I Bieg Komtura Dzierzgońskiego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Myśliński Marek Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
2 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Start TEAM ANIOŁOWO opłacono
3 Kamińska Joanna Aniołowo Start TEAM ANIOŁOWO
4 Sikora Magda Ankamaty Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
5 Ostrowska - Hendzel Izabela Barcice Start opłacono on-line
6 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
7 Olszewska Maria Benowo Start opłacono on-line
8 Weisner Barbara Benowo Start opłacono on-line
9 Weisner Monika Benowo Start opłacono on-line
10 Chwesiuk Kacper Bruk Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
11 Huderewicz Anka Huderewicz Bruk Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Amatorka opłacono on-line
12 Nehring Tomasz Chełmno Start opłacono
13 Nehring Barbara Chełmno Start opłacono
14 Karnowska Agnieszka Cygany Start Gmina Gardeja Biega
15 Janczynski Karol Dąbrówka Start OŻW opłacono on-line
16 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Start opłacono on-line
17 Dering Marcin Demlin Start opłacono on-line
18 Patelczyk Sławomir Demlin Start opłacono on-line
19 Majewski Wojciech Dzierzgon Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
20 Kakowska Kamila Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń TEAM opłacono on-line
21 Kakowski Sebastian Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
22 Pędzisz-Piórkowska Joanna Pędzisz-Piórkowska Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
23 Świerczyńska Monika Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
24 Śnigórski Paweł Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
25 Więckowski Mikołaj Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
26 Krysiak Beata Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono
27 Sikora Marcin Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
28 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
29 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono
30 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono
31 Bączek Barbara Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono on-line
32 Czałpińska Kinga Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono
33 Melka tomek Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) DzierzgońTeam
34 Waszczyszyn Monika Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
35 Zegadło Ela Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
36 Czechowska Paulina Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono on-line
37 Czwerenko Paulina Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
38 Pławski Marcin Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono on-line
39 Koziara Zuzanna Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
40 Pławska Justyna Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono on-line
41 Berk Piotr Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
42 Michalski Paweł Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
43 Kowalski Grzegorz Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
44 Żelesławska Sylwia Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
45 Żelesławski Patryk Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
46 Krauze Kamil Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
47 Kamińska Monika Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
48 Okulska Joanna Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
49 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
50 Karabin Anetta Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono on-line
51 Pietrzak Anna Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
52 Goliński Krzysztof Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
53 Zięba Agnieszka Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono on-line
54 Podsiadlik Karolina Podsiadlik Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
55 Grzebyk Jacek Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
56 Bakuła Katarzyna Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
57 Bakuła Andrzej Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
58 Gumuła Agnieszka Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
59 Gumuła Wojciech Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
60 Zięba Łukasz Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono on-line
61 Mańka Sandra Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
62 Mańka Eryk Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
63 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
64 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
65 Smolarczyk Tomasz Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
66 piatek adam elblag Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
67 Bałdyga Radosław Elbląg Start JBB opłacono on-line
68 Sawicki Marcin Elbląg Start opłacono on-line
69 Odziemczyk Tomasz Elbląg Start opłacono on-line
70 Kuciński Łukasz Elbląg Start opłacono on-line
71 Liszewski Krzysztof Elbląg Start opłacono
72 Szwęch Marek Elbląg Start opłacono on-line
73 Kamiński Janusz Elbląg Start opłacono
74 Kamińska Grażyna Elbląg Start opłacono
75 Czopek Jaroslaw EŁK Start
76 Kowalewski Łukasz Gardeja Start Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
77 olińska Marzena Gardeja Start
78 Sobieś Alina Gardeja Start opłacono on-line
79 Gąsiorowski Dariusz Gąsiorowski Gardeja Start opłacono on-line
80 Fałkowski Jarosław Gardeja Start Gmina Gardeja Biega opłacono
81 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Start opłacono on-line
82 Heland Grzegorz Gdańsk Start opłacono
83 Heland Jan Gdańsk Start opłacono
84 Leoniak Ewa Gdynia Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono on-line
85 Hudzik Marek Gdynia Start KL Gdynia opłacono
86 Wojtowicz Marcin Gdynia Start BBL BAŁTYK GDYNIA opłacono on-line
87 Domeracki Mariusz Gronowo Elbląskie Start Ratownik Medyczny Team opłacono on-line
88 Sznycer Sebastian Gronowo Elbląskie Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
89 kapteina robert gronowo górne Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
90 Kołecki Michał Iława Start MiSiEk Runner / ULG opłacono on-line
91 Przybyła Marta Janówka Start opłacono
92 Przybyła Tomasz Janówka Start opłacono
93 Sokołowska Ewa Jasna 42 Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) DzierzgońTeam opłacono
94 Zając Bartosz Kierzliny Start BSB Barczewo Biega/ ZK Barczewo opłacono
95 Kawski Bartłomiej Kisielice Start opłacono on-line
96 Lewicka Elżbieta Knurów Start niezrzeszona opłacono on-line
97 Tymiński Szymon Kwidzyn Start opłacono
98 Barczykowska Hanna Kwidzyn Start opłacono on-line
99 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
100 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Start Kwidzyn Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 10332

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ