Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - IV turnus
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kozaczyńska Maja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
2 Puchalski Adam Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
3 Puchalska Agnieszka Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
4 Kussy Wioletta Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
5 Aniskiewicza Krzysztof Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
6 Gremza Dawid Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
7 klimowicz bartosz jerzy Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I sp nr 1 opłacono
8 Sadkowska Magda Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
9 Giba Szymon sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
10 Onoszko Wojciech Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
11 Jermak DAWID SOKÓŁKA IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I SP1 Sokółka opłacono
12 Cichowlas Emilia Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
13 Galewska Zuzanna Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
14 Dargiewicz Weronika Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
15 Mudrewicz Jan Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
16 nowakowski filip Polanki 15 IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
17 Murawski Wiktor Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
18 Lech Bartosz Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
19 Zajczyk Łucja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II Szkola opłacono
20 łapicz Ksawery sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
21 Tomaszycki Michal Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
22 Pezowicz Rafał Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
23 BURAK JOANNA SOKÓŁKA IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II sp.1 opłacono
24 Biergiel Agnieszka Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
25 Gedroyć Adam Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
26 BorowskaMarkowska Agata Sokólka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
27 Pezowicz Katarzyna Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
28 Białobłocka Ewa Kuźnica IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
29 Joszczyk Aleksandra Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
30 Sokolik Kornelia Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
31 Kuklicz Dariusz Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
32 Kiemiesz Monika Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
33 Antonowicz Amelia Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
34 Sikorska Milena Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
35 Sikorska Elena Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
36 Recko Oskar Zadworzany IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
37 Kozaczyńska Ada Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
38 Majorek Barbara Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
39 Wiktoria Aniśko Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
40 Aniśko Patrycja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
41 Łosińska Michalina Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
42 Joszczyk Julia Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono


Wyświetleń: 2246

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ