R.Ambo Race II Wojna (12 km)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kamieńska Iwona Mostkowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
2 Kamieński Arkadiusz Mostkowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
3 Rybicki Marcin Olsztynek FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
4 Dzióbek Lech Gdańsk FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
5 Łabęcki Daniel Lubawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
6 Sikorski Janusz Kozia Góra, Olsztyn FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
7 Mróz Marcin Ostrołęka Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
8 Paldyna Mateusz Wydminy FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
9 Cupiał Michał Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
10 Banaszek Sebastian Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód DroneTechCamp opłacono on-line
11 Długosz Lucyna KĘTRZYN Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Drużyna ML opłacono on-line
12 Waszkiewicz Edyta Kętrzyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód DrużynaML opłacono on-line
13 Woźnica Kamil Warszawa FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód GREEN GOBLINS GOCŁAW opłacono on-line
14 Jabłoński Tomasz Warszawa FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód GREEN GOBLINS GOCŁAW opłacono on-line
15 Zalejasz Sylwester Gdańsk FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód Hell Squad opłacono on-line
16 Zalejasz Paulina Gdańsk FALA ELITE KOBIETY (start 10.00 różowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Hell Squad opłacono on-line
17 Lamparski Piotr Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Jakoś się Doturlam opłacono on-line
18 Majszyk Damian Orneta Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Jakoś się Doturlam opłacono on-line
19 Mikielski Paweł Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ opłacono on-line
20 staniaszek Szymon Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
21 Komissarow Michał Biskupiec Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
22 Gębski Rafał Lidzbark Warmiński FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
23 Dublaszewski Marcin Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
24 Kramek Radosław Olsztyn-Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
25 Gębski Mariusz Lidzbark Warminski FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
26 Rytelewski Michał Barczewo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
27 nienadowski bartosz Olsztyn FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
28 Rosa Tomek Mysiadło FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód RunBitchesRun opłacono on-line
29 Mikut Krzysztof Toruń FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód United Runners opłacono on-line
30 Gładysz Marcin Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Wilk Trenuje opłacono on-line


Wyświetleń: 4615

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ