Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koperski Andrzej | Berlin | Niemcy | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Niezrzeszony | |
2 | Łazarz Jacek | Białystok | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
3 | Madziar Piotr | Braine-l’Alleud | Belgia | Start pływaków | Plouf | opłacono on-line |
4 | Bakuniak Hanna Bakuniak | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | MKP SZCZECIN | opłacono on-line |
5 | Woźniak Hubert Woźniak | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | Muks "piętnastka" Bydgoszcz | opłacono on-line |
6 | Busko Pawel | Charbrowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
7 | Busko Zofia | Charbrowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
8 | Ciemiewska Marcelina | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
9 | Zielińska Maria | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
10 | Bystry Jarosław | Częstochowa | Polska | Start pływaków | Mako | opłacono on-line |
11 | Monczak Grzegorz | Daszewice | Polska | Start pływaków | One Man Team - Poznań | opłacono on-line |
12 | Gleb Tomasz | Elbląg | Polska | Start pływaków | UKP Jedynka Elbląg /ETT | opłacono on-line |
13 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
14 | Nawrocki Przemek | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
15 | Sączyńska Emilia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
16 | Liszewski Jolanta | Gdansk | Polska | Start pływaków | ||
17 | Leszczyński Maciej Leszczyński | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
18 | Śliwka Jarosław | GDANSK | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
19 | Lewandowska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
20 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Dziadkowy Klub Sportowy | |
21 | Krause Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
22 | Fediuk Karol | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
23 | Krause Mateusz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | UKS7 | opłacono on-line |
24 | Bokun Emilia | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
25 | Majsterkiewicz Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | opłacono |
26 | Pakura Piotr | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
27 | Pakura Karolina | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | DREAM TRI TEAM | opłacono |
28 | Iwaszkiewicz Jadwiga | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | niezrzeszona | |
29 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
30 | Wenta Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
31 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
32 | Kazłowski Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
33 | Wasiewicz Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Omida Cyclo & Run Team | opłacono on-line |
34 | Blew Marcin | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
35 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
36 | Białous Maciej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
37 | Nawrocki Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | SP43 | opłacono on-line |
38 | Nawrocka Aleksandra | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
39 | Skrzypnik Rafał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
40 | ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW | GDAŃSK | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
41 | Stankiewicz katarzyna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Biega ZiE! | opłacono on-line |
42 | Stefański Krystian | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Kocham ANIĘ | opłacono on-line |
43 | Bohdziewicz Barbara | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
44 | Kalinowska-Biegała Marta | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up | opłacono on-line |
45 | Biegała Marek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up - Europell | |
46 | Cimoszko Piotr | gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
47 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos | opłacono on-line |
48 | Tekieli Dominik | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
49 | Gehrke Tomasz | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
50 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
51 | Dziaduła Jarosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
52 | Kowalska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
53 | Tofil Emilia | Gdynia | Polska | Start pływaków | KS Delfin Gdynia | opłacono on-line |
54 | KORNOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
55 | Bebkiewicz Izabela | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Total Immersion Trójmiasto | opłacono |
56 | Michałowska Monika Michałowska | Gdynia | Polska | Start pływaków | Strefa Pływania /Total Immersion Trójmiasto | opłacono on-line |
57 | Suski Robert | Gdynia | Polska | Start pływaków | Gdyńskie WOPR | opłacono on-line |
58 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
59 | Gruchała Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
60 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | MEWA GDYNIA | opłacono on-line |
61 | Konstantynowicz Alicja | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
62 | Gruchała Wiktor | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
63 | Zieliński Tomasz | Gdynia | Polska | Start pływaków | ||
64 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Start pływaków | LKS Zorza Gdynia | |
65 | Całus Mirosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
66 | Salwin Michał | Gdynia | Polska | Start pływaków | Atena SA. | opłacono on-line |
67 | Kąkol Kacper | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Biegowy_świr | opłacono |
68 | Skowron Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
69 | Suszyńska Anna | Gdynia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
70 | Kwidziński Krzysztof | Gdynia | Polska | Start pływaków | ||
71 | Adamiak Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków | Malwin | |
72 | Zwolińska Beata | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
73 | janik jarosław | gorzów | Polska | Start pływaków | Niezrzeszony | opłacono on-line |
74 | Cieśnik Karolina | Grudziądz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
75 | Malinowska Martyna | Grudziądz | Polska | Start pływaków | UKS RUCH Grudziądz | opłacono on-line |
76 | Micał Lidia | Kętrzyn | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
77 | Frankowski Stanisław | Koscierzyna | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | UKS Wodniacy Garczyn | |
78 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
79 | Sawickij Sergiej | Krzywy Róg / Gdynia | Polska | Start pływaków | Ukrainian Bike Family | opłacono on-line |
80 | Janicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | Start pływaków | MTS Kwidzyn | opłacono on-line |
81 | Kotlarski Marcin Kotlarski | Leszno | Polska | Start pływaków | KAWALERSKI KOTLARA TEAM | opłacono on-line |
82 | Mazerant Maciej | Łódź | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
83 | Patoka Konrad | Malbork | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | MalWOPR Malbork | opłacono |
84 | Grapentyn Jakub | Malbork | Polska | Start pływaków | MAL WOPR Malbork | opłacono on-line |
85 | Łoboda Tymoteusz | Mława | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
86 | Gierasimczyk Jakub | Morąg | Polska | Start pływaków | Szkoła Pływania Swim Team | opłacono on-line |
87 | Gajewski Rafał | Mosty | Polska | Start pływaków | ||
88 | Gałkowski Radosław | Nowy Staw | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
89 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
90 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
91 | Cybertowicz Sławomir | Poznań | Polska | Start pływaków | TS Olimpia Poznań | opłacono on-line |
92 | Kędzior Mateusz | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
93 | Vokhminov Vladimir | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
94 | Mikołajczak Mateusz | Rumia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
95 | BIANKOWSKI PIOTR | Rumia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | BIANKOWSKITEAM | opłacono |
96 | Czerep Cezary | Skowarcz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
97 | Moroz Czesław | Słupsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
98 | Moroz Kacper | Słupsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
99 | fudro konrad | Słupsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
100 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Wejherowski Klub Morsów | opłacono |
Wyświetleń: 10979