Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tyczyński Ryszard | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy durs | opłacono |
2 | Rola Sławomir | Bytom | Polska | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono |
3 | Kawecki Dariusz | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | ETISOFT RUNNING TEAM | opłacono |
4 | Bajcar Beata | Chybie | Polska | Bieg 10 km | Kobiety na 5+ | opłacono |
5 | Gębski Andrzej | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
6 | Waniek Tomasz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | GBR KajTaMeta | |
7 | Nojek Wiesław | ORNONTOWICE | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
8 | Zamojska Iwona | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
9 | Fysz Karolina | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
10 | Poźniak Radosław | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
11 | Łaba Mirosław | Bytom | Polska | Bieg 10 km | #KAMRATY | opłacono |
12 | KAFKA JOANNA | BYTOM | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
13 | Sotor Dominik | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
14 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
15 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
16 | Koryciorz Dorota | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
17 | Bączewski Paweł | Będzin | Polska | Bieg 10 km | W Pogoni za Duchem | opłacono |
18 | Pełka Daniel | Bytom | Polska | Bieg 10 km | OKKS Orzech | opłacono |
19 | Dziembała-Świrska Justyna | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Krupnioki i Żymloki | opłacono |
20 | Danek Leszek | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono |
21 | Adamczyk-Nowak Beata | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
22 | Gillner Klaudia | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | E-miasto | opłacono |
23 | Wieczorek Łukasz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
24 | Ziora Marek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Tekniska | opłacono |
25 | Ziora Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Tekniska | opłacono |
26 | Waligóra-Wylężek Monika | Świerklaniec | Polska | Bieg 10 km | UFOKI Świerklaniec | opłacono |
27 | Cygoń Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
28 | Jaroń Grzegorz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
29 | Cyl Joanna | Nakło Śląskie | Polska | Bieg 10 km | UFOKI Świerklaniec | opłacono |
30 | Sławiański Wojciech | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Tekniska | opłacono |
31 | Świrski Andrzej | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Krupnioki i Żymloki | opłacono |
32 | Ziętal Halina | Bytiom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
33 | Stiller Ireneusz | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | Opel Active Team | opłacono |
34 | Sieja Zbyszek | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
35 | Kaczmarski Jacek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
36 | Banek Krzysztof | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | TourSport Running Team | opłacono |
37 | Filipiak Beata | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
38 | Snochowski Mirek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Ekipa na Kijach | opłacono |
39 | Czajka Edward | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono |
40 | Skopowska Klaudia | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono |
41 | Opiołka Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
42 | Konarski Michał | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
43 | Słota Paweł | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
44 | Matuc Dariusz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |
45 | ŻUKOW IGOR | Bytom | Polska | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono |
46 | Żukow Jarosław | Bytom | Polska | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono |
47 | Szyszkowic Łukasz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
48 | Gąbka Grzegorz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
49 | Sampolski Arkadiusz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
50 | SURY-WOLNIEWICZ KAMILA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Polska | Bieg 10 km | KOBIETY NA 5+ | opłacono |
51 | Huzarewicz Henryk | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
52 | Zander Kamil | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
53 | Szwed Anna | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
54 | Czerwonko Jakub | Bytom | Polska | Bieg 10 km | #myjużswojezrobili | opłacono |
55 | Rabsztyn Katarzyna | Londyn | Wielka Brytania | Bieg 10 km | Polish Runner in UK | opłacono |
56 | Krygier Sebastian | Tworóg | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
57 | Rabsztyn Andrzej | Uxbridge | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
58 | Mołdrzik Paweł | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
59 | Klimowicz Grzegorz Klimowicz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
60 | Baron Krzysztof | Piekary śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
61 | Hodor Robert | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
62 | Ochęduszko Zbigniew | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
63 | Kozicki Tomasz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
64 | Mikołajec Paulina | Żory | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
65 | Rzeźniczek Klaudia | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
66 | Gaweł Artur | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
67 | Frej Sebastian | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
68 | Krakowiak Michał | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
69 | Marcinkowska Julia | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
70 | Dziadek Barbara Dziadek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
71 | Wróbel Paweł | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
72 | Matuć Aleksandra | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
73 | Iskrzak Izabela | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
74 | Michał Jeżewski | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | Wiking Team | |
75 | Harwig Patryk | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
76 | Haśnik Mariola | Świerklaniec | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
77 | Haśnik Dariusz | świerklaniec | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
78 | Wesoły Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
79 | Wesoły Agnieszka | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
80 | Rysz Robert | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
81 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono |
82 | Sikora Szymon | Piekary śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
83 | Sikora Karolina | Piekary śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
84 | Piekarz Krzysztof | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | |
85 | Baranowicz Arkadiusz | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | ADS Masna | opłacono |
86 | Miśtalski Damian | Bytom | Polska | Bieg 10 km | btm runners | |
87 | Parszewska Aleksandra | bytom | Polska | Bieg 10 km | btm runners | |
88 | Niedziela Iwona | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Fat Mama’s Sport Club | opłacono |
89 | Niedziela Marcin | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Fat Mama’s Sport Club | opłacono |
90 | Berner Radek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
91 | Kowal Beata | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
92 | Ostrowska Izabela | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Bieg 10 km | Kobiety Na 5+ | opłacono |
93 | Marcela Marcin | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Fat Mama’s Sport Club | opłacono |
94 | Kargól Rafał | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | LOGTECH Team Radzionków / Fantastic 4 | opłacono |
95 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
96 | ROMBERG Agnieszka | BYTOM | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
97 | Szymańczyk Aleksandra | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
98 | Hoła Paweł | Bytom | Polska | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono |
99 | Kandora Piotr | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
100 | Nowak Mariusz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 13657