I Bieg Komtura Dzierzgońskiego

Wyniki

MSC OPEN IMIĘ NAZWISKO NR START K/M MIASTO KLUB MSC K/M KAT WIEK MSC W KAT CZAS META (h:min:sec) śr. prędk. (km/h)
1 KRZYSZTOF BIAŁKOWSKI 9 M ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 1 M20 1 0:17:47 16.87
2 MICHAŁ WRÓBEL 185 M SZTUM SOWIŃSKI TEAM 2 M16 1 0:18:02 16.64
3 RAFAŁ CHĘTNIK 17 M SZTUM 3 M40 1 0:18:08 16.54
4 PAWEŁ DZIWOSZ 33 M MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 4 M30 1 0:18:19 16.38
5 JAN GIEMBICKI 38 M SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5 M30 2 0:18:26 16.27
6 WOJCIECH MAJEWSKI 100 M DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 6 M30 3 0:18:28 16.25
7 MARCIN PŁAWSKI 130 M DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 7 M40 2 0:18:30 16.22
8 ŁUKASZ KOWALEWSKI 82 M GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 8 M30 4 0:18:32 16.19
9 DAMIAN RUTKOWSKI 137 M LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 9 M12 1 0:18:33 16.17
10 MICHAŁ KOŁECKI 78 M IŁAWA MISIEK RUNNER / ULG 10 M20 2 0:18:45 16.00
11 MARCIN WOJTOWICZ 183 M GDYNIA 11 M40 3 0:18:47 15.97
12 PIOTR SATKIEWICZ 139 M PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 12 M20 3 0:18:51 15.92
13 BARTOSZ KACPERSKI 64 M DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 13 M16 2 0:18:53 15.89
14 DAWID BIEŃKOWSKI 10 M MALBORK FIRST MALBORK TEAM 14 M20 4 0:18:57 15.83
15 MATEUSZ SZCZEPAŃSKI 152 M SZEMBRUK BBKTS 15 M20 5 0:18:59 15.80
16 ERYK MAŃKA 102 M DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 16 M12 2 0:19:05 15.72
17 MARCIN SIKORA 144 M DZIERZGOŃ 17 M40 4 0:19:44 15.20
18 DOROTA PAWŁOWSKA 29 K KURZĘTNIK 1 K30 1 0:19:49 15.14
19 RYSZARD MAJEWSKI 99 M DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 18 M50 1 0:19:55 15.06
20 SŁAWOMIR PATELCZYK 125 M DEMLIN 19 M40 5 0:19:59 15.01
21 TOMASZ SCHOENROCK 141 M NOWY DWÓR GDAŃSKI FINISZ MORĄG 20 M20 6 0:20:07 14.91
22 KAMIL DERLAGA 26 M SZYMANKOWO NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 21 M20 7 0:20:12 14.85
23 ELŻBIETA LEWICKA 96 K KNURÓW 2 K40 1 0:20:14 14.83
24 MATEUSZ KACPERSKI 63 M DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 22 M12 3 0:20:20 14.75
25 JANUSZ MARNIK 104 M PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 23 M40 6 0:20:28 14.66
26 STANISŁAW WNUK 182 M WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 24 M50 2 0:20:28 14.66
27 TOMASZ CHABOWSKI 16 M SZTUM SZTUM BIEGA 25 M50 3 0:20:46 14.45
28 TOMASZ ULIKOWSKI 167 M PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 26 M30 5 0:20:50 14.40
29 ROBERT KAPTEINA 72 M GRONOWO GÓRNE 27 M40 7 0:20:51 14.39
30 KRZYSZTOF DYDYMSKI 32 M RUMIA 28 M40 8 0:21:06 14.22
31 MAREK MYŚLIŃSKI 112 M DZIERZGOŃ 29 M30 6 0:21:12 14.15
32 KRZYSZTOF WICZYŃSKI 176 M ANIOŁOWO TEAM ANIOŁOWO 30 M50 4 0:21:16 14.11
33 PIOTR KOMASARA 80 M MALBORK JRG MALBORK 31 M20 8 0:21:22 14.04
34 RYSZARD RÓŻYCKI 39 M 32 M60 1 0:21:28 13.98
35 KATARZYNA JAROSIŃSKA 197 K PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 3 K20 1 0:21:31 13.94
36 KRZYSZTOF WĄSIK 173 M MALBORK 33 M40 9 0:21:34 13.91
37 RYSZARD ŻEMETRO 196 M WAPLEWO WIELKIE LKS ZANTYR SZTUM 34 M50 5 0:21:36 13.89
38 ŁUKASZ OLSZEWSKI 123 M KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 35 M30 7 0:21:40 13.85
39 KRZYSZTOF KOŁKOWSKI 79 M MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 36 M30 8 0:21:51 13.73
40 TOMASZ ODZIEMCZYK 120 M ELBLĄG 37 M30 9 0:22:11 13.52
41 MATEUSZ REDLIN 135 M MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 38 M30 10 0:22:18 13.45
42 KRZYSZTOF FALASA 34 M PSZCZÓŁKI KWIDZYN BIEGA 39 M40 10 0:22:26 13.37
43 ZBIGNIEW JAŻDŻEWSKI 61 M MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 40 M50 6 0:22:27 13.36
44 RYSZARD JEZIORNY 62 M WIELUŃ WIELUŃ BIEGA 41 M50 7 0:22:35 13.28
45 MARCIN DERING 25 M DEMLIN 42 M30 11 0:22:37 13.26
46 SEBASTIAN SZNYCER 154 M GRONOWO ELBLĄSKIE 43 M30 12 0:22:43 13.21
47 WOJCIECH FEDORUK 36 M PRABUTY 44 M20 9 0:22:43 13.21
48 DOROTA MOLASY 110 K MALBORK 4 K30 2 0:22:47 13.17
49 DANIEL URBAŃSKI 169 M STARY TARG 45 M30 13 0:22:51 13.13
50 BARTOSZ ZAJĄC 188 M KIERZLINY BSB BARCZEWO BIEGA/ ZK BARCZEWO 46 M30 14 0:22:53 13.11
51 MARCIN KOSAŁKA 81 M NOWY STAW 47 M30 15 0:22:54 13.10
52 ŁUKASZ KUCIŃSKI 92 M ELBLĄG 48 M20 10 0:22:57 13.07
53 MARIUSZ WYSOCKI 187 M PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 49 M50 8 0:22:59 13.05
54 TYTUS GRYGIER 43 M KWIDZYN LEKI NATURY 50 M12 4 0:22:59 13.05
55 TOMASZ NADOLSKI 113 M PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA 51 M40 11 0:23:02 13.02
56 ŁUKASZ ZIĘBA 191 M DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 52 M30 16 0:23:03 13.02
57 PRZEMYSŁAW ŚLIWIŃSKI 157 M PASŁĘK KRAM 53 M30 17 0:23:04 13.01
58 KRZYSZTOF GOLIŃSKI 41 M DZIERZGOŃ 54 M30 18 0:23:16 12.89
59 ANDRZEJ GŁĄB 156 M MALBORK 55 M40 12 0:23:21 12.85
60 LEON TREĆ 162 M SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 56 M60 2 0:23:22 12.84
61 FABIAN BUKOWSKI 15 M ROŻENTAL 57 M12 5 0:23:26 12.80
62 WOJCIECH TOŁKACZ 160 M MALBORK MALBORK BIEGA 58 M50 9 0:23:31 12.76
63 MAGDALENA KESZ-KARCZEWSKA 76 K SZTUTOWO 5 K40 2 0:23:38 12.69
64 ANETTA KARABIN 73 K DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 6 K40 3 0:23:42 12.66
65 PIOTR WÓJCIK 184 M PRABUTY KWIDZYN BIEGA 59 M40 13 0:23:43 12.65
66 PAULINA CZWERENKO 24 K DZIERZGOŃ 7 K20 2 0:23:45 12.63
67 MAGDA ZIELINSKA 190 K KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8 K20 3 0:23:46 12.62
68 MICHAŁ SAMP 138 M KWIDZYN 60 M40 14 0:23:53 12.56
69 SANDRA MAŃKA 101 K DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 9 K12 1 0:23:55 12.54
70 DARIUSZ GĄSIOROWSKI 37 M GARDEJA 61 M30 19 0:23:55 12.54
71 DARIUSZ KOZŁOWSKI 88 M MALBORK 62 M50 10 0:23:57 12.53
72 TOMASZ DĘBSKI 27 M KWIDZYN 63 M50 11 0:24:00 12.50
73 KAROL JANCZYNSKI 56 M DĄBRÓWKA OŻW 64 M30 20 0:24:09 12.42
74 MARIAN SZRAMA 155 M LĘBORK BAZA 44 65 M50 12 0:24:22 12.31
75 MIKOŁAJ WIĘCKOWSKI 179 M DZIERZGOŃ 66 M12 6 0:24:24 12.30
76 PAWEŁ MICHALSKI 108 M DZIERZGOŃ 67 M30 21 0:24:26 12.28
77 ROMAN JANIK 57 M KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 68 M60 3 0:24:30 12.24
78 GRZEGORZ KOWALSKI 84 M DZIERZGOŃ 69 M30 22 0:24:30 12.24
79 JAKUB WIERZBICKI 178 M MALBORK 70 M50 13 0:24:57 12.02
80 EWA MICHALSKA 107 K POLIKSY 10 K30 3 0:24:59 12.01
81 PIOTR KAMIŃSKI 70 M MALBORK EUROFINS 71 M30 23 0:25:01 11.99
82 KACPER CHWESIUK 19 M BRUK 72 M12 7 0:25:03 11.98
83 PAULINA TUL 163 K KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 11 K20 4 0:25:19 11.85
84 JAROSŁAW FAŁKOWSKI 35 M GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 73 M30 24 0:25:21 11.83
85 ALICJA WYSOCKA 186 K PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 12 K40 4 0:25:23 11.82
86 MATEUSZ HAJDUKIEWICZ 49 M STARE MIASTO 74 M30 25 0:25:33 11.74
87 MARTA PRZYBYŁA 133 K JANÓWKA 13 K30 4 0:25:34 11.73
88 TOMASZ NOWACKI 118 M MALBORK 75 M20 11 0:25:36 11.72
89 ANIELA TYBURSKA 164 K SZTUM 14 K30 5 0:25:38 11.70
90 MARCIN GROSZKOWSKI 42 M MALBORK 22 BLT 76 M30 26 0:25:39 11.70
91 JACEK GRZEBYK 44 M DZIERZGOŃ 77 M40 15 0:25:46 11.64
92 MAREK HUDZIK 53 M GDYNIA KL GDYNIA 78 M50 14 0:25:51 11.61
93 ZUZANNA KOZIARA 87 K DZIERZGOŃ 15 K20 5 0:25:52 11.60
94 BEATA JANKOWSKA 58 K STARE POLE 16 K40 5 0:25:56 11.57
95 RADOSŁAW SAWICKI 200 M STARE POLE ALUSIA TEAM 79 M30 27 0:25:56 11.57
96 MARTA KOWNACKA 85 K MALBORK 17 K30 6 0:26:00 11.54
97 ANDRZEJ KARCZEWSKI 74 M SZTUTOWO 80 M40 16 0:26:03 11.52
98 ANDZREJ BUJALSKI 199 M DZIERZGOŃ 81 M30 28 0:26:07 11.49
99 JOANNA OKULSKA 121 K DZIERZGOŃ 18 K40 6 0:26:10 11.46
100 JOLANTA SZEWCZUN 153 K DZIERZGOŃ 19 K50 1 0:26:11 11.46
101 JOANNA KAMIŃSKA 67 K MALBORK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 20 K40 7 0:26:13 11.44
102 IWONA TOMASZ 181 K DZIERZGOŃ NORBSOFT.PL 21 K30 7 0:26:16 11.42
103 MAGDA MAZUR 106 K STAROGARD GDAŃSKI 22 K30 8 0:26:16 11.42
104 EWA LEONIAK 95 K GDYNIA DZIERZGOŃ TEAM 23 K30 9 0:26:16 11.42
105 ANKA HUDEREWICZ 52 K BRUK AMATORKA 24 K30 10 0:26:22 11.38
106 BARTŁOMIEJ KAWSKI 75 M KISIELICE 82 M40 17 0:26:29 11.33
107 PIOTR BERK 8 M DZIERZGOŃ 83 M30 29 0:26:38 11.26
108 IZABELA OSTROWSKA - HENDZEL 124 K BARCICE 25 K40 8 0:26:39 11.26
109 BENIAMIN SOCHA 148 M ZAJEZIERZE 84 M12 8 0:26:39 11.26
110 ALEKSANDRA ŚCISŁOWSKA 198 K PARPARY 26 K30 11 0:26:45 11.21
111 MARTA MILEWSKA 109 K SUSZ CROSSFIT SUSZ 27 K12 2 0:26:47 11.20
112 SZYMON TYMIŃSKI 165 M KWIDZYN 85 M30 30 0:26:57 11.13
113 JOANNA BROCKA 13 K KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 28 K30 12 0:26:57 11.13
114 MIROSŁAW KLIMCZEWSKI 77 M MALBORK 86 M50 15 0:27:23 10.96
115 PAULINA MARKOWICZ 103 K MALBORK 29 K30 13 0:27:27 10.93
116 ZDZISLAW KOZAK 86 M PRUSZCZ GDANSKI 87 M60 4 0:27:40 10.84
117 MARITA TOMASZEK 161 K GARDEJA 30 K20 6 0:27:41 10.84
118 JUSTYNA PŁAWSKA 129 K DZIERZGOŃ 31 K40 9 0:27:42 10.83
119 MAGDALENA BOSCHKE 12 K PELPLIN 32 K20 7 0:27:46 10.80
120 LIDIA DĘGA 28 K TRALEWO 33 K30 14 0:27:52 10.77
121 AGNIESZKA ZIĘBA 192 K DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 34 K30 15 0:27:56 10.74
122 TOMASZ SMOLARCZYK 146 M DZIERZGOŃ 88 M30 31 0:27:59 10.72
123 KRZYSZTOF BŁAŻEWICZ 11 M PASŁĘK 89 M40 18 0:28:18 10.60
124 ZBIGNIEW POTORSKI 132 M MALBORK 90 M50 16 0:28:37 10.48
125 BARBARA WEISNER 174 K BENOWO 35 K30 16 0:28:41 10.46
126 KINGA GUZOWSKA-BOIWKA 47 K KWIDZYN LEKI NATURY 36 K30 17 0:28:42 10.45
127 MALWINA SIBILA 142 K PRABUTY 37 K30 18 0:28:48 10.42
128 PIOTR WASILEWSKI 171 M TOMASZKOWO 91 M30 32 0:28:49 10.41
129 SŁAWOMIR UCIECHOWSKI 166 M MALBORK 92 M50 17 0:28:59 10.35
130 ARTUR BROCKI 14 M KWIDZYN 93 M50 18 0:29:02 10.33
131 MONIKA DYDYMSKA 30 K RUMIA 38 K40 10 0:29:03 10.33
132 EWA NAZAREWICZ 114 K ZAKRĘTY 39 K50 2 0:29:05 10.32
133 BARBARA BĄCZEK 7 K DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 40 K40 11 0:29:05 10.32
134 URSZULA RUCHLEWICZ 136 K SZTUM 41 K50 3 0:29:14 10.26
135 GRZEGORZ HELAND 50 M GDAŃSK 94 M12 9 0:29:16 10.25
136 ANDRZEJ LENKIEWICZ 94 M BĄDKI 95 M60 5 0:29:38 10.12
137 IWONA JAŻDŻEWSKA 60 K MALBORK 42 K40 12 0:29:42 10.10
138 ANNA WARACHEWICZ 170 K MALBORK 43 K30 19 0:29:45 10.08
139 JAN CHODUKIEWICZ 18 M KWIDZYN 96 M40 19 0:29:47 10.07
140 RAFAŁ MAGNUSKI 98 M MALBORK 97 M40 20 0:29:56 10.02
141 ALINA SOBIEŚ 147 K GARDEJA 44 K30 20 0:29:56 10.02
142 PIOTR SOCHA 150 M ZAJEZIERZE 98 M40 21 0:29:57 10.02
143 ANNA GUZOWSKA-GRYGIER 48 K KWIDZYN LEKI NATURY 45 K30 21 0:30:09 9.95
144 JAN HELAND 51 M GDAŃSK 99 M50 19 0:30:16 9.91
145 AGATA DYDYMSKA 31 K RUMIA ZAMEK KURZĘTNIK 46 K12 3 0:30:22 9.88
146 STEFANIA MURAK 111 K SADLINKI 47 K20 8 0:30:25 9.86
147 ANNA PIETRZAK 128 K DZIERZGOŃ 48 K40 13 0:30:27 9.85
148 KAROLINA PODSIADLIK 131 K DZIERZGOŃ 49 K30 22 0:30:40 9.78
149 GABRIELA SŁAWSKA 145 K KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 50 K40 14 0:30:49 9.73
150 ANDRZEJ BAKUŁA 2 M DZIERZGOŃ 100 M20 12 0:30:51 9.72
151 KATARZYNA BAKUŁA 1 K DZIERZGOŃ 51 K30 23 0:30:51 9.72
152 ELA ZEGADŁO 189 K DZIERZGOŃ 52 K30 24 0:30:58 9.69
153 KRZYSZTOF LISZEWSKI 97 M ELBLĄG 101 M50 20 0:31:00 9.68
154 KRZYSZTOF CZAŁPIŃSKI 22 M DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 102 M40 22 0:31:13 9.61
155 WOJCIECH GUMUŁA 46 M DZIERZGOŃ 103 M12 10 0:31:14 9.61
156 MARCIN SAWICKI 140 M ELBLĄG 104 M30 33 0:31:17 9.59
157 MONIKA WEISNER 175 K BENOWO 53 K20 9 0:31:17 9.59
158 MARIA OLSZEWSKA 122 K BENOWO 54 K20 10 0:31:21 9.57
159 DARIA WIKTOROWSKA 127 K MALBORK 55 K20 11 0:31:25 9.55
160 MARCIN SUCHOMSKI 134 M 105 M30 34 0:31:25 9.55
161 KASIA WISNIOCH 180 K OTŁOWIEC 56 K20 12 0:31:35 9.50
162 JAN ZIMA 193 M MINIĘTA 106 M50 21 0:31:36 9.49
163 PAULINA CZECHOWSKA 23 K DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 57 K12 4 0:31:46 9.44
164 JOANNA PĘDZISZ-PIÓRKOWSKA 126 K DZIERZGOŃ 58 K30 25 0:32:15 9.30
165 KAMILA KAKOWSKA 65 K DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 59 K30 26 0:32:15 9.30
166 JANUSZ KAMIŃSKI 71 M ELBLĄG 107 M50 22 0:32:24 9.26
167 ANNA KOWALSKA 83 K KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 60 K40 15 0:32:32 9.22
168 PAWEŁ ŚNIGÓRSKI 158 M DZIERZGOŃ 108 M12 11 0:32:49 9.14
169 BARBARA NEHRING 116 K CHEŁMNO 61 K40 16 0:33:00 9.09
170 TOMASZ NEHRING 115 M CHEŁMNO 109 M40 23 0:33:01 9.09
171 ŁUKASZ KUNECKI 93 M SZTUM 110 M30 35 0:33:06 9.06
172 MARIA JANCZYNSKA 55 K DĄBRÓWKA TCZEWSKA 62 K60 1 0:33:34 8.94
173 MONIKA ŚWIERCZYŃSKA 159 K DZIERZGOŃ 63 K30 27 0:34:08 8.79
174 SEBASTIAN KAKOWSKI 66 M DZIERZGOŃ 111 M30 36 0:34:09 8.78
175 GRAŻYNA KAMIŃSKA 69 K ELBLĄG 64 K50 4 0:34:18 8.75
176 MONIKA SOCHA 149 K ZAJEZIERZE 65 K40 17 0:34:25 8.72
177 EWA SOKOŁOWSKA 151 K JASNA 42 DZIERZGOŃTEAM 66 K60 2 0:34:28 8.70
178 MAGDA SIKORA 143 K ANKAMATY 67 K20 13 0:34:31 8.69
179 ANDRZEJ KRAWCÓW 90 M NOWA WIEŚ MALBORSKA 112 M50 23 0:34:42 8.65
180 PIOTR BARCZYKOWSKI 6 M KWIDZYN PIOTR BARCZYKOWSKI DOMOWA REHABILITACJA 113 M20 13 0:34:49 8.62
181 HANNA BARCZYKOWSKA 5 K KWIDZYN 68 K50 5 0:34:50 8.61
182 MAREK GODLEWSKI 40 M MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 114 M30 37 0:34:57 8.58
183 JOLANTA JAKUBOWSKA 54 K WIELUŃ WIELUŃ BIEGA 69 K50 6 0:35:06 8.55
184 HENRYK URBAN 168 M KWIDZYN ALUSIA TEAM 115 M60 6 0:35:14 8.51
185 RADOSŁAW BAŁDYGA 3 M ELBLĄG JBB 116 M40 24 0:35:37 8.42
186 ANNA OCZKOWSKA 119 K MALBORK 70 K40 18 0:35:45 8.39
187 SYLWIA ŻELESŁAWSKA 194 K DZIERZGOŃ 71 K30 28 0:36:10 8.29
188 MONIKA KAMIŃSKA 68 K DZIERZGOŃ 72 K40 19 0:36:10 8.29
189 AGNIESZKA GUMUŁA 45 K DZIERZGOŃ 73 K30 29 0:36:15 8.28
190 HANNA WIERZBICKA 177 K MALBORK 74 K40 20 0:36:16 8.27
191 PATRYK ŻELESŁAWSKI 195 M DZIERZGOŃ 117 M12 12 0:36:42 8.17
192 KAMIL KRAUZE 89 M DZIERZGOŃ 118 M12 13 0:36:44 8.17
193 JOANNA JASZEWSKA 59 K SZROPY 75 K20 14 0:36:46 8.16
194 KINGA CZAŁPIŃSKA 21 K DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 76 K16 1 0:36:46 8.16
195 MAŁGORZATA CZAŁPIŃSKA 20 K DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 77 K40 21 0:36:49 8.15
196 KRZYSZTOF NIERZWICKI 117 M STAROGARD GDAŃSKI SAMRUN STG 119 M30 38 0:36:52 8.14
197 ILONA MASZKA 105 K STAROGARD GDAŃSKI SAMRUN STG 78 K30 30 0:36:52 8.14
198 MONIKA WASZCZYSZYN 172 K DZIERZGOŃ 79 K30 31 0:36:55 8.13
199 BEATA KRYSIAK 91 K DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 80 K40 22 0:37:15 8.05
200 WIOLETTA BARANOWSKA 4 K ŻUŁAWKA SZTUMSKA 81 K40 23 0:37:17 8.05

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ