZ Ariel EŁK 6km Bieg opłacono
82 Kopicka Eliza Gdańsk 6km Bieg
83 Toporek Paulina Przodkowo 4km Nordic Walking Gdynia
84 Markowski Szymon Tczew 6km Bieg Thales
85 Mogiłka Jacek Malbork 6km Bieg Oceloty Kruszyn Krajeński opłacono
86 Herzberg Przemysław Toruń 6km Bieg NB Team opłacono
87 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 4km Nordic Walking opłacono
88 Masys Agnieszka Malbork 6km Bieg GRUPA MALBORK opłacono
89 Karabin Anetta Dzierzgoń 6km Bieg Dzierzgoń Team opłacono
90 Kleczewski Piotr WARSZAWA 6km Bieg UKS FILIPIDES TERSIN opłacono
91 Wunsch Sylwia Grudziądz 6km Bieg Klub Forresta opłacono
92 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram 6km Bieg
93 Molasy Dorota Malbork 6km Bieg Aktywnie z molkamj opłacono
94 Babński Sebastian Tczew 6km Bieg opłacono
95 Zawacki Daniel Tczew 6km Bieg opłacono
96 Kulik Tomasz Malbork 6km Bieg opłacono
97 GOŁĘBIEWSKI STEFAN BRANIEWO 6km Bieg opłacono
98 iljin Mirosław Kwidzyn 6km Bieg Parkrun Grudziądz opłacono
99 Śledziewski Bogdan Gdańsk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
100 Tałuć Łukasz Elbląg 6km Bieg opłacono


Wyświetleń: 9578

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ