Druga tura - 200 osób
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grobelna Dominika Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
2 Grabarczyk Jan Grabarczyk Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
3 jamróz renata gdynia Druga tura - 200 osób Big Yelow Food Adventure Team opłacono on-line
4 Jaśkiewicz Andrzej Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
5 Kulikowska Julia Rumia Druga tura - 200 osób Arka Gdynia opłacono on-line
6 Czecholiński Michał Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
7 Gębka Iza Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
8 Frączyk Mateusz Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
9 Hoeft Iwona gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
10 Gaciek Małgorzata Rumia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
11 Bieliński Dominik Nowe Druga tura - 200 osób opłacono on-line
12 Omachel-Kwidzinska Malgorzata Omachel-Kwidzinska Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
13 Norek Joanna Przemyśl Druga tura - 200 osób opłacono on-line
14 Tomaszewski Andrzej Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
15 Goryńska Daria Gdynia Druga tura - 200 osób Piękni i Bestie opłacono on-line
16 Rzoska Tomasz Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
17 Piątkowski Dawid Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
18 Kleina Michał GDYNIA WITOMINO Druga tura - 200 osób opłacono on-line
19 Świątek Maja Gowino Druga tura - 200 osób opłacono on-line
20 Kajak Michał Gdynia Druga tura - 200 osób Arka Gdynia opłacono on-line
21 Wroński Wojciech Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
22 Wilk Michał Gdynia Druga tura - 200 osób BAZINGA opłacono on-line
23 Jarmuż Jakub Karwia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
24 Robakowski Dariusz Gdynia Druga tura - 200 osób Kukamonga opłacono on-line
25 Zabrocki Piotr Tczew Druga tura - 200 osób opłacono on-line
26 Ellwart Paweł Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
27 SERAFIN ERNEST GDYNIA Druga tura - 200 osób GDYŃSKA SZKOŁA SPOŁECZNA opłacono on-line
28 serafin monika gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
29 Kunzlik David Nottingham Druga tura - 200 osób The Penalisers opłacono on-line
30 Laska Adam Sitno Druga tura - 200 osób The Penalisers opłacono on-line
31 Laska Daniel Sitno Druga tura - 200 osób The Penalisers opłacono on-line
32 Szopa Małgorzata Gdynia Druga tura - 200 osób runeda opłacono on-line
33 Szopa Marek Gdynia Druga tura - 200 osób Runeda opłacono on-line
34 Pietrzycka Renata Reda Druga tura - 200 osób Runeda opłacono on-line
35 Pietrzycki Sławomir Reda Druga tura - 200 osób Runeda opłacono on-line
36 Piekarski Michał Sierakowice Druga tura - 200 osób opłacono on-line
37 Błażko Maciej Gdynia Druga tura - 200 osób Truchtacz - Maciej opłacono on-line
38 Styk Danuta Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
39 Styk Edward Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
40 Mackiewicz MAREK Łomża Druga tura - 200 osób opłacono on-line
41 Rogowska Martyna Gdynia Druga tura - 200 osób Old Bojs opłacono on-line
42 Rogowska Kasia Gdynia Druga tura - 200 osób Old Bojs opłacono on-line
43 Talkowski Andrzej Ostróda Druga tura - 200 osób opłacono on-line
44 WILCZEWSKI LESZEK GDYNIA Druga tura - 200 osób Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 opłacono on-line
45 WILCZEWSKA DANUTA GDYNIA Druga tura - 200 osób opłacono on-line
46 WILCZEWSKI MICHAŁ GDYNIA Druga tura - 200 osób ZESPÓL SZKÓŁ EKOLOGICZNO-TRANNSPORTOWE opłacono on-line
47 WILCZEWSKI LESZEK GDYNIA Druga tura - 200 osób opłacono on-line
48 JAZDZEWSKI JACEK GDYNIA Druga tura - 200 osób BIEGAM Z BZYSIEM opłacono on-line
49 Behnka Mateusz Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
50 PIECHOWIAK PIOTR Poznań Druga tura - 200 osób Wolf team opłacono on-line
51 Krause Marcin Prokowo Druga tura - 200 osób opłacono on-line
52 Mocarski Wojciech Gdynia Druga tura - 200 osób Arka Gdynia opłacono on-line
53 Wasilak Agata Prabuty Druga tura - 200 osób opłacono on-line
54 Urbański Andrzej Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
55 Pelwecki Jakub Pelwecki Wrocław Druga tura - 200 osób opłacono on-line
56 CZAPIEWSKI KRZYSZTOF GDYNIA Druga tura - 200 osób ARKA GDYNIA OBŁUŻE opłacono on-line
57 CZAPIEWSKI JAROSŁAW GDYNIA Druga tura - 200 osób JJKM opłacono on-line
58 Chojka Emilia Rumia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
59 Radziewicz Michał Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
60 Nadolski Sławomir Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
61 Witkowiak Michał Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
62 Rompski Tomasz Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
63 Cybulska Marlena Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
64 Cybulski Mateusz Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
65 Szlagowski Wojciech Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
66 Hołtyn Krzysztof Gdańsk Druga tura - 200 osób opłacono on-line
67 Kulaszewicz Maciej Sulęczyno Druga tura - 200 osób BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
68 Sowiński Artur Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
69 Ćwikowski Kamil Augustów Druga tura - 200 osób opłacono on-line
70 Urbaniak-Dzienisz Tomasz Rumia Druga tura - 200 osób Arka Rumia opłacono on-line
71 Bocian Marek Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
72 Smyk Kamil Rumia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
73 Nurek Adrianna Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
74 Sołobodowska Karolina Gdynia Druga tura - 200 osób Arka Gdynia opłacono on-line
75 Noworyta Jacek Warszawa Druga tura - 200 osób ASA TEAM Biegiem po zdrowie opłacono on-line
76 Wołosewicz Kamil Warszawa Druga tura - 200 osób opłacono on-line
77 Kmiecik Karolina Gdynia Druga tura - 200 osób Old Bojs opłacono on-line
78 Kmiecik Grzegorz Gdynia Druga tura - 200 osób Old Bojs opłacono on-line
79 Heland Grzegorz Gdańsk Druga tura - 200 osób opłacono on-line
80 Meyer Magdalena Wejherowo Druga tura - 200 osób opłacono on-line
81 Rosińska Patrycja Gdynia Druga tura - 200 osób Mama Leona :) opłacono on-line
82 Falkiewicz Łukasz Gdynia Druga tura - 200 osób Tata Leona :) opłacono on-line
83 Majewski Jakub Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
84 Majewski Dariusz Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
85 Pacan Jacek Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
86 Wiater Ewelina Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
87 Główczewski Arkadiusz Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
88 Cegowski Filip Rumia Druga tura - 200 osób BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
89 Maszota Marcin Kosakowo Druga tura - 200 osób Arka Gdynia opłacono on-line
90 Szubert Ernest Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
91 Olejniczak Paweł Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
92 Zakrzewska Anna Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
93 Bujak Janusz Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
94 Łątkowski Jerzy Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
95 Nitner Piotr Rumia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
96 Marcinkowska Aleksandra Gdynia Druga tura - 200 osób Klub Biegacza RTV euro AGD opłacono on-line
97 Łagocki Andrzej Reda Druga tura - 200 osób opłacono on-line
98 Łagocka Patrycja Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
99 Borkowski Jerzy gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line
100 Heinowska Maja Gdynia Druga tura - 200 osób opłacono on-line


Wyświetleń: 12039

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ