Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Koperski Andrzej Berlin Start pływaków - osoby powyżej 65 lat Niezrzeszony
2 Łazarz Jacek Białystok Start pływaków opłacono on-line
3 Madziar Piotr Braine-l’Alleud Start pływaków Plouf opłacono on-line
4 Bakuniak Hanna Bakuniak Bydgoszcz Start pływaków MKP SZCZECIN opłacono on-line
5 Woźniak Hubert Woźniak Bydgoszcz Start pływaków Muks "piętnastka" Bydgoszcz opłacono on-line
6 Busko Pawel Charbrowo Start pływaków opłacono on-line
7 Busko Zofia Charbrowo Start pływaków opłacono on-line
8 Ciemiewska Marcelina Ciechanów Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW opłacono on-line
9 Zielińska Maria Ciechanów Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW opłacono on-line
10 Bystry Jarosław Częstochowa Start pływaków Mako opłacono on-line
11 Monczak Grzegorz Daszewice Start pływaków One Man Team - Poznań opłacono on-line
12 Gleb Tomasz Elbląg Start pływaków UKP Jedynka Elbląg /ETT opłacono on-line
13 Koczorowska Klaudia Gdansk Start pływaków Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
14 Nawrocki Przemek Gdansk Start pływaków opłacono on-line
15 Sączyńska Emilia Gdansk Start pływaków Warsaw Masters Team opłacono on-line
16 Liszewski Jolanta Gdansk Start pływaków
17 Leszczyński Maciej Leszczyński Gdansk Start pływaków opłacono on-line
18 Śliwka Jarosław GDANSK Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
19 Lewandowska Wiktoria Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
20 Kiersnowski Henryk Gdańsk Start pływaków - osoby powyżej 65 lat Dziadkowy Klub Sportowy
21 Krause Grzegorz Gdańsk Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) opłacono on-line
22 Fediuk Karol Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
23 Krause Mateusz Gdańsk Start pływaków UKS7 opłacono on-line
24 Bokun Emilia Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
25 Majsterkiewicz Paweł Gdańsk Start pływaków Jeppesen Poland opłacono
26 Pakura Piotr Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
27 Pakura Karolina Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy DREAM TRI TEAM opłacono
28 Iwaszkiewicz Jadwiga Gdańsk Start pływaków - osoby powyżej 65 lat niezrzeszona
29 Grzegorek Małgorzata Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
30 Wenta Agnieszka Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
31 Lautenbach Magda Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
32 Kazłowski Paweł Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
33 Wasiewicz Paweł Gdańsk Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) Omida Cyclo & Run Team opłacono on-line
34 Blew Marcin Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
35 Skrzydłowski Jakub Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
36 Białous Maciej Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
37 Nawrocki Paweł Gdańsk Start pływaków SP43 opłacono on-line
38 Nawrocka Aleksandra Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
39 Skrzypnik Rafał Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
40 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW GDAŃSK Start pływaków - osoby powyżej 65 lat
41 Stankiewicz katarzyna Gdańsk Start pływaków Biega ZiE! opłacono on-line
42 Stefański Krystian Gdańsk Start pływaków Kocham ANIĘ opłacono on-line
43 Bohdziewicz Barbara Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
44 Kalinowska-Biegała Marta Gdańsk Start pływaków Bike U Up opłacono on-line
45 Biegała Marek Gdańsk Start pływaków Bike U Up - Europell
46 Cimoszko Piotr gdańsk Start pływaków opłacono on-line
47 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz Start pływaków Czitos opłacono on-line
48 Tekieli Dominik Gdynia Start pływaków opłacono on-line
49 Gehrke Tomasz Gdynia Start pływaków opłacono on-line
50 Dragan Karol Gdynia Start pływaków opłacono on-line
51 Dziaduła Jarosław Gdynia Start pływaków opłacono on-line
52 Kowalska Katarzyna Gdynia Start pływaków opłacono on-line
53 Tofil Emilia Gdynia Start pływaków KS Delfin Gdynia opłacono on-line
54 KORNOWSKI WALDEMAR GDYNIA Start pływaków - osoby powyżej 65 lat
55 Bebkiewicz Izabela Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Total Immersion Trójmiasto opłacono
56 Michałowska Monika Michałowska Gdynia Start pływaków Strefa Pływania /Total Immersion Trójmiasto opłacono on-line
57 Suski Robert Gdynia Start pływaków Gdyńskie WOPR opłacono on-line
58 Gruchała Agnieszka Gdynia Start pływaków OLIMP Gdynia opłacono on-line
59 Gruchała Piotr Gdynia Start pływaków OLIMP Gdynia opłacono on-line
60 Gacka Katarzyna Gdynia Start pływaków MEWA GDYNIA opłacono on-line
61 Konstantynowicz Alicja Gdynia Start pływaków opłacono on-line
62 Gruchała Wiktor Gdynia Start pływaków OLIMP Gdynia opłacono on-line
63 Zieliński Tomasz Gdynia Start pływaków
64 Zieliński Krzysztof Gdynia Start pływaków LKS Zorza Gdynia
65 Całus Mirosław Gdynia Start pływaków opłacono on-line
66 Salwin Michał Gdynia Start pływaków Atena SA. opłacono on-line
67 Kąkol Kacper Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Biegowy_świr opłacono
68 Skowron Katarzyna Gdynia Start pływaków opłacono on-line
69 Suszyńska Anna Gdynia Start pływaków - osoby powyżej 65 lat
70 Kwidziński Krzysztof Gdynia Start pływaków
71 Adamiak Marcin Gdynia Start pływaków Malwin
72 Zwolińska Beata Gdynia Start pływaków opłacono on-line
73 janik jarosław gorzów Start pływaków Niezrzeszony opłacono on-line
74 Cieśnik Karolina Grudziądz Start pływaków opłacono on-line
75 Malinowska Martyna Grudziądz Start pływaków UKS RUCH Grudziądz opłacono on-line
76 Micał Lidia Kętrzyn Start pływaków opłacono on-line
77 Frankowski Stanisław Koscierzyna Start pływaków - osoby powyżej 65 lat UKS Wodniacy Garczyn
78 Frankowski Dawid Kościerzyna Start pływaków opłacono on-line
79 Sawickij Sergiej Krzywy Róg / Gdynia Start pływaków Ukrainian Bike Family opłacono on-line
80 Janicki Wojciech Kwidzyn Start pływaków MTS Kwidzyn opłacono on-line
81 Kotlarski Marcin Kotlarski Leszno Start pływaków KAWALERSKI KOTLARA TEAM opłacono on-line
82 Mazerant Maciej Łódź Start pływaków opłacono on-line
83 Patoka Konrad Malbork Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy MalWOPR Malbork opłacono
84 Grapentyn Jakub Malbork Start pływaków MAL WOPR Malbork opłacono on-line
85 Łoboda Tymoteusz Mława Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW opłacono on-line
86 Gierasimczyk Jakub Morąg Start pływaków Szkoła Pływania Swim Team opłacono on-line
87 Gajewski Rafał Mosty Start pływaków
88 Gałkowski Radosław Nowy Staw Start pływaków opłacono on-line
89 Ścisłowski Rafał Parpary Start pływaków opłacono on-line
90 Kubiak Krzysztof Poznań Start pływaków K.P. Żaglica Poznań opłacono on-line
91 Cybertowicz Sławomir Poznań Start pływaków TS Olimpia Poznań opłacono on-line
92 Kędzior Mateusz Poznań Start pływaków K.P. Żaglica Poznań opłacono on-line
93 Vokhminov Vladimir Poznań Start pływaków K.P. Żaglica Poznań opłacono on-line
94 Mikołajczak Mateusz Rumia Start pływaków opłacono on-line
95 BIANKOWSKI PIOTR Rumia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy BIANKOWSKITEAM opłacono
96 Czerep Cezary Skowarcz Start pływaków opłacono on-line
97 Moroz Czesław Słupsk Start pływaków - osoby powyżej 65 lat
98 Moroz Kacper Słupsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
99 fudro konrad Słupsk Start pływaków opłacono on-line
100 Kuptz Daniel Sopieszyno Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Wejherowski Klub Morsów opłacono


Wyświetleń: 3714

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ