Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świstowska Katarzyna | Grupa | Polska | Start | Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu | XS | opłacono on-line |
2 | Kędzierski Serafin | Grudziądz | Polska | Start | Wojskowa Akademia Techniczna | L | opłacono on-line |
3 | Masłysz Marcin | Toruń | Polska | Start | wkurw_team | L | opłacono on-line |
4 | Maguza Michał | Wąbrzeźno | Polska | Start | Wąbrzeski Klub Morsów ,,KOTIK | M | opłacono on-line |
5 | Adamiec Marek | Słupsk | Polska | Start | W.P.K. Słoń Team Ustka | L | opłacono on-line |
6 | Majewski Patryk | Wąbrzeźno | Polska | Start | Vomax | L | opłacono on-line |
7 | Langowski Roman | Grudziadz | Polska | Start | Vadain Running Club | L | opłacono |
8 | Rakoczy Maciej | Grudziądz | Polska | Start | Vadain Running Club | XL | opłacono |
9 | Stręciwilk Justyna | Grudziądz | Polska | Start | Vadain Running Club | M | opłacono |
10 | Kutkiewicz Piotr | Grudziądz | Polska | Start | Vadain Running Club | L | opłacono |
11 | Kordowski Krystian | Grudziądz | Polska | Start | Vadain Running Club | L | opłacono |
12 | Wielgosz Krzysztof | Grudziądz | Polska | Start | Vadain Running Club | M | opłacono |
13 | baron kasia | grudziądz | Polska | Start | Vadain Running Club | S | opłacono |
14 | PLEWA Bartosz | Grudziądz | Polska | Start | TRI-BART | M | opłacono on-line |
15 | Markuszewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Start | Trenować z Najlepszymi - blog | M | opłacono on-line |
16 | Borek Robert | Świecie | Polska | Start | The Runners Świecie | S | opłacono on-line |
17 | Janus Dawid | Świecie | Polska | Start | The Runners Świecie | M | opłacono on-line |
18 | Szatkowski Tomasz | Grudziądz | Polska | Start | Team Duszka | L | opłacono on-line |
19 | Duszyńska Anna | Gdańsk | Polska | Start | Team Duszka | M | opłacono on-line |
20 | Żeglicz Marek | Białe Błota | Polska | Start | Spójnia Białe Błota | M | opłacono on-line |
21 | Wrzeciono Artur | Grudziądz | Polska | Start | Sportowa Olimpia | M | opłacono on-line |
22 | Zbrzeźny Rafał | Grudziądz | Polska | Start | Sport i Rekreacja Delfin | XXL | opłacono on-line |
23 | Lachowicz Agnieszka | Grudziądz | Polska | Start | SPORT I REKREACJA DELFIN | M | opłacono on-line |
24 | Staniszewska Joanna | Toruń | Polska | Start | SPC | S | opłacono on-line |
25 | WOJTACKI Tomasz | Grudziądz | Polska | Start | Sosnowa Team Grudziądz | XL | opłacono on-line |
26 | Zdziarski Adam | Grudziądz | Polska | Start | Sosnowa Team Grudziądz | XL | opłacono on-line |
27 | Bączkowski Sławomir | Grudziądz | Polska | Start | SLK Team | M | opłacono on-line |
28 | Pożywiłko Marcin | Grudziądz | Polska | Start | Sig Grudziadz | M | opłacono on-line |
29 | Świstowska Małgorzata | Grupa | Polska | Start | RunWomen | M | opłacono on-line |
30 | Morczyńska Gabriela | Grupa | Polska | Start | RunWomen | M | opłacono on-line |
31 | Jakubowska Izabela | Szembruk | Polska | Start | RUN SZEMBRUK | M | opłacono on-line |
32 | Jakubowski Leszek | Szembruk | Polska | Start | RUN SZEMBRUK | M | opłacono on-line |
33 | Maraszek Mirosław | Susz | Polska | Start | Rozbiegany Susz | L | opłacono on-line |
34 | Lulińska Bożena | Susz | Polska | Start | Rozbiegany Susz | M | opłacono on-line |
35 | Kozłowski Przemysław | Grudziądz | Polska | Start | Przemofryz | L | opłacono on-line |
36 | Schulz Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Start | Pruszcz Biega/Squadra di Amici | M | opłacono on-line |
37 | Adamczyk Paweł | Grudziądz | Polska | Start | ping-pong Grudziądz | XL | opłacono on-line |
38 | Modrak Maciej | Grudziądz | Polska | Start | Parkrun Grudziądz | XXL | opłacono on-line |
39 | Kaczmarek Sebastian | Grudziądz | Polska | Start | Parkrun Grudziądz | S | opłacono on-line |
40 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Polska | Start | Parkrun Grudziądz | L | opłacono on-line |
41 | Brzeziński Bartosz | Grudziądz | Polska | Start | Parkrun Grudziądz | M | opłacono on-line |
42 | Kwiatkowski Daniel | Grudziądz | Polska | Start | Parkrun Grudziądz | XXL | opłacono on-line |
43 | Szarszewska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Start | Parkrun Grudziądz | S | opłacono on-line |
44 | Walczak Anna | Grudziądz | Polska | Start | Parkrun Grudziądz | M | opłacono on-line |
45 | Walczak Jacek | Grudziadz | Polska | Start | Parkrun Grudziądz | XL | opłacono on-line |
46 | Langowska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Start | Parkrun Grudziądz | L | opłacono on-line |
47 | Langowski Tomasz | Grudziądz | Polska | Start | Parkrun Grudziądz | L | opłacono on-line |
48 | Niećko Dominika | Grudziądz | Polska | Start | Parkrun Grudziądz | M | opłacono on-line |
49 | Miler Anna | Grupa | Polska | Start | Parkrun grudziadz | M | opłacono on-line |
50 | Raniszewska Marzena | Grudziadz | Polska | Start | Packman team | S | opłacono on-line |
51 | Podsiadły Bartosz | Dragacz | Polska | Start | OSP Dragacz | M | opłacono on-line |
52 | Turowski Slawomir | Grudziądz | Polska | Start | Motocykliczni Grudziądz | L | opłacono on-line |
53 | Biegajska Joanna | Szczepanki | Polska | Start | Motocykliczni Grudziądz | M | opłacono on-line |
54 | Piechna Łukasz | Grudziądz | Polska | Start | Morsy z Grudziądza | XL | opłacono on-line |
55 | Piechna Mikołaj | Grudziądz | Polska | Start | Morsy z Grudziądza | M | opłacono on-line |
56 | Dombrowski Paweł | Grudziądz | Polska | Start | Morsy z Grudziądza | L | opłacono on-line |
57 | Pior Ewa | Grudziądz | Polska | Start | MORSY Z GRUDZIADZA | S | opłacono on-line |
58 | Pior Mirosław | Grudziądz | Polska | Start | MORSY Z GRUDZIADZA | M | opłacono on-line |
59 | Mielcarski Michal | Solec Kujawski | Polska | Start | MIELCAR TEAM | XL | opłacono on-line |
60 | Ronowski Mateusz | Grudziądz | Polska | Start | Mat Kin Run | M | opłacono on-line |
61 | wszelak tomasz | Pieńki Królewskie | Polska | Start | Łubudubu | M | opłacono on-line |
62 | Wszelak Ilona | Pieńki Królewskie | Polska | Start | Łubudubu | L | opłacono on-line |
63 | Wolski Piotr | GRUDZIĄDZ | Polska | Start | Łubudubu | M | opłacono on-line |
64 | Czajka Mateusz | Jeżewo | Polska | Start | LUKS | XXL | opłacono on-line |
65 | Walentynowicz Aneta | Pruszcz Gdański | Polska | Start | LOTOS Running Team/ Pruszcz Biega | XS | opłacono on-line |
66 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | Start | KWIDZYN BIEGA | M | opłacono on-line |
67 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Start | KWIDZYN BIEGA | L | opłacono on-line |
68 | Szarszewski Paweł | Grudziadz | Polska | Start | KW WISŁA | M | opłacono on-line |
69 | Rachoń Jacek | Grudziądz | Polska | Start | Kravmaga_fighter | M | opłacono on-line |
70 | Kargiński Adam | Grudziądz | Polska | Start | klub sportowy Tęcza Ryszarda Ochódzkiego | M | opłacono on-line |
71 | Kamiński Marcin | Grudziądz | Polska | Start | Kamyki Team | L | opłacono on-line |
72 | Lisowski Jakub | Grudziądz | Polska | Start | Js 3301 | M | opłacono on-line |
73 | Jarmuchowski Janusz | Grudziądz | Polska | Start | Jedwabne/Grudziądz | M | opłacono on-line |
74 | Serocki Zbigniew | Grudziądz | Polska | Start | Jagiellończycy Łasin | M | opłacono on-line |
75 | MAREK Roman | Warszawa | Polska | Start | IPN | L | opłacono on-line |
76 | Klimek Łukasz | Blizno | Polska | Start | H2O TEAM | L | opłacono on-line |
77 | Wtorek Tomasz | Grudziądz | Polska | Start | H2O TEAM | M | opłacono on-line |
78 | Floriańczyk Damian | Grudziądz | Polska | Start | H2O TEAM | L | opłacono on-line |
79 | Magdziński Michał | Grudziądz | Polska | Start | Grudziądz Niezrzeszony | M | opłacono on-line |
80 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | M | opłacono on-line |
81 | Grzelak Robert | Gardeja | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | L | opłacono on-line |
82 | Karnowska Agnieszka | Cygany | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | S | opłacono on-line |
83 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | L | opłacono on-line |
84 | Matczyński Marek | Piaski | Polska | Start | GKS Olimpia Grudziądz | L | opłacono on-line |
85 | Talma Magdalena | Grudziądz | Polska | Start | Fit House | M | opłacono on-line |
86 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Start | drużyna szpiku | XL | opłacono on-line |
87 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Polska | Start | Decathlon Team Inowrocław | L | opłacono on-line |
88 | Szewczak Jacek | Grudziądz | Polska | Start | CSLog | L | opłacono on-line |
89 | nowak grzegorz | żuromin | Polska | Start | Biegam bo lubię | S | opłacono on-line |
90 | Wojtacki Artur | Lubawa | Polska | Start | AMW family | XL | opłacono on-line |
91 | Jegierski Dariusz | Grudziądz | Polska | Start | Amator | L | opłacono on-line |
92 | Dolewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Start | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | S | opłacono on-line |
93 | HULEWICZ DOLEWSKA ELŻBIETA | Grudziądz | Polska | Start | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | S | opłacono on-line |
94 | Chelkowski Henryk | Grudziadz | Polska | Start | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | L | opłacono on-line |
95 | Jaszczerska Grażyna | Grudziądz | Polska | Start | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | S | opłacono on-line |
96 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Polska | Start | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | M | opłacono on-line |
97 | Jasiński Rafał | Grudziądz | Polska | Start | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | L | opłacono on-line |
98 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Start | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | S | opłacono on-line |
99 | Piechna Marcelina | Grudziądz | Polska | Start | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | M | opłacono on-line |
100 | Wojnowska Katarzyna Wojnowska | Dolna Grupa | Polska | Start | Across the River Team | S | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15138