Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena

6km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR
1 192 KUJAWSKI ŁUKASZ M 1 M 30-39 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS 5.6 0:19:02 18.91 [km/h] 0:03:24 [min/km] 0:06:22 0:12:43 0:19:02
2 188 GODLEWSKI ŁUKASZ M 2 M 30-39 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS / WANIEWSKI COACHING 5.6 0:20:28 17.59 [km/h] 0:03:39 [min/km] 0:06:43 0:13:30 0:20:28
3 118 OŁOWSKI KAMIL M 3 M 30-39 DZIERZGOŃ 5.6 0:20:54 17.22 [km/h] 0:03:44 [min/km] 0:06:46 0:13:48 0:20:54
4 195 DOBROWOLSKI KAMIL M 4 M 30-39 1 MALBORK 22 BLT 5.6 0:21:07 17.05 [km/h] 0:03:46 [min/km] 0:06:46 0:13:48 0:21:07
5 238 DUDZIAK MATEUSZ M 5 M 20-29 1 TCZEW DOVISTA ACTIV TEAM / GWIAZDECZKA TCZEW 5.6 0:21:21 16.86 [km/h] 0:03:49 [min/km] 0:06:43 0:13:50 0:21:21
6 240 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 6 M 30-39 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.6 0:21:34 16.69 [km/h] 0:03:51 [min/km] 0:06:59 0:14:11 0:21:34
7 241 DZIWOSZ PAWEŁ M 7 M 30-39 3 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.6 0:21:44 16.56 [km/h] 0:03:53 [min/km] 0:06:58 0:14:21 0:21:44
8 181 WĄDOŁOWSKI DANIEL M 8 M 20-29 2 MALBORK 5.6 0:22:11 16.23 [km/h] 0:03:58 [min/km] 0:06:45 0:14:30 0:22:11
9 271 GRETKOWSKI JACEK M 9 M 20-29 3 KWIDZYN 5.6 0:22:15 16.18 [km/h] 0:03:58 [min/km] 0:06:54 0:14:29 0:22:15
10 272 HAPKE TOMASZ M 10 M 40-49 1 WILKOWO TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.6 0:22:23 16.08 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:07:13 0:14:48 0:22:23
11 103 TYBURSKI IGOR M 11 M 0-15 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5.6 0:22:34 15.95 [km/h] 0:04:02 [min/km] 0:07:17 0:14:45 0:22:34
12 95 BIEŃKOWSKI DAWID M 12 M 20-29 4 MALBORK 5.6 0:22:41 15.87 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:07:17 0:15:04 0:22:41
13 72 KLECZEWSKI PIOTR M 13 M 0-15 2 WARSZAWA UKS FILIPIDES TERSIN 5.6 0:22:42 15.86 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:07:21 0:15:05 0:22:42
14 124 KASZUBOWSKI ZENON M 14 M 50-59 1 MALBORK 0 5.6 0:22:50 15.77 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:07:28 0:15:10 0:22:50
15 22 KACPERSKI BARTOSZ M 15 M 16-19 1 DZIERZGOŃ 5.6 0:23:00 15.65 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:07:26 0:15:19 0:23:00
16 310 POKOJSKI ANDRZEJ M 16 M 30-39 4 BRANIEWO KROPELKA 5.6 0:23:02 15.63 [km/h] 0:04:07 [min/km] 0:07:31 0:15:14 0:23:02
17 163 SOJKA PIOTR M 17 M 30-39 5 MALBORK 5.6 0:23:08 15.56 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:07:39 0:15:27 0:23:08
18 114 NOWAKOWSKI WOJCIECH M 18 M 40-49 2 MALBORK GRUPA MALBORK 5.6 0:23:09 15.55 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:07:19 0:15:09 0:23:09
19 258 OLKOWSKI JUREK M 19 M 60-69 1 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 5.6 0:23:11 15.53 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:07:28 0:15:15 0:23:11
20 24 MAŃKA ERYK M 20 M 0-15 3 DZIERZGOŃ 5.6 0:23:19 15.44 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:07:45 0:15:39 0:23:19
21 59 KROLL DAMIAN M 21 M 40-49 3 STARE POLE 5.6 0:23:23 15.40 [km/h] 0:04:11 [min/km] 0:07:45 0:15:43 0:23:23
22 231 KLINKOSZ JAROSŁAW M 22 M 50-59 2 TCZEW 5.6 0:23:35 15.27 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:07:45 0:15:45 0:23:35
23 107 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 23 M 40-49 4 PARPARY 5.6 0:23:48 15.13 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:07:28 0:15:33 0:23:48
24 57 NIERZWICKI GRZEGORZ M 24 M 40-49 5 MALBORK GRUPA MALBORK 5.6 0:24:06 14.94 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:07:35 0:15:47 0:24:06
25 68 BARNAŚ KRZYSZTOF M 25 M 30-39 6 MALBORK GRUPA MALBORK 5.6 0:24:07 14.93 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:08:11 0:16:17 0:24:07
26 51 KOMASARA PIOTR M 26 M 20-29 5 MALBORK JRG MALBORK 5.6 0:24:11 14.89 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:07:49 0:15:58 0:24:11
27 50 KRUCZKOWSKI MICHAŁ M 27 M 20-29 6 MALBORK 5.6 0:24:12 14.88 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:07:49 0:15:58 0:24:12
28 83 CHABOWSKI TOMASZ M 28 M 50-59 3 SZTUM SZTUM BIEGA 5.6 0:24:19 14.80 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:08:05 0:16:11 0:24:19
29 180 KŁOSIEWICZ WOJCIECH M 29 M 40-49 6 ELBLĄG 5.6 0:24:26 14.73 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:07:51 0:16:07 0:24:26
30 350 GOŁĘBIEWSKI STEFAN M 30 M 40-49 7 BRANIEWO 5.6 0:24:39 14.60 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:08:05 0:16:30 0:24:39
31 53 ŁUKASZEWSKI PIOTR M 31 M 30-39 7 POZNAŃ NIGHTRUNNERS 5.6 0:24:39 14.60 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:08:36 0:16:42 0:24:39
32 306 DYDYNA KRZYSZTOF M 32 M 50-59 4 KĄTY RYBACKIE MARYNARKA WOJENNA 5.6 0:24:41 14.58 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:07:54 0:16:20 0:24:41
33 39 KUNKE TOMASZ M 33 M 40-49 8 GRUDZIĄDZ 13WOG 5.6 0:24:43 14.57 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:08:06 0:16:24 0:24:43
34 312 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 34 M 30-39 8 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5.6 0:24:50 14.50 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:08:03 0:16:22 0:24:50
35 21 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 35 M 40-49 9 REDA FABRYKA DOBREJ ZABAWY.PL 5.6 0:24:54 14.46 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:08:13 0:16:38 0:24:54
36 52 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 36 M 30-39 9 SZTUM 5.6 0:25:00 14.40 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:08:12 0:16:30 0:25:00
37 23 KACPERSKI MATEUSZ M 37 M 0-15 4 DZIERZGOŃ 5.6 0:25:09 14.31 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:08:03 0:16:56 0:25:09
38 34 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 38 M 30-39 10 TORUŃ NB TEAM 5.6 0:25:13 14.28 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:07:38 0:16:22 0:25:13
39 137 MROCZKOWSKI TOMASZ M 39 M 30-39 11 MALBORK GRUPA MALBORK 5.6 0:25:15 14.26 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:08:18 0:16:47 0:25:15
40 169 KOŁKOWSKI KRZYSZTOF M 40 M 30-39 12 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.6 0:25:16 14.25 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:08:20 0:16:46 0:25:16
41 100 ŁASKARZEWSKI BARTŁOMIEJ M 41 M 40-49 10 MALBORK 0 5.6 0:25:23 14.18 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:08:16 0:17:00 0:25:23
42 196 GRĘDZICKI MATEUSZ M 42 M 16-19 2 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE 5.6 0:25:30 14.12 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:08:03 0:16:44 0:25:30
43 215 JASEK MARCIN M 43 M 30-39 13 MALBORK 0 5.6 0:25:34 14.08 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:08:12 0:17:02 0:25:34
44 67 BARNAŚ AGATA K 1 K 30-39 MALBORK GRUPA MALBORK 5.6 0:25:43 14.00 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:08:17 0:17:02 0:25:43
45 96 BARAN SEWERYN M 44 M 20-29 7 GOŁCZEWO ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5.6 0:25:44 13.99 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:08:12 0:16:58 0:25:44
46 99 ŁASKARZEWSKI OLIVIER M 45 M 0-15 5 MALBORK SP 8 5.6 0:25:46 13.97 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:08:16 0:16:39 0:25:46
47 47 CIOK PRZEMEK M 46 M 30-39 14 PŁOCK KS STASZEWSCY 5.6 0:25:46 13.97 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:08:26 0:17:12 0:25:46
48 296 REMISZEWSKI ZBIGNIEW M 47 M 50-59 5 MIKOŁAJKI WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5.6 0:25:50 13.94 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:08:11 0:17:00 0:25:50
49 161 PAJDAK PAWEŁ M 48 M 50-59 6 SOSNOWIEC ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE 5.6 0:25:51 13.93 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:08:21 0:17:07 0:25:51
50 11 WALENDZIAK JAN M 49 M 16-19 3 GOŚCISZEWO 0 5.6 0:26:00 13.85 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:08:01 0:17:06 0:26:00
51 77 WALENDZIAK ALICJA K 2 K 40-49 GOŚCISZEWO KUJAWSCY RUNNER 5.6 0:26:00 13.85 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:08:30 0:17:15 0:26:00
52 66 JERZYK MICHAŁ M 50 M 30-39 15 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.6 0:26:00 13.85 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:08:19 0:17:03 0:26:00
53 69 GIBAS PRZEMYSŁAW M 51 M 30-39 16 MALBORK 5.6 0:26:10 13.76 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:08:22 0:17:13 0:26:10
54 219 PATRYKA ROBERT M 52 M 40-49 11 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE 5.6 0:26:11 13.75 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:08:22 0:17:16 0:26:11
55 7 LASZUK BOGDAN M 53 M 40-49 12 SZALENIEC 5.6 0:26:14 13.72 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:09:05 0:17:39 0:26:14
56 371 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 3 K 0-15 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 5.6 0:26:20 13.67 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
57 123 REDLIN MATEUSZ M 54 M 30-39 17 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.6 0:26:21 13.66 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:08:39 0:17:31 0:26:21
58 48 MOLASY DOROTA K 4 K 30-39 1 MALBORK AKTYWNIE Z MOLKAMJ 5.6 0:26:23 13.64 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:08:36 0:17:35 0:26:23
59 171 GAJEWSKI KRZYSZTOF M 55 M 40-49 13 GDAŃSK TAKA RYBA 5.6 0:26:31 13.58 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:08:50 0:17:42 0:26:31
60 275 WOJTACKI TOMASZ M 56 M 40-49 14 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 5.6 0:26:37 13.53 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:08:53 0:17:40 0:26:37
61 2 MELKA KRZYSZTOF M 57 M 30-39 18 GOŚCISZEWO 22 BLT 5.6 0:26:39 13.51 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:09:09 0:18:22 0:26:39
62 82 CHUDZIK JĘDRZEJ M 58 M 20-29 8 SZTUM SZTUM BIEGA 5.6 0:26:40 13.50 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:08:17 0:17:30 0:26:40
63 287 PIÓRKOWSKA NATALIA K 5 K 30-39 2 GDAŃSK TAKA RYBA 5.6 0:26:45 13.46 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:08:44 0:17:41 0:26:45
64 253 BŁASZCZYKIEWICZ ŁUKASZ M 59 M 30-39 19 MALBORK 5.6 0:26:51 13.41 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:09:05 0:17:53 0:26:51
65 4 DORSZEWSKI RAFAŁ M 60 M 40-49 15 MALBORK RUN4FUN 5.6 0:26:55 13.37 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:09:25 0:18:14 0:26:55
66 298 WIECZOREK TOMASZ M 61 M 40-49 16 GDAŃSK WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5.6 0:26:59 13.34 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:08:33 0:17:35 0:26:59
67 49 MOLASY TOMASZ M 62 M 30-39 20 MALBORK AKTYWNIE Z MOLKAMI 5.6 0:27:03 13.31 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:08:41 0:17:45 0:27:03
68 345 SPARZAK TOMASZ M 63 M 20-29 9 NOWINKA 5.6 0:27:06 13.28 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:08:27 0:17:38 0:27:06
69 187 KROTOWSKI SZYMON M 64 M 0-15 6 MALBORK SP NR 3 W MALBORKU 5.6 0:27:06 13.28 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:08:18 0:17:30 0:27:06
70 44 MARKIEWICZ PAWEŁ M 65 M 30-39 21 ELBLĄG 5.6 0:27:09 13.26 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:08:49 0:18:04 0:27:09
71 268 WAŚNIEWSKI EDWARD M 66 M 60-69 2 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5.6 0:27:09 13.26 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:09:04 0:18:12 0:27:09
72 164 SOJKA ZBIGNIEW M 67 M 50-59 7 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE 5.6 0:27:10 13.25 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:08:51 0:18:02 0:27:10
73 139 REINKA DANIEL M 68 M 40-49 17 GDYNIA 5.6 0:27:16 13.20 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:09:07 0:18:11 0:27:16
74 32 KRUSIŃSKI MIROSŁAW M 69 M 40-49 18 SZTUM 5.6 0:27:23 13.15 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:09:13 0:18:22 0:27:23
75 317 KOWALCZYK ADAM M 70 M 30-39 22 GRUDZIĄDZ 5.6 0:27:25 13.13 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:09:02 0:18:18 0:27:25
76 12 MOGIŁKA JACEK M 71 M 30-39 23 MALBORK OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKI 5.6 0:27:35 13.05 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:09:13 0:18:21 0:27:35
77 136 MASYS AGNIESZKA K 6 K 40-49 1 MALBORK GRUPA MALBORK 5.6 0:27:35 13.05 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:09:09 0:18:22 0:27:35
78 138 WĄSIK KRZYSZTOF M 72 M 40-49 19 MALBORK 5.6 0:27:38 13.03 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:09:08 0:18:21 0:27:38
79 190 ZAWACKI DANIEL M 73 M 20-29 10 TCZEW 5.6 0:27:46 12.97 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:09:34 0:18:55 0:27:46
80 71 GRYNIS PAWEŁ M 74 M 30-39 24 ELBLĄG 5.6 0:27:48 12.95 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:09:02 0:27:48 0:00:00
81 70 GRUCHALSKI TOMASZ M 75 M 30-39 25 ELBLĄG 5.6 0:27:51 12.93 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:09:11 0:18:26 0:27:51
82 27 JARZEMSKI PIOTR M 76 M 30-39 26 MALBORK 5.6 0:27:51 12.93 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:09:33 0:18:51 0:27:51
83 257 DZIENNIK MACIEJ M 77 M 40-49 20 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 5.6 0:27:51 12.93 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:08:58 0:18:20 0:27:51
84 305 KESZ-KARCZEWSKA MAGDALENA K 7 K 40-49 2 SZTUTOWO 5.6 0:27:54 12.90 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:09:13 0:18:32 0:27:54
85 349 DĘBSKI TOMASZ M 78 M 50-59 8 KWIDZYN 0 5.6 0:27:59 12.86 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:09:34 0:18:55 0:27:59
86 178 RUMINSKI DANIEL M 79 M 16-19 4 GROBELNO 5.6 0:27:59 12.86 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:08:54 0:18:13 0:27:59
87 333 KOSSECKI MICHAŁ M 80 M 30-39 27 TCZEW 5.6 0:28:00 12.86 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:09:12 0:18:40 0:28:00
88 116 TOŁKACZ WOJCIECH M 81 M 50-59 9 MALBORK MALBORK BIEGA 5.6 0:28:01 12.85 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:08:32 0:18:11 0:28:01
89 65 JERZYK PAWEŁ M 82 M 30-39 28 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.6 0:28:05 12.82 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:09:12 0:18:35 0:28:05
90 170 MORAWEK ARKADIUSZ M 83 M 40-49 21 GDAŃSK 5.6 0:28:21 12.70 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:09:22 0:18:54 0:28:21
91 40 MISZCZUK MICHAŁ M 84 M 30-39 29 NOWY DWÓR GDAŃSKI 5.6 0:28:24 12.68 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:09:46 0:18:53 0:28:24
92 291 JARMAL TOMASZ M 85 M 30-39 30 ELBLĄG 5.6 0:28:26 12.66 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:09:25 0:18:42 0:28:26
93 274 JANCZYNSKI KAROL M 86 M 30-39 31 DĄBRÓWKA OŻW 5.6 0:28:27 12.65 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:09:16 0:18:52 0:28:27
94 25 MAŃKA SANDRA K 8 K 0-15 1 DZIERZGOŃ 5.6 0:28:31 12.62 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:09:12 0:18:54 0:28:31
95 300 JÓŹWIAK TOMASZ M 87 M 60-69 3 KWIDZYN IP KWIDZYN TEAM 5.6 0:28:31 12.62 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:09:37 0:19:06 0:28:31
96 286 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 88 M 30-39 32 GDAŃSK TAKA RYBA 5.6 0:28:32 12.62 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:09:32 0:19:13 0:28:32
97 216 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 89 M 50-59 10 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE 5.6 0:28:42 12.54 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:09:16 0:18:50 0:28:42
98 340 SOWA SYLWESTER M 90 M 40-49 22 ELBLĄG 5.6 0:28:44 12.53 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:09:48 0:19:14 0:28:44
99 173 ZYCH DAWID M 91 M 40-49 23 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 5.6 0:28:51 12.48 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:09:29 0:19:14 0:28:51
100 239 STRZESZYŃSKA MARTYNA K 9 K 20-29 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.6 0:28:53 12.46 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:09:36 0:19:22 0:28:53
101 133 ROGOWSKA MONIKA K 10 K 40-49 3 GDYNIA 5.6 0:28:56 12.44 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:09:14 0:19:08 0:28:56
102 267 RYCHŁOWSKI ANDRZEJ M 92 M 50-59 11 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5.6 0:28:56 12.44 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:09:54 0:19:31 0:28:56
103 29 CZAPLA NATALIA K 11 K 20-29 2 MALBORK 5.6 0:28:57 12.44 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:09:42 0:19:26 0:28:57
104 143 TATAROWICZ WOJCIECH M 93 M 30-39 33 ELBLĄG JW4260 5.6 0:29:05 12.38 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:09:17 0:18:48 0:29:05
105 168 KONOPACKI SEBASTIAN M 94 M 40-49 24 KWIDZYN 224 KRT 5.6 0:29:11 12.34 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:09:24 0:19:23 0:29:11
106 110 ŚMIGIEL JAROSŁAW M 95 M 40-49 25 MALBORK 5.6 0:29:17 12.29 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:09:17 0:19:09 0:29:17
107 157 ZNAMIROWSKI KRZYSZTOF M 96 M 40-49 26 WROCŁAW SZKOŁA RAPIN 5.6 0:29:25 12.24 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:09:42 0:19:34 0:29:25
108 10 GRABOWSKI DAMIAN M 97 M 30-39 34 MALBORK 5.6 0:29:29 12.21 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:10:22 0:20:03 0:29:29
109 73 GROSZKOWSKI MARCIN M 98 M 30-39 35 MALBORK 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 5.6 0:29:30 12.20 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:09:35 0:19:30 0:29:30
110 308 MATCZUK AGNIESZKA K 12 K 40-49 4 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 5.6 0:29:35 12.17 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:09:59 0:19:50 0:29:35
111 304 LORENZ RAFAŁ M 99 M 40-49 27 MALBORK 5.6 0:29:38 12.15 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:09:46 0:19:46 0:29:38
112 307 KARCZEWSKI ANDRZEJ M 100 M 40-49 28 SZTUTOWO 5.6 0:29:39 12.14 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:09:50 0:19:53 0:29:39
113 309 MGŁOSIEK RAFAŁ M 101 M 40-49 29 BRANIEWO MILITARY POLICE 5.6 0:29:40 12.13 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:09:49 0:19:50 0:29:40
114 199 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 102 M 40-49 30 TCZEW 5.6 0:29:45 12.10 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:09:48 0:19:54 0:29:45
115 159 MARKOWSKI SZYMON M 103 M 40-49 31 TCZEW THALES 5.6 0:29:48 12.08 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:10:03 0:20:01 0:29:48
116 1 TRUPINADA JAN M 104 M 40-49 32 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE 5.6 0:29:50 12.07 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:09:50 0:19:52 0:29:50
117 112 PASZKOWSKI STANISŁAW M 105 M 40-49 33 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE 5.6 0:29:50 12.07 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:09:50 0:19:53 0:29:50
118 355 WRÓBLEWSKA SYLWIA K 13 K 40-49 5 BRANIEWO 5.6 0:29:53 12.05 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:09:47 0:19:47 0:29:53
119 327 WOJTCZAK RAFAŁ M 106 M 30-39 36 ELBLĄG 5.6 0:29:58 12.01 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:08:58 0:19:18 0:29:58
120 26 KARABIN ANETTA K 14 K 40-49 6 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.6 0:30:04 11.97 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:09:55 0:20:10 0:30:04
121 359 SUCHOMSKA BEATA K 15 K 40-49 7 ŚWIEŁATOWO 0 5.6 0:30:04 11.97 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:10:14 0:20:10 0:30:04
122 17 JASIŃSKA MONIKA K 16 K 40-49 8 MALBORK ABSOLUTLYFUCKIN/#SWIRY 5.6 0:30:12 11.92 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:09:41 0:19:55 0:30:12
123 121 GOSK DANIEL M 107 M 30-39 37 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE 5.6 0:30:17 11.89 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:10:17 0:20:14 0:30:17
124 102 TYBURSKA ANIELA K 17 K 30-39 3 SZTUM 5.6 0:30:19 11.87 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:09:35 0:19:58 0:30:19
125 108 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 18 K 30-39 4 PARPARY 5.6 0:30:23 11.85 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:10:08 0:20:19 0:30:23
126 332 BANASZEWSKI MICHAŁ M 108 M 40-49 34 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 5.6 0:30:24 11.84 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:09:36 0:20:04 0:30:24
127 97 KOLODYNSKI TOMASZ M 109 M 40-49 35 GOŚCISZEWO 5.6 0:30:24 11.84 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:09:56 0:20:03 0:30:24
128 122 PRZYBYŁA MARTA K 19 K 30-39 5 JANÓWKA 5.6 0:30:28 11.82 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:10:13 0:20:23 0:30:28
129 232 NOWAKOWSKI TOMASZ M 110 M 40-49 36 KWIDZYN 5.6 0:30:32 11.79 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:10:17 0:20:28 0:30:32
130 15 ANTONIEWICZ MARCIN M 111 M 40-49 37 ELBLĄG LOTNICZA AKADEMIA WOJSKOWA DĘBLIN 5.6 0:30:40 11.74 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:10:48 0:20:17 0:30:40
131 113 TAŁUĆ ŁUKASZ M 112 M 30-39 38 ELBLĄG 5.6 0:30:41 11.73 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:10:48 0:20:18 0:30:41
132 263 ŚLĘZAK ADAM M 113 M 30-39 39 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 5.6 0:30:43 11.72 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:09:13 0:19:42 0:30:43
133 78 DRAPCZYŃSKI ŁUKASZ M 114 M 30-39 40 ELBLĄG SZWAGRY TEAM 5.6 0:30:44 11.71 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:09:07 0:18:46 0:30:44
134 90 SZUTLAK EWA K 20 K 40-49 9 MALBORK 0 5.6 0:30:45 11.71 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:10:16 0:20:33 0:30:45
135 183 TUŃSKA EDYTA K 21 K 40-49 10 MALBORK LEWA WOLNA... 5.6 0:30:46 11.70 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:10:16 0:20:33 0:30:46
136 256 GŁADYSZ KRZYSZTOF M 115 M 40-49 38 ŚWIECIE 5.6 0:30:52 11.66 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:10:25 0:20:37 0:30:52
137 46 MARKOWSKA OKTAWIA K 22 K 40-49 11 MALBORK KS STASZEWSCY 5.6 0:31:02 11.60 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:10:15 0:20:37 0:31:02
138 288 CHODUKIEWICZ MONIKA K 23 K 16-19 1 KWIDZYN 5.6 0:31:02 11.60 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:10:02 0:20:26 0:31:02
139 324 SALUK MARCIN M 116 M 20-29 11 BANINO 5.6 0:31:08 11.56 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:10:07 0:20:27 0:31:08
140 250 ILJN TOMASZ M 117 M 40-49 39 KWIDZYN MUZEUM ZAMKOWE 5.6 0:31:10 11.55 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:10:32 0:20:57 0:31:10
141 325 SALUK DARIUSZ M 118 M 40-49 40 JUSZKOWO 5.6 0:31:10 11.55 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:10:06 0:20:27 0:31:10
142 314 ILJIN MIROSŁAW M 119 M 40-49 41 KWIDZYN PARKRUN GRUDZIĄDZ 5.6 0:31:11 11.54 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:10:31 0:20:56 0:31:11
143 125 PAWLAK ŁUKASZ M 120 M 20-29 12 NOWY DWÓR GDAŃSKI 5.6 0:31:27 11.45 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:10:11 0:20:57 0:31:27
144 5 GÓRSKA WERONIKA K 24 K 30-39 6 MALBORK 5.6 0:31:29 11.43 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:10:26 0:21:07 0:31:29
145 303 MARKIEWICZ ZBIGNIEW M 121 M 60-69 4 KATOWICE 5.6 0:31:30 11.43 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:10:47 0:21:06 0:31:30
146 279 WOJTACKI JAKUB M 122 M 16-19 5 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 5.6 0:31:31 11.42 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:10:31 0:21:14 0:31:31
147 311 GNYP DANIEL M 123 M 40-49 42 RÓŻYNY WKURW_TEAM 5.6 0:31:33 11.41 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:10:26 0:21:12 0:31:33
148 33 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 124 M 50-59 12 ELBLĄG 5.6 0:31:36 11.39 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:10:50 0:21:03 0:31:36
149 230 MARKOWICZ PAULINA K 25 K 30-39 7 MALBORK 5.6 0:31:41 11.36 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:10:15 0:20:57 0:31:41
150 56 LASKOWSKI JANUSZ M 125 M 30-39 41 RAJKOWY 5.6 0:31:51 11.30 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:10:13 0:20:55 0:31:51
151 280 ZDZIARSKI ADAM M 126 M 40-49 43 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 5.6 0:31:51 11.30 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:11:12 0:21:48 0:31:51
152 319 BOCIEK PIOTR M 127 M 50-59 13 GRUDZIĄDZ 5.6 0:31:53 11.29 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:11:00 0:21:24 0:31:53
153 185 PĘK GRZEGORZ M 128 M 40-49 44 GRUPA 5.6 0:31:54 11.29 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:11:00 0:21:23 0:31:54
154 6 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 129 M 50-59 14 MALBORK 5.6 0:32:02 11.24 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:10:35 0:21:20 0:32:02
155 62 JUREWICZ ADAM M 130 M 40-49 45 ELBLĄG 5.6 0:32:08 11.20 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:10:24 0:21:23 0:32:08
156 299 JÓŹWIAK CECYLIA K 26 K 60-69 1 KWIDZYN 5.6 0:32:13 11.17 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:10:49 0:21:32 0:32:13
157 198 SERAFIN DARIUSZ M 131 M 40-49 46 ROKITKI 5.6 0:32:26 11.10 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:10:41 0:21:38 0:32:26
158 197 SERAFIN DOROTA K 27 K 40-49 12 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW/ SOWIŃSKI TEAM 5.6 0:32:26 11.10 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:10:29 0:21:26 0:32:26
159 328 STANKIEWICZ ADAM M 132 M 30-39 42 ELBLĄG 5.6 0:32:27 11.09 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:10:28 0:21:38 0:32:27
160 251 ŁUGOWSKA BARBARA K 28 K 20-29 3 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE 5.6 0:32:27 11.09 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:10:56 0:21:47 0:32:27
161 201 ŻUKOWSKA DIANA K 29 K 30-39 8 MALBORK LEIHER POLSKA SA 5.6 0:32:28 11.09 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:11:01 0:22:00 0:32:28
162 367 JASKOT JERZY M 133 M 60-69 5 MALBORK 5.6 0:32:55 10.94 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:10:51 0:21:41 0:32:55
163 200 WORON ALEKSANDRA K 30 K 50-59 1 MALBORK LEIHER POLSKA SA 5.6 0:33:00 10.91 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:11:01 0:22:02 0:33:00
164 86 RYBCZYŃSKI ANDRZEJ M 134 M 50-59 15 MALBORK 0 5.6 0:33:05 10.88 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:11:29 0:22:29 0:33:05
165 89 KULIK TOMASZ M 135 M 30-39 43 MALBORK 5.6 0:33:06 10.88 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:11:21 0:22:15 0:33:06
166 255 GŁADYSZ EDYTA K 31 K 40-49 13 ŚWIECIE GŁADZIORKI 5.6 0:33:07 10.87 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:11:08 0:22:08 0:33:07
167 322 WEREDYCKI JAKUB M 136 M 0-15 7 ELBLĄG 5.6 0:33:16 10.82 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:08:57 0:21:45 0:33:16
168 323 LATAWIEC ANNA K 32 K 50-59 2 KAMELA SAPIĄCE GAZELE 5.6 0:33:16 10.82 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:10:48 0:22:07 0:33:16
169 75 GAJLUN KRYSTIAN M 137 M 20-29 13 GDAŃSK SZWAGRY TEAM 5.6 0:33:17 10.82 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:10:55 0:22:18 0:33:17
170 336 KARLAK MARLENA K 33 K 20-29 4 STARE POLE 0 5.6 0:33:17 10.82 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:10:37 0:21:56 0:33:17
171 20 CZARNOWSKA ZUZANNA K 34 K 0-15 2 REDA FABRYKA DOBREJ ZABAWY.PL 5.6 0:33:19 10.81 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:10:27 0:21:59 0:33:19
172 55 BOSCHKE MAGDALENA K 35 K 20-29 5 PELPLIN 5.6 0:33:23 10.78 [km/h] 0:05:58 [min/km] 0:10:48 0:22:12 0:33:23
173 301 MATYSKIEL ANITA K 36 K 40-49 14 GDAŃSK ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5.6 0:33:26 10.77 [km/h] 0:05:58 [min/km] 0:11:51 0:22:53 0:33:26
174 302 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 138 M 60-69 6 BĄDKI 5.6 0:33:48 10.65 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:10:32 0:22:10 0:33:48
175 64 JERZYK PAULINA K 37 K 30-39 9 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.6 0:33:51 10.64 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:10:55 0:22:33 0:33:51
176 348 KAROLKIEWICZ BARBARA K 38 K 40-49 15 ELBLĄG 5.6 0:33:57 10.60 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:11:55 0:23:14 0:33:57
177 360 GŁĘBICKI MARCIN M 139 M 20-29 14 ELBLĄG AMW GDYNIA 5.6 0:33:59 10.59 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:09:18 0:21:41 0:33:59
178 117 TOŁKACZ MARTA K 39 K 30-39 10 MALBORK RTS 5.6 0:34:20 10.49 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:10:07 0:22:06 0:34:20
179 363 CZARNEWICZ ALFRED M 140 M 40-49 47 GRUDZIĄDZ BIEGAJ Z ALFREDEM 5.6 0:34:21 10.48 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:11:21 0:23:00 0:34:21
180 273 RUCHLEWICZ URSZULA K 40 K 50-59 3 SZTUM 0 5.6 0:34:22 10.48 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:11:09 0:22:44 0:34:22
181 162 SIDOROWICZ ANNA K 41 K 60-69 2 STOGI 5.6 0:34:28 10.44 [km/h] 0:06:09 [min/km] 0:11:06 0:22:54 0:34:28
182 331 BANASZEWSKA MONIKA K 42 K 40-49 16 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 5.6 0:34:33 10.42 [km/h] 0:06:10 [min/km] 0:11:39 0:23:07 0:34:33
183 87 GRODEL DANUTA K 43 K 40-49 17 GRONOWO GÓRNE 5.6 0:34:41 10.38 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:11:50 0:23:24 0:34:41
184 88 GRODEL ARTUR M 141 M 16-19 6 GRONOWO GÓRNE 5.6 0:34:43 10.37 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:11:50 0:23:24 0:34:43
185 294 CZAPIEWSKA MAŁGORZATA K 44 K 50-59 4 BRODNICA BRODNICA BIEGA 5.6 0:34:50 10.33 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:11:31 0:23:19 0:34:50
186 295 CZAPIEWSKI MACIEJ M 142 M 50-59 16 BRODNICA BRODNICA BIEGA 5.6 0:34:56 10.31 [km/h] 0:06:14 [min/km] 0:11:31 0:23:21 0:34:56
187 261 KOPROWICZ KATARZYNA K 45 K 40-49 18 ŚWIECIE 5.6 0:34:58 10.30 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:11:23 0:23:08 0:34:58
188 262 KOPROWICZ ADAM M 143 M 50-59 17 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 5.6 0:34:59 10.29 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:11:24 0:23:12 0:34:59
189 179 URBANOWICZ AGNIESZKA K 46 K 30-39 11 GROBELNO 5.6 0:35:02 10.28 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:11:06 0:22:54 0:35:02
190 74 DOBRZYŃSKI PRZEMYSŁAW M 144 M 30-39 44 ELBLĄG SZWAGRY TEAM 5.6 0:35:09 10.24 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:11:44 0:23:41 0:35:09
191 218 KOZŁOWSKI PATRYK M 145 M 20-29 15 MALBORK 0 5.6 0:35:09 10.24 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:10:19 0:22:36 0:35:09
192 283 RUDEK MAŁGORZATA K 47 K 40-49 19 RUMIA 5.6 0:35:09 10.24 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:12:16 0:23:52 0:35:09
193 361 SKOREK ARKADIUSZ M 146 M 30-39 45 KOŃCZEWICZE 0 5.6 0:35:17 10.20 [km/h] 0:06:18 [min/km] 0:12:03 0:23:55 0:35:17
194 249 MIECHOWSKA IWONA K 48 K 40-49 20 MALBORK 5.6 0:35:26 10.16 [km/h] 0:06:20 [min/km] 0:11:17 0:23:33 0:35:26
195 104 PUCHALSKI MARCIN M 147 M 30-39 46 MALBORK 22 BLT 5.6 0:35:26 10.16 [km/h] 0:06:20 [min/km] 0:11:36 0:23:45 0:35:26
196 36 DYMSKA IWONA K 49 K 40-49 21 MALBORK DYMOLE 5.6 0:35:28 10.15 [km/h] 0:06:20 [min/km] 0:12:15 0:24:03 0:35:28
197 38 MARKIEWICZ JAROSŁAW M 148 M 50-59 18 LESZNO DYMOLE 5.6 0:35:29 10.15 [km/h] 0:06:20 [min/km] 0:12:15 0:24:06 0:35:29
198 277 SZYTNIEWSKA GRZEGORZ M 149 M 50-59 19 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 5.6 0:35:29 10.15 [km/h] 0:06:20 [min/km] 0:11:37 0:23:23 0:35:29
199 260 JARANTOWICZ MAŁGORZATA K 50 K 30-39 12 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 5.6 0:35:29 10.15 [km/h] 0:06:20 [min/km] 0:11:20 0:23:11 0:35:29
200 227 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 150 M 50-59 20 MALBORK 5.6 0:35:36 10.11 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:12:02 0:23:57 0:35:36
201 140 ROJEWSKA IWONA K 51 K 40-49 22 MALBORK 5.6 0:35:45 10.07 [km/h] 0:06:23 [min/km] 0:11:46 0:23:48 0:35:45
202 158 PAWĘSKA DAMIAN M 151 M 30-39 47 NOWY STAW 5.6 0:35:45 10.07 [km/h] 0:06:23 [min/km] 0:11:15 0:23:32 0:35:45
203 130 PODLASINSKA DOROTA K 52 K 20-29 6 MALBORK 5.6 0:35:49 10.05 [km/h] 0:06:24 [min/km] 0:11:26 0:23:47 0:35:49
204 54 DZIWEŃKA BEATA K 53 K 30-39 13 MALBORK 5.6 0:35:49 10.05 [km/h] 0:06:24 [min/km] 0:11:20 0:23:33 0:35:49
205 141 ROJEWSKA ANGELIKA K 54 K 20-29 7 MALBORK 5.6 0:35:54 10.03 [km/h] 0:06:25 [min/km] 0:11:32 0:23:29 0:35:54
206 135 STECKI JAKUB M 152 M 20-29 16 MALBORK 5.6 0:36:03 9.99 [km/h] 0:06:26 [min/km] 0:11:07 0:23:29 0:36:03
207 343 GŁOWACKA ANNA K 55 K 40-49 23 ELBLĄG 5.6 0:36:09 9.96 [km/h] 0:06:27 [min/km] 0:12:33 0:24:21 0:36:09
208 128 PROKOP MARIUSZ M 153 M 40-49 48 ELBLĄG PROKOPKI 5.6 0:36:09 9.96 [km/h] 0:06:27 [min/km] 0:12:32 0:24:18 0:36:09
209 60 LICA TADEUSZ M 154 M 40-49 49 MALBORK SRH MARIENBURG 152 IR 5.6 0:36:15 9.93 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:12:07 0:24:12 0:36:15
210 61 LICA MAGDALENA K 56 K 30-39 14 MALBORK SRH MARIENBURG 152 IR 5.6 0:36:16 9.93 [km/h] 0:06:29 [min/km] 0:12:07 0:24:12 0:36:16
211 134 PARASIŃSKI MICHAŁ M 155 M 40-49 50 GDYNIA 5.6 0:36:19 9.91 [km/h] 0:06:29 [min/km] 0:11:44 0:23:54 0:36:19
212 109 WĄDOŁOWSKI PRZEMYSŁAW M 156 M 50-59 21 MALBORK I LO MALBORK 5.6 0:36:24 9.89 [km/h] 0:06:30 [min/km] 0:11:58 0:23:42 0:36:24
213 37 DYMSKI KRZYSZTOF M 157 M 50-59 22 MALBORK DYMOLE 5.6 0:36:33 9.85 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:12:14 0:24:20 0:36:33
214 182 SMYK ROBERT M 158 M 40-49 51 GLIWICE NIGHT RUNNERS 5.6 0:36:33 9.85 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:12:04 0:23:24 0:36:33
215 234 ZIMNA ANNA K 57 K 30-39 15 TCZEWSKIE ŁĄKI SOWINSKITEAM 5.6 0:36:33 9.85 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:12:05 0:23:48 0:36:33
216 243 WITEK ADAM M 159 M 40-49 52 MIŁORADZ 1977 5.6 0:36:33 9.85 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:12:06 0:23:48 0:36:33
217 235 ZIMNY SEBASTIAN M 160 M 30-39 48 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/SOWIŃSKITEAM 5.6 0:36:34 9.85 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:12:05 0:23:39 0:36:34
218 244 KACZEWICZ DAMIAN M 161 M 40-49 53 MALBORK 0 5.6 0:36:34 9.85 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:12:04 0:23:44 0:36:34
219 245 HOOG WIOLETA K 58 K 30-39 16 MIŁORADZ 5.6 0:36:34 9.85 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:12:05 0:23:51 0:36:34
220 242 WITEK SYLWIA K 59 K 40-49 24 MALBORK 5.6 0:36:34 9.85 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:12:04 0:23:47 0:36:34
221 92 FRĄC DAREK M 162 M 40-49 54 GLIWICE NIGHT RUNNERS GLIWICE 5.6 0:36:35 9.84 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:12:04 0:23:40 0:36:35
222 236 ZIMNA AGNIESZKA K 60 K 30-39 17 TCZEW SOWINSKITEAM 5.6 0:36:36 9.84 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:12:04 0:23:47 0:36:36
223 320 CHOJNICKI PAWEŁ M 163 M 20-29 17 GRUDZIĄDZ 5.6 0:36:37 9.83 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:12:05 0:24:00 0:36:37
224 318 BOCIEK MAGDALENA K 61 K 30-39 18 GRUDZIĄDZ 5.6 0:36:37 9.83 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:12:05 0:24:00 0:36:37
225 313 ORZECHOWSKA MAGDALENA K 62 K 40-49 25 ELBLĄG 5.6 0:36:46 9.79 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:12:56 0:24:39 0:36:46
226 160 PAJDAK ANITA K 63 K 40-49 26 SOSNOWIEC ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE 5.6 0:36:49 9.78 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:12:08 0:24:18 0:36:49
227 119 WARACHEWICZ ANNA K 64 K 30-39 19 MALBORK 5.6 0:36:49 9.78 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:10:59 0:23:37 0:36:49
228 142 ZAWISTOWSKI WOJCIECH M 164 M 30-39 49 ELBLĄG SZWAGRY TEAM 5.6 0:36:50 9.77 [km/h] 0:06:35 [min/km] 0:11:53 0:24:22 0:36:50
229 111 PASZKOWSKA IZABELLA K 65 K 40-49 27 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE 5.6 0:36:53 9.76 [km/h] 0:06:35 [min/km] 0:11:50 0:24:25 0:36:53
230 28 KOWNACKA MARTA K 66 K 30-39 20 MALBORK 5.6 0:37:01 9.73 [km/h] 0:06:37 [min/km] 0:11:28 0:23:39 0:37:01
231 290 WOJANOWSKI ZBIGNIEW M 165 M 60-69 7 GRUDZIĄDZ SPORT I REKREACJA DELFIN 5.6 0:37:12 9.68 [km/h] 0:06:39 [min/km] 0:12:06 0:25:02 0:37:12
232 191 BABŃSKI SEBASTIAN M 166 M 20-29 18 TCZEW 5.6 0:37:35 9.58 [km/h] 0:06:43 [min/km] 0:12:35 0:25:59 0:37:35
233 337 KMITA SYLWIA K 67 K 40-49 28 ELBLĄG 0 5.6 0:37:35 9.58 [km/h] 0:06:43 [min/km] 0:12:17 0:24:53 0:37:35
234 293 SALEEM MONIKA K 68 K 30-39 21 GDAŃSK WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5.6 0:37:37 9.57 [km/h] 0:06:43 [min/km] 0:12:11 0:25:10 0:37:37
235 365 WUNSCH SYLWIA K 69 K 40-49 29 GRUDZIĄDZ KLUB FORRESTA 5.6 0:37:38 9.57 [km/h] 0:06:43 [min/km] 0:11:58 0:24:31 0:37:38
236 30 CICHERSKA PAULINA K 70 K 30-39 22 MALBORK absofuckingteam 5.6 0:37:38 9.57 [km/h] 0:06:43 [min/km] 0:12:03 0:25:00 0:37:38
237 79 KOWALSKA MARTA K 71 K 40-49 30 MALBORK ABSOLUTLYFUCKIN/#SWIRY 5.6 0:37:40 9.56 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:12:04 0:25:01 0:37:40
238 292 TRZASKA JÓZEF M 167 M 60-69 8 GRUDZIĄDZ 5.6 0:37:43 9.54 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:11:44 0:25:03 0:37:43
239 289 WOJANOWSKA MARYLA K 72 K 60-69 3 GRUDZIĄDZ SPORT I REKREACJA DELFIN 5.6 0:37:45 9.54 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:12:06 0:25:04 0:37:45
240 165 KILANOWSKI PIOTR M 168 M 40-49 55 BANINO 5.6 0:37:46 9.53 [km/h] 0:06:45 [min/km] 0:11:25 0:24:26 0:37:46
241 166 PANEK- KILANOWSKA NATALIA K 73 K 30-39 23 BANINO 5.6 0:37:48 9.52 [km/h] 0:06:45 [min/km] 0:11:25 0:24:26 0:37:48
242 58 CEGIELSKI PRZEMYSŁAW M 169 M 30-39 50 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 5.6 0:38:03 9.46 [km/h] 0:06:48 [min/km] 0:11:54 0:24:48 0:38:03
243 126 PĘKALSKA MONIKA K 74 K 40-49 31 ELBLĄG 5.6 0:38:07 9.44 [km/h] 0:06:48 [min/km] 0:12:21 0:25:07 0:38:07
244 358 NOWICKA AGNIESZKA K 75 K 40-49 32 MALBORK 0 5.6 0:38:20 9.39 [km/h] 0:06:51 [min/km] 0:12:21 0:25:27 0:38:20
245 42 MAJEWSKI DAWID M 170 M 16-19 7 ELBLĄG 5.6 0:38:29 9.35 [km/h] 0:06:52 [min/km] 0:12:35 0:25:54 0:38:29
246 43 FILIPIAK BEATA K 76 K 40-49 33 ELBLĄG JET SYSTEM ACTIVE TEAM 5.6 0:38:31 9.35 [km/h] 0:06:53 [min/km] 0:12:21 0:25:07 0:38:31
247 237 ZIMNY DAWID M 171 M 0-15 8 TCZEW SP4 TCZEW 5.6 0:38:43 9.30 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:12:02 0:25:52 0:38:43
248 347 LENART KRZYSZTOF M 172 M 40-49 56 ELBLĄG LENART TEAM 5.6 0:38:46 9.29 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:12:38 0:25:26 0:38:46
249 266 MOKWIŃSKI CZESŁAW M 173 M 60-69 9 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5.6 0:38:46 9.29 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:12:46 0:25:43 0:38:46
250 346 LENART JOANNA K 77 K 40-49 34 ELBLAG LENART TEAM 5.6 0:38:48 9.28 [km/h] 0:06:56 [min/km] 0:12:37 0:25:26 0:38:48
251 338 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ M 174 M 40-49 57 ELBLĄG 0 5.6 0:39:06 9.21 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:12:17 0:25:35 0:39:06
252 131 CHWIETKIEWICZ TOMASZ M 175 M 40-49 58 BRANIEWO 5.6 0:39:16 9.17 [km/h] 0:07:01 [min/km] 0:12:36 0:26:16 0:39:16
253 132 CHWIETKIEWICZ MARTA K 78 K 20-29 8 BRANIEWO 5.6 0:39:16 9.17 [km/h] 0:07:01 [min/km] 0:12:37 0:26:16 0:39:16
254 364 DAGOW-TUSIEŃ JUSTYNA K 79 K 40-49 35 NOWE DOBRA BIEGAJ Z ALFREDEM 5.6 0:39:29 9.12 [km/h] 0:07:03 [min/km] 0:12:40 0:26:33 0:39:29
255 362 KOWALSKA-CZARNEWICZ MONIKA K 80 K 40-49 36 GRUDZIĄDZ BIEGAJ Z ALFREDEM 5.6 0:39:29 9.12 [km/h] 0:07:03 [min/km] 0:12:40 0:26:33 0:39:29
256 105 PEPLIŃSKI MAREK M 176 M 60-69 10 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 5.6 0:39:42 9.07 [km/h] 0:07:05 [min/km] 0:12:49 0:26:03 0:39:42
257 120 ZALEWSKA KAROLINA K 81 K 40-49 37 STAROGARD GDAŃSKI 5.6 0:39:44 9.06 [km/h] 0:07:06 [min/km] 0:12:21 0:26:04 0:39:44
258 194 WASZKIEWICZ ARIEL M 177 M 40-49 59 EŁK 5.6 0:39:46 9.05 [km/h] 0:07:06 [min/km] 0:12:55 0:26:25 0:39:46
259 156 PAWLAK KATARZYNA K 82 K 40-49 38 WROCŁAW RAPID WROCŁAW 5.6 0:39:46 9.05 [km/h] 0:07:06 [min/km] 0:12:55 0:26:25 0:39:46
260 193 WASZKIEWICZ MARTA K 83 K 40-49 39 EŁK 5.6 0:39:46 9.05 [km/h] 0:07:06 [min/km] 0:12:55 0:26:25 0:39:46
261 172 KUSZ MONIKA K 84 K 40-49 40 GDAŃSK 5.6 0:40:06 8.98 [km/h] 0:07:10 [min/km] 0:13:27 0:27:06 0:40:06
262 226 FANDREJEWSKA KAROLINA K 85 K 30-39 24 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE 5.6 0:40:29 8.89 [km/h] 0:07:14 [min/km] 0:12:23 0:26:28 0:40:29
263 98 KOBUS ZBIGNIEW M 178 M 40-49 60 GDAŃSK 5.6 0:40:56 8.79 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:13:27 0:27:16 0:40:56
264 316 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K 86 K 40-49 41 RÓŻYNY 5.6 0:41:27 8.69 [km/h] 0:07:24 [min/km] 0:13:03 0:27:06 0:41:27
265 315 TOŁOCZKO PAULINA K 87 K 20-29 9 ELBLĄG 5.6 0:41:28 8.68 [km/h] 0:07:24 [min/km] 0:12:56 0:27:07 0:41:28
266 321 WEREDYCKA MONIKA K 88 K 40-49 42 ELBLĄG 5.6 0:41:53 8.60 [km/h] 0:07:29 [min/km] 0:13:12 0:27:11 0:41:53
267 265 BINKOWSKA-BÓJCZUK AGNIESZKA K 89 K 40-49 43 GDAŃSK 5.6 0:42:22 8.50 [km/h] 0:07:34 [min/km] 0:13:30 0:27:52 0:42:22
268 217 OCZKOWSKA ANNA K 90 K 40-49 44 MALBORK 0 5.6 0:42:51 8.40 [km/h] 0:07:39 [min/km] 0:13:39 0:28:14 0:42:51
269 370 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 179 M 40-49 61 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 5.6 0:45:43 7.87 [km/h] 0:08:10 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
270 41 MAJEWSKA AGNIESZKA K 91 K 30-39 25 ELBLĄG 5.6 0:45:44 7.87 [km/h] 0:08:10 [min/km] 0:14:56 0:30:40 0:45:44
271 339 SOWA RENATA K 92 K 40-49 45 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5.6 0:46:48 7.69 [km/h] 0:08:21 [min/km] 0:14:57 0:30:41 0:46:48
272 127 PROKOP ANNA K 93 K 40-49 46 ELBLĄG PROKOPKI 5.6 0:46:50 7.69 [km/h] 0:08:22 [min/km] 0:14:56 0:30:41 0:46:50
273 45 BAŁDYGA RADOSŁAW M 180 M 40-49 62 ELBLĄG JBB 5.6 0:47:25 7.59 [km/h] 0:08:28 [min/km] 0:15:08 0:31:27 0:47:25
- 8 MATEJUK MARCIN M - M 30-39 - MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 9 MATEJUK EWA K - K 30-39 - MALBORK 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 16 LENZER DANIEL M - M 30-39 - ELBLĄG 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 31 BRODZIK MARTYNA K - K 30-39 - LISEWO MALBORSKIE PANACHE 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 35 KURPIEWSKA MONIKA K - K 30-39 - GDAŃSK 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 63 JUREWICZ SYLWIA K - K 40-49 - ELBLĄG 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 81 CHUDZIK KRZYSZTOF M - M 30-39 - SZTUM SZTUM BIEGA 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 91 FRĄC ELA K - K 40-49 - GLIWICE NIGHT RUNNERS GLIWICE 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 93 MOJEK RADOSŁAW M - M 40-49 - GRUPA MOJSONKI 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 94 ŁABAJ KAROL M - M 20-29 - ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA ELBLĄG 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:25:24 0:00:00 0:00:00
- 115 SŁAWECKI WOJTEK M - M 30-39 - MALBORK 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 155 PUKLICZ CEZARY M - M 40-49 - MALBORK 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 167 KOSECKI SŁAWOMIR M - M 30-39 - MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 246 HOOG GRZEGORZ M - M 40-49 - MIŁORADZ 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 259 PUZIO TOMASZ M - M 30-39 - ŚWIECIE 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:11:20 0:23:11 0:00:00
- 297 REMISZEWSKI MACIEJ M - M 16-19 - BARANOWO WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 341 MENDALKA ADRIANNA K - K 20-29 - ELBLĄG 6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00

4km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR.
1 211 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 1 M 40-49 PASŁĘK KRAM TEAM 3.8 0:21:44 11.04 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:10:36
2 284 TOPOREK RAFAŁ M 2 M 40-49 PRZODKOWO LĘBORSKIE LWY 3.8 0:22:51 10.50 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:10:53
3 357 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 3 M 50-59 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 3.8 0:23:59 10.01 [km/h] 0:06:19 [min/km] 0:11:49
4 369 PRZERWA ADRIAN M 4 M 20-29 1 LUBLIN TEAM PRZERWA 3.8 0:24:56 9.63 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:12:07
5 101 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 5 M 40-49 1 LASOWICE WIELKIE 3.8 0:25:04 9.57 [km/h] 0:06:36 [min/km] 0:12:29
6 174 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 6 M 40-49 2 GDAŃSK NORDIC WALKING PASŁĘK 3.8 0:25:12 9.52 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:12:32
7 202 STAŃCZAK EDWARD M 7 M 50-59 1 MALBORK 3.8 0:25:17 9.49 [km/h] 0:06:39 [min/km] 0:12:31
8 3 BŁĄDEK RAFAŁ M 8 M 40-49 3 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM/#ŚWIRY 3.8 0:25:31 9.41 [km/h] 0:06:43 [min/km] 0:12:34
9 84 SZPILMANN KATARZYNA K 1 K 50-59 GDYNIA 0 3.8 0:25:42 9.34 [km/h] 0:06:46 [min/km] 0:12:34
10 13 BARTCZAK MIROSLAW M 9 M 50-59 2 CZĘSTOCHOWA 3.8 0:26:16 9.14 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:12:50
11 149 BRYGAŁA AGATA K 2 K 20-29 GDANSK ELITE TEAM 3.8 0:26:19 9.12 [km/h] 0:06:56 [min/km] 0:12:56
12 146 PANEK ANETA K 3 K 40-49 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 3.8 0:26:25 9.09 [km/h] 0:06:57 [min/km] 0:13:01
13 206 BUJNICKI MARCIN M 10 M 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 3.8 0:26:31 9.05 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:12:56
14 368 WÓJCIK PIOTR M 11 M 50-59 3 GDYNIA MORSIK WETERAN 3.8 0:26:51 8.94 [km/h] 0:07:04 [min/km] 0:13:14
15 352 ZIELIŃSKA JOLANTA K 4 K 50-59 1 OSIELSKO GOSIR OSIELSKO 3.8 0:26:59 8.89 [km/h] 0:07:06 [min/km] 0:13:17
16 329 LITEWSKA JOANNA K 5 K 40-49 1 JUSZKOWO TEAM DEAF 3.8 0:27:17 8.80 [km/h] 0:07:11 [min/km] 0:13:15
17 221 DĘGA LIDIA K 6 K 30-39 1 TRALEWO 3.8 0:27:18 8.79 [km/h] 0:07:11 [min/km] 0:13:36
18 210 SZARSZUNOWICZ ANNA K 7 K 30-39 2 PASŁĘK KRAM TEAM 3.8 0:27:21 8.78 [km/h] 0:07:12 [min/km] 0:13:23
19 281 TOPOREK PAULINA K 8 K 0-15 1 GDYNIA ELITE TEAM 3.8 0:27:39 8.68 [km/h] 0:07:17 [min/km] 0:13:32
20 151 PIŁAT ANNA K 9 K 30-39 3 BANINO 3.8 0:27:47 8.64 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:13:39
21 254 ROKOSZ ROBERT M 12 M 40-49 5 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 3.8 0:27:48 8.63 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:13:46
22 282 TOPOREK ALEKSANDRA K 10 K 40-49 2 GDYNIA ELITE TEAM 3.8 0:27:49 8.63 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:14:01
23 153 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 13 M 60-69 1 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 3.8 0:27:52 8.61 [km/h] 0:07:20 [min/km] 0:13:37
24 228 MAZURKIEWICZ ANTONI M 14 M 60-69 2 RYJEWO 3.8 0:28:13 8.51 [km/h] 0:07:26 [min/km] 0:14:10
25 330 TOWARNICKA IZABELA K 11 K 40-49 3 GDYNIA TEAM DEAF 3.8 0:28:20 8.47 [km/h] 0:07:27 [min/km] 0:14:04
26 270 HALIK-LEWANDOWSKA JADWIGA K 12 K 60-69 1 KWIDZYN 3.8 0:28:23 8.46 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:14:01
27 269 LEWANDOWSKI ROMAN M 15 M 60-69 3 KWIDZYN 3.8 0:28:24 8.45 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:14:00
28 205 BUJNICKA MAGDALENA K 13 K 0-15 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 3.8 0:28:35 8.40 [km/h] 0:07:31 [min/km] 0:14:08
29 326 SALUK IZABELA K 14 K 30-39 4 JUSZKOWO SAPIĄCE GAZELE 3.8 0:28:52 8.31 [km/h] 0:07:36 [min/km] 0:14:09
30 76 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 16 M 40-49 6 BANINO ELITE TEAM 3.8 0:28:59 8.28 [km/h] 0:07:38 [min/km] 0:14:32
31 229 BIAŁK ROMAN M 17 M 60-69 4 GDAŃSK 3.8 0:29:02 8.27 [km/h] 0:07:38 [min/km] 0:14:16
32 209 SOROKA TERESA K 15 K 60-69 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 3.8 0:29:18 8.19 [km/h] 0:07:43 [min/km] 0:14:29
33 145 GÓRA BEATA K 16 K 40-49 4 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 3.8 0:29:21 8.18 [km/h] 0:07:43 [min/km] 0:14:48
34 144 KOWALSKI TOMASZ M 18 M 40-49 7 MALBORK NEW VILLAGE TEAM/#ŚWIRY 3.8 0:29:24 8.16 [km/h] 0:07:44 [min/km] 0:14:34
35 207 KOZŁOWSKA ANGELIKA K 17 K 20-29 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 3.8 0:29:48 8.05 [km/h] 0:07:51 [min/km] 0:14:34
36 208 KOZŁOWSKA ANNA K 18 K 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 3.8 0:29:54 8.03 [km/h] 0:07:52 [min/km] 0:14:48
37 204 STAŃCZAK KAROLINA K 19 K 16-19 1 MALBORK 3.8 0:29:56 8.02 [km/h] 0:07:53 [min/km] 0:14:51
38 184 PĘK MAŁGORZATA K 20 K 40-49 6 GRUPA 3.8 0:30:02 7.99 [km/h] 0:07:54 [min/km] 0:14:56
39 148 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 21 K 40-49 7 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 3.8 0:30:05 7.98 [km/h] 0:07:55 [min/km] 0:15:01
40 150 GÓRAL-BRYGAŁA MONIKA K 22 K 40-49 8 GDAŃSK ELITE TEAM 3.8 0:30:22 7.90 [km/h] 0:07:59 [min/km] 0:15:09
41 85 PAWĘSKA AGATA K 23 K 20-29 2 NOWY STAW 0 3.8 0:30:22 7.90 [km/h] 0:07:59 [min/km] 0:14:46
42 14 BARTCZAK KATARZYNA K 24 K 50-59 2 CZĘSTOCHOWA 3.8 0:30:48 7.79 [km/h] 0:08:06 [min/km] 0:15:03
43 80 KOSTENCKA AGA K 25 K 40-49 9 BANINO ELITE TEAM 3.8 0:30:57 7.75 [km/h] 0:08:09 [min/km] 0:15:15
44 129 GÓRSKA KATARZYNA K 26 K 50-59 3 ELBLĄG 3.8 0:31:03 7.73 [km/h] 0:08:10 [min/km] 0:15:43
45 220 PRYMAK ANNA K 27 K 30-39 5 MĄTOWY MAŁE 3.8 0:31:08 7.71 [km/h] 0:08:12 [min/km] 0:15:30
46 233 ZANDER ELŻBIETA K 28 K 60-69 3 TCZEW 3.8 0:31:13 7.69 [km/h] 0:08:13 [min/km] 0:15:36
47 106 PEPLIŃSKA ARLETTA K 29 K 50-59 4 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 3.8 0:31:23 7.65 [km/h] 0:08:16 [min/km] 0:15:39
48 176 SAPA DARIUSZ M 19 M 50-59 4 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 3.8 0:31:37 7.59 [km/h] 0:08:19 [min/km] 0:16:02
49 356 ŚWISŁOCKA EWA K 30 K 50-59 5 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 3.8 0:31:50 7.54 [km/h] 0:08:23 [min/km] 0:15:42
50 351 APPEL JUREK M 20 M 70+ 1 BYDGOSZCZ GOSIR OSIELSKO 3.8 0:31:50 7.54 [km/h] 0:08:23 [min/km] 0:15:39
51 247 KARPIŃSKA KATARZYNA K 31 K 20-29 3 GDYNIA 3.8 0:31:58 7.51 [km/h] 0:08:25 [min/km] 0:15:25
52 222 DĘGA JADWIGA K 32 K 60-69 4 TRALEWO 3.8 0:31:59 7.50 [km/h] 0:08:25 [min/km] 0:16:03
53 212 KMIEĆ KRYSTYNA K 33 K 60-69 5 MALBORK 3.8 0:32:07 7.47 [km/h] 0:08:27 [min/km] 0:16:11
54 213 KMIEĆ EDWARD M 21 M 70+ 2 MABORK 3.8 0:32:07 7.47 [km/h] 0:08:27 [min/km] 0:16:11
55 278 MIŁKOWSKA JOLANTA K 34 K 50-59 6 GDYNIA DEAF TEAM 3.8 0:32:14 7.45 [km/h] 0:08:29 [min/km] 0:15:52
56 225 BIELIŃSKI LESZEK M 22 M 50-59 5 BYDGOSZCZ 3.8 0:32:42 7.34 [km/h] 0:08:36 [min/km] 0:16:34
57 203 STAŃCZAK MONIKA K 35 K 0-15 3 MALBORK 3.8 0:32:51 7.31 [km/h] 0:08:39 [min/km] 0:16:04
58 189 GÓRECKA SYLWIA K 36 K 30-39 6 PRUSZCZ GDAŃSKI 0 3.8 0:32:54 7.29 [km/h] 0:08:39 [min/km] 0:16:19
59 154 CHABOWSKA GRAŻYNA K 37 K 50-59 7 SZTUM SZTUM BIEGA 3.8 0:32:57 7.28 [km/h] 0:08:40 [min/km] 0:16:06
60 285 KULCZYCKI JAN M 23 M 60-69 5 GDAŃSK 3.8 0:32:58 7.28 [km/h] 0:08:41 [min/km] 0:16:36
61 353 SMARUJ - SADOWSKA JANINA K 38 K 60-69 6 BYDGOSZCZ 3.8 0:33:00 7.27 [km/h] 0:08:41 [min/km] 0:16:41
62 177 SAPA STEFANIA K 39 K 50-59 8 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 3.8 0:33:07 7.25 [km/h] 0:08:43 [min/km] 0:16:49
63 224 BIELIŃSKA EDYTA K 40 K 50-59 9 BYDGOSZCZ 3.8 0:33:21 7.20 [km/h] 0:08:47 [min/km] 0:16:44
64 152 KUSIAK MARIA K 41 K 60-69 7 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 3.8 0:33:36 7.14 [km/h] 0:08:51 [min/km] 0:16:56
65 366 WIECZOREK EUGENIA K 42 K 60-69 8 GNOJEWO 0 3.8 0:33:47 7.10 [km/h] 0:08:53 [min/km] 0:19:07
66 334 MAZUR RENATA K 43 K 30-39 7 WROCŁAW 3.8 0:34:16 7.00 [km/h] 0:09:01 [min/km] 0:19:20
67 335 ROZEWICZ BOGUMILA K 44 K 30-39 8 SOPOT 3.8 0:34:16 7.00 [km/h] 0:09:01 [min/km] 0:19:18
68 354 PERLIK WIESŁAW M 24 M 60-69 6 ZIELONKA 3.8 0:34:29 6.96 [km/h] 0:09:04 [min/km] 0:17:23
69 264 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 45 K 60-69 9 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 3.8 0:34:36 6.94 [km/h] 0:09:06 [min/km] 0:16:46
70 223 SYREWICZ MAŁGORZATA K 46 K 40-49 10 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 3.8 0:34:37 6.93 [km/h] 0:09:07 [min/km] 0:17:14
71 276 WOJTACKA ROKSANA K 47 K 40-49 11 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 3.8 0:35:26 6.77 [km/h] 0:09:19 [min/km] 0:17:13
72 175 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA K 48 K 40-49 12 MALBORK 3.8 0:35:32 6.75 [km/h] 0:09:21 [min/km] 0:17:23
73 252 STAWARSKA BEATA K 49 K 50-59 10 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE 3.8 0:36:36 6.56 [km/h] 0:09:38 [min/km] 0:18:15
74 214 TURZYŃSKA IWONA K 50 K 40-49 13 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE 3.8 0:36:36 6.56 [km/h] 0:09:38 [min/km] 0:18:16
75 18 GDULA DOROTA K 51 K 40-49 14 ELBLĄG 3.8 0:37:08 6.46 [km/h] 0:09:46 [min/km] 0:18:30
76 147 GOMÓŁKA MARIA K 52 K 70+ 1 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 3.8 0:38:06 6.30 [km/h] 0:10:02 [min/km] 0:18:38
77 342 OGIŃSKA RENATA K 53 K 50-59 11 ELBLĄG 3.8 0:38:10 6.29 [km/h] 0:10:03 [min/km] 0:18:32
78 344 SZUSTEK KATARZYNA K 54 K 50-59 12 ELBLĄG 3.8 0:38:10 6.29 [km/h] 0:10:03 [min/km] 0:18:35
79 248 BOJARSKI MICHAŁ M 25 M 30-39 1 ELBLĄG 3.8 0:40:33 5.92 [km/h] 0:10:40 [min/km] 0:19:28
- 19 RODACKA IWONA K - K 50-59 - MALBORK 4kmNW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00
- 186 BARSKA-MOJEK BEATA K - K 40-49 - GRUPA MOJSONKI 4kmNW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ