Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - III turnus
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wilczyński Dominik Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa SP2 Sokółka opłacono
2 Paszko Iga Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP 2 Sokółka opłacono
3 Kuklicz Alex Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska SP nr 2 Sokółka opłacono
4 Dargiewicz Patryk Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
5 KALENIK URSZULA SOKÓŁKA III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
6 Wilczyński Mateusz Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska SP2 Sokółka opłacono
7 bochenko oliwia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska SP 2 Sokółka opłacono
8 Bułkowska Antonina Bułkowska Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska UKS Batory opłacono
9 Szarkowski Dawid Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
10 Rokicki Olaf Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
11 Rokicki Ksawery Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
12 Żółtko Natalia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza opłacono
13 Baranowska Ewa Baranowska Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
14 Jasielczuk Julia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP1 Sokółka opłacono
15 Greś Wiktoria Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP1 Sokółka opłacono
16 Antonowicz Nikola Sokolka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
17 Paszko Amelia Wierzchłowce III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP2 Sokółka opłacono
18 Rećko Ewa Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
19 Kretowicz Dawid Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
20 drozdzewicz bartek sokolka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa sp1 opłacono
21 Kułak Rafał Marek Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
22 Połuszejko Iwona Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
23 Hawryłko Edyta Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
24 Kułak Jadwiga Joanna Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
25 Szczęsnowicz Lidia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
26 Kretowicz Joanna Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
27 Dojnieko Robert Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
28 czajkowski Szymon sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
29 Szczęsnowicz Tomasz Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
30 Żołądkowski Krzysztof Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
31 Pietuszyński Szymon sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
32 Augustynowicz Jakub Szyszki III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
33 Korzeniewska Kajetan Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
34 Gudalewski Mateusz Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
35 Jóźwik Aleksandra Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP 3 opłacono
36 Jasielczuk Jakub Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa SP1 Sokółka opłacono
37 Parchanowicz Maja Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza opłacono
38 Januszkiewicz Maja Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
39 Sawoń Katarzyna Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
40 Wróblewska Gabrysia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza opłacono
41 Kondrat Łukasz Woroniany III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono


Wyświetleń: 2490

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ